0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche Cayenne turbo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 00:17, Hmmm
Závidím ti takový kočárek, ale bral bych to výhradně s manuálem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 05:33, slušná recenze
Solidní recenze nanetuctové auto. Rád jsem se něco o Cayenne dozvěděl, i když otázek bych měl více, ale i tak díky. Ať jezdí!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 07:00, RE: Hmmm
anonym napsal:
Závidím ti takový kočárek, ale bral bych to výhradně s manuálem.
Kajen sice nemas, ale manual si muzes dat i tak. V tom jsou si vsichni chlapi rovni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 07:08, Dal bych si říct
Jó Halina, to je pořádnej kus ženský!
Stejně jako tohle auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 07:50, cena benzinu
kvuli takovymdle "nefrustrovanym" mamlasum platime 34+Kc za litr benzinu!!! takovejchle USAmagoru je bohuzel dost!!!! doufam ze mu novy lihovy benal upravi motor, protoze ten felickar pojede dal!! P.S. pro trubky co na me budou reagovat ostreji nez ja na dotycnyho: klidek hamburgrari
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 08:08, recenzent?
Pisatel vlastně ani nechtěl podělit se o zážitky, jako se spíše pochlubit.
Turboefekt prý nemá, ale po kickdownu se asi sekundu nic neděje.... :o/ ?
Zrovna v takovém autě budu čumět na Banánové rybičky.....nejsu uchyl. Anebo tohle má být ten skvělý adrenalinový zážitek.
V anglických tiskovinách - autor jistě myslel v české mutaci Carauto, může si tedy odpustit rádoby světáctví.
Než na brzdy veřím, že 20-ky kola mají spíš vliv na nutnost nastavení režimu Comfort.
Jinak auto jistě fajn, spotřeba ovšem hovadská.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 08:24, RE: cena benzinu
anonym napsal:
kvuli takovymdle "nefrustrovanym" mamlasum platime 34+Kc za litr benzinu!!! takovejchle USAmagoru je bohuzel dost!!!! doufam ze mu novy lihovy benal upravi motor, protoze ten felickar pojede dal!! P.S. pro trubky co na me budou reagovat ostreji nez ja na dotycnyho: klidek hamburgrari
Mamlas jsi ty , místo abys byl rád, že někdo takový je vůbec ochotný se s námi o zážitky z takového fára podělit, pěješ nesmysly...
PS- jeho super drahý benzín do svého oře stejně ty, ani já nikdy kupovat nebudu, takže cenu obyč. naturalu neovlivní
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 08:36, RE: cena benzinu
anonym napsal:
kvuli takovymdle "nefrustrovanym" mamlasum platime 34+Kc za litr benzinu!!! takovejchle USAmagoru je bohuzel dost!!!! doufam ze mu novy lihovy benal upravi motor, protoze ten felickar pojede dal!! P.S. pro trubky co na me budou reagovat ostreji nez ja na dotycnyho: klidek hamburgrari
V takovém autě je už skoro nutné mít dýchací přístroj, neboť všechen atmosférický kyslík spotřebuje motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 08:53, RE: cena benzinu
anonym napsal:
Mamlas jsi ty , místo abys byl rád, že někdo takový je vůbec ochotný se s námi o zážitky z takového fára podělit, pěješ nesmysly...
PS- jeho super drahý benzín do svého oře stejně ty, ani já nikdy kupovat nebudu, takže cenu obyč. naturalu neovlivní
Jak neovlivni?! jeho supr benzin se nevyrabi z ropy stejne jako muj benzin? tak je teda vic machr nez sem myslel, nebo Vy ste trochu zmaten. Podstatny co jsem myslel, je ze kdyz jede 250km/h (ma na supr benal, ma na pokuty, tedy lepe receno na uplatky, muze valit), tak kdokoliv chce na dalnici predjizdet, tak mu tam nutne vjede, protoze zacnu prejizdet, nikdo neni, a najednou je, stejne jak u nasich darcu organu (motorkari)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 09:05, RE: cena benzinu
anonym napsal:
kvuli takovymdle "nefrustrovanym" mamlasum platime 34+Kc za litr benzinu!!! takovejchle USAmagoru je bohuzel dost!!!! doufam ze mu novy lihovy benal upravi motor, protoze ten felickar pojede dal!! P.S. pro trubky co na me budou reagovat ostreji nez ja na dotycnyho: klidek hamburgrari
Ahoj jen mala reakce :) - Tím že má pán auto s tak velkou spotřebou cenu naopak sráží směrem dolů, ne naopak. Kdyby všichni jezdili za 4l nafty tak by byl barel za 120. Cílem je vydělat nikoli ušetřit a být přitom ještě ohleduplný k přírodě - to je hudba daleké budoucnosti, jestli vůbec. Jinak mám podobný názor, že popsané auto je paskvil - 2.5 tuny hliníku a oceli ... pro dobrý pocit. SUV v kombinaci s offroadem je snad nej. zhovadilost. Dále mě děsí že autor považuje za svou přednost překračování rychlostních limitů (s 2.5t autem).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 09:20, Spotřeba
Spotřeba je přímo hovadská a oleje jakbysmet. To budou ty kickdowny a vysoká rychlost. A srovnávat klasiku (Rovera) s tímto hybridem, který by v terénu pohořel a na dálnici umí sice jet rychle, ale pouze rovně, je trochu mimo mísu. Kdo totiž fakt potřebuje do terénu a má rozum, šáhne po vozu k tomu určeném a ne po SUV. Jo a na dálnici rychle jedoucím Cayenám uhýbám, stejně jako rychle jedoucím jiným automobilům a myslím si, že ti, co vychovávají, tak se snaží vychovávat všechny ne jen nízko letící SUVka. Vychovávání na silnici je nejlepší způsob, jak přivodit nehodu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 09:39, RE: cena benzinu
anonym napsal:
Ahoj jen mala reakce :) - Tím že má pán auto s tak velkou spotřebou cenu naopak sráží směrem dolů, ne naopak. Kdyby všichni jezdili za 4l nafty tak by byl barel za 120. Cílem je vydělat nikoli ušetřit a být přitom ještě ohleduplný k přírodě - to je hudba daleké budoucnosti, jestli vůbec. Jinak mám podobný názor, že popsané auto je paskvil - 2.5 tuny hliníku a oceli ... pro dobrý pocit. SUV v kombinaci s offroadem je snad nej. zhovadilost. Dále mě děsí že autor považuje za svou přednost překračov...
