0
zpět
 

diskuze k tématu: Mám vyměnit Ford Puma za Audi A3?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, americká vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 01:01, A tak to dopadá....
.... když někdo neví co by....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 05:40, RE: A tak to dopadá....
vasapasa napsal:
.... když někdo neví co by....
U prvního auta se to dá pochopit, člověk je nadšen z nákupu a spoustu věcí přehledne. Stane se to skoro každýmu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 06:20, RE: A tak to dopadá....
zigi napsal:
U prvního auta se to dá pochopit, člověk je nadšen z nákupu a spoustu věcí přehledne. Stane se to skoro každýmu...
Co řešíte, jeden vypatlanec radí jinýmu vypatlanci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 06:40, RE: A tak to dopadá....
anonym napsal:
Co řešíte, jeden vypatlanec radí jinýmu vypatlanci.
...a zasejc jeden nejchytřejší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 07:26, RE: A tak to dopadá....
anonym napsal:
Co řešíte, jeden vypatlanec radí jinýmu vypatlanci.
Nepřekvapuje anonymní internetová urážka, u čechů ubožáků celkem normální věc, ale já si z toho naštěstí nic nedělám...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 07:32,
Hm, podřadný Ford.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 07:46, RE: A tak to dopadá....
zigi napsal:
Nepřekvapuje anonymní internetová urážka, u čechů ubožáků celkem normální věc, ale já si z toho naštěstí nic nedělám...
Nevím co dodat, s A3 1,6 normální člověk (ne -náctiletý vypatlanec, ale 32 letá ženská) jezdí za 6,5 litru. Jinak tychle recenze považuju za celkem úpadkové...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 07:47, RE: A tak to dopadá....
anonym napsal:
Nevím co dodat, s A3 1,6 normální člověk (ne -náctiletý vypatlanec, ale 32 letá ženská) jezdí za 6,5 litru. Jinak tychle recenze považuju za celkem úpadkové...
jasně, neodsuzuju 1.6...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 07:48, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, podřadný Ford.....
Určitě bych nepřesedlal z tak osobitého auta do nějaké tuctové koncernové krabice nedejbože s tak nedůstojným zvukovým projevem naftových takymotorů... To už raději ten benzínový Focus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 08:30, RE: A tak to dopadá....
anonym napsal:
Co řešíte, jeden vypatlanec radí jinýmu vypatlanci.
nepozoroval jsem,že by se ti někdo pokoušel radit,ono při tvé inteligenci by to byla odvaha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 08:32, RE: A tak to dopadá....
anonym napsal:
Nevím co dodat, s A3 1,6 normální člověk (ne -náctiletý vypatlanec, ale 32 letá ženská) jezdí za 6,5 litru. Jinak tychle recenze považuju za celkem úpadkové...
No, těch 6,5 l je dost nadnesený. To by musela jezdit stále jen na 5.převodový stupeň a do 2.500 ot/min.. Jinak při běžným provozu je to kolem 7,5 - 8 l/100 km. Moje zkušenost, jsem starší a klidný řidič s lehkou nohou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 09:50, Xsara VTS
Tak pokud se nepletu, tak Xsara VTS zase až tak měkká není, určitě to bude ale vyváženější svezení (sport x komfort), než ta Puma. Ještě bych to viděl na P 306 S16...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 09:58, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, podřadný Ford.....
Velmi hodnotný příspěvek :o(
Pokud tazatel tvrdí, že až příliš často vozí více lidí, proč jim to nezpříjemnit a neuvažovat o 5-ti dvéřovém hatchi?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 09:59, RE: A tak to dopadá....
klobrch napsal:
No, těch 6,5 l je dost nadnesený. To by musela jezdit stále jen na 5.převodový stupeň a do 2.500 ot/min.. Jinak při běžným provozu je to kolem 7,5 - 8 l/100 km. Moje zkušenost, jsem starší a klidný řidič s lehkou nohou.
A myslíte, že tak nejezdí ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 10:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm, podřadný Ford.....
Fordy jsou celkově takový podřadný, levný, hnusný mrdiny. Stejně jako Opel, Schade aspol. Nahradit Forda koncernem, je určitě z bláta do louže. Tady jde nejspíš jen o ten prostor. Nadruhou stranu, někdo ty levný auta dělat musí. Škoda, že si za to akorát někteří nechají draho zaplatit. Doufám, že nebudu muset odpovídat na stupidní dotazy: ...levný auta...draho zaplatit..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 10:52, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Fordy jsou celkově takový podřadný, levný, hnusný mrdiny. Stejně jako Opel, Schade aspol. Nahradit Forda koncernem, je určitě z bláta do louže. Tady jde nejspíš jen o ten prostor. Nadruhou stranu, někdo ty levný auta dělat musí. Škoda, že si za to akorát někteří nechají draho zaplatit. Doufám, že nebudu muset odpovídat na stupidní dotazy: ...levný auta...draho zaplatit..
oravdu jediná mrdina si tady ty!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 10:58, RE: bez předmětu
anonym napsal:
oravdu jediná mrdina si tady ty!
já vím. Ford je vlastně nejlepší, má nejlepší motory... jé a to zpracování nemá vyloženě chybu no. No a taky vlastně oktávka, ta je taky moc dobrá.

To nemá cenu rozebírat, prostě jsou auto, a auta. Na drkocání by mně stačil i ten ford. Ale aspoň teda mondeo. Ikdyž i to je zmrdlík. Vono totiž když je auto hezký, ještě nic neznamená. A nový mondeo je opravdu celkem hezký. Hlavně ten okopčenej profil z lexusu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 11:09, je to trochu mimo...
žadatel chce vyměnit neužitečnou hračku za jinou neužitečnou hračku! Tak mu to umožněte - opravdivá auta s lepšími parametry se dají koupit za dvě třetiny ceny, je s nimi stejná zábava a klidně s nimi můžete jet na dovolenou - ale zdejší frikulíni se musejí předvádět a to s opravdoivým autem asi nejde, tož tak!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 12:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Fordy jsou celkově takový podřadný, levný, hnusný mrdiny. Stejně jako Opel, Schade aspol. Nahradit Forda koncernem, je určitě z bláta do louže. Tady jde nejspíš jen o ten prostor. Nadruhou stranu, někdo ty levný auta dělat musí. Škoda, že si za to akorát někteří nechají draho zaplatit. Doufám, že nebudu muset odpovídat na stupidní dotazy: ...levný auta...draho zaplatit..
Přihlaš se pod jménem a pak nám napiš v čem jezdíš. Když máš čas sem psát takové kraviny, tak nemáš nic nebo ti tatínek něco koupil k svátku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.06.2008 12:54, RE: je to trochu mimo...
anonym napsal:
žadatel chce vyměnit neužitečnou hračku za jinou neužitečnou hračku! Tak mu to umožněte - opravdivá auta s lepšími parametry se dají koupit za dvě třetiny ceny, je s nimi stejná zábava a klidně s nimi můžete jet na dovolenou - ale zdejší frikulíni se musejí předvádět a to s opravdoivým autem asi nejde, tož tak!
No však proto se ten tazatel ptal a dostal patřičnou odpověď. Ještě si myslím těch alternativ mohlo být zmíněno víc, třeba Fiat Bravo, možná Fiat Stilo (záleží na penězích), možná by uspokojila i Honda Civic.
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.