0
zpět
 

diskuze k tématu: Čtyři hlavní důvody, proč jdou SUV na dračku

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pondělí 30.05.2016 14:52, RE: pro strece a rena
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Mily reno,co bych jim(komu???)mel zavidet?to suv nebo tupou blondynu c nem?spise se snazim najit aspon tri duvody,ktere by me vedly k nakupu krabicoidniho suv.chapu,ze v praze to je nutnist a in,ale jinak me nenapda nic. Maly kufr,vyssi teziste,tedy hirsi jizdni vlastnosti,vyssi spotreba,uskakane,a tisic dalsich negativ.tak fakt nevim,co bych mel komu zavidet.prakticke tedy suv fakticky neni.jeste hure je na tom kterykolf offroad,bavime li se o jezdeni mimo teren.bohuzel,nejvetsi koncentrace techto skatuli je v cr,ale neni se cemu divit.kdyz nekdo dokazal v lete behat po praze v olympijakych gumacich,neni divu,ze jezdi nejradsi v krabicu.holt jsme stado vovci a sezereme vse,co nam kdo ta jakoukoliv kravinu nakuka.
Tupá blondýna v něm? Dělal jsi jí IQ testy? nebo tě jenom žere, že někdo má přitažlivou mladou ženu a koupí jí auto za 2 milióny a ty máš doma ... doplň si sám, protože ad jedna tvoji paní neznám, ad dvě, nemám důvod jí bezdůvodně pomlouvat a urážet? Protože vidím značný rozdíl mezi konstatováním "SUV se svojí zvýšenou stavbou, spotřebou všeho a neobratností nepovažuju za auto pro mně" a vymezováním se proti těm, co na takové auto mají a tebe to evidentně žere... já s arogancí jejich řidičů problém nemám, nejspíš mají problém s mojí arogancí ostatní, třeba včera jedu po dálnici a v levém pruhu předjíždí Fabie jedoucí 121 km/h druhou Fabii jedoucí 118 km/h. Když tak činila po dobu, jakou průměrný kamiôňák předjede dvě soupravy, vyhodil jsem levý blinkr a když jsem auto předjížděl, řidič mi hrozil jaký jsem silniční pirát...Když má někdo pětkrát dražší auto než ty, můžeš říct ad jedna/ doprkýnka, asi bych měl začít víc makatneboad dvě/ to je ale ubožák, kde na to asi nakrad? beztak je úplně blbej, frajírek namyšlenej......a tuším, že tobě je bližší varianta č. 2...


Muhehe.
Zajímavá by pak byla definice slova vydělat. Třeba u finančního sektoru, kde se těch peněz točí hodně. Mám výbornou zkušenost s poradci z Partners, kteří by perfektně uměli naložit s mými přebytečnými finančními prostředky, kde jedinou garancí bylo, kolik přesně budou poplatky ode mne k nim, když je výhodně investují. Působivé grafy, progresivní růst, ale garance zisků ZERO. A památná věta poradce: Investice není zadarmo. Takhle se "vydělávají" love a ne v Kolbence u pásu.
reagovat
westeros
počet příspěvků46
datum registrace22.04.2014
Pondělí 30.05.2016 15:22, RE: pro strece a rena
David V napsal:
Muhehe.Zajímavá by pak byla definice slova vydělat. Třeba u finančního sektoru, kde se těch peněz točí hodně. Mám výbornou zkušenost s poradci z Partners, kteří by perfektně uměli naložit s mými přebytečnými finančními prostředky, kde jedinou garancí bylo, kolik přesně budou poplatky ode mne k nim, když je výhodně investují. Působivé grafy, progresivní růst, ale garance zisků ZERO. A památná věta poradce: Investice není zadarmo. Takhle se "vydělávají" love a ne v Kolbence u pásu.


