0
zpět
 

diskuze k tématu: Jakou vybrat ojetinu za milion?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, francouzská vozidla, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 15:17, RE: Milý Reno!
Kylie napsal:
Říkáte "... před PANELÁKem"??
PS: Mám pocit, že "švihák lázeňský" má svůj vůz(-y) i v sekci "mé auto" na Auto.cz - myslíte jako že si je na focení "půjčil" a zážitky s nimi si "vymyslel/vymýšlí"??
Pěkný den
paní Kylie, Vy určitě nejste tak hloupá, abyste nepochopil význam jednoduchého sdělení - že nemá žádnou garáž. nikterak jsem nezpochybňoval vlastnictví 6 let starého cayennu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 16:23, RE: Milý "zpochybňovači" Reno!
Reno napsal:
a podle fotek se zdá, že v případě SL tak akorát za místě spolujezdce))
Asi by to chtělo (nové) BRÝLE ,-)
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08
Obrázek 5 - který asi považujete za "SL" - je úúúúúplně JINÉ auto .-)
Obrázek 6 - tak TO je SL a pokud NE"vymyšeňkujete" (hodně) "divokou" hypotézu, že je to fotka z United Kingdom a je to vůz pro autoškolu s 2 volanty - tak asi budete muset ...
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 17:29, RE: Milý "zpochybňovači" Reno!
Kylie napsal:
Asi by to chtělo (nové) BRÝLE ,-)
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08
Obrázek 5 - který asi považujete za "SL" - je úúúúúplně JINÉ auto .-)
Obrázek 6 - tak TO je SL a pokud NE"vymyšeňkujete" (hodně) "divokou" hypotézu, že je to fotka z United Kingdom a je to vůz pro autoškolu s 2 volanty - tak asi budete muset ...
Pěkný den ,-)
teď jste mně dostala. abych pravdu řekl, dvakrát mi z těch fotek spadl firefox a pak se mi jednu z nich podařilo otevřít v IE, který již léta nepoužívám. že vás někdo svezl v nějakém autě a vy ho tady vydáváte za svoje služební a navíc mu dáváte jména))) to je poněkud legrační, ale pokud vám to činí radost, čiňte tak i nadále. jiný způsob, jak tady být důležitá stejně asi nenajdeme, žeáno...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 19:01, Milý Reno!
Reno napsal:
teď jste mně dostala. abych pravdu řekl, dvakrát mi z těch fotek spadl firefox a pak se mi jednu z nich podařilo otevřít v IE, který již léta nepoužívám. že vás někdo svezl v nějakém autě a vy ho tady vydáváte za svoje služební a navíc mu dáváte jména))) to je poněkud legrační, ale pokud vám to činí radost, čiňte tak i nadále. jiný způsob, jak tady být důležitá stejně asi nenajdeme, žeáno...
Tak vám při vstupu na (OBŘí) světový servr s obrázky (a videi) "flickr.com" zlobí počítač? "Zlobí" vám Firefox a to JEN při vstupu na tyto stránky? Není to když otvíráte JAKÉKOLIV obrázky?
Mám vám dát kontakt na mého "hackera"?
PS: Možná by stačilo "vrátit" se k tomu Explorerer, nebo zkuste (Google) Chrome ,-)
Jsem v této oblasti "laik" pouhá "uživatel", ale myslím že váš počítač NUTNĚ potřebuje "pročistit" a "uspořádat" ("svalit" to na jinak "jak hodinky chodící" stránky ... tipuji - vy NEbudete počítačový profesionál ,-)
PPS: Jestli se chcete "pobavit" - "vypište" si SVÝCH posledních 9 příspěvků v této diskuzi, "Švihákem lázeňským" (a jeho "umístěním" do paneláku a obviněním ze lži (byť v česku patří k vzázcným V-Ý-J-Í-M-K-Á-M, který zveřejnil fotografie svého vozu!) z auto.cz počínaje - řekla bych že z nic VYSVÍTÁ JAKý "typ" lidí VÁM vadí, kteří lidé VÁS (ve vašich představách) "uráží" = tak "raději" urážíte vy je..
Je to opravdu NÁHODA, že "popichujete" JEN ty kteří jsou "otevřenější" než ostatní a zveřejňují své fotografie? Nebo JINÝ (podobný) důvod proč zrovna my dva?
Sbohem (a projděte si SVOJi "chronologii" od
- a cože jste ho NEvyfotila (s vaší EXHIBICIONISTICKOU povahou)
- chlubit se cizím peřím .. to odpovídá mentálnímu věku 13 let
- podle fotek se zdá že v případě SL tak akorát na místě spolujezde )) ... (VAŠE případné chyby a překlepy "opravuji" - aby se vám to nyní LÉPE četlo .-)
- až po to "padání" počítače ...
NEvím KDO jste a zrovna tak NEvím proč jste zmínil nick(a) "švihák lázeňský" z jiného servru (a proč píšete že na své Porsche NEmá garáž - já ho NEznám, vy "naznačujete", že vy ano? A co JÁ s tím/s ním mám SPOLEČNÉHO?)
