0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS nebo Fabia RS?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, česká vozidla, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2007 00:58, příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2007 10:25, RE: tabulka zrychlení
anonym napsal:
Takže nakonec jsem se dozvěděl že nad 3,5 ltrovým motorem BMW vyhraje golf 1.9TDi!takže pánové končím tuto diskuzi-nemá totiž cenu.
Ono spíš nemá cenu lidem jako ty něco vysvětlovat a vyplatí se vše číst pozorně do konce a nereagovat jako potrefená slepice po třetím slově.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2007 12:20, RE: tabulka zrychlení
anonym napsal:
tabulka zrychlení mi připadne dost scestná. Nevím kdo by zrychloval u benzínového motoru z 50km/h se zařazenou čtyřkou (tedy pokud chce opravdu zrychlit)?! Nikdy jsem v RS octávce nejel, ale myslím si , že na trojku byt to dotáhla možná až k těm 130 km/h.
na trojku to dotahne bez chipu k tachometrovym 170;) tabulku zrychleni delal opravdu blazen... kdyz tam dam v 50ti 4ku tak ten motor pomalu vyleze a rozbije mi hubu, ptz to sou opravdu nemistne male otacky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2007 12:50, RE: CO TADY PROBOHA ŠÍLÍTE???
anonym napsal:
PAN OBORNÍK SESTAVIL TU TABULKU JENOM NA UKÁZKU, ŽE DEHTOVÁ FABKA NENÍ TAKOVÁ SRAČKA ZA JAKOU JI POVAŽUJETE. MÍSTO TOHO SE TADY SPUSTIL JEKOT ŽE TABULKA NAHRÁVÁ DEHTU A ŽE VE DVOUSTOVCE NEBO MOŽNÁ TŘÍSTOVCE JI BENZÍN SEJME DO PANGEJTU A PODOBNÝ ŽVÁSTY ZRALÝ PRO PĚTILETÝ DĚTI.
BUĎ SE NAUČTE ČÍST A HLAVNĚ SE NAUČTE POCHOPIT O CO JDE ČLOVĚKOVI, KTERÝ SE PTÁ NA NÁZOR NA FABII NEBO OKTAVII, A NAUČTE SE TAKY ČÍST A HLAVNĚ POCHOPIT CO REDAKTOR ODPOVÍDÁ. TADY V DISKUZI JSOU TAK NESKUTEČNÝ REAKCE JAKO ...
Jóó, to máte naprostou pravdu !!! Taky jsem se zděsil, když jsem po víkendu jen tak mrknul do diskuze.... ale to je tu normální......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2007 16:49, RE: Pružné zrychlení
anonym napsal:
Pokud chci sportovní auto tak si koupim sportovní, ne Octávku.....RS Octavie je jen "rychlý" rodinný vůz, ale zkus¨ze ho poslat do zatáčky.....
Ani jedno z nich.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.08.2007 18:34, Srovnání tří eReSek
Zkus se podívat do některých z minulých čísel Světa Motorů, tam bylo srovnání Fabie RS, Octavie Tour RS a Octavie II RS
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.