0
zpět
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu vozů Citroen?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 13:02, RE: Posudek vozů Citroen
anonym napsal:
A malokdy jezdite bez klobouku...
Radši si ten klobouk nasaď.Táhne TI na hlavu!!!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 21:23, RE: Chci koupit Xsaru Picasso
Pepík napsal:
Máte někdo zkušenosti s xsarou picasso? Chci si koupit ojetinu (na nové nemám) a chtěl bych vědět na co si dát pozor, ev. jestli je lepší v benzínu nebo naftě. Slyšel jsem, že kolem 90 tis. km odejdou rozvody a další. Co je na tom pravdy?
Dík
Mám na prodej Picaso 1.8i 16v 05/2001 ,v plné výbavě koupené v ČR 1. maj, naj.155000, cena 154900,- info na email. nabytek@kneisl2000.cz. . Jinak výborné auto pro rodinu, super pohodlné a prostorné.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 18:35, Xantia
mám citroen Xantia z roku 1998, momentálně se blížím ke hrnici 200.000 km a musím říct, že kromě poruch, které potkají dříve, nebo později každé auto, jako je upadený výfuk s autem nemám žádné problémy. Pravidelně měním náplně a filtry a příště bych neváhal koupit zase do Citroena. Ale co jsem slyšel, tak Xantie patřila k těm kvalitněji zpracovaným.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 03:24, RE: berlingo2.0 HDI
Max napsal:
Tak to seš na tom velmi dobře. Rozvody, oleje a výfuk jsou normální údržba. Místo sebelítosti sis měl koupit nové Berlingo se zárukou a měl bys "jistotu", že do toho za 2 roky nedáš ani korunu. Jistota je v uvozkách, protože jisté není nic.
Víš vůbec co je Citroen? To není žebřiňák jak o něm hovoříš. To je auto co se kolem tebe mihne a ty jsi ho do dnes nestačil zareagovat. Proto ty kecy.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.01.2007 14:32, C8
Pokud ten nestastnik, co by chtel C8, ho jeste nema, tak at nekupuje!!! Mel jsem uplne nove a jsem rad, ze uz nemam. Hruza, hruza, hruza. Auto usite horkou jehlou, nedotazene do konce, stale nejake problemy, obcasne, nahodile zavady, ktere se nedaly v servisu odhalit a hlavne konstrukcni vada na predni naprave, ktera se ani po peti opravach, pri kterych bylo vymeneno temer vse, nepodarila odstranit. Pro vice informaci se s kymkoliv podelim...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 19:47, RE: Xantia
Rob napsal:
mám citroen Xantia z roku 1998, momentálně se blížím ke hrnici 200.000 km a musím říct, že kromě poruch, které potkají dříve, nebo později každé auto, jako je upadený výfuk s autem nemám žádné problémy. Pravidelně měním náplně a filtry a příště bych neváhal koupit zase do Citroena. Ale co jsem slyšel, tak Xantie patřila k těm kvalitněji zpracovaným.
taky mám xantii 2.Ohdi 80kw.motor jede dobře,táhne od spodu a spotřeba cca 5,7l na sto.a to jezdím docela rychle.mam 1OO najeto a budu muset měnit nějaké čepy a pod.jinak rozvody orig.citroen píše 160 tis a pokud jezdíte rychleji a kratší vzdálenosti tak 120.nebo 10 let.auto mám 7let a najeto 100 a rozdvody jsem nedělal.Auto je o 70 tis levnější jak octavia a to bylo rozhodující.jezdím,leju naftu.záleží na autě.citroen má slabší podvozek,dřív odejde jak u konkurence.ale to je u citroena normální.není to sportovní auto a je jedno z nejlevnějších na trhu
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.01.2007 06:57, RE: Spolehlivost a jizdni vlastnosti jsou slabou strankou, jedine design
beol bes napsal:
Spolehlivost nikdy nebyla silnou strankou Citronu.
Drive to mohli svadet na spolehlivost hydral. perovani, ktere nikdo jiný nedodaval. Dneska nevím na co se chteji vymluvit. Prevodovky jsou hrozny. To by me zajimalo co za prevodovku tam ma loeb, protoze kdyby tam mel podobnou te co davaji do beznych modelu, tak není mozny aby vyhral.
