0
zpět
 

diskuze k tématu: Zánovní kombi od roku 2006?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, francouzská vozidla, německá vozidla, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:37, příspěvek byl vymazán
Kylie napsal:
V této diskuzi jsem přispěla příspěvky v 02:36; 10:57; 11:02; 11:10 a 12:24! Ostatní je jen velmi trapné pokračování útoků kritik a narážek proti mé osobě, z hlavy snad až pomateného člověka. Omlouvám se, věc se pokouším řešit ..
Kylie
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:38, RE: TO JSEM NEPSALA JÁ!!!!!!!!!!!
anonym napsal:
příspěvek byl vymazán
Doporučuji pravděpodobně psychicky nevyrovnanému muži, který se za mne vydává, aby přestal vystupovat pod mý jménem, neb jeho e-mail je známý
Proč to děláte?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:40, RE: VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonym napsal:
příspěvek byl vymazán
Dobrá, dosáhl jste svého? Definitivně narušil diskuzi o autoproblematice?
A netykejte mi, prosím (nebo řeknu vaší mamince či ještě lépe tatínkovi, aby ten velký kožený pásek vzal a důkladně vás seřezal)
Sbohem ubohý anonymní napodobovateli
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:44, RE: VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonym napsal:
příspěvek byl vymazán
Ty jsi jen ubohá, páchnoucí hnida, vydávajíc a schovávajíc se za cizí identitu, neboť ta tvá nestojí jistě ani za zmínění v jakémkoli anále. Buď tak laskav, a s okamžitou platností se pokus odhlásit, pokud ti to tvé mrzké IQ dovolí. Neobtěžuj nás, všechny ostatní, svými naprosto hloupými poznámkami, kterými jen ukazuješ svoji bezbřehou nízkost. Ubožáčku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 12:53, Fiat Croma
mikes napsal:
Asi ziskal dojem na zaklade prispevku nekterych zdejsich "odborniku" ze to auto je tak spatne ze ani snad neexistuje...
Top model fiatu "šlágr" rozhodně není, ale zajímavou alternativou při nákupu zánovního pohodlného až luxusního kombi PRÁVĚ PROTO je.
S pozdravem "vím o čem mluvím", Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:05, RE: Neměním názor...
David V napsal:
Tam kde jsi se ptala, tam jsem i odpověděl.
Co se týká autospotřebitelů - tak by to byl ideální svět, kdyby se prodávala auta pouze s jasným původem a "dokumentovaným" technickým stavem. Realita je ovšem jiná, a proto musím být relativně slušně informačně vybaven, když vyrážím obhlížet nějak opotřebovaná auta, protože pro mou potřebu 10 kkm/rok je nové auto holá zbytečnost.
Takže, jak jsem psal už na dotaz položený na vedlejší diskusi, tak pro vůz s motorem 3.0 V6, vidím bezpečný spolehlivý náj...
Milý Davide V!
1) Kdybych dbala na to, aby můj vůz nebyl "de mode" zřejmě bych nejezdila Citroënem (ale koupila 2-3 roky staré ...bmw, audi...)
2) Co by lidé jež kupují auta v cenové hladině cca 200 t. kč dělali, kdyby v německu (a už i zde) nebyly tisíce uživatelů jako já, kteří svůj vůz po oněch cca 4 letech (dnes s prodlouženými zárukami třeba i nepatrně později) prodají?
3) S oním přepočtem máte (víceméně) pravdu, třílitrový Brumla (ano opravdu 90% najezdím na dálnicích, nebo alespoň "dálkových" trasách) bude bez problémů jezdit do oněch 240 000 km, kdy má předepsanou důkladnější prohlídku (malou generálku) a pak bez větších zásahů to samé. Souhlasím že není problém s tímto vozem najezdit půl milionu kilometrů.
Problém je, že tento přístup by naprosto "vyšachoval" zájemce o bazarové vozy (a těch je, jak známo, například v česku VÍCE než kupců nových aut).
4) "Systém" prodat vůz po (cca) 4 letech je ve vyspělých státech dlouhodobě "zaběhnut" a "funkční" a já (možná proto že jej znám "od narození") jej považuji za správný.
Pěkný den, Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:09, Příspěvek z 06:18 NENÍ od Kylie
Děkuji redakci za zásah, jen ještě i ostatní upozorním, že příspěvek z 06:18 který zůstal v diskuzi NEsmazán TAKÉ není mým dílkem.
Pěkný den všem, Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:17, RE: Příspěvek z 06:18 NENÍ od Kylie
Kylie napsal:
Děkuji redakci za zásah, jen ještě i ostatní upozorním, že příspěvek z 06:18 který zůstal v diskuzi NEsmazán TAKÉ není mým dílkem.
