0
zpět
 

diskuze k tématu: Dvacetiletá Honda Civic šlape jako hodinky

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 13:10, RE: r82-01 jsou si podobné
anonym napsal:
Slovní spojení "nadutá koza" mě teda dostalo
Takových pěkných spojení znám víc... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 14:30, RE: r82-01 jsou si podobné
anonym napsal:
Samozřejmě mladí mohou mít také peníze a mohou do svého vozu investovat tak, aby bylo v pořádku jak má, ale po mích zkušenostech můžu říct, že jich vetšina po mladém závodníkovy vypadá dost uboze. I já byl mladý a aut jsem si vždy hleděl, protože je mám rád a mohl jsem si to dovolit. Nicméně si myslím, že většina z mladší generace spíš auta jen ždímá a dojíždí do mrtě! Připisuji, že jde jen o můj osobní názor.
Můj názor zas je,že starostlivost o auto a dostatek péče vůbec nesouvisí s věkem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 14:51, Toto jsou recenze
anonym napsal:
Ale to přece vůbec né, člověče.....
Zde by měla redakce zveřejňovat recenze, ne pohádky....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 14:51, Toto jsou recenze
anonym napsal:
Ale to přece vůbec né, člověče.....
Zde by měla redakce zveřejňovat recenze, ne pohádky....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 14:53, RE: bezpecnost
anonym napsal:
No, rozhodne bych se neodvazil tvrdit, ze je tenhle civic vyrazne bezpecnejsi ne treba favo
A zaujala me zminka o prostornem voze BMW rady 3, to je dobrej for)))
: - ) ) ) ) ) ) ) i z této připomínky lze usodit, jak moc "recenzent" rozumí autu.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 15:10, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Další stočený fáro. Ale jinak supr, že tolik let v provozu a v poho. a navíc nalítaných několik set tis. km.
Jestli je faro stoceny a na tachecu ma pres 200, tak to snad znamena, ze spolehlivost je jeste lepsi, nez si majitel mysli, ze? Takze jen a pouze dobra vizitka pro auto ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 16:18, RE: stejna zkusenost
anonym napsal:
Souhlasim s clankem temer ve vsem. Mela jsem civic 1.6 z roku 1990 (koupeny novy, nejspis jeden z poslednich kusu toho modelu, pak se zacaly delat ty kulate, ne tak hezke :)) a jezdila jsem s nim az do roku 2005, kdy jsem ho prodala za 50 tis. Najela jsem necelych 400 tis. km a v podstate jedina zavada byly ty rezave zadni blatniky. Rozdil oproti 1.3 byl ale prece jen ve vyssi spotrebe (a povinnem ruceni), zato to skutecne byla raketa. Potiz je akorat v tom, ze na nasich silnicich si se sportake...
Vážně? A co teda těch 13 mrtvých nebo kolik, za minulý pátek a sobotu. To je OK?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 16:21, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Další stočený fáro. Ale jinak supr, že tolik let v provozu a v poho. a navíc nalítaných několik set tis. km.
Takhle malé auto nemuselo najezdit více než těch 200 tisíc, to není dálniční polykač kilometrů, který bere D1 dvakrát týdně. Na to se kupují jiná auta, tyhle jsou pro manželku (která s tím najezdila těch 10 tisíc, což odpovídá) nebo pro mladý a ti s tím jezdí po městě a k vodě, což by taky sedělo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 17:06, RE: stejna zkusenost, TOM
anonym napsal:
Souhlasim s clankem temer ve vsem. Mela jsem civic 1.6 z roku 1990 (koupeny novy, nejspis jeden z poslednich kusu toho modelu, pak se zacaly delat ty kulate, ne tak hezke :)) a jezdila jsem s nim az do roku 2005, kdy jsem ho prodala za 50 tis. Najela jsem necelych 400 tis. km a v podstate jedina zavada byly ty rezave zadni blatniky. Rozdil oproti 1.3 byl ale prece jen ve vyssi spotrebe (a povinnem ruceni), zato to skutecne byla raketa. Potiz je akorat v tom, ze na nasich silnicich si se sportake...
Pravda. Budu se opakovat, nedělejte ze silnice závodní dráhu. Klidně se zabijte ve svých starých nadupaných pelušinách, ale pozor, do stromu nebo pod vlak, ale nezabíjejte ostatní, kteří nemůžou za vaše mindráky a malý péra.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 17:11, RE: stejna zkusenost, TOM