Abychom si to "dovysvětlili" - vaše slova a věty se NEdají brát jinak než jako "VĚDOMĚ ÚMYSLNĚ urážlivá/napadající" - i pokud vám to činí radost, NEčiňte tak prosím vůči mne a své "frustrace, pocity/dojmy - NEvím co to je, či co ZA tím je" prosím "směřujte" někam JINAM - pokud VÁM někdo "typu" jako jsem já či onen "švihák lázeňský" ublížil či něco takového, směřujte tyto své "snahy" prosím na NĚJ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 19:11, RE: Milý Reno!
Kylie napsal:
Tak vám při vstupu na (OBŘí) světový servr s obrázky (a videi) "flickr.com" zlobí počítač? "Zlobí" vám Firefox a to JEN při vstupu na tyto stránky? Není to když otvíráte JAKÉKOLIV obrázky?
Mám vám dát kontakt na mého "hackera"?
PS: Možná by stačilo "vrátit" se k tomu Explorerer, nebo zkuste (Google) Chrome ,-)
Jsem v této oblasti "laik" pouhá "uživatel", ale myslím že váš počítač NUTNĚ potřebuje "pročistit" a "uspořádat" ("svalit" to na jinak "jak hodinky chodící" stránky ... tipuji - vy NE...
abych to objasnil, mně jsou protivní lidé, co se chlubí - vytahují - povyšují - a je to o to horší, když moc ani není čím. takové ty pindy jako "lidé, kteří mně posuzují podle toho, z jakého auta vystoupím, mně nezajímají" dávají zcela jasně najevo, jak strašně moc si zakládáte na tom, aby se vědělo, že jste si prdel jednou svezla už i v SL 63 AMG jinak byste to sem nepsala a nepostovala fotky...
a nemyslím si, že zrovna "my dva", takových, co se ozvou je /už jen z diskuse nade mnou je to patrné/ určitě víc... určitě jste také stačila něco zpozorovat.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 21:34, RE: Milý A4ko - pokračování..
A4 napsal:
Milá Kylie, nemám tolik času jako ty, abych psal tak sáhodlouhé příspvěky, navíc plné velkých písmen, uvozovek, závorek a podobných blbostí, takže jen stručně.
To, že se tady vždy snažíš ohromit svými rozsáhlými znalostmi, získanými četbou různých katalogů a časopisů, je mi už dávno dobře známé.
Ty zase patrně NEčteš dotaz tazatele, který vybírá mezi BMW, MB a AUDI. Četlas tam někde o Citroenu??? Pochop, že tazateli třeba takový Citroen i přes svou technickou vyspělost z nějakého důvodu nevyho...
:o))))))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 22:28, NEvychovaný Reno!
Reno napsal:
abych to objasnil, mně jsou protivní lidé, co se chlubí - vytahují - povyšují - a je to o to horší, když moc ani není čím. takové ty pindy jako "lidé, kteří mně posuzují podle toho, z jakého auta vystoupím, mně nezajímají" dávají zcela jasně najevo, jak strašně moc si zakládáte na tom, aby se vědělo, že jste si prdel jednou svezla už i v SL 63 AMG jinak byste to sem nepsala a nepostovala fotky...
a nemyslím si, že zrovna "my dva", takových, co se ozvou je /už jen z diskuse nade mnou je to pa...
Opravdu jsou nutné "... pindy... " a ".... prdel ..."? ,-(
Smutné a buďte S-B-O-H-E-M
Naštěstí tohle OPRAVDU NEmám zapotřebí - já si ráda "požvatlám" o AUTíčkách, ale vaše představa, že sem rok píši z důvodu "exhibicionismu" je opravdu (BEZ urážky) "naivní" a NE"realistická" - a jak jsem již výše napsala: SVÉ "komplexy - či co to je" si "řešte" TAM kde vznikly (!!!) - NE přese mne, či "šviháka lázeňského" (že jste si vybral zrovna NÁS dva - to asi tak na 99% NEní "náhoda", že? Zrovna (skorojediné) 2 v českých "autodiskuzích", kteří tu (narozdíl od VÁS , který "skryt" v anonymitě si dovoluje to, co si v REÁLném životě asi nemůže dovolit) zveřejňujeme své fotky a NEskrýváme se v anonymitě.
Vaše opravdu ABSURDNí "překrucování" mne opravdu URÁŽí a VÁS a VÁM podobné považuji za DŮVOD proč není česká společnost 20 let po pádu železné opony DÁL (a má stále NEpříjemně "silné" vztahy/vazby na doby minulé)
PS: Sice se tím asi NEbudete schopen "řídit", ale VYŘEŠTE si "svůj problém" TAM kde "vznikl" a NE(urážejte) anonymně přes internet - to NE"řeší" (snad krom momentálního/chvilkového "uspokojení" naprosto NIC)
PS: Jen tak mezi námi - "příííísaháááám", že "pudelku" jsem si "svezla" (abych vás "volně" CITOVALA) i v DALEKO "lepších/dražších" vozech než je eSeLko (ale asi bude ROZUMNÉ se "vrátit" k tomu, že tady jsem "za Citroën" ,-)
(i když si to NEzasloužíte) Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 22:30, Reno!
