0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche Cayenne turbo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:38, RE: Prosba
Šakal napsal:
Auto je to zvláštní, nijak mne neuráží ale spíš bych sáhnul po jeho menších brášcích. pokud bych na to měl To, že s ním majitel jezdí jako hovado je věc jiná, ale na druhou stranu spousta těch, co se tady rozčilují, ždímá ze svého slabého auta taky maximum, ale nepřizná si to. Všichni jezdí podle předpisů, ale na silnici to moc nevidím. Proč si lidi kupují silná auta? Aby jezdili 90? Pokud jedu někde, kde je víc pruhů a objeví se za mnou silnější, nebo rychleji jedoucí auto, tak se mu ...
Debil je spíš ten, kdo se přižene na dálnici dvoustovkou za Vás v levém pruhu během předjíždění kamionu a začne zuřivě blikat a troubit, abyste mu co nejrychleji uhnul, nebo bude zle!
A pokud má navíc auto, které váží přes 2 tuny, jedná se o zabijáka na druhou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:38, RE: Spotřeba
anonym napsal:
jaj lidi z vas mluvi zavist..... tak ma na to aby platil spotrebu ja taky kupuju shel v power a to jsme student a na benzin si vydelavam sam....a to ze srovnavate range rover je smutne tento anglicky predrazeny shit je snad povestny svou ocelovou konstrukci ale jinak v terenu naprosto vyhori...MJ. ... lidi co si koupi cayane urcite do terenu nepojedou ...koupi si ho pro s ve bezpeci a bezpeci svy spolucestujici ...koupi si ho aby bez problemu vyjeli kazdy kopec na nasich cestach....a nikde neuv...
No a ještě se nauč psát na klávesnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:47, RE: Spotřeba
anonym napsal:
jaj lidi z vas mluvi zavist..... tak ma na to aby platil spotrebu ja taky kupuju shel v power a to jsme student a na benzin si vydelavam sam....a to ze srovnavate range rover je smutne tento anglicky predrazeny shit je snad povestny svou ocelovou konstrukci ale jinak v terenu naprosto vyhori...MJ. ... lidi co si koupi cayane urcite do terenu nepojedou ...koupi si ho pro s ve bezpeci a bezpeci svy spolucestujici ...koupi si ho aby bez problemu vyjeli kazdy kopec na nasich cestach....a nikde neuv...
Do konce studia asi ještě kousek chybí, co? Možná by stlálo zauvažovat nad tím, jestli vysoká spotřeba PHM a oleje je něco, co se lidem závidí. Vysoké servisní náklady (tady zrovna nejsou) by asi taky byly důvod k závisti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:49, Jura
Hezká a celkem vtipná recenze !
Je to auto, které má styl, (řídil jsem ho ), není to ovšem pro všechny "nátury", ale po pravdě 911-ku taky nemá před panelákem půl národa ! ) Já mám 407-ku a rád před tímhle vozítkem uhnu, já osobně zas až tak nespěchám (do hrobu) )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:52, RE: Prosba
anonym napsal:
Debil je spíš ten, kdo se přižene na dálnici dvoustovkou za Vás v levém pruhu během předjíždění kamionu a začne zuřivě blikat a troubit, abyste mu co nejrychleji uhnul, nebo bude zle!
A pokud má navíc auto, které váží přes 2 tuny, jedná se o zabijáka na druhou...
