0
zpět
 

diskuze k tématu: Zánovní kombi od roku 2006?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla, francouzská vozidla, německá vozidla, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.09.2008 16:14, rada
Asi bych volila Cromu...
Design ten je nejdůležitější, že ? - tam italům NIKDO konkurovat nemůže...
Jízdní vlastnosti - má dobré, už z toho principu, že je to vůz o třídu výše, než ostatní zde zmiňovaní
Spolehlivá - je! Statistiky to potvrzují, u fiatu na svém "top" modelu málem duši vypustili jak se snažili, a protože mnozí ve vyjetých kolejích jezdí a nezaznamenali, v příznivou bazarovou cenu oprávněně doufat lze
Komfortní - C5 to není, ale po přesednutí z octavie.... budete NADŠEN! Zde zmiňovaná konkurence se jí v této kategorii nemůže vyrovnat (jde o vůz vlastně o "třídu výš", proto se jí tak "snadno" vítězí)
Levná - tady jí NIKDO nemůže konkurovat, propad ceny je velký (a jen předsudky danný) - čím více prodejce si vlasy z hlavy trhá, tím zářivější by měl být úsměv na vaší tváři při předávání bankovek a přebírání klíčků od nové(ho) Fiat Croma
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.09.2008 16:57, rada
Dělá se croma i 4X4 nabo si to prodejce poplet a napsal to tam omylem?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.09.2008 18:06, rada
Vlastním osmé auto stoho byla tři Škoda -110 SL, Favorit a Fábie TDi.Jeden Megan a dva Volkswageny benzin i variant TDi.Na Fiat jsem přešel v roce 2003. Nejdříve jsem měl Bravo a nyní mám Stilo oba dva 1.6i-16,+klíma.Za peníze vložené do Fiata má pěkný desing výbava i jízdní vlastnosti.Podle mojich skušeností bych dal za pravdu Kylie a zvolil Fiata. Pavle chceš větší tak se podívej poté Cromě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 00:11, edmund
Rozhodně si kup astru a neprohloupíš. Bude ti sloužit na věky bez poruch.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 00:15, RE: edmund
anonym napsal:
Rozhodně si kup astru a neprohloupíš. Bude ti sloužit na věky bez poruch.
Jako, astru rozhodne nekupujte jako, mel ji kamarad a rozsypovala se mu temer furt ze jo. To tenhle klacek co ani neni pravej edmund tu furt rozepisuje takovejhle kecy jako, nejradej bych mu dal pres cuni ze jo. Kdyz chces dobre auto, kup neco vod nemcu krom opla. Japonce nikdy, jsou to smejdy prodrazeni sikmooki jako. A francouze uz vubec ne ze jo, mnichovskou dohodu jim nezapomeneme jako a krome toho frantici jsou jako poruchovi ze jo a k nicemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 01:16, Focus II
Zajímavé, že jako majitel O1 nekouká po O2. Žeby malé rozčarování? ...Z vybraných volím Focus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 02:36, Neměním názor...
...a jak už jstem napsala v minulé diskuzi na toto téma, vzhledem k obrovskému (pouze předsudky danému) propadu ceny nového vozu - doporučuji k "nahlédnutí" Fiat Croma. Vzhledem k tomu, že se zmiňujete o prostoru, je jasným premiantem (je to vůz o "třídu" výš!). Vzhledem k tomu, že se zmiňujete o komfortu, je jasným premiantem (je to vůz o "třídu" výš!). Inženýři a technici se v případě Cromy opravdu snažili, a vzhledem k tomu že jde o prémiový "top" produkt firmy, je jasným vítězem (no, je to prostě vůz o "třídu" výš!). Kvalita je srovnatelná, resp. lepší, než redakcí navržení kandidáti, je to vůz který PŘESNĚ splňuje vaše požadavky na zánovní komfortní bezpečné kvalitní a pěkné kombi.
PS: Jinak bych pochválila precizně zpracovaný materiál p. Hrdličkou - líbil se mi
PPS: V Dánsku už probíhají závěrečné testy pro Car of the Year 2009, tak jsem se tam rozhodla vyrazit (což jistě některé přispivatele "nadchne" - že nebudu míti času...). Jakýsi anonym mne "tipl" na placenou společnici (jiný na zaměstnankyni Citroën), tak "spojím" tyto funkce a pojedu ovlivnit 59 porotců... (to máme 59 chlapů za 14 dní, to dělá ...ale ano, to se dá zvládnout). Takže již brzy uvidíme, jestli se (trochu) vyznám i v jiných "specializacích".
