0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia combi 1.9TDi nebo VW Passat variant 1.9TDi?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 08:16, vw
aj ked do mojej garaze nesmie nic z vw group,radsej by som volil octaviu,kvoli udrzbe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 08:27, RE: vw
speedfred napsal:
aj ked do mojej garaze nesmie nic z vw group,radsej by som volil octaviu,kvoli udrzbe.
a jakýpak úžasný auto ti teda smí do garáže???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 08:57,
mám Passata 1,8 T-98 , najazdené 240000 km , a za rok čo ho mám žiadny problém spotreba pri bežnej jazde 8 l a ten priestor sa nedá porovnať.Nemám nič proti Octávii ale zo skúsenosti vidím rozdiel pre pohodlie rodiny .V Oktávke deti nohamy kopali do sedačiek , v Passate
nemajú šancu.Treba určite zvážiť nielen náklady ,ale aj pohodlie a priestor a každý kus môže byť iný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 10:07, vulgarita v poradně
Pane Vaculíku, opravdu máte zapotřebí se snižovat k těm vulgarotám a primitivnosti co uvádíte v závěru recenze. Mrzí mne to za Vás. Takto se poradna začíná dostávat na úroveň diskuze a většiny jejích účastníků trpících různými komplexi a duševními chorobami. Jinak si Vašich recenzí velmi vážím proto ještě jednou - stydím se za Vás.
1vlada
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 10:10, RE: vulgarita v poradně
1vlada napsal:
Pane Vaculíku, opravdu máte zapotřebí se snižovat k těm vulgarotám a primitivnosti co uvádíte v závěru recenze. Mrzí mne to za Vás. Takto se poradna začíná dostávat na úroveň diskuze a většiny jejích účastníků trpících různými komplexi a duševními chorobami. Jinak si Vašich recenzí velmi vážím proto ještě jednou - stydím se za Vás.
1vlada
Když už se teda stydíš, tak si ještě zapamatuj - komplexy - komplex, bez komplexu, hrad - bez hradu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 10:23, RE: bez předmětu
anonym napsal:
mám Passata 1,8 T-98 , najazdené 240000 km , a za rok čo ho mám žiadny problém spotreba pri bežnej jazde 8 l a ten priestor sa nedá porovnať.Nemám nič proti Octávii ale zo skúsenosti vidím rozdiel pre pohodlie rodiny .V Oktávke deti nohamy kopali do sedačiek , v Passate
nemajú šancu.Treba určite zvážiť nielen náklady ,ale aj pohodlie a priestor a každý kus môže byť iný.
Taky nemas tezke TDI, o kterem se v poradne mluvi ... takze te problemy s predni napravou necekaji tak casto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 10:40, RE: bez předmětu
AnderN napsal:
Taky nemas tezke TDI, o kterem se v poradne mluvi ... takze te problemy s predni napravou necekaji tak casto.
ja viem že sa bavíme o TDI,chcel som len poukázať osobnú skúsenosť s porovnaním priestoru a jazdného konfortu , aj keď nové Octávky už majú viac miesta v zadu stále je to neporovnateľné.Ak sa jedná o auto určené pre rodinu určite je to dôležitý faktor pri výbere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 10:51, RE: vulgarita v poradně
1vlada napsal:
Pane Vaculíku, opravdu máte zapotřebí se snižovat k těm vulgarotám a primitivnosti co uvádíte v závěru recenze. Mrzí mne to za Vás. Takto se poradna začíná dostávat na úroveň diskuze a většiny jejích účastníků trpících různými komplexi a duševními chorobami. Jinak si Vašich recenzí velmi vážím proto ještě jednou - stydím se za Vás.
1vlada
Co je to za keci?Jaký vůlgarnosti si děláš prdel ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:31, RE: vulgarita v poradně
Andrew napsal:
Co je to za keci?Jaký vůlgarnosti si děláš prdel ne?
Ano, právě o takových jsem psal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:34, RE: vulgarita v poradně
anonym napsal:
Když už se teda stydíš, tak si ještě zapamatuj - komplexy - komplex, bez komplexu, hrad - bez hradu
Pro anonym
Ano udělal jsem hrubku, děkuji za Vaše upozornění. Přesto si myslím, že
mě nemusíte tykat.
