0
zpět
 

diskuze k tématu: Dvacetiletá Honda Civic šlape jako hodinky

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 00:21,
Další stočený fáro. Ale jinak supr, že tolik let v provozu a v poho. a navíc nalítaných několik set tis. km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 06:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Další stočený fáro. Ale jinak supr, že tolik let v provozu a v poho. a navíc nalítaných několik set tis. km.
Bože ty si debil, tyhle kecy si nech na koledy joudo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:19, Hošani... švagříček...
divím se, že páníček nemá to autíčko v růžovoučké...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Bože ty si debil, tyhle kecy si nech na koledy joudo!
Holt stočený je stočený, tak jako ty - nevzdělaný je holt nevzdělaný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:54, r82-01 jsou si podobné
Civic 1,3 55kW 1,5 (66, 74, 84 vtec sohc kW) nebo 1,6 (79, 80, 81, 88, 91, 92vtec sohc,96,110 vtec dohc, 116kW vtec dohc ) ? je to celkem jedno ...teda kromě vtec dohc (opravdu špičkový motor). Když narazíte na zachovalý kus, určitě s ním najezdíte mraky kilometrů bez poruch. Bohužel těhto modelů je dnes většina zrezivělích nebo po vydatné bouračce. Ceny náhradních dílů nejsou moc příznivé a pokud s tím jezdí nějaký mladý divoch co to honí jak nadutou kozu a nemá peněz na pořádný servis, pak se z pokladu jménem Honda Civic stává bezcený vrak. Vzpomínám si, že trpěly na čepy, ložiska, problémy s brzdami (omezovač brzdného účinku, bubny a zvlněné kotouče) a korozí. Dá se s nimi jezdit i za 5l, ale s tím samým motorem taky za 11l. Podle stylu jízdy. I když vysokootáčkové motory sváděli spíše k vytáčení. Pak totiž jeli jak z praku. Vlastnil jsem Civici od modelu 84-87 až po model 96-01. Vždy HB a většinou s těmi silnějšími motory. Všechny byly super, ale nejraději vzpomínám na 92-96 3dv 1,6 vtec. Hondám zdar!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 08:24, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Další stočený fáro. Ale jinak supr, že tolik let v provozu a v poho. a navíc nalítaných několik set tis. km.
jákákoliv recenze co si tady přečtu je jen o tom že v komentáři se vždycky objeví nějaký maník co hned vidí stočené tacho...a i kdyby tak co...má se zkušenost a ne to, jestli je stáhnutý nebo ne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 08:41,
proč tu porád strkaj takový starý střepy ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 08:44, RE: bez předmětu
anonym napsal:
proč tu porád strkaj takový starý střepy ?
jak se to vyjadřujete soudruh?, tenhle stroj prodělal několik japonských ofenziv............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 08:54, RE: bez předmětu
anonym napsal:
proč tu porád strkaj takový starý střepy ?
Tak šup s ním na zahrádečku (se švagříčkem ?)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 09:19, bezpecnost
No, rozhodne bych se neodvazil tvrdit, ze je tenhle civic vyrazne bezpecnejsi ne treba favo
A zaujala me zminka o prostornem voze BMW rady 3, to je dobrej for)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 09:45, RE: Hošani... švagříček...
anonym napsal:
divím se, že páníček nemá to autíčko v růžovoučké...
Jojo je to trochu přihřátá recenze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 10:10, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Holt stočený je stočený, tak jako ty - nevzdělaný je holt nevzdělaný.
jsi totální magor....každý komentář ke zkušenosti zhyzdit...chytraku jeden
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 10:17, RE: Hošani... švagříček...
anonym napsal:
Jojo je to trochu přihřátá recenze
hošo, kouří ti kabelka.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 11:25, Autor reaguje
anonym napsal:
Jojo je to trochu přihřátá recenze
Ale to přece vůbec né, člověče.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 11:29, Autor - kdepak nová auta....
Chtěl jsem jen podat zprávu o svých zkušenostech - a kdo chce, ať si z toho vezme to své.

Podlaha neprohnila, motor šlapal jak hodinky (přestože měl ještě mechanickej sytič), převodovka šlapala taky jak hodinky.

Všechno v pohodě.

Když to srovnávám s novými auty a jejich postávání v servisech kvůli každé hovadině, tak se nestačím divit....