Reno napsal:
paní Kylie, Vy určitě nejste tak hloupá, abyste nepochopil význam jednoduchého sdělení - že nemá žádnou garáž. nikterak jsem nezpochybňoval vlastnictví 6 let starého cayennu.
ROZVEĎTE svůj "text"
NEznám nick(a) "švihák lázeňský", ale dle zveřejněných fotografií a toho co píše, ono Porsche MÁ (dle vás ho parkuje: PŘED PANELÁKem??)
PS: PROČ "dloubete" zrovna (jen) do NĚJ a do MNE?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.07.2009 22:41, Milý cruise!
cruise napsal:
:o))))))))))))))))))
Nu BARVU jste mi NEdoporučil a PROZRAĎTE:
"Ten úsměv byl na jízdu v novém C5 (3.0 HDi V6 24V Criollo Plus na 19´´ kolech Adriatique), nebo na Bristol Fighter T (s 1012 PS a 1409 Nm? ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.07.2009 07:17, RE: NEvychovaný Reno!
Kylie napsal:
Opravdu jsou nutné "... pindy... " a ".... prdel ..."? ,-(
Smutné a buďte S-B-O-H-E-M
Naštěstí tohle OPRAVDU NEmám zapotřebí - já si ráda "požvatlám" o AUTíčkách, ale vaše představa, že sem rok píši z důvodu "exhibicionismu" je opravdu (BEZ urážky) "naivní" a NE"realistická" - a jak jsem již výše napsala: SVÉ "komplexy - či co to je" si "řešte" TAM kde vznikly (!!!) - NE přese mne, či "šviháka lázeňského" (že jste si vybral zrovna NÁS dva - to asi tak na 99% NEní "náhoda", že? Zr...
Vážená paní, ruku na srdce - jsem jediný, kdo vám něco vytýká v těchto diskusích? Máte pocit, že jsem jeden jediný, který se na vás zaměřil a teď do vás ryje? myslím, že směrem k vaší osobě tady byly mnohem horší invektivy, než ty moje...
běžte si sednout do Teddyho a běžte někam vysedat a pozorovat, co tomu říkají lidi... když vysedá z auta moje paní, lidi si auta povětšinou ani nevšimnou....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.07.2009 08:52, RE: NEvychovaný Reno!
Reno napsal:
Vážená paní, ruku na srdce - jsem jediný, kdo vám něco vytýká v těchto diskusích? Máte pocit, že jsem jeden jediný, který se na vás zaměřil a teď do vás ryje? myslím, že směrem k vaší osobě tady byly mnohem horší invektivy, než ty moje...
běžte si sednout do Teddyho a běžte někam vysedat a pozorovat, co tomu říkají lidi... když vysedá z auta moje paní, lidi si auta povětšinou ani nevšimnou....
Ano, žena je ta nejkrásnější ozdoba muže. Tak to má být.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.07.2009 13:23, RE: Jste všichni mimo!!!!!
Pavlik napsal:
Hádat se nebudu. Já mám tuto zkušenost, Vy máte jinou. Generálním ředitelem nejsem. Nejsem ani tak bohatý, abych se mohl věnovat koníčkům, bohužel. Musím chovat tak abych zapadal do "škatulky" kterou okolí očekává....snad se jednou k těm koníčkům dostanu - snažím se
Jo, v pořádku.
Ale jsme na začátku, na co jsem se ptal: co je to za prostředí a lidi, kde člověka hodnotí podle auta?
Mě to opravdu, tentokrát bez ironie, překvapuje.

A stejně tak opět opravdu nechápu, které auto je to správné. Image: BMW to jsou, jak už tu zaznělo, vexláci a puberťáci (nejlépe s neonem dole). Mercedes kolotočáci, cikáni a Turci. Audi, škoda slov. Toho SAABa si koupil bývalý šéf právě z těchto důvodů. Prostě ta značka ve výběru zbyla... I když já bych si SAABa, ot té doby, co to převzala GM, nekoupil. Jako hezkého veterána z před GM doby, proč ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.02.2012 22:22, RE: Milý Pepe!
Kylie napsal:
Děkuji (za upozornění)
Pěkný den ,-)
to Kylie:

Já nevím jak vy všichni, ale mě to připadá, že Kylie . je chlap a myje auta v Impex caru (že by obdivovatel-ka Kylie Minogue)
nebo žena a myje auta v Impex caru-
nebo pseudo sekretářka v Impex caru a myje tam auta a občas jí dovolí se vyfotit.
pozn.
Nic proti impexu nemám, ja jen že tam mají pěkná auta )))))) (mimo barevně sladěných, červených a žlutých feeeerarriii - to je děs)
Nedávno sem viděl krásné .F Kouřová metal. tmavě hnědý inter. kabrio, fakt paráda a né rádoby závodní žlutá.

reagovat
  1 ... 7 8 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.