Co myslíte, "ukecám" porotce, aby se nová C5 dostala do finále "Car of the Year" ?????????
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 02:39, RE: Focus II
Ráďa napsal:
Zajímavé, že jako majitel O1 nekouká po O2. Žeby malé rozčarování? ...Z vybraných volím Focus.
...třeba i velké (a pán má třeba i "rozum"). Foruc je prima vůz, ale ne jako kombi, ale jako třídvéřová "cupka" Ford Focus ST (nebo brzy RS) - v TOM je jeho síla. Pán chce spíš klid, prostor, pohodu - v TOM je Fiat Croma lepší.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 05:55, Pro Kylie
Zkusím, můj příspěvek napsat ještě do dnešní diskuze. I když je evidentní, že Kylie ho viděla už včera v diskuzi pod Felicií. Reakce jsem se však nedočkal.... Uznávám, že mým příspvěkem jdu sám proti sobě, protože se zde chovám vlastně jako na chatu :) ale opravdu by mě zajímal názor Kylie, včera nesebrala odvahu na reakci dnes to snad vyjde...

Milá Kylie,
do zdejších diskuzí už nahlížím poměrně dlouho dávno před tím, než jste zde začala spamovat Vy. Jsem však pouze pasivní uživatel a tohle je můj teprve druhý příspěvek . Nicméně po Vašem asi 14 denním působením jsem se rozhodl zdejší diskuze již nenavštěvovat, protože pročítat ty, do kterých přispíváte mne zkrátka nebaví (a bohužel to jsou všechny). Není to tím, že jste žena a ani tím, že toho údajně víte o autech hodně (zde bych si jen dovolil upozornit, že stejně jako z muže, který se vyspí s tisícovkou žen se gynekolog nestane – i když o tom může zasvěceně psát, tak podobně se nemusí stát z člověka odborník na auta pokud jich spoustu vystřídá...). Velmi zajímavé mi připadaly (a stále připadají) názory pana Davida V u kterého je vidět, že se nejen vyzná v modelech aut – podobně jako Vy, ale má i hluboké technické znalosti. Nyní se Vám pokusím vysvětlit, proč Vaše příspěvky považuji za spam. Je to z toho důvodu, že pod článkem se otevírá diskuze a ne CHAT, což je zásadní rozdíl!!! Nechápu, proč si někde na chatu nezaložíte vlastní místnost, kde si s lidmi kteří si s Vámi rozumí můžete vyměňovat fotky, seznamovat se, vyhlašovat anketu o auto roku, přát si dobré ráno a třeba si i povídat o dětech. Tyto věci sem však nepatří . Zkuste to prosím pochopit.
REDAKCI SE OMLOUVÁM, ZA PŘÍSPĚVEK MIMO TÉMA A LASKAVĚ PROSÍM O JEHO NEMAZÁNÍ. Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 06:09, Kde je octávie?
Proboha proč ne stříbrnou octávii, v metalíze, v TDi, na hlínách, s křídlem? To je přece stroj super stroj! Nežere, jezdí za 3/100 a kromě váhy vzduchu se na ní nikdy nic nepokazí! Psali to ve SM. No a levné náhradní díly!

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 06:34, Astra je dobrá,a co JAPONEC?
Astra je zajímavý auto, vypadá naživo nejlíp,teď už má slušný diesely, ty 20let starý kecy o rezivění a poruchovosti jsou pindy neználků,nekazí se o nic víc než tady popsaná auta.Stačí kouknout na test výdrže po 200tkm , měla tam tuším 2-3 vážnější závady,ale po 200tisících km to není zas takovej propadák.
Opět mě štve,že se zapomělo na japonce,nevím jestli to má někdo v hlavě v pořádku,ale když člověk žádá o spolehlivé auto a na výběr dostane P307 a Megane tak jdu do kolen...
Tomi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 06:56, RE: Pro Kylie
anonym napsal:
Zkusím, můj příspěvek napsat ještě do dnešní diskuze. I když je evidentní, že Kylie ho viděla už včera v diskuzi pod Felicií. Reakce jsem se však nedočkal.... Uznávám, že mým příspvěkem jdu sám proti sobě, protože se zde chovám vlastně jako na chatu :) ale opravdu by mě zajímal názor Kylie, včera nesebrala odvahu na reakci dnes to snad vyjde...

