0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche Cayenne turbo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:00, Prosba
Vážený majiteli, prosím pokračujte dál v překračování rychlostních limitů a v zaneřáďování ovzduší spotřebou zhruba trojnásobnou proti moderním autům. Váš dobrý pocit za to jistě stojí. A až někdy zase pojedu v levém pruhu 140 km/h se svojí Octavií a budu Vás tak připravovat o Vás drahocenný čas, prosím obtěžujte se, a tak jak to Vy i Vám podobní děláte, pěkně se mě nalepte dva centimetry za kufr a začněte troubit a blikat, abyste mě připomněl, kam já, zamindrákovaný závistivec, patřím.
Děkuji
A jinak se mě zdá, že i tady platí že rozměr auta kompenzuje jiné rozměry...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:07, jim
to krásnej kus... snad si ho jednou taky koupím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:07, RE: Prosba
anonym napsal:
Vážený majiteli, prosím pokračujte dál v překračování rychlostních limitů a v zaneřáďování ovzduší spotřebou zhruba trojnásobnou proti moderním autům. Váš dobrý pocit za to jistě stojí. A až někdy zase pojedu v levém pruhu 140 km/h se svojí Octavií a budu Vás tak připravovat o Vás drahocenný čas, prosím obtěžujte se, a tak jak to Vy i Vám podobní děláte, pěkně se mě nalepte dva centimetry za kufr a začněte troubit a blikat, abyste mě připomněl, kam já, zamindrákovaný závistivec, patřím.
Děkuji
A...
No přesně takhle se ale chová typický řidič oktavie-passatu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:08, RE: KDE NA TO BEROU?
anonym napsal:
AUTO MU NEZÁVIDÍM, JEN BY MĚ ZAJÍMALO, KDE SE DÁ NA TAKOVÉ AUTO VYDĚLAT? CHTĚL BYCH HO TAKY, ALE S NORM. PLATEM SI ČLOVĚK NEMŮŽE DOVOLIT ANI NOVOU OKTÁVKU NATOŽ CAYENE.
Ředitel, auditor, šmelinář, konzultant, bankéř, právník - nejlépe placené posty, kde se dá vydělat na hezké věci. Jenže na jednoho takového je potřeba desítky těch obyčejných. Smutné je, že ti lide sebou pohrdají navzájem. I když auditor, konzultant a bankovní úředník by mohli ze zemského povrchu zmizet a většině by se ulevilo. Možná se pletu a jejich přínos pro společnost je značný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:15, RE: KDE NA TO BEROU?
David V napsal:
Ředitel, auditor, šmelinář, konzultant, bankéř, právník - nejlépe placené posty, kde se dá vydělat na hezké věci. Jenže na jednoho takového je potřeba desítky těch obyčejných. Smutné je, že ti lide sebou pohrdají navzájem. I když auditor, konzultant a bankovní úředník by mohli ze zemského povrchu zmizet a většině by se ulevilo. Možná se pletu a jejich přínos pro společnost je značný.
Jsem řemeslík, mám řemeslnickou firmu a podobné auto, myslim cenově mám taky. Mimo jiných. Jde o to co a jak umíš a taky o štěstí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:16, RE: Já to věděl...
anonym napsal:
Heh,

44000 km od novoty bez zavady je jako neco vyjimecneho?
To je snad normalni vec, ktere dosahne kdejaky Logan.

Opak by byl naopak hodne spatny.
Když si to, hehu,přečtete pořádně, zjistíte, že píšu o drobných závadách a nedokonalostech, ne o závadách, jako třeba když mi ojnice podá ruku...Jako příklad drobné závady-nedokonalosti, třeba u mojí tehdy nové Octavie : tlačítko varovného blikání chodilo v pohodě do teploty cca -15 st.C. Pak se plast palubky vlivem chladu smrštil tak, že po zamáčnutí už nešlo ven a pomohl jen úder pěstí svrchu do palubky, jinak jsem jezdil a blikal 15 minut, než se interiér vyhřál...ale to jen pro ilustraci, na tomtéž autě byly třeba 3 slitky barvy ( zevnitř na rámu dveří), nedokonalé slícování plastů - prostě si myslím, že na každém novém autě se něco takového najde už jen díky pásové výrobě a výrobním tolerancím - a udivuje mě, že autor recenze se o tom nezmiňuje...
