0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel: Passata jsem vyměnil za Hyundai Sonata

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:18,
Ano, Hyundai Sonata je velmi nevšední a prestižní vůz. Její majitel se okamžitě zařadí ve společenském žebříčku mezi horních 10000. Dolaroví milionáři pak většinou majitele podobného skvostu pomlouvají, jelikož mu krutě závidí.

Terčem nechutné závisti se ovšem rovněž stává exkluzivní rodinný vůz Hyundai Accent. Nenáviděn je zejména nemajetnými majiteli Škodovek Fabia a VW Polo, kteří těžce nesou, že jejich nuzné výdělky jim nestačí na zakoupení tohoto korejského skvostu.
Pochopitelně koncern VW nemůže kvalitou zpracování konkurovat mistrovské hodinářské práci expertů v Turecku Naštěstí se začíná blýskat na lepší časy. Do Turecka na zaškolení nedávno dorazila první skupina německých a českých dělníků od koncernu VW, takže se dá předpokládat postupný nárůst kvality koncernových vozů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ano, Hyundai Sonata je velmi nevšední a prestižní vůz. Její majitel se okamžitě zařadí ve společenském žebříčku mezi horních 10000. Dolaroví milionáři pak většinou majitele podobného skvostu pomlouvají, jelikož mu krutě závidí.

Terčem nechutné závisti se ovšem rovněž stává exkluzivní rodinný vůz Hyundai Accent. Nenáviděn je zejména nemajetnými majiteli Škodovek Fabia a VW Polo, kteří těžce nesou, že jejich nuzné výdělky jim nestačí na zakoupení tohoto korejského skvostu.
Pochopitelně koncern V...
Já si naopak myslím, že ta závist je na straně majitelů koncernových sraček, zaplatili za svůj šrot nemálo peněz a pak se zklamáním zjistili, že si pořídili jen průměrný vůz bez tolik očekávané spolehlivosti, zatímco ti rozumnější si vybrali za ty samé peníze o třídu lepší auto s nadprůměrnou výbavou. Tak závistivci, hurá do bezpředmětné hádky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:32, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ano, Hyundai Sonata je velmi nevšední a prestižní vůz. Její majitel se okamžitě zařadí ve společenském žebříčku mezi horních 10000. Dolaroví milionáři pak většinou majitele podobného skvostu pomlouvají, jelikož mu krutě závidí.

Terčem nechutné závisti se ovšem rovněž stává exkluzivní rodinný vůz Hyundai Accent. Nenáviděn je zejména nemajetnými majiteli Škodovek Fabia a VW Polo, kteří těžce nesou, že jejich nuzné výdělky jim nestačí na zakoupení tohoto korejského skvostu.
Pochopitelně koncern V...
Ja bych se az tak moc nesmal. Oni se ti mene tradicni vyrobci snazi prosadit na ukor tech zavedenych a krome cenou to zkouseji i kvalitou. A to v dobe, kdy evropsti vyrobci setri, kde se da a na cem se da. Takze paradoxne Hyundai i30 ma kvalitnejsi a hodnotnejsi interier nez vetsina osizene evropske konkurence.
Ono je to podobne treba i v aerolinkach, kde vas ruzne arabske letecke spolecnosti odvezou s komfortem na ktery muzete u BA, AF ci LH davno zapomenout.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ja bych se az tak moc nesmal. Oni se ti mene tradicni vyrobci snazi prosadit na ukor tech zavedenych a krome cenou to zkouseji i kvalitou. A to v dobe, kdy evropsti vyrobci setri, kde se da a na cem se da. Takze paradoxne Hyundai i30 ma kvalitnejsi a hodnotnejsi interier nez vetsina osizene evropske konkurence.
Ono je to podobne treba i v aerolinkach, kde vas ruzne arabske letecke spolecnosti odvezou s komfortem na ktery muzete u BA, AF ci LH davno zapomenout.
Jestli to soudíš pouze podle Emirates, tak máš možná pravdu, ale do žádných jiných arabských aerolinek by se mi nechtělo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:42, RE: rencenze...
anonym napsal:
Pane boha...recenzi napsat nechceš, ale tlacháš tady na půl stránky. Strč si ten pekáč do prde*e, názory taky a nasedni do té káry, které táhne super vod spodu. Osel si z toho dělá srandu, chápeš??!!, tak se tak "nežer"...to funguje na starku.
osla chapu.. ctes moc zaujate, rencenzi jsem nasat chtel, ale jak rikam, nema to smysl. Otevri si pivko a dej se do klidu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:45, RE: rencenze...
A4 napsal:
... nemůžu než souhlasit. Shodou okolností mám taky a4 avant a rovněž najeto přes 50 tkm (vlastních). O napsání recenze jsem taky přemýšlel, ale vidím, že to fakt nemá cenu se namáhat, jelikož rozumná diskuze se na toto téma stejně nedá očekávat. Většině diskutujících tady evidentně nejde o podnětnou diskuzi, ale o napadání a urážení ostatních (viz reakce anonymního magora v 10.06).
K te A4 avant chapu, ze to je offtopic - mohu se prosim pozeptat na zajem zlodeju? A co spokojenost s autickem? A se servisem...ja bych se docela primlouval nebot resim vyber mezi pasovcem a audi....a kazdy "rozumny" nazor uvitam...diky predem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:59, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ano, Hyundai Sonata je velmi nevšední a prestižní vůz. Její majitel se okamžitě zařadí ve společenském žebříčku mezi horních 10000. Dolaroví milionáři pak většinou majitele podobného skvostu pomlouvají, jelikož mu krutě závidí.