Jedna věc je, když někdo jede v levém pruhu se slabším autem a zuřivě s nohou na podlaze předjíždí kamión, co jede 120 a druhá věc je, že někdo jede v levém pruhu jen tak. Jo a nemyslím si, že s dnešníma autama je nějak nebezpečný jezdit po dálnici 150 a více. Když na to někdo má, tak ať jede, nesnáším moralisty, je jich tu plno, ale když je neznám a nevím jak jezdí, tak na ně seru. Já na to nemám, tak jezdím 120/h, protože to jedu za nějakých 6/100km a to je docela únosné. Když pojedu rychleji,tak tam budu o 10 dřív, ale spotřeba o 1 litr vyšší, a na to seru!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:53, RE: Prosba
Šakal napsal:
Auto je to zvláštní, nijak mne neuráží ale spíš bych sáhnul po jeho menších brášcích. pokud bych na to měl To, že s ním majitel jezdí jako hovado je věc jiná, ale na druhou stranu spousta těch, co se tady rozčilují, ždímá ze svého slabého auta taky maximum, ale nepřizná si to. Všichni jezdí podle předpisů, ale na silnici to moc nevidím. Proč si lidi kupují silná auta? Aby jezdili 90? Pokud jedu někde, kde je víc pruhů a objeví se za mnou silnější, nebo rychleji jedoucí auto, tak se mu ...
Problém je, pokud těch rychle jedoucích aut je víc. Pak jim uhejbejte, když už předem víte, že se z pravého pruhu zpět nedostanete a vám nezbyde nic jiného, než dupnout na brzdu a v 90km/h rychlosti a ve smradu se plahočit za kamionem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:02,
Ruku na srdce - až budete v situaci, kdy nebudete řešit pořizovací cenu ani spotřebu benzínu - zůstanete normální a budete uvažovat o praktičnosti, potřebě či vzpomenete si na mizející zásoby nafty, deštné pralesy či globální oteplování? Tipnu si - najednou začnete oceňovat interier v kůži, 350 koní, zónové klimatizace. V marketingovém slangu se prostě stanete "náročnými" zákazníky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:13, Majkl
A tohle mela byt recenze? Tak copak jsme se z ni dozvedeli: Kduz se to zaslapne, tahne to (jak prekvapive na Porsche a ctyrapullitr). Chlasta to (jak prekvapive na Porsche a ctyrapullitr). No a to je tak vsechno. Dost malo, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:18, Michal
Ach jo.... Je mi nejak smutno.
Cela debata se orientuje jednim smerem: kde na to majitel vzal a take jak je mozne, ze jezdi rychle na dalnici. Hned po precteni titulku o jaky vuz se jedna jsem se bal, ze diskuze nebude objektivni a ze se nebude v podstate vubec tykat vozu, motorizace a zkusenosti s nim. Stalo se.
Lidi, nechejte toho. Nam vsem ostatnim prece neni vubec nic do toho, kde na takovy vuz majitel vzal, stejne jako se nokdo nestoura v nasich danovych priznanich. A ruku na srdce: vsichni jezdime nekdy rychleji - nekdo vic, nekdo min, ale kazdy prekroci rychlost. Je to sice spatne, ale delame to vsichni. Autor dnesni recenze se k tomu jen priznal a ostatni jej kritizuji. Kazeme vodu a pijeme vino, vypada to.
Kritika na spotrebu bentinu a oleje uz je uplne zcestna a mimo misu.
Jinak Cayene Turbo je myslim dost dobry vuz, sam bych jej chtel - jen musim jeste hodne setrit.....
Tak trochu nadhledu, jo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:35, RE: Michal
anonym napsal:
Ach jo.... Je mi nejak smutno.
Cela debata se orientuje jednim smerem: kde na to majitel vzal a take jak je mozne, ze jezdi rychle na dalnici. Hned po precteni titulku o jaky vuz se jedna jsem se bal, ze diskuze nebude objektivni a ze se nebude v podstate vubec tykat vozu, motorizace a zkusenosti s nim. Stalo se.
Lidi, nechejte toho. Nam vsem ostatnim prece neni vubec nic do toho, kde na takovy vuz majitel vzal, stejne jako se nokdo nestoura v nasich danovych priznanich. A ruku na srdce: vsich...