Nebo jsem šťoura a všímám si věcí, kterých si obyčejný člověk nevšimne, nebo je pomine...i to je možné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:17, kdy
Jak a kdy takové auto koupit??? Když už mám vše ostatní, protože praktické to určitě nění. Ba co dím: je to jako kus k ničemu. Strašně hezký, ale k ničemu. Prostě mne daleko víc přitahují normální auta, ve kterých bych si nepřipadal jak idiot, co si něco kompenzuje. Zkrátka něco jako římské Coloseum. Mohu to technicky obdivovat, může se mi to líbit na pohled, ale na zahradě bych to nechtěl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:18,
Mylim že spoustě lidí tady nevadí to auto, jeho emise / nevěřím že horší než u staré feldy/ , vysoká spotřeba, váha, velikost. luxus... ale prostě to že na něj nemají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:31, Mohu majitele ujistit...
Že ve zrychlení Cayenne na SAABa 9-5 jednoduše nemá, proto mu z levého pruhu uhýbat nehodlám, naopak promptně zmizím výrazným sešlápnutím plynu
A o tom, jak si své vozidlo skvěle zajel, svědčí mj. i ta spotřeba 1 l oleje/100 km)
Nezávidím tomu, kdo si tuhle káru jednou koupí coby ojetou po prvním majiteli......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:32, supící felicie
Milý pane, možná že řidič supící felicie, před kterou nic nejelo, se jen vyhýbal nerovnostem v pravém pruhu, o které není na D1 nouze. A pokud nejel pomaleji než 130 km/h a vy jste neměl maják, tak se zkuste zamyslet nad tím, kdo koho omezuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:35, RE: KDE NA TO BEROU?
anonym napsal:
Jsem řemeslík, mám řemeslnickou firmu a podobné auto, myslim cenově mám taky. Mimo jiných. Jde o to co a jak umíš a taky o štěstí.
Jo, takoví, co se fakt uměj otáčet, práce je baví a lidi jsou s nima spokojení je jak šafránu. Já mám spíše se řemeslníky zkušenost spíše bídnou. Ale všem takovým přeju hodně zdaru. Bez těchto se neobejdeme, bez těch, co vytvářejí nabídky na uměle vyvolané poptávky ano.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:38, RE: Prosba
anonym napsal:
Vážený majiteli, prosím pokračujte dál v překračování rychlostních limitů a v zaneřáďování ovzduší spotřebou zhruba trojnásobnou proti moderním autům. Váš dobrý pocit za to jistě stojí. A až někdy zase pojedu v levém pruhu 140 km/h se svojí Octavií a budu Vás tak připravovat o Vás drahocenný čas, prosím obtěžujte se, a tak jak to Vy i Vám podobní děláte, pěkně se mě nalepte dva centimetry za kufr a začněte troubit a blikat, abyste mě připomněl, kam já, zamindrákovaný závistivec, patřím.
Děkuji
A...
No hochu ty seš úplný debil. Představ si, že takové tupce s mým sportákem předjíždím docela často zprava.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:45, RE: Prosba
anonym napsal:
Vážený majiteli, prosím pokračujte dál v překračování rychlostních limitů a v zaneřáďování ovzduší spotřebou zhruba trojnásobnou proti moderním autům. Váš dobrý pocit za to jistě stojí. A až někdy zase pojedu v levém pruhu 140 km/h se svojí Octavií a budu Vás tak připravovat o Vás drahocenný čas, prosím obtěžujte se, a tak jak to Vy i Vám podobní děláte, pěkně se mě nalepte dva centimetry za kufr a začněte troubit a blikat, abyste mě připomněl, kam já, zamindrákovaný závistivec, patřím.
Děkuji
A...
