0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:10, RE: DX
anonym napsal:
DX - Xantia - C5
zatim mam bohužel xantii ale na C5 mam zalusk...
Jaky DX? Mate snad na mysli DS?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:11, RE: benzínový V 6
klobrch napsal:
1,8 TSI je asi dobrý motor, nejel jsem s ním, jenom jsem o něm četl, ale designově a vnitřním prostorem (nemyslím tím kufr) skutečně Octávie II na novou C 5 nemá . To tak snad ještě nová Mazda 6 je konkurenceschopná.
souhlasím....ale jinak nechápu proč se tu zase musí rozjet přiblblá debata o tom kdo má lepší auto, každej má snad jiný nároky a vyhovujou mi jiný věci na autě, tak proč se tu navzájem snažíte podsunout tomu druhýmu svůj názor?
p.s. ten blbeček kterej to tu začal s tou svou octávií je fakt trotl....neřikám že octávia je špatný auto, myslim si naopak že je dost povedená....jinak mi přijde že v tědlech diskuzích maj plnou hubu keců a haněj ostatní auta právě majitelé aut od koncernu VW a celkem by mě zajímalo proč tomu tak je? žeby závist?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:24, RE: DX
anonym napsal:
Jaky DX? Mate snad na mysli DS?
ale nejdřív CX
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:43, hádky na diskuzích
Dobrý den

sice jsem pravidelným čtenářem Tipcar, ale diskuze jsem dlouho dobu opomíjel, až poslední dobou jsem je začal pročítat a příjde mi, že at se diskuze týká uplně čehokoliv, nakonec se tady stejně jen začnou hádat pořád jedni a ti samí hnidopiši pořád o tom samém dokola, a názory na ten který konkrétní článek se tady stejně nikdy nedočtu. Co takhle, kdyby jste si v sekci "DISKUZE" založili místnost "Hádky - majitelé Passatů a Octávek versus všichni ostatní", a šli si ty svoje ega leštit tam? Zbytečně tady prasíte místo a než se vždycky prokopu těma kopama hoven a najdu příspěvek, který se skutečné článku týká, bolí mě za krkem tak, že jdu radši luštit křížovky.

K článku : Kdo hledá levné, pohodlné, prostorné a bezpečné auto a nedbá tolik na vzhled (at už ve vnitř nebo z venku), určitě do svého výběru C5 zařadí. Příspěvky typu "že je podvozek měký" mě vyloženě vytáčí... Ať je, koupí si ho ten, komu připadá takový podvozek vhodnější ... Komu to nevyhovuje, poohlídne se jinde (třeba u Mazdy jak tady někdo psal)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ano, mě C5 způsobil skutečně šok, a to takový, že prostě tyto francouzská auta nemusím.. Kdybych byl vě věku třeba 60let rád bych s C5 jezdil a liboval si v komfortu, jak si po pěkně pohupuje a plave..v zatáčkách bohužel sem tam. Ale jsem vě věku polovičním a potřebuju trochu robustnosti, drncání a tak a rád jsem si opět přesedl do německého tuhého auta. Navíc ty citroenovský interiéry mě prostě neberou..
Určitě C5 bude lepší, než-li ty koncernové šroťáky. Mám také o polovinu míň a narozdíl od tebe koncerny nemusím.Nepodceňujte ženy, jsem chlap a vím své, některé by vám pořádně zatopily pánové světa neznalí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:56, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Chci jen vědět v čem je horší.... jestli si to z mého textu nepochopil. To budeš pako asi ty a ne já. A do Octavií se začal navážet majitel C5, já jsem si nic nazačínal, tak čti pozorně než se do někoho rejpat.
Hmm, C5 je vetsi, prostornejsi, vybavenejsi, hezci, vykonejsi a komfortnejsi. Mam pokracovat? Nebo ti to staci?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:03, RE: škoda
anonym napsal:
Líbí se mi jak někteří nemůžou překousnout úspěchy Škoda auto. Osobně mám Mazdu 6/2.0i,protože se mi u tohohle auta líbí jak interiér,tak exteriér. Ale kecy typu podprůměrná......nenech se vysmát.Např. ted v testu Superb II,VW Passat, Audi A4.Se stejným motorem 1,8TSI/118kw s přehledem vyhrál Superb.Škoda sbírá ceny kde to jde,ale většina národa nemůže skousnout že už to není lidovka,ale že se vyšvihla. Zároveň mě se*e jak někdo může urážet majitele nové fabky za to že si ji dovolil koupit,co se...
Hanit skodovku netreba, ale kdyz prijde nekdo srovnavat svoji chroktakovou koktu s autem stredni tridy, tak je treba se zastavit a zatukat si na celo. V tom je problem skodovky. Ze z ni jeji majitele a neni takovych malo, dela neco co ta auta proste nejsou. Octavia neni auto stredni tridy a proto nechapu, proc sem nejaky floutek napise v cem jako je ta jeho octavka horsi. A z toho prameni averze vetsiny myslicich lidi ke skodovkam..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:05, RE: hádky na diskuzích
Kepo napsal:
Dobrý den

