0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Superb 2.0 TDI PD - za kolik jezdí?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 00:46, V kufru
.... ta fotka v tom kufru je dobrá ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 01:58,
musím říct, že je v tom víc místa než v audi A6!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 04:22, foto č.46
vasapasa napsal:
.... ta fotka v tom kufru je dobrá ))
Mi se nejvíc líbí fotka č.46, tam má takový romantický výraz, jůů Outdoorové hadry jsme udolali a to černé triko k té krémové kůži na fotce dobře pasuje. Zbytek už víme, par excelance. Je krásná až to možné není, prameny slunce ji z vlasů tryskaly. A ty oči uhrančivé, modř pomněnek a dva krystaly. Když ji pan Šikl spatřil, jeho život už jí patřil ...čemuž se vůbec nedivím, jen jsem zvědav, kolik příspěvků bude čistě o naftové Škoduli

lagu: však v A6 je taky ho*no místa. Počkej až povezeš svatbu Ty nevěsty mají často dole v šatech ten kruh/výstuž, nemluvě o vlečce. Samozřejmě jsou ty holky ráno nervózní jak joja, furt dovnitř a ven a nepřidrží si to. Soukat se do nějaké A6/Superbu bych si to neuměl ani představit brrr (tlusnou jsem nevez)

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 06:13, RE: foto č.46
Ráďa napsal:
Mi se nejvíc líbí fotka č.46, tam má takový romantický výraz, jůů Outdoorové hadry jsme udolali a to černé triko k té krémové kůži na fotce dobře pasuje. Zbytek už víme, par excelance. Je krásná až to možné není, prameny slunce ji z vlasů tryskaly. A ty oči uhrančivé, modř pomněnek a dva krystaly. Když ji pan Šikl spatřil, jeho život už jí patřil ...čemuž se vůbec nedivím, jen jsem zvědav, kolik příspěvků bude čistě o naftové Škoduli

lagu: však v A6 je taky ho*no míst...
Teda "chlapi" - docela bych chtěla vidět VAŠE fotky! ,-)
Na první superb mám "alergii" (to koncern "přehnal"), tato verze už zcela ok - zdá se mi (byť použití PD do zcela nového modelu .. to si také mohli "odpustit").
PS: Jinak spotřeba není skvělá (bmw je trošičku jinde, motor 20d je fantastický, pro 23d těžko slova hledat), ale na velký těžký vůz vůbec ne špatná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 06:14, RE: bez předmětu
lagu napsal:
musím říct, že je v tom víc místa než v audi A6!!
To byl úmysl! To je ta "hra"!
PS: Ale "místo" věru NEbývá to nej- nej-důležitější v konstrukci vozu. ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 08:41, RE: bez předmětu
Kylie napsal:
To byl úmysl! To je ta "hra"!
PS: Ale "místo" věru NEbývá to nej- nej-důležitější v konstrukci vozu. ,-)
No, přiznám se, že Superb nikdy nebyl šálkem mého čaje. Jediné co se mi na tom autě líbí je vidět občas na sedadlech uvnitř a jednou i v kufru Jinak mi nějaký Superb může vy........p.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 08:44, RE: foto č.46
Kylie napsal:
Teda "chlapi" - docela bych chtěla vidět VAŠE fotky! ,-)
Na první superb mám "alergii" (to koncern "přehnal"), tato verze už zcela ok - zdá se mi (byť použití PD do zcela nového modelu .. to si také mohli "odpustit").
PS: Jinak spotřeba není skvělá (bmw je trošičku jinde, motor 20d je fantastický, pro 23d těžko slova hledat), ale na velký těžký vůz vůbec ne špatná.
spotřeba není skvělá? jakože 123 d žere míň? no to asi ano, ale jezdil bych radši v superbu než v jedničce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 09:51, hezké
Opět pochvala p. Šiklovi za příjemné zpestření fotek auta v podobě obrázků jeho velice svěží přítelkyně :)
Ad spotřeba: na tak velké a těžké auto (navíc ještě nezajeté) a s automatem ji považuji za velice příznivou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 10:09, hezká holka
Hezká holka, nemá na ni někdo kontakt? Ta spotřeba na tak velký auto taky ujde. Hlavně že jsme byli ušetřeni prášení o tom, jak superb jezdí za 4,5/100 (eventuelně 3/100) atd. Suberb se mi ale moc nelíbí. Uvidíme jak kombi.