Tak teda nevim s kolka citronama si už jezdil. Já mám ZX 1,4 i a ta lítá jak divá... Otec si pořídil Xaru 1,6 i a tam jsou uznávám převody o něco hoř navržený. Jinak brácha má Picasso 1,8 i a to taky jede pěkně. A co se spolehlivosti týče tak to že jsou citroeny technicky nespolehlivý už dávno není pravda, to se dlao říct naposledy tak u modelu BX. Jinou značku asi kupovat nebudu protože jsem nadmíru spokojenej, je to úsporný, velice pohodlný ( narozdál od novejch škodovek ),díly za poměrně rozumný ceny a kvalitní servis. Jo a v citroenu nedělám aby mě tady někdo nechtěl nařknout.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.01.2007 12:28, RE: C8
Jirka napsal:
Pokud ten nestastnik, co by chtel C8, ho jeste nema, tak at nekupuje!!! Mel jsem uplne nove a jsem rad, ze uz nemam. Hruza, hruza, hruza. Auto usite horkou jehlou, nedotazene do konce, stale nejake problemy, obcasne, nahodile zavady, ktere se nedaly v servisu odhalit a hlavne konstrukcni vada na predni naprave, ktera se ani po peti opravach, pri kterych bylo vymeneno temer vse, nepodarila odstranit. Pro vice informaci se s kymkoliv podelim...
Jeste bych rad dodal ke svemu komentari, ze nespokojenost a varovani pred koupi Citroenu se tyka pouze vozu vyvinutych a vyrobenych po Xsare. Tzn., ze ti co tu pisou o Xsantiich, Xsarach apod. jsou spokojeni, protoze to jeste Citroen produkoval normalni auta a nesnazil se dohnat konkurenci neotestovanymi horkymi modely, ktere dodelava az potom, co se dostanou na trh. Vlastnime jeste Xsaru 2,0HDi Break 2001, dovoz z D, koupena se 125tis. km v roce 2003, dnes 175tis. km a taktez v podstate dolivame naftu a menime olej. Z toho jsem i vychazel, kdyz jsem kupoval C8, ze kdyz je Xsara takovy kocar, tak C8 bude super kocar a me horke zklamani bylo primo silene. Prodejce Citroenu c.1 Brnocar je pak kapitola sama.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.01.2007 08:42, RE: Chci koupit Xsaru Picasso
Tomáš napsal:
Dělám v Citroenu, tak mě prosím nepřesvědčujte v kolika se mění rozvody na motoru DV6TED. Díky. ))
Prosím Vás, nevedeli by ste mi poradiť ako mám vybrať CD-čko z originál prehrávača v Xsare. Nechce ho vyhodiť.Ďakujem veľmi pekne.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 13:28, citroen Picasso
Mám Picasso od roku 2001 - 1,8 benzín. Prostorný vůz ideální pro rodinu ale hodně poruchový. Drobnosti co naštvou - ulomené madlo dveří v mraze, vadný řídící procesor air bagu atd, atd ... ale i závažnější poruchy - vysoká spotřeba oleje, konstrukční vady - zamrzání odvětrání olejové vany a s tím spojené přidření ojnice, atd. atd.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 17:23, RE:
Jiří napsal:
Mám Picasso od roku 2001 - 1,8 benzín. Prostorný vůz ideální pro rodinu ale hodně poruchový. Drobnosti co naštvou - ulomené madlo dveří v mraze, vadný řídící procesor air bagu atd, atd ... ale i závažnější poruchy - vysoká spotřeba oleje, konstrukční vady - zamrzání odvětrání olejové vany a s tím spojené přidření ojnice, atd. atd.
Citroen=Olcit!!! Olcit=Citroen!!! Prosťe kvalitka!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 22:59, RE: Posudek vozů Citroen
anonym napsal:
Vozy Citroen jsou absolutně spolehlivé, snadno ovladatelné, bezpečné a mají poměrně nízkou spotřebu. Nezanedbatelná je i cenová dostupnost. Bezpečně sedí na silnici, i v prudkých zatáčkách, technické vybavení je na vysoké úrovni.
Jezdím s vozem Citroen již více než 10 let, vlastnil jsem také Citroen Saxo a řídil rovněž Xantii, Berlingo a Piccaso. Předtím jsem vlastnil různé typy Škodovek a 6 let jsem jezdil také v Moskviči 1400.
Od té doby, kdy jsem poprvé vsedl do Citroenu, jsem z něho...
aNO, PO JÍZDĚ V TRAKTORU JE KAŽDÝ OSOBÁK BEZVA
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 15:09, CITROEN
PERFEKTNÍ DESIGN BOHATA VYBAVA !!!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 18:09, RE: Spolehlivost a jizdni vlastnosti jsou slabou strankou, jedine design
beol bes napsal:
Spolehlivost nikdy nebyla silnou strankou Citronu.
Drive to mohli svadet na spolehlivost hydral. perovani, ktere nikdo jiný nedodaval. Dneska nevím na co se chteji vymluvit. Prevodovky jsou hrozny. To by me zajimalo co za prevodovku tam ma loeb, protoze kdyby tam mel podobnou te co davaji do beznych modelu, tak není mozny aby vyhral.
Cos mel za problem s prevodovkou u citroenu? U AX najeto cca 200 000 a prevodovka prave byla naprosto bezproblemova, tedy co se spolehlivosti tyka. A ani znami co maji citroeny si nikdy na prevodovku nestezovali - vetsinou Xantie nebo drive BX.