Pěkný den všem, Kylie
Kylie a celé redakci patří dík za nutnost registrace, sice ubyde příspěvků jako takových celkově, ale přibude větší kvalita příspěvků a blbé narážky, pomluvy a vydávání se za jiné tímto skončí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:22, RE: Příspěvek z 06:18 NENÍ od Kylie
zigi napsal:
Kylie a celé redakci patří dík za nutnost registrace, sice ubyde příspěvků jako takových celkově, ale přibude větší kvalita příspěvků a blbé narážky, pomluvy a vydávání se za jiné tímto skončí
Naprosto souhlasím. Kylie, děkujeme!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:25, no no
Můžeme se prosím vrátit k diskuzi o autech? Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:27, RE: no no
SADAM napsal:
Můžeme se prosím vrátit k diskuzi o autech? Děkuji
Souhlasím. Ale nejdřív dokaž, jestli jsi pravý SADAM nebo se za Tebě někdo vydává - pro pořádek, samozřejmě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:50, RE: no no
Muroň napsal:
Souhlasím. Ale nejdřív dokaž, jestli jsi pravý SADAM nebo se za Tebě někdo vydává - pro pořádek, samozřejmě.
Ano jsem SADAM. Stačí to tak?........................................................
......................................................................A teď zpátky k autům!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:55, RE: Neměním názor...
Kylie napsal:
Milý Davide V!
1) Kdybych dbala na to, aby můj vůz nebyl "de mode" zřejmě bych nejezdila Citroënem (ale koupila 2-3 roky staré ...bmw, audi...)
2) Co by lidé jež kupují auta v cenové hladině cca 200 t. kč dělali, kdyby v německu (a už i zde) nebyly tisíce uživatelů jako já, kteří svůj vůz po oněch cca 4 letech (dnes s prodlouženými zárukami třeba i nepatrně později) prodají?
3) S oním přepočtem máte (víceméně) pravdu, třílitrový Brumla (ano opravdu 90% najezdím na dálnicích, nebo alespo...
Promiň, že Ti tykám, ale považuji nás za rovné diskutéry - to jestli si člověka vážím vyjadřuji pak velkým písmenem při oslovení (Ti, Tobě a tp)
1) možná ano, ale to je otázka vkusu a názoru
2) přeorientovali by se na jinou cenovou kategorii nebo by cenová kategorie zůstala, jen by vzrostlo stáří těchto vozů - tím bych si hlavu nelámal
3) neříkej mi, že Ti tak strašně záleží na lidech, co kupují použité vozy. Já třeba v použitých autech jezdím, ale dokud mi auto dobře slouží, tak jej pryč nedávám a je mi lhostejné, že by o ně měl někdo jiný zájem. Jediný, kdo má zájem na rychlé obměně aut jsou výrobci, nikdo jiný.
4) Je to prostě dané prostředím, ale nějakou hlubokou logiku bych v tom asi nehledal. Pokud lidi mají dost peněz, tak to funkční asi je, ale kde se na auto šetří z platu déle než 4 roky, tak to fungovat bude asi těžko. A to nemluvím o případech, kdy si lidé koupií nové auto, na které mají a ne, které chtějí.
Na závěr malou demonstraci provozních hodin: osobní auto - cena 750000, dálniční provoz, 300000 km a průměrná rychlost 100 km/h. Z toho plyne 3000 motohodin za 10 let
lednice - cena 15000, trvalý denní provoz (z toho 8 hodin běží kompresor) z toho plyne cca 2600 hodin/rok
Proč lidé mění auto po 4 letech provozu (cca 1500 motohodin), ale ledničku vymění podstatně později, i když má počet provozních hodin vyšší o jeden až 2 řády?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 13:58, RE: Příspěvek z 06:18 NENÍ od Kylie
zigi napsal:
Kylie a celé redakci patří dík za nutnost registrace, sice ubyde příspěvků jako takových celkově, ale přibude větší kvalita příspěvků a blbé narážky, pomluvy a vydávání se za jiné tímto skončí
O podmínce registrace a neschopném vzhledu webu se tu už nakecaly haldy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:03, Megane
Doporučil bych Megane 1,6 l, rok výroby 2005 byl pro kvalitu přelomový a následné vozy jsou bez problémů. Co jsem zjistil ohledně startovací karty,tak jí nedělá zrovna fajn,když je ve stálém kontaktu s mobilem,či magnetem.Renault má pohodlné sedáky,solidní dynamiku,spotřebu a skvělou ochranu cestujících.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:06, RE: Pro Kylie
anonym napsal:
Zkusím, můj příspěvek napsat ještě do dnešní diskuze. I když je evidentní, že Kylie ho viděla už včera v diskuzi pod Felicií. Reakce jsem se však nedočkal.... Uznávám, že mým příspvěkem jdu sám proti sobě, protože se zde chovám vlastně jako na chatu :) ale opravdu by mě zajímal názor Kylie, včera nesebrala odvahu na reakci dnes to snad vyjde...