anonym napsal:
Pravda. Budu se opakovat, nedělejte ze silnice závodní dráhu. Klidně se zabijte ve svých starých nadupaných pelušinách, ale pozor, do stromu nebo pod vlak, ale nezabíjejte ostatní, kteří nemůžou za vaše mindráky a malý péra.
Tady to vypadá na malýho něco jinýho
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 17:15, RE: stejna zkusenost
anonym napsal:
Souhlasim s clankem temer ve vsem. Mela jsem civic 1.6 z roku 1990 (koupeny novy, nejspis jeden z poslednich kusu toho modelu, pak se zacaly delat ty kulate, ne tak hezke :)) a jezdila jsem s nim az do roku 2005, kdy jsem ho prodala za 50 tis. Najela jsem necelych 400 tis. km a v podstate jedina zavada byly ty rezave zadni blatniky. Rozdil oproti 1.3 byl ale prece jen ve vyssi spotrebe (a povinnem ruceni), zato to skutecne byla raketa. Potiz je akorat v tom, ze na nasich silnicich si se sportake...
nepiš sem takový hovna, na našich silnicich je spousta kreténů se sporťákama a závoděj až až. souhlasim s tomem, zrovna nedavno jsem vyjížděl z vedlejší silnice a čuráček za mnou mě předjel zleva, asi se mu zdalo, že moc dlouho čekám a pouštim ty co jedou po hlavní. prostě ho sralo že dávám přednost životu. pak když u pošty zastavil, tak jsem stáhl okýnko a říkám ,, máš malýho čuráka co? ´´ a odjel jsem. večer jsem ho pak potkal v hospodě, přišel ke mně a řiká mi ,, jo máš pravdu mám malý péro, ale tim že mám silný auto, tak mě to do jistý míry naplňuje´´ nebo něco v tom smyslu. Takže Tome, máš recht, je to jak řikáš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 19:37, RE: stejna zkusenost
anonym napsal:
nepiš sem takový hovna, na našich silnicich je spousta kreténů se sporťákama a závoděj až až. souhlasim s tomem, zrovna nedavno jsem vyjížděl z vedlejší silnice a čuráček za mnou mě předjel zleva, asi se mu zdalo, že moc dlouho čekám a pouštim ty co jedou po hlavní. prostě ho sralo že dávám přednost životu. pak když u pošty zastavil, tak jsem stáhl okýnko a říkám ,, máš malýho čuráka co? ´´ a odjel jsem. večer jsem ho pak potkal v hospodě, přišel ke mně a řiká mi ,, jo máš pravdu mám malý péro, ...
A nejspíš máš Fávo a jseš takovej ten debílek, co 10minut čumí před hlavní, než na ni vjede. Takoví blbečci, jako Ty jsou většinou moralisti jen do doby, než schrastí nějaký prachy na pořádný auto a najednou jim vyšší rychlost nevadí. Takových závistivců znám spousty, a potom ejhle, začnou jezdit jako prasata taky. Ať si každý jede, jak uzná za vhodné, jo a až zase na někoho budeš pokřikovat, tak bacha, ať Ťe někdo nezbombí, Ty jitrnice)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:03, Malopéráci....
anonym napsal:
nepiš sem takový hovna, na našich silnicich je spousta kreténů se sporťákama a závoděj až až. souhlasim s tomem, zrovna nedavno jsem vyjížděl z vedlejší silnice a čuráček za mnou mě předjel zleva, asi se mu zdalo, že moc dlouho čekám a pouštim ty co jedou po hlavní. prostě ho sralo že dávám přednost životu. pak když u pošty zastavil, tak jsem stáhl okýnko a říkám ,, máš malýho čuráka co? ´´ a odjel jsem. večer jsem ho pak potkal v hospodě, přišel ke mně a řiká mi ,, jo máš pravdu mám malý péro, ...
To je zvláštní, kolik lidí si při psaní o jiných vlastnících - lepších - aut, neopomene ulevit rádobyvtipnou poznámkou o malým péru.... To je nějakej komplex, ne? :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:04, Autor reaguje
anonym napsal:
Zde by měla redakce zveřejňovat recenze, ne pohádky....
To není pohádka, to je vlastní zkušenost....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:10, Autor reaguje - raketa
anonym napsal:
Vážně? A co teda těch 13 mrtvých nebo kolik, za minulý pátek a sobotu. To je OK?
Hele, to slovo "raketa" můžeš chápat třeba tak, že šlápneš na plyn a ono to prostě zrychluje. Ne jako ostatní auta, že čekáš, až to zrychlí. ono to prostě hned reaguje na plyn - a dokonce i do kopce...

