0
zpět
 

diskuze k tématu: Dvacetiletá Honda Civic šlape jako hodinky

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 22:15, TOM
Jsem chytrí chlapec, studoval jsem harward, pánové, kdo z vás to má? Jezdím běžně dvoustovkou a předjíždím na plné čáře a v nepřehledných ůsecých, prostě strašně rád prasím a bengúm věčně ujíždím, mám totiž takový to vytuněný auto, jsem fakt klasa, řídím jako búh.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 08:52, RE: Autor reaguje
anonym napsal:
Koukni, jednalo se o roky výroby okolo 1990. Trojka není malý auto, je to nižší střední třída
Trojka není nižší střední třída,ale střední třída. V porovnání s vozy ze stejné třídy má možná opravdu trochu méně místa uvnitř-to je daň za podélně uložený motor a zadní náhon-prémie za to jsou skvělé jízdní vlastnosti a přesné vyvážení vozu 50:50
Jinak,mně ten prostor v ní dostačuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 12:32, RE: Autor reaguje
anonym napsal:
Trojka není nižší střední třída,ale střední třída. V porovnání s vozy ze stejné třídy má možná opravdu trochu méně místa uvnitř-to je daň za podélně uložený motor a zadní náhon-prémie za to jsou skvělé jízdní vlastnosti a přesné vyvážení vozu 50:50
Jinak,mně ten prostor v ní dostačuje.
Tak pokud se jednalo o E30, pak jo, v tom bylo celkem mista dost. Ja mel E36 a tam bylo vzadu mista jak v OI, tragedie. Proste jen nechapu, jak muze byt trojka ve stredni tride, v prostoru pro posadku se mondeu, passatu,mazde6 apod nemuze rovnat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 17:19, RE: TOM
anonym napsal:
Jsem chytrí chlapec, studoval jsem harward, pánové, kdo z vás to má? Jezdím běžně dvoustovkou a předjíždím na plné čáře a v nepřehledných ůsecých, prostě strašně rád prasím a bengúm věčně ujíždím, mám totiž takový to vytuněný auto, jsem fakt klasa, řídím jako búh.
Ty wole tady jsou kecy. Už mi tady chybí jen recenze o supr bezva príma natuněným rapidovy kterej si ve 220 dává octavie RS, tudíž je lepší jak koncepčně o 20 let novější auto. Problém je, že takový tuner má budík tacháč jen do 180, zbylých 40 km/h měří vystrčením svojí hlavy z okýnka a podle roztažení svojí huby soudí že jede právě 220
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 18:37, RE: Autor reaguje
anonym napsal:
Tak pokud se jednalo o E30, pak jo, v tom bylo celkem mista dost. Ja mel E36 a tam bylo vzadu mista jak v OI, tragedie. Proste jen nechapu, jak muze byt trojka ve stredni tride, v prostoru pro posadku se mondeu, passatu,mazde6 apod nemuze rovnat...
Třídu přece nedefinuje jen prostor pro posádku,ale taky třeba nabídka motorů. A tady se zas jmenovaní nemůžou rovnat Bmw. .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 20:50, ŠVAGŘÍČEK
...tohle u mě každoprdně opravdu vyhrálo!!! jen nedodal, že šwagříček nemá sestřičku... zdravím všechny bukvice :)))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 13:49, RE: Autor reaguje
anonym napsal:
Třídu přece nedefinuje jen prostor pro posádku,ale taky třeba nabídka motorů. A tady se zas jmenovaní nemůžou rovnat Bmw. .
kdo nezná rozdělení tříd aut,ať raději drží hubu a volant svého střepu a nepíše bludy k racenzím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 17:17, RE: stejna zkusenost
anonym napsal:
nepiš sem takový hovna, na našich silnicich je spousta kreténů se sporťákama a závoděj až až. souhlasim s tomem, zrovna nedavno jsem vyjížděl z vedlejší silnice a čuráček za mnou mě předjel zleva, asi se mu zdalo, že moc dlouho čekám a pouštim ty co jedou po hlavní. prostě ho sralo že dávám přednost životu. pak když u pošty zastavil, tak jsem stáhl okýnko a říkám ,, máš malýho čuráka co? ´´ a odjel jsem. večer jsem ho pak potkal v hospodě, přišel ke mně a řiká mi ,, jo máš pravdu mám malý péro, ...