Je tady fakt hodně idiotů. Já mít prachy, okamžitě kupuju nějakýho supersporta a k tomu Suv. Co ten člověk odvede za rok státu, to obyčejnej chytrák a špekulant, kterej sedí věčně v hospodě u piva a do práce chodí jen na exkurzi neodvede za 10 let.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:42, RE: cena benzinu
anonym napsal:
kvuli takovymdle "nefrustrovanym" mamlasum platime 34+Kc za litr benzinu!!! takovejchle USAmagoru je bohuzel dost!!!! doufam ze mu novy lihovy benal upravi motor, protoze ten felickar pojede dal!! P.S. pro trubky co na me budou reagovat ostreji nez ja na dotycnyho: klidek hamburgrari
No potěš, cena za barel nafty ještě není ani 10x vyšší a první hyeny už nám začínají výt. Boj o naftu a benzín začíná ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:49, RE: Michal
anonym napsal:
Ach jo.... Je mi nejak smutno.
Cela debata se orientuje jednim smerem: kde na to majitel vzal a take jak je mozne, ze jezdi rychle na dalnici. Hned po precteni titulku o jaky vuz se jedna jsem se bal, ze diskuze nebude objektivni a ze se nebude v podstate vubec tykat vozu, motorizace a zkusenosti s nim. Stalo se.
Lidi, nechejte toho. Nam vsem ostatnim prece neni vubec nic do toho, kde na takovy vuz majitel vzal, stejne jako se nokdo nestoura v nasich danovych priznanich. A ruku na srdce: vsich...
Je mi taky smutno, ale z jiného důvodu. Každej ať si kupuje co chce, přejme mu to, ale že někdo jezdí jako prase, porušuje předpisy a ještě se tím chlubí, je do nebe volající. Pokud jste čekal v diskusi pod česky psaným článkem něco jiného, doporučuji hledat v západoevropských portálech, tam lidé nepotřebují řešit kázeň na silnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:51,
proste cesky narod, stejne vymasteny jako pred 20-ti lety
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:52, RE: Michal
anonym napsal:
Ach jo.... Je mi nejak smutno.
Cela debata se orientuje jednim smerem: kde na to majitel vzal a take jak je mozne, ze jezdi rychle na dalnici. Hned po precteni titulku o jaky vuz se jedna jsem se bal, ze diskuze nebude objektivni a ze se nebude v podstate vubec tykat vozu, motorizace a zkusenosti s nim. Stalo se.
Lidi, nechejte toho. Nam vsem ostatnim prece neni vubec nic do toho, kde na takovy vuz majitel vzal, stejne jako se nokdo nestoura v nasich danovych priznanich. A ruku na srdce: vsich...
Aha, takže diskuse se točí kolem daňových přiznání a rychlé jízdě, což není de facto k tématu - to beru, ale vysvětli mi, v čem je zcestná a mimo mísu debata o spotřebě benzínu a dokonce oleje, která se přímo týká této recenze a tohoto vozu a dalo by se na tohle téma diskutovat. Jenže ono není zájem vést diskuze, které by někam splěly. Dokonce samotným recenzentem je označená 3-kou, čili z jeho použité stupnice nejhorší známkou. Cayene se Ti líbí, dobře, ale unes kritiku, že něco není úplně v pořádku. Mám 12 let starou popelnici o téměř třetinovým obsahu, ale oleje mi nežere ani kapku, a tak to má být. Celkem nepříjemný, když musím být furt ve střehu, jestli se mi náhodou nešvihne motor, nemyslíš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:57,
kde to zijete? v dnesni dobe zajizdet auta (staci 2000 km), a spotreba oleje je normalni, mam noveho allroada v nafte a taky zere olej, najeto 19 tkm. Dokonce to je napsano i v prirucce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 14:08, RE: Michal
anonym napsal:
Je mi taky smutno, ale z jiného důvodu. Každej ať si kupuje co chce, přejme mu to, ale že někdo jezdí jako prase, porušuje předpisy a ještě se tím chlubí, je do nebe volající. Pokud jste čekal v diskusi pod česky psaným článkem něco jiného, doporučuji hledat v západoevropských portálech, tam lidé nepotřebují řešit kázeň na silnici.