Ty seš vůl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:01, RE: Prosba
anonym napsal:
No hochu ty seš úplný debil. Představ si, že takové tupce s mým sportákem předjíždím docela často zprava.
tak to doufám, že tě v tom tvým sporťáku co nejdřív někdo přimáčkne na svodidla, hazardére
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:19, RE: Spotřeba
David V napsal:
Spotřeba je přímo hovadská a oleje jakbysmet. To budou ty kickdowny a vysoká rychlost. A srovnávat klasiku (Rovera) s tímto hybridem, který by v terénu pohořel a na dálnici umí sice jet rychle, ale pouze rovně, je trochu mimo mísu. Kdo totiž fakt potřebuje do terénu a má rozum, šáhne po vozu k tomu určeném a ne po SUV. Jo a na dálnici rychle jedoucím Cayenám uhýbám, stejně jako rychle jedoucím jiným automobilům a myslím si, že ti, co vychovávají, tak se snaží vychovávat všechny ne jen nízko letí...
jaj lidi z vas mluvi zavist..... tak ma na to aby platil spotrebu ja taky kupuju shel v power a to jsme student a na benzin si vydelavam sam....a to ze srovnavate range rover je smutne tento anglicky predrazeny shit je snad povestny svou ocelovou konstrukci ale jinak v terenu naprosto vyhori...MJ. ... lidi co si koupi cayane urcite do terenu nepojedou ...koupi si ho pro s ve bezpeci a bezpeci svy spolucestujici ...koupi si ho aby bez problemu vyjeli kazdy kopec na nasich cestach....a nikde neuvizli.... to je snad myslim vse vo vam chci rict
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:25, 77760089290696+
tiůuoluhjoj-§hůkůu půopáp.lu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:27, hruza
po precteni teto "recenze" by se chtelo se rovnou zahrimat vyrobci, ze neco takoveho vyrabi. Ale nezapomenme ze jsme v male zasmrdene ceke kotline. V cizine i ridici s takovymto tankem jedou pohodove, neagresivne a nikoho neohrozuji, ale dej ceskemu lokajickovi, co si nahrabal, takovy tank a je razem king a vsichni se mu vyhnete! Bleeeeeeeeeeee!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:28, RE: Prosba
anonym napsal:
Vážený majiteli, prosím pokračujte dál v překračování rychlostních limitů a v zaneřáďování ovzduší spotřebou zhruba trojnásobnou proti moderním autům. Váš dobrý pocit za to jistě stojí. A až někdy zase pojedu v levém pruhu 140 km/h se svojí Octavií a budu Vás tak připravovat o Vás drahocenný čas, prosím obtěžujte se, a tak jak to Vy i Vám podobní děláte, pěkně se mě nalepte dva centimetry za kufr a začněte troubit a blikat, abyste mě připomněl, kam já, zamindrákovaný závistivec, patřím.
Děkuji
A...
přesně tak! neustálé nedodržování pravidel se rovná asociálnímu chování a nedělejme z toho kdo jezdí na povolených rychlostních limitech někoho nenormálního. V Německu na dálnici jsem se s neustálým dokazováním, kdo má rychlejsí auto, nesetkal, neboť nemají asi tu potřebu a i lepší auta se v klidu nechají předjet, čož v Česku jaksi nehrozí....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:30, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Mylim že spoustě lidí tady nevadí to auto, jeho emise / nevěřím že horší než u staré feldy/ , vysoká spotřeba, váha, velikost. luxus... ale prostě to že na něj nemají.
ne, vadi spis typicky cesky majitel a jeho jednani a chovani.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 12:32, RE: Prosba
anonym napsal:
tak to doufám, že tě v tom tvým sporťáku co nejdřív někdo přimáčkne na svodidla, hazardére
Auto je to zvláštní, nijak mne neuráží ale spíš bych sáhnul po jeho menších brášcích. pokud bych na to měl To, že s ním majitel jezdí jako hovado je věc jiná, ale na druhou stranu spousta těch, co se tady rozčilují, ždímá ze svého slabého auta taky maximum, ale nepřizná si to. Všichni jezdí podle předpisů, ale na silnici to moc nevidím. Proč si lidi kupují silná auta? Aby jezdili 90? Pokud jedu někde, kde je víc pruhů a objeví se za mnou silnější, nebo rychleji jedoucí auto, tak se mu uhnu. Je to věc, ktrou by se mohli naučit všichni a uvědomit si, že při jízdě mimo obec je levý pruh pouze na předjíždění. Občas někde stojí policajti s dalekohledem a tento nešvar pak dobře ohodnotí. No a ten debil, co tady píše, že by ho natřel se Saabem? Tak na to už nemám
reagovat
  1 2 3 ... 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.