0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel: Passata jsem vyměnil za Hyundai Sonata

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 09:55, výměna
Já měl Golfa r.v. 1999 ,potom fabii r. v. 2003 ,teď hyundai accent r. v.2005:Nemůžu hyundai vynachválit,je nejlepší v této třídě.Spolehlivostí,i jízdními vlastnostmi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:02, RE: Hnus...
anonym napsal:
Auto sedí, možná...sice hůř než trojlístek německých prémiovek MB, BMW a AuDI, ovsem sedi :o) Motor ve 2.000 ot. dnes neslysite v zadnem aute, ja ho ve fabii 1.4 MPI taky neslysim. Palubní deska, materialy, fuj ! 15 let pozadu oproti evropske konkurenci, design okopírovaný japonec. Takze nakonec jsme u toho, co vlastne dela tento vozejk vyjimecny??? Je to velky (soused zavidi) a levny. Takze jsme u toho, nejsou penizky, takze je korejska kraksna lepsi jak passat nebo AUDI. Kdyby bylo o 150.000.-...
Taky bych si raději pořídil spolehlivou Sonatu místo Passata a ušetřené peníze bych prožral někde na dovolené. Ale kdo je chce mermomocí jen tak vyhazovat z okna, je to jeho věc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:05, RE: Jedině korejec
anonym napsal:
Troufam si tvrdit, ze takove nazory pochazeji ze zavisti tem majetnejsim a z porovnani dvou obrazku v casopise....
dete se vycpat ...
Nevadí mi, když někdo vidí za mým rozumným rozhodnutím závist, to je jeho problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:06, RE: rencenze...
anonym napsal:
.. dalsi podprumerna recenze, jakych je tady nekolik za mesic. Par narcistickych pochval a jedno zafnukani na tema levne plasty a naschle. No, nejake to ohrnovani nosu nad "koncernovym" vozem ala skoda, pasat nesmi samozrejme chybet. Je skoda, ze tyhle zamindrakovane nazory jsou dneska hitem, protoze by se tu dalo diskutovat i o jinych vecech.
Puvodne jsem zamyslel udelat nejakou peknou obektivni recenzi na svou A4 avant po 50k km (samozrejme v tdi, metle a na hlinach pro osla), ale za prve ne...
Pane boha...recenzi napsat nechceš, ale tlacháš tady na půl stránky. Strč si ten pekáč do prde*e, názory taky a nasedni do té káry, které táhne super vod spodu. Osel si z toho dělá srandu, chápeš??!!, tak se tak "nežer"...to funguje na starku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:07, RE: bez předmětu
anonym napsal:
..přesně tak, taky jednu takovouhle čipnutou mám...ze standrdních 250 koní jich mám 450 a dávám si to...neskutečné...včera jseme trhnul ferari..teď si dám někde S8...fakt to tahne vod spodka.
vocpotka xD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:07, RE: Alex
anonym napsal:
..řekl bych, z bláta do louže....a nebál bych se, tohle "šedé" auto si jen tak někdo nekoupí....:)))
není šeď jako šeď, a krom toho, nikdo tu nikoho do ničeho nenutí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:24, RE: rencenze...
anonym napsal:
Pane boha...recenzi napsat nechceš, ale tlacháš tady na půl stránky. Strč si ten pekáč do prde*e, názory taky a nasedni do té káry, které táhne super vod spodu. Osel si z toho dělá srandu, chápeš??!!, tak se tak "nežer"...to funguje na starku.
Další zamindrákovanej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:31, RE: výměna
anonym napsal:
Já měl Golfa r.v. 1999 ,potom fabii r. v. 2003 ,teď hyundai accent r. v.2005:Nemůžu hyundai vynachválit,je nejlepší v této třídě.Spolehlivostí,i jízdními vlastnostmi.