sice jsem pravidelným čtenářem Tipcar, ale diskuze jsem dlouho dobu opomíjel, až poslední dobou jsem je začal pročítat a příjde mi, že at se diskuze týká uplně čehokoliv, nakonec se tady stejně jen začnou hádat pořád jedni a ti samí hnidopiši pořád o tom samém dokola, a názory na ten který konkrétní článek se tady stejně nikdy nedočtu. Co takhle, kdyby jste si v sekci "DISKUZE" založili místnost "Hádky - majitelé Passatů a Octávek versus všichni ostatní", a šli si ty svoje ega leštit ...
ty si taky další extra chytrý kokot. Proč cpeš koktávy k passatům? Dyť tou sou kurňa úplně jiný třídy!!! Už to proboha všichni majitelé koncernových malých vozů pochopte!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:10, RE: hádky na diskuzích
Kepo napsal:
Dobrý den

sice jsem pravidelným čtenářem Tipcar, ale diskuze jsem dlouho dobu opomíjel, až poslední dobou jsem je začal pročítat a příjde mi, že at se diskuze týká uplně čehokoliv, nakonec se tady stejně jen začnou hádat pořád jedni a ti samí hnidopiši pořád o tom samém dokola, a názory na ten který konkrétní článek se tady stejně nikdy nedočtu. Co takhle, kdyby jste si v sekci "DISKUZE" založili místnost "Hádky - majitelé Passatů a Octávek versus všichni ostatní", a šli si ty svoje ega leštit ...
Tak pod tohle bych se podepsal.
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:14, RE: hádky na diskuzích
anonym napsal:
Tak pod tohle bych se podepsal.
Petr
Znam hodne aut, C5 je pohodlna, ale lepsi trakci nez passat B5 rozhodně nemá. Tišší je pouze v naftě. V benzinu je hlučnost srovnatelná. Materiálem a designem je passat lepší. Nejhorší na celém autě je poruchovost a pád ceny. Nové to stálo okolo 800t., teď to koupíte okolo 180t......za pet let je ta strata velka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:21, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
A hlavně: já nejsem žádným zastáncem francků, frantíků, rendíků, pažoutů, citrónů apod. Ovšem nejsem ani zastánce žádného jiného vozu jen podle značky!!! Už jsem se to pokusil napsat mnohokrát, a pořád odkola opakuji, že některé vozy se hold povedou, jíné méně a jiné třeba vůbec. Navíc každé auto je namířeno na jiného zákazníka, a to, že čechům přijde oktávie jako luxusní, neznamená, že je luxusní. Co je potom třeba Acura? Lexus? Mergl S?BMW7? některá Volva? A nebo třeba 607? Je to směšné, jak ...
Chvilkové pomatení smyslů-zalíbila se mi Oct. Scout. Ovšem jen do té doby než jsem začal konfigurovat výbavu-v tu chvíli mi ztuhl úsměv na rtu a za lepší peníz jsem koupil Infiniti FX35, rok staré, od prvního majitele, najeto 14tis. mil, v max výbavě. Nechápu jak může Škodovka chtít takhle nekřesťanský peníze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:23, Nevím jak jste přišli na to, že je C5 prostorný
Pro všechny zájemce o C5 upozornění: Dobře si ho "osedlejte" než ho koupíte. Protože já ho řadím mezi vozy s mizerně využitým vnitřním prostorem a tato skutečnost ho zcela diskvalifikovala z výběru. Místo vzadu = tragedie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:24, RE: škoda
Miky napsal:
Hanit skodovku netreba, ale kdyz prijde nekdo srovnavat svoji chroktakovou koktu s autem stredni tridy, tak je treba se zastavit a zatukat si na celo. V tom je problem skodovky. Ze z ni jeji majitele a neni takovych malo, dela neco co ta auta proste nejsou. Octavia neni auto stredni tridy a proto nechapu, proc sem nejaky floutek napise v cem jako je ta jeho octavka horsi. A z toho prameni averze vetsiny myslicich lidi ke skodovkam..
Souhlasím a plně podtrhuji.