Terčem nechutné závisti se ovšem rovněž stává exkluzivní rodinný vůz Hyundai Accent. Nenáviděn je zejména nemajetnými majiteli Škodovek Fabia a VW Polo, kteří těžce nesou, že jejich nuzné výdělky jim nestačí na zakoupení tohoto korejského skvostu.
Pochopitelně koncern V...
Fakt jsem se pobavil tím co kdo tady píše. Sonata je pěkný velký a pohodlný auto a podotýkám , že hodně kvalitní. Německá produkce je hodně pestrá a jsou mezi nima obrovský rozdíly!!! Třeba korozivní test pro BMW je 480 hodin v solné komoře VW mělo kdysi 240 hodin a dnes má 180 hodin!!! no prostě se šetří a šetří a šetří.
Můj kolega si před čtyřmi lety po té co mu ukradli oktávku koupil novou Elantru a myslím si, že si už nikdy nekoupí jiný auto než Hyundai. Neměl s tím žádnej problém a auto tzv. neřeší!!! Je prostě jenom spokojenej určitě by si mohl koupit dražší auto , ale nepotřebuje ho .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 13:20, RE: bez předmětu
David V napsal:
Jestli to soudíš pouze podle Emirates, tak máš možná pravdu, ale do žádných jiných arabských aerolinek by se mi nechtělo.
Qatar Airways jsou na tom podobne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 14:07, RE: rencenze...
anonym napsal:
osla chapu.. ctes moc zaujate, rencenzi jsem nasat chtel, ale jak rikam, nema to smysl. Otevri si pivko a dej se do klidu
Mě reakce Pana Osla docela baví,myslim že už ho akorát moc a moc štvaly lidi co píší o Octávii jako o nejúsprnějším nejvýkonějším na provoz nejlacinějším voze na trhu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 14:13, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ano, Hyundai Sonata je velmi nevšední a prestižní vůz. Její majitel se okamžitě zařadí ve společenském žebříčku mezi horních 10000. Dolaroví milionáři pak většinou majitele podobného skvostu pomlouvají, jelikož mu krutě závidí.