Dej si pár facek. Snad tě tvůj vozík zrovna ve štychu nenechal, spolehlivý tedy může být. Ale nejlepšími jízdími vlastnostmi jej vyvyšovat nad ostatní ?!! Bys mě dojal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:32, RE: rencenze...
anonym napsal:
Pane boha...recenzi napsat nechceš, ale tlacháš tady na půl stránky. Strč si ten pekáč do prde*e, názory taky a nasedni do té káry, které táhne super vod spodu. Osel si z toho dělá srandu, chápeš??!!, tak se tak "nežer"...to funguje na starku.
To ze si Osel dela srandu asi pochopi kazdy, ale pusobi uz ponekud trapne kdyz to pise do kazde diskuse....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:34, Sonata
jak autor píše,tak dojezdy oken se nechají domontovat i originál,2x modul dojezdů
cca 6000,-.jsou nutné dva ,protože bohužel každý umí dovírat jen dvě okna? .Sonata je dobré auto,sice palubka designem nic moc,ale letošní facelift je už úplně jiný a mnohem hezčí.Mysím,že se konkurenci ala Passat atd vyrovná a ceny jsou poměrně příznivé a poruchovost je dle mého názoru minimální,dle toho jak to pozoruji u nás na servisu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:36, Absurdní pocit, že Huyndai je "nevšední auto"
může mít jen omezenec...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:42, RE: výměna
anonym napsal:
Já měl Golfa r.v. 1999 ,potom fabii r. v. 2003 ,teď hyundai accent r. v.2005:Nemůžu hyundai vynachválit,je nejlepší v této třídě.Spolehlivostí,i jízdními vlastnostmi.
Asi toho tvýho Accenta stloukli Mustafa s Erdoganem někde v zavšiveném Turecku náhodou o něco líp .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 10:56, RE: rencenze...
anonym napsal:
To ze si Osel dela srandu asi pochopi kazdy, ale pusobi uz ponekud trapne kdyz to pise do kazde diskuse....
Presne... Pod tohle byh se podepsal... Zprvu to bylo vtipne, ale postupem casu uz je to trapnost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 11:23, RE: Sonata
anonym napsal:
jak autor píše,tak dojezdy oken se nechají domontovat i originál,2x modul dojezdů
cca 6000,-.jsou nutné dva ,protože bohužel každý umí dovírat jen dvě okna? .Sonata je dobré auto,sice palubka designem nic moc,ale letošní facelift je už úplně jiný a mnohem hezčí.Mysím,že se konkurenci ala Passat atd vyrovná a ceny jsou poměrně příznivé a poruchovost je dle mého názoru minimální,dle toho jak to pozoruji u nás na servisu.
myslím si že Sonata se nesnaží napodobit Passat, snaží se spíš o pohodlné auto na delší cesty- nic pro zdejší "zavodníky rovinek" , kteří neumí projet plynule zatáčku, ale na rovině musí ukázat jak jim to táhne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 11:48, RE: Hnus...
anonym napsal:
Auto sedí, možná...sice hůř než trojlístek německých prémiovek MB, BMW a AuDI, ovsem sedi :o) Motor ve 2.000 ot. dnes neslysite v zadnem aute, ja ho ve fabii 1.4 MPI taky neslysim. Palubní deska, materialy, fuj ! 15 let pozadu oproti evropske konkurenci, design okopírovaný japonec. Takze nakonec jsme u toho, co vlastne dela tento vozejk vyjimecny??? Je to velky (soused zavidi) a levny. Takze jsme u toho, nejsou penizky, takze je korejska kraksna lepsi jak passat nebo AUDI. Kdyby bylo o 150.000.-...
Nemusí to být jen o penězích. Už jsem jedním Passatem přispěl k omlazení vozového parku v Polsku, Ukrajině či Rusku (před barákem se ani neohřál a byl fuč), takže dalšího už nemusím. Minimálně do té doby, než přestane být v Orientě žádaný. A o Hyundai autolapkové ani nezavadí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 11:49, RE: rencenze...
anonym napsal:
.. dalsi podprumerna recenze, jakych je tady nekolik za mesic. Par narcistickych pochval a jedno zafnukani na tema levne plasty a naschle. No, nejake to ohrnovani nosu nad "koncernovym" vozem ala skoda, pasat nesmi samozrejme chybet. Je skoda, ze tyhle zamindrakovane nazory jsou dneska hitem, protoze by se tu dalo diskutovat i o jinych vecech.