Taky s nima mam zkusenost...dokonale vypracovany financni plan jsem odmitnul :) Na druhou stranu garanci zisku ti dneska da jenom sporici ucet nebo statni dluhopisy, kde vynos je nula nula prd. Vysoky vynos = riziko, vzdycky, nejenom u borcu z Partners a OVB.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Pondělí 30.05.2016 16:28, RE: pro strece a rena
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Mily reno,co bych jim(komu???)mel zavidet?to suv nebo tupou blondynu c nem?spise se snazim najit aspon tri duvody,ktere by me vedly k nakupu krabicoidniho suv.chapu,ze v praze to je nutnist a in,ale jinak me nenapda nic. Maly kufr,vyssi teziste,tedy hirsi jizdni vlastnosti,vyssi spotreba,uskakane,a tisic dalsich negativ.tak fakt nevim,co bych mel komu zavidet.prakticke tedy suv fakticky neni.jeste hure je na tom kterykolf offroad,bavime li se o jezdeni mimo teren.bohuzel,nejvetsi koncentrace techto skatuli je v cr,ale neni se cemu divit.kdyz nekdo dokazal v lete behat po praze v olympijakych gumacich,neni divu,ze jezdi nejradsi v krabicu.holt jsme stado vovci a sezereme vse,co nam kdo ta jakoukoliv kravinu nakuka.
Tupá blondýna v něm? Dělal jsi jí IQ testy? nebo tě jenom žere, že někdo má přitažlivou mladou ženu a koupí jí auto za 2 milióny a ty máš doma ... doplň si sám, protože ad jedna tvoji paní neznám, ad dvě, nemám důvod jí bezdůvodně pomlouvat a urážet? Protože vidím značný rozdíl mezi konstatováním "SUV se svojí zvýšenou stavbou, spotřebou všeho a neobratností nepovažuju za auto pro mně" a vymezováním se proti těm, co na takové auto mají a tebe to evidentně žere... já s arogancí jejich řidičů problém nemám, nejspíš mají problém s mojí arogancí ostatní, třeba včera jedu po dálnici a v levém pruhu předjíždí Fabie jedoucí 121 km/h druhou Fabii jedoucí 118 km/h. Když tak činila po dobu, jakou průměrný kamiôňák předjede dvě soupravy, vyhodil jsem levý blinkr a když jsem auto předjížděl, řidič mi hrozil jaký jsem silniční pirát...Když má někdo pětkrát dražší auto než ty, můžeš říct ad jedna/ doprkýnka, asi bych měl začít víc makatneboad dvě/ to je ale ubožák, kde na to asi nakrad? beztak je úplně blbej, frajírek namyšlenej......a tuším, že tobě je bližší varianta č. 2...


Tak reno, jsem rád, že jsi zarazil, než jis začal doplňovat své vývody o mé manželce. Jedno ti ale povím: taková modelína bydlí hned vedle mě. Ta jedna jediná vydá - bohužel za všechny ostatní, byť by měly IQ 200. Jezdí v Tourageu a je to kapitola s velkým K. Moje manželka mezi modelíny rozhodně nepatří, protože je téměř černovalsá a nchápu, co by mě mělo na vypatlané 22 leté modelíně rajcovat.
Ohledně financí bych to radši neřešil, možná bys byl (pro tebe nemile) překvapen. Věř, že jsem racionálně uvažující člověk, potažmo zřejme v poněkud vyšším věku, než ty a za mnou je v profesním světě ledacos vidět. Nevím ale, jak je to s tebou. Auto o ničem nevypovídá. Docent Pirk jezdí -pokud nezmenil stáj - ve Fabii, nebo něčem tomu podobném A taky věř, že on by si mohl z fleku koupit Aston, jakýho by bylo libo. Rozdíl ale je v tom, ež on uznává jiné hodnoyta taktéž to mám já. Auta mám rád, ale nikdy bych za ně nevyhodilů peníze vyšší, než se rovná jejich užitnéhodnotě a pro mě akceptovatelné. SVoje peníze utrácím jinak a asi bys byl taky překvapen. Ale to sem fakt nepatří. Vlůastnit nějaké drahé auto pro mě nic neznamená, ale život mě naučil celkem přesně rozeznat, kdo si na něj vydělává poctivě a kod ne. Pokud si na něj vydělá poctivě, nechť si koupí třeba Boeing, tak to má na světě být.
No a k tomu SUV, o čem je toto vlákno, tak za svým si stojím. Nevcýhopdy přebažují a ohánět se tím, že se snáze nakládají děti do sedaček je jen ubohá klička. Můj názor jsem napsal a myslím si, že nejsem daleko od pravdy. Někdo si na něco chce hrát a k tomu potřebuje kulisy, někdo potřebuje auto na práci a tak si ho koupí. Stále se zamýšlím nad tím, proč SUV a jiných oblud je nejvíce v Praze?