1vlada
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:35, RE: vulgarita v poradně
1vlada napsal:
Pane Vaculíku, opravdu máte zapotřebí se snižovat k těm vulgarotám a primitivnosti co uvádíte v závěru recenze. Mrzí mne to za Vás. Takto se poradna začíná dostávat na úroveň diskuze a většiny jejích účastníků trpících různými komplexi a duševními chorobami. Jinak si Vašich recenzí velmi vážím proto ještě jednou - stydím se za Vás.
1vlada
Podle mě (mily 1vlado, že používáš "mne" trochu vypovídá o Tvém vzdělání, nemyslíš?) ta věta recenzi skvěle oživila a nijak vulgární nebyla. M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:36, RE: vulgarita v poradně
1vlada napsal:
Pane Vaculíku, opravdu máte zapotřebí se snižovat k těm vulgarotám a primitivnosti co uvádíte v závěru recenze. Mrzí mne to za Vás. Takto se poradna začíná dostávat na úroveň diskuze a většiny jejích účastníků trpících různými komplexi a duševními chorobami. Jinak si Vašich recenzí velmi vážím proto ještě jednou - stydím se za Vás.
1vlada
Myslim, ze tim ale jistej segment zakazniku pan Vaculik naprosto vystihl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:42, passat
Pasik jsme koupili v roce 2001. tdi 96 kW precipovane na 120kW, 4motion, plna vybava krom kuze a navigace... ted je na nem ujeto asi 120000km. Motor: zatah motoru je docela brutalni, bohuzel jsou jeho reakce a pruznost dosti katastrofalni, dlouhodoba spotreba 7,5 l (ale je to 4 motion a navic precip), interier: sedaky maji dobre vedeni, udrzba sedaku je ale katastrofalni kvuli pouzitemu materialu, neskutecne se odrbavaji mala u dveri, vsechno vrze - moje 10 let stara A4 ani nevrzne.. v passatu je to katastrofa. Jinak ergonomie ovladacich prvku prijemna, kozeny volant taky dobry. Pocity z jizdy: na snehu bajecne.. na suchu jsou jizdni vlastnosti docela o nicem, je to tezke auto, podvozek prilis mekky, je to spis takovy korab na dalnici... Problemy: odesla vybojka (cca 5000), spatna geometrie a celkove asi vsechny ramena ve predu uz docela v prdeli (nase slavne cesty), servo je taky nejake divne, interier vrze, porucha na motoru (jeste pred čipem), vadny spinac blinkru (asi litr)... Verdikt: auto to neni spatne, ale jizdni vlastnosti me nijak neberou, interier skripe, servis drahy, caste zavady... Asi bych si ho nekupoval...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:42, RE: vulgarita v poradně
1vlada napsal:
Pane Vaculíku, opravdu máte zapotřebí se snižovat k těm vulgarotám a primitivnosti co uvádíte v závěru recenze. Mrzí mne to za Vás. Takto se poradna začíná dostávat na úroveň diskuze a většiny jejích účastníků trpících různými komplexi a duševními chorobami. Jinak si Vašich recenzí velmi vážím proto ještě jednou - stydím se za Vás.
1vlada
náhodou to řekl úplně předně a nevim jestli zrovna národní fráze " ty vole" je něco tak strašně vulgárního, ty hvězdo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:47, RE: vulgarita v poradně
anonym napsal:
náhodou to řekl úplně předně a nevim jestli zrovna národní fráze " ty vole" je něco tak strašně vulgárního, ty hvězdo...
jj je to tak, nevim, co je na "ty vole" tak spatneho.. opravdu je nemile, ze je motor tdi stale ten nejlepsi pro vetsinu nasi populace.. vzdyt je to v oporovnani s konkurenci katastrofa! a jeste k memu prispevku.. ta 6-ti stupnova prevodovka taky neni nic moc. tezko se radi i kdyz je presna, odstupnovani podivne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 11:51, PANE VACULÍKU...
martin napsal:
Podle mě (mily 1vlado, že používáš "mne" trochu vypovídá o Tvém vzdělání, nemyslíš?) ta věta recenzi skvěle oživila a nijak vulgární nebyla. M.