Z tvýho projevu je zřejmý, že máš na hlavě naraženej klobouk a za zadnim oknem svý 120ky máš plato vajec a nadáváš na každýho kdo jede rychlejc, v tvém případě na všechny...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 17:39, RE: Malopéráci....
anonym napsal:
To už je takový folklor tady, ale vůbec v české republice. Lidi tady strašně záviděj a pak píšou takovýhle nesmysly. Jestli se mu motal při vjezdu na hlavní delší dobu, tak se ani nedivím, že ho podjel. Je to prasárna, ale někdy to hold jinak nejde, některý lidi jsou prostě zabržděnější a pak se divěj, rozčilujou a píšou o malým péru. By mně jen tak pro srandu zajímalo, jaký péro má má pisatel pan chytrý, co jsou pro něj všichni "čuráčci"
Jo, souhlas. Nemá se to, ale občas nejde jinak. Prostě dotyčného potichu (abych ho nevzbudil) objedu. Přece na něj nebudu troubit! Jinak pánovi nahoře oznamuji, že už je to dávno, ale byla zavedena pravidla právě proto, aby se řidiči nemuseli dohadovat a gentlemansky si dávat přednost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 21:39, BMW
NO JESTLI JE 318 POHODLNY PROSTORNY KOCAR, TAK NEVIM V CEM PAN BYL ,,ODKOJEN" ZE BY MATIZ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 15:41, RE: BMW
anonym napsal:
NO JESTLI JE 318 POHODLNY PROSTORNY KOCAR, TAK NEVIM V CEM PAN BYL ,,ODKOJEN" ZE BY MATIZ?
To úplně jedno v čem. Nevím, proč se zde někdo zaobírá nesmysli typu, že BMW E36 není prostorné. Takový člověk v něm asi nikdy nejel. jasně, že je vzadu méně místa, než třeba v passatu, ale to myslím řidiče nemusí ani moc trápit. No Vy jste byl pro změnu odkojen v merecedsu třídy S W140, jestli vůbec víte, co to je za řadu. ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 20:53, RE: BMW
anonym napsal:
To úplně jedno v čem. Nevím, proč se zde někdo zaobírá nesmysli typu, že BMW E36 není prostorné. Takový člověk v něm asi nikdy nejel. jasně, že je vzadu méně místa, než třeba v passatu, ale to myslím řidiče nemusí ani moc trápit. No Vy jste byl pro změnu odkojen v merecedsu třídy S W140, jestli vůbec víte, co to je za řadu. ))
V MAMUTU SICE NE, ALE V 8MACH A V 6KACH
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 21:25, RE: BMW
anonym napsal:
V MAMUTU SICE NE, ALE V 8MACH A V 6KACH
A ještě v rolsech a bentleyech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 23:02, puvodni autor o E36
anonym napsal:
To úplně jedno v čem. Nevím, proč se zde někdo zaobírá nesmysli typu, že BMW E36 není prostorné. Takový člověk v něm asi nikdy nejel. jasně, že je vzadu méně místa, než třeba v passatu, ale to myslím řidiče nemusí ani moc trápit. No Vy jste byl pro změnu odkojen v merecedsu třídy S W140, jestli vůbec víte, co to je za řadu. ))
Protoze E36 touring jsem vlastnil, tak myslim, ze muzu hodnotit, kolik je v nem mista. Autor recenze uvadi, ze v 3er je dost mista a ze v civiku je dost mista. Tak me zajimalo, z jakeho pohledu to bere. A jako ridice me to trapit musi, protoze chapu, ze civika si clovek koupi pro jezdeni po meste nebo sam, ale 3er uz je pro rodinu a do auta s velikosti OI rodinu nedas ani kdyby ses po(mam 195cm).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 10:01, ls
Muzu jen potvrdit vynikajici kvalitu vozu Honda. Vlastnim jiz 5 let Accorda 2.0 r.v 89. Pri koupi mel na tachometru 200tis (urcite stocene, v realu tak pres 300) ted mam pres 280 tis a zatim me nepotkal zadny vetsi problem, vse slape jako hodinky. Nedam na Hondu dopustit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 20:13, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Bože ty si debil, tyhle kecy si nech na koledy joudo!
jestli neumíš nic jiného tak nepiš takové blafy, já mam Hondu taky a takových rádoby chytráků jao jsi ty už jsem měl našponovaných na laně do servisu.zdar a dej se do kupy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.01.2010 22:22, RE: ještě jednou o accordu.....
anonym napsal:
Muzu jen potvrdit vynikajici kvalitu vozu Honda. Vlastnim jiz 5 let Accorda 2.0 r.v 89. Pri koupi mel na tachometru 200tis (urcite stocene, v realu tak pres 300) ted mam pres 280 tis a zatim me nepotkal zadny vetsi problem, vse slape jako hodinky. Nedam na Hondu dopustit!
