pro prodejce

Profesionální prodejci uzavírají se serverem TipCars.com roční 'Smlouvu o poskytování služeb TipCars.com' a vozidla pak již (po uhrazení poplatku) inzerují 'paušálně' v dohodnutém počtu. Inzerování je však vázáno na dodržování pravidel uzavřené smlouvy, která mimo jiné stanovují nutnost udržovat nabídku v aktuálním stavu (stará inzerce je automaticky po měsíci mazána) nebo povinnost uvádět v inzerátech pravdivé informace (ohledně cen, zatřídění vozidel a jejich stavu, atd.).

Svou inzerci zapisují prodejci on-line na TipCars.com nebo v dodaném off-line programu 'TipCars'. Zapisovat inzerci off-line lze také v programu 'TipCars Plus', který navíc umožňuje vést kompletní evidenci autobazaru (tisknout doklady při příjmu a prodeji vozidla, atd.).

Kromě základní služby 'Inzerování na serveru TipCars.com' je možno si objednat i doplňkové služby, jako:

  • zvýraznění inzerce
  • službu 'domovské stránky' umožňující zobrazovat svá nabízená vozidla i na vlastních www stránkách
  • inzerci v tištěném měsíčníku 'TipCars SPECIÁL'
  • off-line program pro základní evidenci autobazarů
  • efektivní internetovou reklamu s možností cílení na značky či regiony
  • ... a další

Nezanedbatelným přínosem pro prodejce, kteří inzerují na našem serveru, je také skutečnost, že je na náš server datově napojeno dalších cca 50 internetových serverů z ČR a SR (prakticky všechny významné servery s auto-moto inzercí). Prodejci tedy stačí zapsat svá vozidla jen jednou a ostatní servery si tuto inzerci mohou přebírat (pokud s nimi má prodejce uzavřenou smlouvu).

Bližší informace vám rádi podáme na tel. čísle +420 558 445 028 (obchodní oddělení).

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.