Milá Kylie,
do zdejších diskuzí už nahlížím poměrně dlouho dávno před tím, než jste zde začala spamovat Vy. Jsem však pouze pasivní uživatel a tohle ...
Já nejsem tak drastický, já zatím jen přeskakuju vlákna, do kterých se Kylie zapojila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:18, RE: no no
SADAM napsal:
Ano jsem SADAM. Stačí to tak?........................................................
......................................................................A teď zpátky k autům!!!
Dobře. Provedu malé zamyšlení nad čtyřmi diskutovanými vozy. Kdo prodává 1-2 roky starý kombík nižší střední třídy? Většinou firmy a majitelé flotil referenčních vozů obměňujících 1-2 roky vozový park. Od soukromé osoby je to podivné, protože lidé, kteří si kupují kombi v této třídě, ho obvykle v tak krátkém intervalu nemění za nové (resp. s blížícím se koncem záruky). Mezi referenčními vozy je z probíraných modelů nejvíce Focusů, také jich je u nás na trhu nejširší nabídka jemně "zajetých".
Proto bych si ho (na místě tazatele) asi vybral. Osobně (kdybych se mezi nimi rozhodoval) bych si vybral Astru, protože švára oply dělal a umí je. Pažout je zajímavý a bral bych ho, kdybych se rozhodl pro diesel. Meganum ještě dlouho věřit nebudu a ani v tureckém provedení kombi, nezlobte se renaulťáci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:23, RE: To Kylie
David V napsal:
Promiň, že Ti tykám, ale považuji nás za rovné diskutéry - to jestli si člověka vážím vyjadřuji pak velkým písmenem při oslovení (Ti, Tobě a tp)
1) možná ano, ale to je otázka vkusu a názoru
2) přeorientovali by se na jinou cenovou kategorii nebo by cenová kategorie zůstala, jen by vzrostlo stáří těchto vozů - tím bych si hlavu nelámal
3) neříkej mi, že Ti tak strašně záleží na lidech, co kupují použité vozy. Já třeba v použitých autech jezdím, ale dokud mi auto dobře slouží, tak jej pryč nedává...
Myslim ze tahle diskuse je uplne mimo misu.
Shrnu to do dvou bodu:
- z hlediska techniky jiste znas vanovu spolehlivostni krivku, ktera rika, ze po trech letech konci poruchy "z vyroby", nasleduje zhruba 6ti lete bezpecne obdobi a potom prichazeji unavove zavady. Z toho pohledu je optimalni kupovat auto 3 lete a v 8 letech ho prodat
- z pohledu penez/pohodli je to tak, ze cesi jednoduse nemaji na nova auta, proto kupuji starsi. Az budou platove na nemecke urovni tak se jiste nechaji radeji rozmazlovat v autosalonech nez se pachtit po autobazarech pri hledani neceho pouzitelneho.
Tudiz neni to ani tak o technice jako o tom co si rozumne muzeme dovolit.
PS: Pokud by cesi ty 4lete auta od nemcu nekupovali tak by byl propad 4letych ojetin tak vyrazny, ze by si je nemci jeste radeji par let nechali :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:23, RE: Pro Kylie
anonym napsal:
Zkusím, můj příspěvek napsat ještě do dnešní diskuze. I když je evidentní, že Kylie ho viděla už včera v diskuzi pod Felicií. Reakce jsem se však nedočkal.... Uznávám, že mým příspvěkem jdu sám proti sobě, protože se zde chovám vlastně jako na chatu :) ale opravdu by mě zajímal názor Kylie, včera nesebrala odvahu na reakci dnes to snad vyjde...

Milá Kylie,
do zdejších diskuzí už nahlížím poměrně dlouho dávno před tím, než jste zde začala spamovat Vy. Jsem však pouze pasivní uživatel a tohle ...
Ta pasaz o gynekologovi me fakt pobavila :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:43, RE: To Kylie
Attila napsal:
Myslim ze tahle diskuse je uplne mimo misu.
Shrnu to do dvou bodu:
- z hlediska techniky jiste znas vanovu spolehlivostni krivku, ktera rika, ze po trech letech konci poruchy "z vyroby", nasleduje zhruba 6ti lete bezpecne obdobi a potom prichazeji unavove zavady. Z toho pohledu je optimalni kupovat auto 3 lete a v 8 letech ho prodat
- z pohledu penez/pohodli je to tak, ze cesi jednoduse nemaji na nova auta, proto kupuji starsi. Az budou platove na nemecke urovni tak se jiste nechaji radeji rozm...
Proti tomuto argumentu nemám námitek.
reagovat
  1 ... 4 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.