Ve statistice spolehlivosti je prave Xantia naprosto srovnatelna s Octavii
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 18:39, RE: Jaký je Citroën C4?
Miki napsal:
HMMM tady opravdu promluvil odborník v záporech uvede, že kapota nemá plynové vzpěry, což není asi u 99% vozů daného segmentu tak to svědčí jasně o objektivitě pisatele.No ale nejvíc mě pobavil závěr.Ford focus je určitě velmi kvalitní auto, až na to že do tří let zkoroduje a bohužel s tím nikdo nic neudělá (vlastní zkušenost).Kdo chce psa bíti hůl si najde ,že.............
Přesně souhlasím. Ten zakomplexovaný čobol nejspíš viděl C4 jen když předjížděla jeho rezavého Focuse. Já mám C4 zhruba půl roku. Najeto málo přes 10 000km. Měl jsem jedinný problém se stabilizátorem motoru. Trochu mě to překvapilo. Ještě více mě však překvapila ochota a profesionální přístup v servisu Citroen. Auto bylo do hodiny a půl hotové a jel jsem domů. Souhlasím ovšem s poměrně hlučnou zadní nápravou. To je asi tak jedinné co tomuto vozu můžu vytknout. Mám benzin 1,4. Není to dravec, ale dokáže jet slušně a kombinovaná spotřeba cca 6,3 l je taky dost dobrá. Uvidíme jak se C4ky budou jevit až jim bude tak pět šest let...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 09:41, RE: Jaký je Citroën C4?
Andreas napsal:
Přesně souhlasím. Ten zakomplexovaný čobol nejspíš viděl C4 jen když předjížděla jeho rezavého Focuse. Já mám C4 zhruba půl roku. Najeto málo přes 10 000km. Měl jsem jedinný problém se stabilizátorem motoru. Trochu mě to překvapilo. Ještě více mě však překvapila ochota a profesionální přístup v servisu Citroen. Auto bylo do hodiny a půl hotové a jel jsem domů. Souhlasím ovšem s poměrně hlučnou zadní nápravou. To je asi tak jedinné co tomuto vozu můžu vytknout. Mám benzin 1,4. Není to dravec, ale...
To je teda fakt sila, polročné auto s 10 tis. km a skoro bez poruchy! Ešte porosím, kde by som mal tú hrdzu na svojom Focuse hľadať, lebo sa mi ju nedarí nájsť! Ďakujem...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 12:50, RE: Jaký je Citroën C4?
milan1 napsal:
To je teda fakt sila, polročné auto s 10 tis. km a skoro bez poruchy! Ešte porosím, kde by som mal tú hrdzu na svojom Focuse hľadať, lebo sa mi ju nedarí nájsť! Ďakujem...
Nekde u 5. (3.) dveri. Ve firme mame nekolik C-Maxu a vsechno pry perfektni ( hlavne delanej s PSA ), ale ta koroze tam skutecne je.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 12:52, RE: Jaký je Citroën C4?
Pojgyus napsal:
Nekde u 5. (3.) dveri. Ve firme mame nekolik C-Maxu a vsechno pry perfektni ( hlavne delanej s PSA ), ale ta koroze tam skutecne je.
melo tam byt : podvozek a motor deleny s PSA ( 1.6 TDCI )
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.01.2007 01:58, Co je to kvalita ?
Můžeš mi trochu priblížit co si predstavuješ pod pojmem kvalita ?

Spolehlivost snad ?
Každé auto má sve kvality
Citroeny vynikají svoji cenou a vybavenosti bohůžel pro náš trh jsou stale poměrně nedostupné
když se podíváte jaké nabídky maji dealeři v UK tak si sednete na prdel
mimo toho že na modely jako je C2 je pojistka zdarma, plná nádrž, a poříďit jde už s librovým vkladem....
C8 je vyborná svým vybavenim, např sensory kvality venkovniho vzduchu etc
ale bojím se at pres známého cena nebude u nas az tak lakava
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.01.2007 00:47, Chci koupit Xsaru 2 l vts
martin napsal:
Koukám, že veškeré problémy, které máte s Berlingem, tak s nimi počítáte i u ostatních modelů značky Citroën. Jakkoliv někdo napíše zde, že vozidlo doporučuje tak z něho uděláte dealera, nebo ten daný model je pro Vás sráč. Když o tom tolik víte tak mě překvapuje, že zde píšete výměnu rozvodového řemene, nejlépe i s kladkami. To snad je samozřejmost, že i s kladkami, to by musel měnit osel bez kladek. Co se týká řazení je v tom hodně velký rozdíl mít řazení na podlaze u Berlinga nebo v Picassu n...
mam zajem o dvoulitra vts tak z roku 2000.Nemate s nim někdo nějaké zkušenosti?
reagovat
nahlásit
  1 ... 4 5 6 ... 12
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.