reagovat
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Pondělí 30.05.2016 16:49, Nnnnnnnn jjjjjjjjj hhhhhhhh
Tahle diskuze je presnym obrazem naseho naroda. Co je komu do toho v cem jezdi nekdo jinej, notabene aby ho za to jeste urazel? To fakt nechapu. Jestli nekdo spatřuje výhodu jezdit ve Smartu nebo v Escalade je prece jen a jen jeho vec ne?
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 30.05.2016 17:09, RE: Nnnnnnnn jjjjjjjjj hhhhhhhh
Valnoha napsal:
Tahle diskuze je presnym obrazem naseho naroda. Co je komu do toho v cem jezdi nekdo jinej, notabene aby ho za to jeste urazel? To fakt nechapu. Jestli nekdo spatřuje výhodu jezdit ve Smartu nebo v Escalade je prece jen a jen jeho vec ne?


Já bych Zdenyho tipoval na zapšklého komouše. Soused má pěknou blondýnku s autem, které bych si já koupit mohl!!!!!! ale nikdy to neudělám!!!! tak mu to musím dát sežrat.
Můj bratranec se přestal bavit se svojí sestrou, protože si našla dobře situovaného muže. Koupili si dům a já musel poslouchat: "na co je jím proboha tak velký barák? 300 m2? nám stačí 80metrový byt! proč tolik utrácejí???" povídám mu "prosím tě dyť je to tvoje ségra tak tě musí těšit, že se má dobře"

každýmu je do prkýnka borovýho úplný hovínko do toho, co by si kdo mohl koupit a nekoupí a vidí hodnoty jinde, /smazáno admin/, a jestli někdo v autech nic nevidí, tak ať za ně neutrácí, ale mně se auta líbí a peníze jsem si vydělal sám a klidně si je za ně utratím, ale taky utrácím za obrazy a myslím, že nejsem úplný primitiv.

a jestli někdo vydělává peníze a jak je mi u zadku, když neokrádá důchodce. nikdo mně k žádným investicím nepřemlouval a jestli tebe Davide jo, tak mu řekni, že nemáš zájem a je to:)

Zdeny, tobě vadí motorkáři, blondýny, prachatí, pražáci, SUVčkaři, tobě vadí úplně každej krom tebe samýho, s tebou bych na pivo nešel, ani kdybys mi ho platil...

reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 30.05.2016 17:11, RE: pro strece a rena
David V napsal:
Reno napsal:
Zdeny60 napsal:
Mily reno,co bych jim(komu???)mel zavidet?to suv nebo tupou blondynu c nem?spise se snazim najit aspon tri duvody,ktere by me vedly k nakupu krabicoidniho suv.chapu,ze v praze to je nutnist a in,ale jinak me nenapda nic. Maly kufr,vyssi teziste,tedy hirsi jizdni vlastnosti,vyssi spotreba,uskakane,a tisic dalsich negativ.tak fakt nevim,co bych mel komu zavidet.prakticke tedy suv fakticky neni.jeste hure je na tom kterykolf offroad,bavime li se o jezdeni mimo teren.bohuzel,nejvetsi koncentrace techto skatuli je v cr,ale neni se cemu divit.kdyz nekdo dokazal v lete behat po praze v olympijakych gumacich,neni divu,ze jezdi nejradsi v krabicu.holt jsme stado vovci a sezereme vse,co nam kdo ta jakoukoliv kravinu nakuka.
Tupá blondýna v něm? Dělal jsi jí IQ testy? nebo tě jenom žere, že někdo má přitažlivou mladou ženu a koupí jí auto za 2 milióny a ty máš doma ... doplň si sám, protože ad jedna tvoji paní neznám, ad dvě, nemám důvod jí bezdůvodně pomlouvat a urážet? Protože vidím značný rozdíl mezi konstatováním "SUV se svojí zvýšenou stavbou, spotřebou všeho a neobratností nepovažuju za auto pro mně" a vymezováním se proti těm, co na takové auto mají a tebe to evidentně žere... já s arogancí jejich řidičů problém nemám, nejspíš mají problém s mojí arogancí ostatní, třeba včera jedu po dálnici a v levém pruhu předjíždí Fabie jedoucí 121 km/h druhou Fabii jedoucí 118 km/h. Když tak činila po dobu, jakou průměrný kamiôňák předjede dvě soupravy, vyhodil jsem levý blinkr a když jsem auto předjížděl, řidič mi hrozil jaký jsem silniční pirát...Když má někdo pětkrát dražší auto než ty, můžeš říct ad jedna/ doprkýnka, asi bych měl začít víc makatneboad dvě/ to je ale ubožák, kde na to asi nakrad? beztak je úplně blbej, frajírek namyšlenej......a tuším, že tobě je bližší varianta č. 2...
Muhehe.Zajímavá by pak byla definice slova vydělat. Třeba u finančního sektoru, kde se těch peněz točí hodně. Mám výbornou zkušenost s poradci z Partners, kteří by perfektně uměli naložit s mými přebytečnými finančními prostředky, kde jedinou garancí bylo, kolik přesně budou poplatky ode mne k nim, když je výhodně investují. Působivé grafy, progresivní růst, ale garance zisků ZERO. A památná věta poradce: Investice není zadarmo. Takhle se "vydělávají" love a ne v Kolbence u pásu.