Něco podobnýho se dá dnes koupit za 20 tisíc a novější kulatější model okolo 50 tisíc - na krátké přibližování není nic lepšího
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 11:39, RE: r82-01 jsou si podobné
anonym napsal:
Civic 1,3 55kW 1,5 (66, 74, 84 vtec sohc kW) nebo 1,6 (79, 80, 81, 88, 91, 92vtec sohc,96,110 vtec dohc, 116kW vtec dohc ) ? je to celkem jedno ...teda kromě vtec dohc (opravdu špičkový motor). Když narazíte na zachovalý kus, určitě s ním najezdíte mraky kilometrů bez poruch. Bohužel těhto modelů je dnes většina zrezivělích nebo po vydatné bouračce. Ceny náhradních dílů nejsou moc příznivé a pokud s tím jezdí nějaký mladý divoch co to honí jak nadutou kozu a nemá peněz na pořádný servis, pak se...
Proč by mladý divoch neměl mít peníze na pořádný servis? Víš kolik takový mladý kluk může mít dnes peněz? Vydělává,řekněme,lehce podprůměrný plat,bydlí u rodičů-nic neutratí a může dát všechny peníze do svého koníčku-auta a vyšperkovat si ho tak,jak se nám,co se musíme starat o svoje děti a platit všechny poplatky kolem bydlení,může jen zdát.
Nepodceňujme finanční sílu mladých. Zvláště těch co ještě bydlí u rodičů. Což dnes není vyjímkou klidně do 25 let i dýl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 12:19, stejna zkusenost
Souhlasim s clankem temer ve vsem. Mela jsem civic 1.6 z roku 1990 (koupeny novy, nejspis jeden z poslednich kusu toho modelu, pak se zacaly delat ty kulate, ne tak hezke :)) a jezdila jsem s nim az do roku 2005, kdy jsem ho prodala za 50 tis. Najela jsem necelych 400 tis. km a v podstate jedina zavada byly ty rezave zadni blatniky. Rozdil oproti 1.3 byl ale prece jen ve vyssi spotrebe (a povinnem ruceni), zato to skutecne byla raketa. Potiz je akorat v tom, ze na nasich silnicich si se sportakem moc nezajezdite...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 12:39, RE: bez předmětu
anonym napsal:
jak se to vyjadřujete soudruh?, tenhle stroj prodělal několik japonských ofenziv............
Tak to je ovšem fakt dobré 8-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 12:45, RE: r82-01 jsou si podobné
anonym napsal:
Civic 1,3 55kW 1,5 (66, 74, 84 vtec sohc kW) nebo 1,6 (79, 80, 81, 88, 91, 92vtec sohc,96,110 vtec dohc, 116kW vtec dohc ) ? je to celkem jedno ...teda kromě vtec dohc (opravdu špičkový motor). Když narazíte na zachovalý kus, určitě s ním najezdíte mraky kilometrů bez poruch. Bohužel těhto modelů je dnes většina zrezivělích nebo po vydatné bouračce. Ceny náhradních dílů nejsou moc příznivé a pokud s tím jezdí nějaký mladý divoch co to honí jak nadutou kozu a nemá peněz na pořádný servis, pak se...
Slovní spojení "nadutá koza" mě teda dostalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 13:09, RE: r82-01 jsou si podobné
anonym napsal:
Proč by mladý divoch neměl mít peníze na pořádný servis? Víš kolik takový mladý kluk může mít dnes peněz? Vydělává,řekněme,lehce podprůměrný plat,bydlí u rodičů-nic neutratí a může dát všechny peníze do svého koníčku-auta a vyšperkovat si ho tak,jak se nám,co se musíme starat o svoje děti a platit všechny poplatky kolem bydlení,může jen zdát.
Nepodceňujme finanční sílu mladých. Zvláště těch co ještě bydlí u rodičů. Což dnes není vyjímkou klidně do 25 let i dýl.
Samozřejmě mladí mohou mít také peníze a mohou do svého vozu investovat tak, aby bylo v pořádku jak má, ale po mích zkušenostech můžu říct, že jich vetšina po mladém závodníkovy vypadá dost uboze. I já byl mladý a aut jsem si vždy hleděl, protože je mám rád a mohl jsem si to dovolit. Nicméně si myslím, že většina z mladší generace spíš auta jen ždímá a dojíždí do mrtě! Připisuji, že jde jen o můj osobní názor.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.