Jirka napsal:
Pokud ten nestastnik, co by chtel C8, ho jeste nema, tak at nekupuje!!! Mel jsem uplne nove a jsem rad, ze uz nemam. Hruza, hruza, hruza. Auto usite horkou jehlou, nedotazene do konce, stale nejake problemy, obcasne, nahodile zavady, ktere se nedaly v servisu odhalit a hlavne konstrukcni vada na predni naprave, ktera se ani po peti opravach, pri kterych bylo vymeneno temer vse, nepodarila odstranit. Pro vice informaci se s kymkoliv podelim...
Jeste bych rad dodal ke svemu komentari, ze nespokojenost a varovani pred koupi Citroenu se tyka pouze vozu vyvinutych a vyrobenych po Xsare. Tzn., ze ti co tu pisou o Xsantiich, Xsarach apod. jsou spokojeni, protoze to jeste Citroen produkoval normalni auta a nesnazil se dohnat konkurenci neotestovanymi horkymi modely, ktere dodelava az potom, co se dostanou na trh. Vlastnime jeste Xsaru 2,0HDi Break 2001, dovoz z D, koupena se 125tis. km v roce 2003, dnes 175tis. km a taktez v podstate dolivame naftu a menime olej. Z toho jsem i vychazel, kdyz jsem kupoval C8, ze kdyz je Xsara takovy kocar, tak C8 bude super kocar a me horke zklamani bylo primo silene. Prodejce Citroenu c.1 Brnocar je pak kapitola sama.