jo tenhle zajímavý názor taky občas slýchám. jediné poctivě vydělané peníze jsou rukama, ideálně zametáním cest:)

reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 30.05.2016 17:38, a ještě Zdeny:)
představ si že někde kousek od tebe bydlí na vesnici v polorozpadlé barabizně jiný takový podobný jako jsi ty, a ten říká, že ten Zdeny si jezdí v drahých kárách, má několik aut, víc než potřebuje, a beztak na to všechno nakrad, protože kdyby na to vydělal poctivě, tak že to není možný, a že von na to má čuch
reagovat
Citroenak
počet příspěvků724
datum registrace13.04.2012
Pondělí 30.05.2016 18:15, SUV
Ja SUV neznasam, su podla mna zbytocne a nikdy by som si to do mesta nekupil. Ked sa to ale niekomu paci, nevadi mi to. Ked za mnou stoji nejaky traktor od BMW alebo audi, rad si obhliadnem soferku :) Je to ale zial tak, ze ked niekto vlastni taketo auto (alebo podobne netradicne, drahe), tak zial v nasich koncinach sa mozu stat velmi skarede veci. Takto napriklad dopadol jeden vzdialeny znamy: http://nasaorava.sme.sk/c/8150355/mustang-gt-niekto-zapalil-umyselne.html
Po zhorenom mustangu uz len dal napis na transparent na svojej firme: Rodinu si clovek nevybera. Naposledy hovoril, ze uz rezignoval, ze si objednal octaviu... Myslim, ze tato mentalita v nas ostane este velmi dlho, je totiz vyznamne podporovana socialnou politikou statu. Poznam este dvoch podnikatelov, co by si tiez mohli s fleku kupit aj laferrari. Jeden ma golfa 3 (680t km najazdene), druhy mal naposledy octaviu 1 1.6i s power boxom (aspon aby to trochu islo).
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 30.05.2016 21:30, sdf afd asdfasfd sf a
Mně žádné auto nikdy neshořelo. Sledoval jsem teď nějaké dokumenty na STV o mafiánských rodinách a klanech na Slovensku. Vaše mentalita je přece jen trochu víc východní. My jsme zase víc připosraní. "Holubičí povaha". Těžko říct, co je lepší:)
reagovat
Kohout Pavel
počet příspěvků65
datum registrace28.11.2013
Pondělí 30.05.2016 21:58, SUV
Ono není SUV jako SUV. Někdo si pod tím představí třeba [url]http://www.chevrolet.com/suburban-suv.html, druhý zase něco jiného.
Já nikdy nebyl příznivcem SUV a nakonec máme Hondu CR-V v rodině jako druhé auto pro ženu a děti. Došli jsme k tomu přes různé kombíky a MPV. Musím přiznat, že jsem ji nakonec vzal na milost a odložil jsem některé předsudky.
Výhody:
-vyšší posez (preference manželky)
-lépe se nakládají děti
-vyšší podvozek se hodí
-bezpečnost (i když je to asi jen placebo efekt)
-připojitelný pohon 4x4 na vyhrabání se z rozbředlého parkoviště stačí, offroad stejně nikdo s SUV nejezdí
Nevýhody:
-provozní náklady
-jízdní vlastnosti (ruku na srdce, kdo s dětma na palubě jezdí tak, aby SUV přivedl k limitu...)
-zbytečně to přitahuje pozornost závistivců (i když je to auto za pár peněz z bazaru)


reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Pondělí 30.05.2016 23:05, RE: a ještě Zdeny:)
Reno napsal:
představ si že někde kousek od tebe bydlí na vesnici v polorozpadlé barabizně jiný takový podobný jako jsi ty, a ten říká, že ten Zdeny si jezdí v drahých kárách, má několik aut, víc než potřebuje, a beztak na to všechno nakrad, protože kdyby na to vydělal poctivě, tak že to není možný, a že von na to má čuch


Perfektně vystiženo Nejhorší na tom je, že to tak nějak ve skutečnosti je... Připomnělo mi to hlášku: všetci kradnú...
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Úterý 31.05.2016 04:52, RE: a ještě Zdeny:)
Petr S napsal:
Reno napsal:
představ si že někde kousek od tebe bydlí na vesnici v polorozpadlé barabizně jiný takový podobný jako jsi ty, a ten říká, že ten Zdeny si jezdí v drahých kárách, má několik aut, víc než potřebuje, a beztak na to všechno nakrad, protože kdyby na to vydělal poctivě, tak že to není možný, a že von na to má čuch
Perfektně vystiženo Nejhorší na tom je, že to tak nějak ve skutečnosti je... Připomnělo mi to hlášku: všetci kradnú...


Ubožáčku
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Úterý 31.05.2016 08:56, asdfas dsf as sfasdf das
Když můj kamarád nastupoval do prvního zaměstnání, pobavil mně legendární větou od nich ze šatny. Jeden jeho spolupracovník říkal:
"mně je jedno, kdo má kolik na výplatu, ale jaktože má Machala víc než já?"

reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Úterý 31.05.2016 12:01, BlaBla
Je mi jedno, jaké auto si kdo koupí. Objektivně ovšem jde říct, že SUV jsou drahá, mají dražší provoz i servis, nejsou o nic bezpečnější než stejně těžké auto typu MPV nebo kombi, jsou relativně nestabilní, ale pro mnoho lidí pohodlná, mají menší vnitřní prostor ve srovnání s MPV. Výhodou naopak je jistá prestiž, obvykle pohon 4x4, pocit bezpečí (byť třeba falešný), vysoký posed. Tím bych to uzavřel.
reagovat
Attila
počet příspěvků18
datum registrace19.09.2008
Úterý 31.05.2016 12:51, suv
Taky SUV nemusim, i kdyz akceptuji prijemny vyssi posed - tj. nasedani a vyhled je lepsi, vsecko ostatni na prd.

Co mi ale vadi na lidech, kteri SUV kupuji, ze mne tim neprimo nuti prejit na SUV take.
Ono i kdyz jezdim ve Volvu V70 tak se necitim dobre, kdyz se na mne riti Audi Q7 s modelinou za volantem :(

Ten vyskovy rozdil tam proste je.

reagovat
pilkar
počet příspěvků9
datum registrace14.04.2012
Úterý 31.05.2016 22:49, Holt móda je móda...
Vidím, že se diskuse rozběhla opravdu zajímavými směry

S některými body články bych polemizoval...
1. pohodlné: podle mě blbost, díky vyšší stavbě karoserie je nastavení odpružení podstatně tužší než u srovnatelných sedanů/kombi. Jinak by se v losím testu válely všechny... Souhlasím s pohodlnějším nastupováním - možná i proto si dost starších párů koupí např. Renault Captur nebo P2008 místo Clia/P208..
2. praktické: jediná "praktičnost" je vyšší posed a "pocit" lepšího výhledu z vozu (hlavně pro ženy). Jinak každý kombík nebo MPV odveze podstatně víc. Spotřeba (hlavně na dálnici) a náklady jsou každopádně vyšší.