Cena produktu v tržním prostředí je funkcí poptávky a nabídky. Nabídka je jasně daná tím, kolik barelů OPEC vytěží. Poptávka se odvíjí od spotřeby, takže čím vyšší spotřeba, tím vyšší cena.
I když - ve srovnání s tím, co zhltá nákladní doprava, je v podstatě jedno, čím soukromníci jezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 09:48, Já to věděl...
Já jsem to tušil už při čtení nadpisu, jaká bude diskuse...Tak jako nedávno bylo nejskloňovanějším slovem v diskusi "socka" při reakcích anonymů anonymovičů na recenzi Favorita, teď se ( titíž ?) budou ohánět plamenným mečem ekologie a bezpečnosti...Myslím,že toto je portál, týkající se vlastností a výkonů aut - pokud chcete diskutovat o ekologii, bursík má určitě své stránky a s BESIPem to bude totéž...
Jinak k samotné recenzi - nechce se mi věřit, že v průběhu 44tkm se neobjevila ani jedna nedokonalost, či drobná závada, to by bylo příliš krásné...a ještě na odlehčení : doufám, že autor má ještě jedno auto, nebo za ním jezdí na návštěvu chudí příbuzní - jinak při pohledu na obrovský flek před autem bych věděl, kam se tratí litr oleje na 1000km ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:09, chytráci
Vzhled tohohle auta mi nikdy k srdci nepřirostl, ale techniku obdivuji. Měl jsem možnost jezdit s X5 V 8 i ML AMG ale už obyčejmý cayenne S jim ukáže záda díky špičkovému podvozku. Ten chytrák co tu píše že tohle auto umí jezdit jen rovně v něm asi nikdy nejel. Ano, proti supersportu je to o dost horší, ale jinak v pohodě o několik tríd lepší než konfekce. Spotřeba je docela v normě, četl jsem o Turbu mnohem horší články... No sám vlastním auto které při nižším objemu má spotřebu i 30l N98 a více, takže jiný uhel pohledu a18l mi připadá jako pohodička
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:25, KDE NA TO BEROU?
AUTO MU NEZÁVIDÍM, JEN BY MĚ ZAJÍMALO, KDE SE DÁ NA TAKOVÉ AUTO VYDĚLAT? CHTĚL BYCH HO TAKY, ALE S NORM. PLATEM SI ČLOVĚK NEMŮŽE DOVOLIT ANI NOVOU OKTÁVKU NATOŽ CAYENE.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:35, Dík, jste fakt dobrý
Děkuji za super recenzi - autor je typickým uživatelem tohoto skvělého vozidla. Nenechte se znechutit neschopnými závistivci, a jezděte dál co to dá. Nedodržujte rychlostní limity, a hlavně dávejte pozor, ať to nenapálíte do kamionu. Takového skvělého člověka by byla škoda!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:44, RE: Já to věděl...
stowaway napsal:
Já jsem to tušil už při čtení nadpisu, jaká bude diskuse...Tak jako nedávno bylo nejskloňovanějším slovem v diskusi "socka" při reakcích anonymů anonymovičů na recenzi Favorita, teď se ( titíž ?) budou ohánět plamenným mečem ekologie a bezpečnosti...Myslím,že toto je portál, týkající se vlastností a výkonů aut - pokud chcete diskutovat o ekologii, bursík má určitě své stránky a s BESIPem to bude totéž...
Jinak k samotné recenzi - nechce se mi věřit, že v průběhu 44tkm se neobjevila ani jedna...
Heh,

44000 km od novoty bez zavady je jako neco vyjimecneho?
To je snad normalni vec, ktere dosahne kdejaky Logan.

Opak by byl naopak hodne spatny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:47, RE: Dík, jste fakt dobrý
anonym napsal:
Děkuji za super recenzi - autor je typickým uživatelem tohoto skvělého vozidla. Nenechte se znechutit neschopnými závistivci, a jezděte dál co to dá. Nedodržujte rychlostní limity, a hlavně dávejte pozor, ať to nenapálíte do kamionu. Takového skvělého člověka by byla škoda!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:52, anti-eko
není podivné, že auto pro pět lidí má spotřebu paliva skoro stejně vysokou jako kamión, který veze 40-50tun nákladu? mě tahle paralela děsí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:57, RE: anti-eko
anonym napsal:
není podivné, že auto pro pět lidí má spotřebu paliva skoro stejně vysokou jako kamión, který veze 40-50tun nákladu? mě tahle paralela děsí.
Ty to platíš? Platí si to sám, je to jeho věc. Pokud jdeš o emise nebudou o moc horší než u vyskákáné 10 leté feldy. Navíc tolik kolik on zaplatí na spotřební dani na benzin málokdo zaplatí státu jako dan z příjmu.
reagovat
  1 2 3 ... 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.