Já měla také Hondu accord,rv.1992,2.0i,16 V,66 kW,90 koníků.....koupila jsem jí v bazáči,asi po čtvrtým majiteli,a budete se divit,ale ty najetý km fakt seděly....v době koupě v roce 2003,měla najetých poctivých 146 tis.km.....ale u toho auta byl jiný problém než spolehlivost,plno lidem se totiž nezdálo,jak je to s výkonem motoru,byl to dotah z Německa,původně bylo auto určený pro Ameriku,tudíž bylo na výdrž.....mě bylo osobně taky divný,že má auto je 90 koníků,ale pak po pár hledání na netu jsem zjistila i tento druh motoru,přitom točivý moment má stejný jako u typu motorů s 96 kW......auto jezdilo super,ale po předchozích majitelích,kteří se o auto až tak dobře nestarali,jsem dávala auto ještě do kupy,bylo praská přední pružina,nejspíš s ní vytloukli nějakou díru v zimě,pak je to hned....pak jsem taky měnila napálenou cívku v rozdělovači,tudíž musel být vyměněn celý rozdělovač,nový stál 18 tis,ale já ho orig.sehnala za 5 tis.ve vrakáči.....a to nemluvím o gumách,na kterých to bylo obutý,byly to nějaký protektory z dob minulých,hrůza,taky se stalo,že auto v klidu stálo a najednou bouchla guma,tak mi do ní dali duši a jezdilo se dál....ale jinak auto nebralo skoro žádný olej,nikdy jsem do ní nedolévala jen prováděla celou výměnu oleje,takže co se týče provozních kapalin,super,nemusela jsem si jí všímat,jen jsem tankovala.....mý auto jsem prodala letos,mělo nalítáno jen 168 tis,poctivých,z toho 90 tis.mělo najetých od své první registrace v Německu,tudíž bylo nasvůj věk i zachovalé....celá ta legrace s accordem mě vyšla přes 100 tis.Kč,ale dneska už bych do 11 letý ojetiny někde z bazaru nešla,vždycky jsem chtěla zánovní auti do 2 let,a loni se mi sen splnil,přímo od dealera Hondy,ikdyž to není znovu accord,ale civic 4D,rv.2008,1.8 103 kW,a to je jiný kafe,než accordek...vlastně je to takový malý accordek.Nakonec si accorda koupil 23 letý hoch,tak jen doufám,že se o něj bude starat tak dobře jako já,pak mu bude dělat jen samou radost.....a najezdí s ním ještě pár tisíc km....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.01.2010 22:32, RE: ještě jednou o accordu.....
monis napsal:
Já měla také Hondu accord,rv.1992,2.0i,16 V,66 kW,90 koníků.....koupila jsem jí v bazáči,asi po čtvrtým majiteli,a budete se divit,ale ty najetý km fakt seděly....v době koupě v roce 2003,měla najetých poctivých 146 tis.km.....ale u toho auta byl jiný problém než spolehlivost,plno lidem se totiž nezdálo,jak je to s výkonem motoru,byl to dotah z Německa,původně bylo auto určený pro Ameriku,tudíž bylo na výdrž.....mě bylo osobně taky divný,že má auto je 90 koníků,ale pak po pár hledání na netu jse...
Ještě malý dodatek,accord měl dvoje papíry,jak Něm,tak Cz,servisní knížku,i já s ním byla jednou v servisu na kontrole,Honda pořádala servisní prohlídku zdarma,výměnu oleje a litr oleje zdarma,takže mě výměna kvalitního oleje Castrol vyšla přímo v servisu Honda na 1100 Kč,což si myslím,že to byla slušná cena!Auti dopadlo výborně,ani na technických kontrolách nebyl žádný problém,do 10 min jsem byla pryč....a technik technický kontroly mi říkával,tohle auto vydrží ještě dýl než pět let jezdit,čepy to mělo festový,spodek super!!!!Tak jsem jen zvědavá,zda vydrží zánovní civic stejně jako ten accord....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.01.2010 22:38, RE: ještě jednou o accordu.....
monis napsal:
Ještě malý dodatek,accord měl dvoje papíry,jak Něm,tak Cz,servisní knížku,i já s ním byla jednou v servisu na kontrole,Honda pořádala servisní prohlídku zdarma,výměnu oleje a litr oleje zdarma,takže mě výměna kvalitního oleje Castrol vyšla přímo v servisu Honda na 1100 Kč,což si myslím,že to byla slušná cena!Auti dopadlo výborně,ani na technických kontrolách nebyl žádný problém,do 10 min jsem byla pryč....a technik technický kontroly mi říkával,tohle auto vydrží ještě dýl než pět let jezdit,čepy...
Takže pánové,říkává se......mezi autaři,japonec nakonec!!!!Jsem vyznavačem lehké nohy a šimrání,nemám ráda vytáčení motoru do brutálna,ale taky si občas zadovádím......ikdyž neznám,co je mít nohu s pedálem plynu na podlaze,možná tak u Škody 130 v autoškole,v roce 92,ta zdechlina nejela a nejela,a od tý doby nesnáším škodovky,nevzala bych jí,ani kdyby mi jí dávali zadarmo,jo,jak sednete do japonců,tak jim zůstanete věrní!!!!!
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.