SUV postupně přišly z offroadů, ale hlava mi nebere, čeho je móda a davové šílenství schopné... Dnes se snad 80% (!!!) prodá s předním pohonem. Kdyby to bylo opačně, tak bych to pochopil - kdo jednou jezdil v opravdové čtyřkolce (subaru,...), už se zpět k předokolce dobrovolně nevrátí... V zimě dojedeš kam chceš, většinou i s blondýnkou za volantem... Tyhle pseudo-SUV jsou ale třeba v zimě neštěstí - obyčejná Fóbie vyjede víc než naleštěné SUV.

Kolem domu mi jezdí vlaky s auty z MB, Žiliny, Nošovic. Stačí se podívat a přesně vidíš, jaké jsou módní trendy. Nedávno z 30 vagonů bylo jiných než bílých aut pár kousků - holt iPhone nastolil módní trend vše v bílé... Dneska zase letí tmavě šedá - alespoň podle nákladu autovlaků

Jako majitel SUV (ze straré školy s pořádnou čtyřkolkou, kterou holt potřebuji) opravdu tuto módu SUV-předokolek nechápu... Ale pravdou je, že valná většina jich jezdí po městech. Něktěří si léčí komplexy méněcennosti, jiný komplexy pocitu bezpečí, jiným se prostě jenom líbí a líp se jim do nich nastupuje. Asi nám staromilům nezbude, než se s tím smířit...

Neodpustím si ale škodolibou poznámku - náramně se bavím, když vidím v zimě zapadlé "pseudo-SUV" - možná kdyby při výběru auta majitel/ka přemýšlel mozkem a ne metro-sex-appealem, dojel by do cíle bez problémů....
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 01.06.2016 08:25, Adf vgfr hgbh hzzz
Rozhodne se neprodava 80% FWD SUV. Mozna tak u Dacii Duster. A seda barva je jednak pekna, jednak prakticka.
reagovat
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Středa 01.06.2016 08:39, RE: Adf vgfr hgbh hzzz
Reno napsal:
Rozhodne se neprodava 80% FWD SUV. Mozna tak u Dacii Duster. A seda barva je jednak pekna, jednak prakticka.


Přesný procenta neznám, ale těch předohrabů se opravdu prodává celkem dost, z okolí znám pár Hjondé X35, Tiguanů, i zmíněných Dusterů, ale 80% to určitě nebude

reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 01.06.2016 09:47, RE: Adf vgfr hgbh hzzz
Valnoha napsal:
Reno napsal:
Rozhodne se neprodava 80% FWD SUV. Mozna tak u Dacii Duster. A seda barva je jednak pekna, jednak prakticka.
Přesný procenta neznám, ale těch předohrabů se opravdu prodává celkem dost, z okolí znám pár Hjondé X35, Tiguanů, i zmíněných Dusterů, ale 80% to určitě nebude


To nezpochybňuju, ale určitě ne 80% všech SUV. Prémiové najít jiné než 4x4 bude zhola nemožné.

reagovat
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Středa 01.06.2016 11:42, RE: Adf vgfr hgbh hzzz
Reno napsal:
Valnoha napsal:
Reno napsal:
Rozhodne se neprodava 80% FWD SUV. Mozna tak u Dacii Duster. A seda barva je jednak pekna, jednak prakticka.
Přesný procenta neznám, ale těch předohrabů se opravdu prodává celkem dost, z okolí znám pár Hjondé X35, Tiguanů, i zmíněných Dusterů, ale 80% to určitě nebude
To nezpochybňuju, ale určitě ne 80% všech SUV. Prémiové najít jiné než 4x4 bude zhola nemožné.

Teď už jde jen o to v jak by dopadlo percentuálně porovnání prodejů premiovek typu X5, Ml, Q7 atd versus zbytek všech těch quasqajů, Dacii, Hyundajů, Kiií atd kde je všude možnost koupit jen 2wd. Podle mě jich nebude málo, ale je to jen doměnka

reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.