0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel: Passata jsem vyměnil za Hyundai Sonata

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.06.2008 20:14, RE: Hnus...
anonym napsal:
Aha takže A4 sedi líp než BMW tleskám fakt světový názor A4 se v jízdních vlastnostech může školit u Mondea netak ještě u bavorácke zadokolky.
No já si spíš myslim,že spíš vždycky záleží na tom kdo to auto řídí a ne jestli je to bmw nebo audi,když umí někdo ho... tak mu nepomůže ani audi ani bmw
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.06.2008 20:17, RE: Hnus...
anonym napsal:
Raději budu sedět v tuctovém passatu nebo octávce než v autě co mi nesedí a hlavně nelíbí
Hnus si ty a tvůj názor kterej tady silně zavání něčím podobným jako je rasismus.Ať si každý jezdí čím se mu líbí ten člověk vyjádřil svůj názor k danému vozu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.06.2008 20:58, RE: za takovou jebku
anonym napsal:
to sis nasral do bod, vyměnit pasata za takovou sračku
No jsem rád,že je tu tolik odpůrců sonaty,bo není o ně zájem v bazarech tudíž se budou prodávat za hubičku,takže všem takovým lidem VELKE DIKY!!!A já ji budu kupovat za cenu fabie,což se vyplatí ještě jednou díky.:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.06.2008 22:49, RE: Cena
Kolodмj napsal:
Front airbag - řidič a spolujezdec
Front seat side - boční v sedadlech pro řidiče a spolujezdce
Curtain - okenní
tedy 6x
A ty okenní jsou jenom vepředu, jenom vzadu, nebo vepředu i vzadu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.06.2008 22:53, RE: korejské a jiné vraky
anonym napsal:
to fakt nebyl dobrý příklad?to byla zkušenost ze života takže nevím co může být lepší příklad?Navíc píšu to samý cos napsal svými slovy,akorát jsem neuvedl konkrétní procenta poklesu ceny,každopádně mi jde o to co psal pán o prodeji za stejné nebo větší peníze,na tom se snad shodneme,že tak to funguje opravdu velmi vyjímečně a člověk musí mít štěstí na bohatého hlupáka.
Jo, jenomže já reagoval na ten první příspěvek v tomhle vláknu a ne na tu odpověď. To je snad patrné mimo jiné i z toho, co tam píšu dál... Nebo taky z toho, že tam mám v Předmětu jenom jedno RE:
V jiných debatách píšu i , na koho reaguju, jenže tady je to samej anonym, takže si stejně nepomůžu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 09:14, RE: korejské a jiné vraky
anonym napsal:
víte ona ta kvalita se pozná právě na těch ojetinách, projedˇte si pět let starou sonatu a pak vlezte do deset let starého mergla.. :)) poznáte, že asijský kovošrot se snaží, dokáží kopírovat ledacos, ale kvalitu tam nehledejte..
právě že jsem poznal pravý opak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 09:19, RE: korejské a jiné vraky
anonym napsal:
Však ono se Vám to Hnujdaj vymstí. Na pohled vše skví se novotou. Jen to co je skryto, už tak pěkné není. Použité materiály (hlavně nosných prvků) asi nebudou jako u BMW. Zpracování, obrábění a výrobní proces vůbec, budou sice velmi kvalitně okopírovány a nastudovány na západních univerzitách, ale zkušenosti prostě chybí. A design? Kdo pozná Hnujdaj od Kia či čehokoliv jinak bezduchého? Ale to jsme už jinde. Podstatné je to, že za takový peníz se auto (mám na mysli skutečné) prostě vyrobit nedá....
Ono to kopírování započlo někdy v 90 letech, jenže ta doba je již dávno pryč, evropské automobilky usnuly na vavřínech a teď s údivem sledujou, jak je drtí korejská a japonská konkurence nejen cenou, ale i kvalitou. Ve výrobě je kromě levných rukou potřeba i něco, čemu se říká produktivita, troufám si říct, že právě ta produktivita evropským automobilkám chybí především.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 16:52, RE: Cena
anonym napsal:
A ty okenní jsou jenom vepředu, jenom vzadu, nebo vepředu i vzadu?
Tak to už hádám, ale tipnul bych odpředu dozadu, dva pro všechny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 21:01, RE: Sonata vs Pašík
anonym napsal:
Passat je podprůměrný.. ty vole já se poseru .. další čecháček kterej ani neví co mektá
Jestli myslis ze vydrz podvozku ala 50 tisic km je nadprumerny, tak jsi opravdu politovani hodnej chudak..nemluve o dalsich picovinach ktere se na tom serou v motoru (tdi)..demence a jednoduchost vladnou tomuto svetu! :'(
reagovat
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.