To není o nedovolené rychlosti, to je o akceleraci. Třeba že bezpečně předjedeš a včas se vrátíš do svýho pruhu a ne že nemůžeš a nemůžeš a nemůžeš předjet, jak to často bývá.

Nebo že se na křižovatce rozjedeš a provozní (nikoliv nepovolenou) rychlost tam máš dávno, než se nějakej coura stačí rozjet...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:13, Autor reaguje
anonym napsal:
: - ) ) ) ) ) ) ) i z této připomínky lze usodit, jak moc "recenzent" rozumí autu.

No nevím, kolik jsi měl ty VLASTNÍCH aut, ale já asi 8. Značky Škoda, Honda a BMW - různé typy.
Tak mohu porovnávat, fakt... :o)

Třeba jsem do tý 318 dal dozadu 3 sedačky vedle sebe....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:15, Zase další malopérák....
anonym napsal:
Pravda. Budu se opakovat, nedělejte ze silnice závodní dráhu. Klidně se zabijte ve svých starých nadupaných pelušinách, ale pozor, do stromu nebo pod vlak, ale nezabíjejte ostatní, kteří nemůžou za vaše mindráky a malý péra.
A že to pořád někoho drží, ty poznámky o malým péru... To je nějakej komplex? :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:17, RE: Malopéráci....
anonym napsal:
To je zvláštní, kolik lidí si při psaní o jiných vlastnících - lepších - aut, neopomene ulevit rádobyvtipnou poznámkou o malým péru.... To je nějakej komplex, ne? :o))
To už je takový folklor tady, ale vůbec v české republice. Lidi tady strašně záviděj a pak píšou takovýhle nesmysly. Jestli se mu motal při vjezdu na hlavní delší dobu, tak se ani nedivím, že ho podjel. Je to prasárna, ale někdy to hold jinak nejde, některý lidi jsou prostě zabržděnější a pak se divěj, rozčilujou a píšou o malým péru. By mně jen tak pro srandu zajímalo, jaký péro má má pisatel pan chytrý, co jsou pro něj všichni "čuráčci"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:18, Autor reaguje
anonym napsal:
No, rozhodne bych se neodvazil tvrdit, ze je tenhle civic vyrazne bezpecnejsi ne treba favo
A zaujala me zminka o prostornem voze BMW rady 3, to je dobrej for)))
Koukni, jednalo se o roky výroby okolo 1990. Trojka není malý auto, je to nižší střední třída
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 21:21, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Další stočený fáro. Ale jinak supr, že tolik let v provozu a v poho. a navíc nalítaných několik set tis. km.
to je povedené, no to je povedené, asi si taky skočím na zahradu))) michal
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.