Hýky, hýk
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 10:36, RE: foto č.46
Kylie napsal:
Teda "chlapi" - docela bych chtěla vidět VAŠE fotky! ,-)
Na první superb mám "alergii" (to koncern "přehnal"), tato verze už zcela ok - zdá se mi (byť použití PD do zcela nového modelu .. to si také mohli "odpustit").
PS: Jinak spotřeba není skvělá (bmw je trošičku jinde, motor 20d je fantastický, pro 23d těžko slova hledat), ale na velký těžký vůz vůbec ne špatná.
Kylie: naše fotky njn, třeba přijde den, kdy na tipcarsu budeme moci mít svůj profil, a tam si určitě dámě nějaký ten obrázek neboj. Auta i ženy jsou bez obav PD je kapotola sama pro sebe, když si to lidé kupujou ...., ale průměr 6,8 je náhodou celkem slušný a očekávaný, mi přehnaný nepřijde. Oktávky jezdí za 6 litrů, S 320cdi za 9 litrů. Superb lehce nad Oktávkou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 10:52,
Ta slečna je nádherná. Něco takového by se mělo naklonovat :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 10:59, RE: hezká holka
Osel II napsal:
Hezká holka, nemá na ni někdo kontakt? Ta spotřeba na tak velký auto taky ujde. Hlavně že jsme byli ušetřeni prášení o tom, jak superb jezdí za 4,5/100 (eventuelně 3/100) atd. Suberb se mi ale moc nelíbí. Uvidíme jak kombi.

Hýky, hýk
jenže tohle je v automatu, manuál podle mně bude opravdu kolem šesti litrů i lehce pod...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 11:03, Žena
Co ale autor nenapsal je, jak se na ní teda jezdí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 11:18, RE: foto č.46
Reno napsal:
spotřeba není skvělá? jakože 123 d žere míň? no to asi ano, ale jezdil bych radši v superbu než v jedničce...
Odkud si vyčetl že se jedná o 1er? Kylie píše o motorech nikoliv o jednotlivých modelech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 11:20, RE: bez předmětu
free78 napsal:
Ta slečna je nádherná. Něco takového by se mělo naklonovat :)
Podle mě jí teda chybí hrudník. Jinak dobrý
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 11:38, Tedy chlapci a chlapi ..
.. vaše dnešní "NEsoustředěnost" je .. až budu já fotit své nové auto, že já poprosím buřtíka aby si do zavazadelníku a za volant a ... sedl!
PS: Opakování matka moudrosti, minulý superb neee - tento superb - joo, snad (bez problémů) ano (žíly netrhá, bez problémů asi skoru určitě je)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 12:07, RE: Tedy chlapci a chlapi ..
Kylie napsal:
.. vaše dnešní "NEsoustředěnost" je .. až budu já fotit své nové auto, že já poprosím buřtíka aby si do zavazadelníku a za volant a ... sedl!
PS: Opakování matka moudrosti, minulý superb neee - tento superb - joo, snad (bez problémů) ano (žíly netrhá, bez problémů asi skoru určitě je)
Ja teda opakuju že se mi nelíbí ani ten první a ani ten druhej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 12:19, RE: Tedy chlapci a chlapi ..
Valnoha napsal:
Ja teda opakuju že se mi nelíbí ani ten první a ani ten druhej
Ono to mé "líbí" se (většinou) netýká vzhledu. Pojetím, vzhledově mne superb NEbere. Ale zatímco u první generace bych se nestyděla použít slova jako "šunt" "podvod na lidi" apod., tato generace na mne (dle dostupných údajů) působí jako "normální" "bezproblémový" vůz. V kritériu design bych ale volila také jinak (rozhodně/jednoznačně).
PS: U tohoto superbu bych koncernu "vytkla", že ještě TDi PD pod jeho kapotu "nacpal" - na jednu stranu sice chápu - ale NElíbí se mi to ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 13:02, RE: foto č.46
Ráďa napsal:
Kylie: naše fotky njn, třeba přijde den, kdy na tipcarsu budeme moci mít svůj profil, a tam si určitě dámě nějaký ten obrázek neboj. Auta i ženy jsou bez obav PD je kapotola sama pro sebe, když si to lidé kupujou ...., ale průměr 6,8 je náhodou celkem slušný a očekávaný, mi přehnaný nepřijde. Oktávky jezdí za 6 litrů, S 320cdi za 9 litrů. Superb lehce nad Oktávkou.
Ta spotřeba není "špatná" - to ne (nebyl tam "celkový" průměr 7,3?) - ale ani to by mne (už skoro v roce 2009) ke koupi TDi PD "nepřitahlo"! Mně právě rozdíl mezi "big" "top" vozem s šestiválcem (třeba onen S 320 CDi) a superb příjde "nemotivační" ve prospěch "menšího" "horšího" atd.
PS: Ohledně těch fotek ... asi víte, že v podobné (německé, .. ) diskuzi k nicku automaticky patří foto .. už se těším ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.11.2008 13:04, RE: hezká holka
Osel II napsal:
Hezká holka, nemá na ni někdo kontakt? Ta spotřeba na tak velký auto taky ujde. Hlavně že jsme byli ušetřeni prášení o tom, jak superb jezdí za 4,5/100 (eventuelně 3/100) atd. Suberb se mi ale moc nelíbí. Uvidíme jak kombi.

Hýky, hýk
Osle, to je partnerka pana Šikla. Ty máš doma Oslici a Oslata, starej se o ně a nekoukej po ženách, které by stejně do nějakého ex-dejvů nesedly
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.