Terčem nechutné závisti se ovšem rovněž stává exkluzivní rodinný vůz Hyundai Accent. Nenáviděn je zejména nemajetnými majiteli Škodovek Fabia a VW Polo, kteří těžce nesou, že jejich nuzné výdělky jim nestačí na zakoupení tohoto korejského skvostu.
Pochopitelně koncern V...
di do prdele ty zamindrákovanej šulíne!
Jako to se snažíš vtipně naznačit, jakej že je korejec šrot jó? A že koncern je óda na kvalitu? Tak to seš opravdu neskušenej dementní krypl. Takovej názor vypustit z huby může opravdu jen šulín.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 14:24, RE: bez předmětu
anonym napsal:
di do prdele ty zamindrákovanej šulíne!
Jako to se snažíš vtipně naznačit, jakej že je korejec šrot jó? A že koncern je óda na kvalitu? Tak to seš opravdu neskušenej dementní krypl. Takovej názor vypustit z huby může opravdu jen šulín.
Zkrat v hlavě? To bude z toho vedra. Doporučuji strčit na chvíli pod vodu. V takovým vedru by jednoho v rozčilení mohlo i škrábnout.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 14:33, RE: bez předmětu
David V napsal:
Zkrat v hlavě? To bude z toho vedra. Doporučuji strčit na chvíli pod vodu. V takovým vedru by jednoho v rozčilení mohlo i škrábnout.
sedim v krásně vyklomovaným kanclu.
Takže bez starostí.
Ale jak někdo si pořád naivně může myslet, že jakej že je to ten volkyš zázrak? Koncern šetří jako kráva, a je to vidět na každým kousku jejich žebráků. Já sem dřív koupil 2 passaty na firmu, a oba mněli pořád dokola ty samý problémy, už nikdy! Dalším kopancem byly fábky, vochcávky, dokonce i dva naprosto neskutečně předražený golfáče. Já byl na dovolené, a společník-můj dementní bratr je tehdy přes můj vyloženej nesouhlas nakoupil. Ty se teda tak nesraly, jak ty fóbije, ale taky nic moc. Hlavně za tu cenu bych třeba takovou sonatu koupil určitě v plné náloži. Prostě já už se korejcům nesměju. Ale to si asi musí užít každý sám. Mám už druhou koreu, a spokojenost. KIA SPORTAGE(stará), KIA SORENTO(já). Super káry za vyloženě směšný peníze. Nebylo vomoc dražší jak kde jaká fábka. Ale to Lojzovi u piva asi nevysvětlím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 14:43, RE: bez předmětu
anonym napsal:
sedim v krásně vyklomovaným kanclu.
Takže bez starostí.
Ale jak někdo si pořád naivně může myslet, že jakej že je to ten volkyš zázrak? Koncern šetří jako kráva, a je to vidět na každým kousku jejich žebráků. Já sem dřív koupil 2 passaty na firmu, a oba mněli pořád dokola ty samý problémy, už nikdy! Dalším kopancem byly fábky, vochcávky, dokonce i dva naprosto neskutečně předražený golfáče. Já byl na dovolené, a společník-můj dementní bratr je tehdy přes můj vyloženej nesouhlas nakoupil. Ty se t...
Hm, to už seš velkej kluk, 2x KIA, fakt seš jednička. Prostě šéf a největší bourák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 14:59, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, to už seš velkej kluk, 2x KIA, fakt seš jednička. Prostě šéf a největší bourák.
to nemá chlaci vůbec cenu, sem něco psát. Proč si tak dementní? A proč bych mněl povině jezdit třeba passatem kurva? Vůbec mně to nesedí! Rád do auta sedám normálně, a né jak do ponorky. Mám rád kolem sebe trochu masa, a né že áčkový sloupky sou pomalu průhledný. A toho je spousta. Navíc se kunda, páč sem jasně psal, že jezdím jenom jedním autem. Už tak pět járů, nějakejch 200 táců, a absolutně spokojene! Sorento je kára za pár korun, a nabízí o mnoho víc, než za ty prachy koncern.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 15:01, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, to už seš velkej kluk, 2x KIA, fakt seš jednička. Prostě šéf a největší bourák.
jo, to je závist, takhle nějak vypadá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 15:04, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, to už seš velkej kluk, 2x KIA, fakt seš jednička. Prostě šéf a největší bourák.
Ty si ještě na živobytí nevyděláváš, že? A rodiče ti zajisté koupí všechno značkové. Nějakou školu jsi už dokončil, stačí střední?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 15:10, RE: bez předmětu
anonym napsal:
jo, to je závist, takhle nějak vypadá.
Tyhle reakce nejsou nikdy od lidí, kteří kdy sami něco dokázali nebo je za nimi něco vidět. A pokud se dostanou k penězům, tak jen nějakým řízením osudu než-li vlastním přičiněním. U takových spíš než závist, je to pak samolibost. Nevím, co je horší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 16:29, RE: rencenze...
anonym napsal:
K te A4 avant chapu, ze to je offtopic - mohu se prosim pozeptat na zajem zlodeju? A co spokojenost s autickem? A se servisem...ja bych se docela primlouval nebot resim vyber mezi pasovcem a audi....a kazdy "rozumny" nazor uvitam...diky predem...
A4 má jako každý auto svoje plusy i mínusy. Bližší informace a zkušenosti Vám klidně hodím třeba do mailu, ale tady to nemá cenu ventilovat. Nějakej chytrej anonym by pak mohl napsat, že jsem blbec, protože jezdím koncernovým autem, který je samozřejmě sračka, zatímco on má dvacet let starýho japonce s milionem km na tacho a samořzejmě bez jediné závady. Takže asi tak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 16:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já si naopak myslím, že ta závist je na straně majitelů koncernových sraček, zaplatili za svůj šrot nemálo peněz a pak se zklamáním zjistili, že si pořídili jen průměrný vůz bez tolik očekávané spolehlivosti, zatímco ti rozumnější si vybrali za ty samé peníze o třídu lepší auto s nadprůměrnou výbavou. Tak závistivci, hurá do bezpředmětné hádky
Opravdu si myslíš že v autoprůmyslu jde za stejné peníze vyprodukovat vyšší hodnotu? Ty asi budeš víc filozof než technik viď?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 16:51, RE: Jedině korejec
anonym napsal:
troufám si tvrdit, že současná Sonata je lepší než Mercedes (ten již není co býval). Ale pán má pravdu, nekupujte:)
:))))))))))))) tohle mi nedělej :))))))))))))))
reagovat
  1 2 3 4 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.