taky se musím přiklonit k názoru 1vlada, i když si nemyslím, že ta poslední věta je vulgární. Rozhodně ale přirovnávat motoristy, kteří jezdí B6, A6, nebo superbem k málo uvažujícím imbecilům (z posledního odstavce nic jiného nevyplívá) je z Vaší strany (ač si Vašich recenzí jinak velmi vážím) velmi slaboduché a řekl bych až primitivní. Jak B6, A6 tak i Superb jsou velmi kvalitní vozy - se všemi jsem delší dobu jezdil-nejméně se Superbem (cca 50 tiskm), a samozřejmě, že mají také své chyby a slabé stránky, ale stejně tak je tomu i u jiných vozů konkurenčních značek . Nicméně poslední odstavec, který jste ze sebe vypotil pane Vaculíku, budu raději brát jako méně povedený žert, protože bych si jinak musel myslet, že ostatní velmi zdařilé recenze od někoho opisujete a v posledním, výše zmíněném článku jste se projevil poprvé sám za sebe. Předpokálám, že podobné laciné výstřelky z vaší strany (na jakýkoliv vůz) nebudeme na Tip Cars čítat nijak často.
Mějte se. Honza.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 12:06, RE: PANE VACULÍKU...
Honza napsal:
taky se musím přiklonit k názoru 1vlada, i když si nemyslím, že ta poslední věta je vulgární. Rozhodně ale přirovnávat motoristy, kteří jezdí B6, A6, nebo superbem k málo uvažujícím imbecilům (z posledního odstavce nic jiného nevyplívá) je z Vaší strany (ač si Vašich recenzí jinak velmi vážím) velmi slaboduché a řekl bych až primitivní. Jak B6, A6 tak i Superb jsou velmi kvalitní vozy - se všemi jsem delší dobu jezdil-nejméně se Superbem (cca 50 tiskm), a samozřejmě, že mají také své chyby a sla...
Velmi rozumný názor....souhlasím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 12:08, RE: vulgarita v poradně
pecak napsal:
jj je to tak, nevim, co je na "ty vole" tak spatneho.. opravdu je nemile, ze je motor tdi stale ten nejlepsi pro vetsinu nasi populace.. vzdyt je to v oporovnani s konkurenci katastrofa! a jeste k memu prispevku.. ta 6-ti stupnova prevodovka taky neni nic moc. tezko se radi i kdyz je presna, odstupnovani podivne...
to pecak: mohl bys mi objasnit, na základě jakých informací jsi došel k závěru, že motor TDI je v porovnání s konkurencí katastrofa? To by mě fakt zajímalo. Nevím jak ty, ale ve svým autě mám taky 6-stupňovou převodovku, a řadí se krásně lehce, odstupňování mi přijde optimální.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 12:24, RE: PANE VACULÍKU...
Honza napsal:
taky se musím přiklonit k názoru 1vlada, i když si nemyslím, že ta poslední věta je vulgární. Rozhodně ale přirovnávat motoristy, kteří jezdí B6, A6, nebo superbem k málo uvažujícím imbecilům (z posledního odstavce nic jiného nevyplívá) je z Vaší strany (ač si Vašich recenzí jinak velmi vážím) velmi slaboduché a řekl bych až primitivní. Jak B6, A6 tak i Superb jsou velmi kvalitní vozy - se všemi jsem delší dobu jezdil-nejméně se Superbem (cca 50 tiskm), a samozřejmě, že mají také své chyby a sla...
Súhlasím s Honzou a považoval by som za seriózne keby sa p. Vaculík vyjadril , ako to bolo mienené.Netreba s toho robiť tragédiu , ale určite sa takéto vyjadrovanie sa na ludí ktorý jazdia na B5,B6 Audi ,Superb nie je vhodné ani profesiónálne.Okrem toho pri vašich recenziach často píšete že máte osobné skúsenosti ( p.Vaculík ) ,zaujímalo by ma na čom momentálne jazdíte.V skutočnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 13:19, Neserte pana Vaculíka
Vy kokoti malicherní, nebo tady přestane psát recenze, které jsou mimochodem tím nejlepším zdrojem informací na českém webu.
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.