Presne. Cela recenze mi prijde, ze se majitel spis pochlubil cim, jak jezdi a ze na to ma a ostatni na dalnici mu delaji naschvaly. Hmm, nejsem zastance agresivity na silnici a jak nesnasim lidi ve feliciich co to soupnou ve 110 do L pruhu, kdyz jste za nima 50 m pri 130. Tak nesnasim, kdyz se mi nejaky takovy mastodont lepi na kufr a ukazuje mi, ze on ma nejake pravo jet rychleji a at uhnu. Oboji chovani je na poradnou facku a je jedno jestli ma clovek auto za 3M nebo 30k.
Nedavno se tu resila bezpecnost SUV aut a majitele se hajili, ze jezdi opatrne apod a ted tu mame ukazkovy priklad jednoho takove. Ktery v domeni, ze je v bezpeci se chova jak prace. Je to jen o pocitu. Ja mam velke silne auto, tak se budu chovat jako prase...
Zajedte si do Nemecka apod, kde maji silne velke auta skoro vsichni a po dalnici jezdi 120. Proc asi?
A pri predstave, ze D1 uz je nekolik let po sve zivotnosti, je mala, rozbita, plna zatacek a neprehlednych mist, kamionu a predjizdeji malych aut. A nekteri tam jedou 180 apod.....
Klidne me oznacte za zavistivce, i kdyz se k cene nevyjadruji, to je majitelova vec, ale celou recenzi napsal takovym zpusobem, ze si nemohu myslet nic jineho, nez ze si svym autem potrebuje neco dokazat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 14:20, RE: Michal
anonym napsal:
Presne. Cela recenze mi prijde, ze se majitel spis pochlubil cim, jak jezdi a ze na to ma a ostatni na dalnici mu delaji naschvaly. Hmm, nejsem zastance agresivity na silnici a jak nesnasim lidi ve feliciich co to soupnou ve 110 do L pruhu, kdyz jste za nima 50 m pri 130. Tak nesnasim, kdyz se mi nejaky takovy mastodont lepi na kufr a ukazuje mi, ze on ma nejake pravo jet rychleji a at uhnu. Oboji chovani je na poradnou facku a je jedno jestli ma clovek auto za 3M nebo 30k.
Nedavno se tu resila ...
No já jezdím přes 200km/h a to zdaleka né na dálnicích. Prostě na to mám auto a je fakt, že potkávám denodenně tzv. školitele. pitomce, moralisty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 14:35, RE: Michal
anonym napsal:
No já jezdím přes 200km/h a to zdaleka né na dálnicích. Prostě na to mám auto a je fakt, že potkávám denodenně tzv. školitele. pitomce, moralisty.
K tomu jezdit 200 ale potrebujes 2 veci auto, to mas a silnice, to nemas...takze se chovas nebezpecne. To si hodne majitelu rychlych aut neuvedomuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 14:37, RE: Michal
anonym napsal:
No já jezdím přes 200km/h a to zdaleka né na dálnicích. Prostě na to mám auto a je fakt, že potkávám denodenně tzv. školitele. pitomce, moralisty.
možná na to máš auto, ale ne právo. A buď rád, že zatím potkáváš jen školitele a moralisty, protože jednoho krásného dne bys mohl potkat stejného sobce a duševního omezence jako jseš ty a pak budou skřípat plechy a stříkat krev.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 14:40, RE: Michal
anonym napsal:
No já jezdím přes 200km/h a to zdaleka né na dálnicích. Prostě na to mám auto a je fakt, že potkávám denodenně tzv. školitele. pitomce, moralisty.
Ne každý, kdo jede 90 tam, kde ty 200, je moralista. A chlapi, když máte takový nadupaný fára, na který máte, co takhle si zablbnout na okruhu, kde můžete ublížit tak maximálně sobě. Když na to máte, v tom by neměl být problém, ne? Ale bacha, tam se může stát, že s váma bude někdo závodit a předjede vás i s vašim fárem, co má na to jet na normální sinici 200.
Ale jinak Ti fandím, seš fakt dobrej, určitě jsi to vždycky všem natřel a nakonec jsi vyškolil i ty školitele. A co to je za auto, taky ho chci.
reagovat
  1 2 3 4 ... 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.