0
zpět
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu vozů Citroen?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.04.2007 10:36, C Xsara hdi
Mám cca 4,5 roku Xsaru hdi 80 kw z roku 2001.Dovoz z D jako havarovaná,rok v provozu u dealera Citronu.Najeto cca 18tis.km.Nyní za těch cca 4,5 roku najeto cca 57tis.km a bez závažnějších problémů(jednou měněná žárovka v předním světlometu a "zlobící" kontrolka airbagů)Způsobeno nekontaktem v sedadlech řidiče a spolujezdce .Jak mi bylo sděleno v servisu,u tohoto modelu celkem běžná porucha.Zajímal by mě názor i někoho jiného kdo měl podobný problém,jestli je to jen vada určitého kusu nebo neduha tohoto modelu.Porucha byla odstraněna výměnou konektoru pod sedadlem a jednou pyropatronou(cca 5tis.kč).Jinak jen dolévám naftu a měním olej.Spotřeba se pohybuje v rozmezí 5 a 6 l nafty,v létě s klimou a i v zimě se spotřeba drží kolem 6l.Jezdím cca 70% město,zbytek mimo a občas dálnice.S autem jsem max spokojen(bezporuchovost,výborný motor spotřebou a dynamikou,nadprůměrný zavazadelník).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.10.2007 15:02, RE: Posudek vozů Citroen
anonym napsal:
Vozy Citroen jsou absolutně spolehlivé, snadno ovladatelné, bezpečné a mají poměrně nízkou spotřebu. Nezanedbatelná je i cenová dostupnost. Bezpečně sedí na silnici, i v prudkých zatáčkách, technické vybavení je na vysoké úrovni.
Jezdím s vozem Citroen již více než 10 let, vlastnil jsem také Citroen Saxo a řídil rovněž Xantii, Berlingo a Piccaso. Předtím jsem vlastnil různé typy Škodovek a 6 let jsem jezdil také v Moskviči 1400.
Od té doby, kdy jsem poprvé vsedl do Citroenu, jsem z něho...
Chapu ze ve srovnani s Moskvicema Skodovkou jste Citroenem tak unesen, ale ja vam jako silne nespokojeny (nyni uz byvaly) majitel Citroenu oponuji a rikam ze Citroen je priserny. Kvalita servisu je bidna, nebylo vyjimkou dat vozidlo do servisu, s tim ze servis po oprave ma zavolat at si pro vozidlo prijedu, nezavolali! Zadne nahradni dily nejsou skladem, vse se objednava. Na servis vas nevezmou s nicim hned, maji tam takovy frmol ze nejblizsi termin jaky nabidnou je za 14 dni, i to svedci o kvalite Citroenu. Mel jsem C4, horelo na nem vse - silentbloky motoru, loziska, elektronika (ridici jednotka, ABS, tempomat). Po par tisicich km zaclo vrzat sedadlo ridice. Rizeni vybrovalo (cca ve 160 km/h) od vyroby i po prevazeni kol a vymene pneu - pry to delaji i Peugeoty 307. S nizkou spotrebou ovsem souhlasim, byla to taky jedina prizniva vlastnost Citroenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.10.2007 15:04, RE: Spolehlivost a jizdni vlastnosti jsou slabou strankou, jedine design
beol bes napsal:
Spolehlivost nikdy nebyla silnou strankou Citronu.
Drive to mohli svadet na spolehlivost hydral. perovani, ktere nikdo jiný nedodaval. Dneska nevím na co se chteji vymluvit. Prevodovky jsou hrozny. To by me zajimalo co za prevodovku tam ma loeb, protoze kdyby tam mel podobnou te co davaji do beznych modelu, tak není mozny aby vyhral.
Ta prevodovka je silena co se presnosti tyce, ale jeste jsem neslysel ze by se vysypala, coz se stava na Octaviich. Jedna nase sluzebni Octavia ji ma menenou dokonce dvakrat (behem 70.000 km)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.10.2007 15:09, RE: Citroen C4
Tomas napsal:
Jsem uzivatelem vozu Citroen C4 1.6 HDi 16V 92 kW/k. Vuz uzivam 3 mesice a najel jsem s nim cca 5000 km. Vuz je svym deasignem velmi pritazlivy. Zpracoavani jednotlivych externich i internich dilu je na docela dobre urovni. V pocatku mi delalo potize se ztotoznit s rychlym nastupem ucinku brzd. Brzdy reaguji velmi rychle az agresivne. Razeni je velmi prijemne a draha prevodovych stupnu je celkem kratka. Sedadla jsou velmi pohodlna, ale nevyhodu ocekavam na polstrovani dveri, ktere je semisove. O...
Ja mel taky C4, do 5000 km pohoda, jazz. Pak zacli problemy! A RADNY! A nikdy neskoncili. Napis az budes mit neco najeto, ted je to o nicem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.10.2007 15:21, RE: citroen
Ladislav Petr napsal:
S motorem PEUGEOT jsou citroeny špičkové
a jeste tu o Cervene Karkulce. Motorar je z koncernu PSA spise Citroen. Kdyz Peugeot koupil Citroen, prvni co udelal, vzal si motory Citroenu do Peugeotu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.10.2007 15:25, RE: Posudek vozů Citroen
pavel napsal:

Pane GANZO ne že bych Vám nevěřil ,protože jsem si s citronem zažil
své ,ale zajímalo by mne co Vám vyměnili u nového auta za 300000 kč. Já se musel hádat o každou maličkost , velmi neochotně přiznávali
vady .
+1 nez jsem je prinutil zabyvat se zavadou v ridici jednotce, rozumej nez se zavada projevila i pred servisakem, ujel jsem 20.000 km. Citroen ma tech problemu vic nez dost, asi i proto je velky problem je dokopat k oprave neceho co se tezko dokazuje. Jejich good will muze uz jen ztezi utrpet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 21:57, RE: Posudek vozů Citroen
Ganzo napsal:
Vážený pane,
na tento Váš posudek musím reagovat. Od roku 1993 mám jen nové vozy a to jak pro své soukromé účely tak i ve firmě. Sám jsem jezdil v následujících nových vozech Škoda pickup, Fiat Brava, Škoda Octavia, Hyundai Sonata, Hyundai XG30 a nyní mám BMW 735i. Moje pani měla Hondu Prelude, Hyundai Getz, Citroen Pluriel a nyní má Hyundai Tucson. Musíte uznat že mám s čím srovnávat. Tento Váš posudek je opravdu nářez, to co jsem zažil s vozem citroen je naprosto ojedinělé a unikátní. Vůz Citr...
Vypadá to,že jsi smolař.Protože se shodou podmětu s přísudkem máš také problémy,a značné.
reagovat
  1 ... 10 11 12




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.