Puvodne jsem zamyslel udelat nejakou peknou obektivni recenzi na svou A4 avant po 50k km (samozrejme v tdi, metle a na hlinach pro osla), ale za prve ne...
... nemůžu než souhlasit. Shodou okolností mám taky a4 avant a rovněž najeto přes 50 tkm (vlastních). O napsání recenze jsem taky přemýšlel, ale vidím, že to fakt nemá cenu se namáhat, jelikož rozumná diskuze se na toto téma stejně nedá očekávat. Většině diskutujících tady evidentně nejde o podnětnou diskuzi, ale o napadání a urážení ostatních (viz reakce anonymního magora v 10.06).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 11:52, RE: Hnus...
anonym napsal:
Auto sedí, možná...sice hůř než trojlístek německých prémiovek MB, BMW a AuDI, ovsem sedi :o) Motor ve 2.000 ot. dnes neslysite v zadnem aute, ja ho ve fabii 1.4 MPI taky neslysim. Palubní deska, materialy, fuj ! 15 let pozadu oproti evropske konkurenci, design okopírovaný japonec. Takze nakonec jsme u toho, co vlastne dela tento vozejk vyjimecny??? Je to velky (soused zavidi) a levny. Takze jsme u toho, nejsou penizky, takze je korejska kraksna lepsi jak passat nebo AUDI. Kdyby bylo o 150.000.-...
Tedy, pane kolego, s tím A4 bych to nadšení nepřeháněl. Předokolka, která má motor "jak kráva" vystrčenej před přední nápravu, nesedí jako BMW, ani kdyby se v Audi postavili na hlavy. Fyziku žádná elektronika neočůrá!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 11:55, RE: výměna
anonym napsal:
Asi toho tvýho Accenta stloukli Mustafa s Erdoganem někde v zavšiveném Turecku náhodou o něco líp .
Asi tak stejně jako přistěhovalci Ali se Samirem na lince ve Wolfsburgu, nebo v tom vidíš rozdíl?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 11:55, RE: Hnus...
anonym napsal:
Auto sedí, možná...sice hůř než trojlístek německých prémiovek MB, BMW a AuDI, ovsem sedi :o) Motor ve 2.000 ot. dnes neslysite v zadnem aute, ja ho ve fabii 1.4 MPI taky neslysim. Palubní deska, materialy, fuj ! 15 let pozadu oproti evropske konkurenci, design okopírovaný japonec. Takze nakonec jsme u toho, co vlastne dela tento vozejk vyjimecny??? Je to velky (soused zavidi) a levny. Takze jsme u toho, nejsou penizky, takze je korejska kraksna lepsi jak passat nebo AUDI. Kdyby bylo o 150.000.-...
A to si fakt myslite, ze kazdy si kupuje auto za posledni penize nebo na leasing? To nechapete, ze nekdo treba ma na ucte 2 miliony, ale si koupi treba dokonce i ojete auto za 200 tisic, proste protoze mu staci a ma jine priority? Pro normalniho cloveka auto je jen dopravni prostredek, spotrebni vec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:03, RE: Hnus...
anonym napsal:
A to si fakt myslite, ze kazdy si kupuje auto za posledni penize nebo na leasing? To nechapete, ze nekdo treba ma na ucte 2 miliony, ale si koupi treba dokonce i ojete auto za 200 tisic, proste protoze mu staci a ma jine priority? Pro normalniho cloveka auto je jen dopravni prostredek, spotrebni vec.
Taky mi to tady někdy přijde tak, že na autech nejvíce lpí ti, kteří za něj dali všechny peníze nebo jej mají na leasing.
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.