Milá Kylie,
do zdejších diskuzí už nahlížím poměrně dlouho dávno před tím, než jste zde začala spamovat Vy. Jsem však pouze pasivní uživatel a tohle ...
Jo jo, Kylie je pekna BUZNA. Zlatej Osel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 08:40, Díky
Díky redakci za potřebu registrace. Věřím, že to přinese zkvalitnění a "zešlušnění" diskuzí. Dík.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 08:40, RE: Díky
Alda napsal:
Díky redakci za potřebu registrace. Věřím, že to přinese zkvalitnění a "zešlušnění" diskuzí. Dík.
kruci!! ...zeslušnění
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 08:48, FoFo II
Ano, 1,6 16v je už v dnešních poměrech výkonově slabší, ale právě když už jste zmiňoval, že při srovnání zůstanete v jedné objemové třídě, tak proč se neustále opomíjí o 11kW silněší 1,6 Ti-VCT? Ta jistě udolá hmotnostní nárůst ooproti FF I a může se označit jako doporučený model pro FF II, ajko 1,6 16v pro FF I.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 09:29, RE: Neměním názor...
anonym napsal:
...a jak už jstem napsala v minulé diskuzi na toto téma, vzhledem k obrovskému (pouze předsudky danému) propadu ceny nového vozu - doporučuji k "nahlédnutí" Fiat Croma. Vzhledem k tomu, že se zmiňujete o prostoru, je jasným premiantem (je to vůz o "třídu" výš!). Vzhledem k tomu, že se zmiňujete o komfortu, je jasným premiantem (je to vůz o "třídu" výš!). Inženýři a technici se v případě Cromy opravdu snažili, a vzhledem k tomu že jde o prémiový "top" produkt firmy, je jasným vítěze...
Co se týká "pouze předsudky danému" propadu ceny nového vozu - tak chci jen říci, že tento propad právě dělají lidé, kteří svému autu ve 150 tisících přestávají věřit a zbavují se ho.
Jinak ze své profesní praxe, po zkušenosti s prací lidí v Itálii a ve Španělsku, si od sofistikovaných výrobků z těchto zemí nechávám raději odstup. Ta moje zkušenost se týkala těžkého průmyslu, takže se domnívám, že v automobilovém to bude podobné.
Z vozů bych volil mezi Focusem a Astoru. Focuse proto, neboť jej má švagr a kamarád a oba si ho pochvalují a Astru, protože jsem měl 2 Opely a nedělaly zásadní problémy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 09:29, Diesely Astry
Proc se opomenuly diesely Astry 1,7 CDTI 60 a 74 kw? JAk jsou na tom se spolehlivosti, pruznosti a spotrebou versus 1,6 HDI/TDCI?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 09:46, FORD
FOCUS II je jasná volba,
.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 09:51, RE: Astra je dobrá,a co JAPONEC?
anonym napsal:
Astra je zajímavý auto, vypadá naživo nejlíp,teď už má slušný diesely, ty 20let starý kecy o rezivění a poruchovosti jsou pindy neználků,nekazí se o nic víc než tady popsaná auta.Stačí kouknout na test výdrže po 200tkm , měla tam tuším 2-3 vážnější závady,ale po 200tisících km to není zas takovej propadák.
Opět mě štve,že se zapomělo na japonce,nevím jestli to má někdo v hlavě v pořádku,ale když člověk žádá o spolehlivé auto a na výběr dostane P307 a Megane tak jdu do kolen...
Tomi
Dovolte mi malou reakci. Autor dotazu píše, že uvažuje o variantách Focus, Astra, Mégane a 307. Pouze jsme odpověděli na jeho dotaz, s maximální snahou o objektivitu. Výběr učinil sám....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 10:11, Japonec
Podle mě jsou nejspolehlivější japonský auta. I když v nižší střední třídě bohužel není žádnej kombík. Ale možná je lepší koupit o rok staršího japonce v kombíku a ve střední třídě (Toyta Avensis, Mazda 6, Honda Accord) a mít spolehlivý a jízdními vlastnostmi suverénní auťák. A japonský zážehový motory jsou taky super.
reagovat
  1 2 3 4 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.