0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo 2,5 V6 po 15 letech a první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.04.2011 18:12, RE: Zkusenosti
Pavlik napsal:
Běžně se to používá v koverzaci kde není potřeba rozlišovat uspořádání motoru. Sice chápu, že vás to jako (asi) vystudované techniky tahá za uši, ale je mi to celkem jedno. Tady většina diskutujících technické vzdělání nemá, takže to klidně používám.
Bavím se hodně o autech a s různými lidmi, ale že by mi někdy někdo řekl V4, to jsem ještě nežral
Ale neberu ti to, bav se takto dál v běžných konverzacích
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.04.2011 19:09, RE: Zkusenosti
zigi napsal:
Bavím se hodně o autech a s různými lidmi, ale že by mi někdy někdo řekl V4, to jsem ještě nežral
Ale neberu ti to, bav se takto dál v běžných konverzacích
Když jsi to "nežral", doporučím ti projít si tady starší diskuse k BMW - je to tam běžně používáno, stejně jako V6 (BMW používá R6). Ale je to jedno, hádáme se o malichernostech - hlavně že si rozumíme .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.04.2011 20:01, RE: Zkusenosti
Pavlik napsal:
Když jsi to "nežral", doporučím ti projít si tady starší diskuse k BMW - je to tam běžně používáno, stejně jako V6 (BMW používá R6). Ale je to jedno, hádáme se o malichernostech - hlavně že si rozumíme .
Díky za doporučení, ale nebudu se tam koukat, nemám čas sledovat každý článek zde. A ani bych se nedivil, kdybys tam o V4 psal jen ty
Jo jinak já se nehádám, nevím jak ty
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.04.2011 23:01, RE: Zkusenosti
Pavlik napsal:
Když jsi to "nežral", doporučím ti projít si tady starší diskuse k BMW - je to tam běžně používáno, stejně jako V6 (BMW používá R6). Ale je to jedno, hádáme se o malichernostech - hlavně že si rozumíme .
No, já s tím mám trochu problém. Pokud se mám na něčem domluvit, mám rád správnou terminologii. To je jako by někdo vstřikování říkal karburátor a omlouval to tím, že přece mluvíme o benzínovém motoru, tak proč bazírovat na malichernostech. Mezi řadovým a vidlicovým uspořádáním je podstatný rozdíl.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.