Dnes už potřetí.
O.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:25, RE: hádky na diskuzích
anonym napsal:
Znam hodne aut, C5 je pohodlna, ale lepsi trakci nez passat B5 rozhodně nemá. Tišší je pouze v naftě. V benzinu je hlučnost srovnatelná. Materiálem a designem je passat lepší. Nejhorší na celém autě je poruchovost a pád ceny. Nové to stálo okolo 800t., teď to koupíte okolo 180t......za pet let je ta strata velka.
Tak toho rychlého poklesu právě využiju a koupím lehce ojetou za málo. Takže pro mě to není nevýhoda, ale výhoda.
Jestli je Passat designem lepší je čistě subjektivní záležitost. Každopádně C5 po faceliftu vůbec nevypadá špatně.
A pokud někdo jezdí hodně po rozbitých silnicích a preferuje pohodlí a nechce se nechat vytloukat na spárách a lepancích, může pro něj být C5 horkým favoritem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:30, RE: hádky na diskuzích
anonym napsal:
Tak toho rychlého poklesu právě využiju a koupím lehce ojetou za málo. Takže pro mě to není nevýhoda, ale výhoda.
Jestli je Passat designem lepší je čistě subjektivní záležitost. Každopádně C5 po faceliftu vůbec nevypadá špatně.
A pokud někdo jezdí hodně po rozbitých silnicích a preferuje pohodlí a nechce se nechat vytloukat na spárách a lepancích, může pro něj být C5 horkým favoritem.
tak tak! Passat je snad nejokoukanější auto evropy. Tedy krom dalšího tipického zástupce střední třídy - octávie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:31, filosof
Autům moc nerozumím, zavítal jsem sem náhodou. Jsem však šokován diametrální rozdílností názorů. Diskusí jsem zvyklý hledat a nacházet objektivní pravdu, či se k ní aspoň blížit. Ale tady ji rozhodně nenacházím. Ćlánek mě zaujal svou odborností výrazů a připadal mi, že ho psal zkušený teoretik. Po přečetení příspěvků jsem zmaten. Vyváznu z toho otázkou: Kdo najel více km? Ten, kdo jich najel čtvrt milionu? nebo ten, kod jich ujel 250 tisíc?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:34, NEPODCEŇOVAT ŽENY
anonym napsal:
To pochybuji. Víme houby, kolik žen se ve skutečnosti zajímá o auta. Já ve svém okolí zrovna znám rovnou dvě holky, od kterých by se leckdo mohl učit. Tedy pardon-už mladé ženy.
Jo, souhlas. Mám kámošku, měla půjčovnu aut, jezdila snad ve všem, řídí extrovně, svižně, bezpečně. Vo autech toho ví teda mnohem víc než většina zde diskutujících, při vší úctě, i když třeba nemá ten technickej slovník, že ano. její hodnocení jsou objektivní protože to není chlap a nehoní si triko na ňákejch koncernovejch nebo jinejch značkách, bere to normálně věcně. škoda že nepíše do tipcarsu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:34, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Mondeo je stejné jako BMW - spokojen?
no konečně! Ford=BMW=superman=koktáva=opel kadet=fiat panda=...

Pomatení smyslů? Forda a BMW.... kaviárový tousty, to je vůl!
Nelze srovnávat forda s BMW nebo merglem, nebo třeba chceteli s Hondou, či Lexusem. Ale pro pobavení je to velmi přijatelné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 16:41, RE: filosof
anonym napsal:
Autům moc nerozumím, zavítal jsem sem náhodou. Jsem však šokován diametrální rozdílností názorů. Diskusí jsem zvyklý hledat a nacházet objektivní pravdu, či se k ní aspoň blížit. Ale tady ji rozhodně nenacházím. Ćlánek mě zaujal svou odborností výrazů a připadal mi, že ho psal zkušený teoretik. Po přečetení příspěvků jsem zmaten. Vyváznu z toho otázkou: Kdo najel více km? Ten, kdo jich najel čtvrt milionu? nebo ten, kod jich ujel 250 tisíc?
Je to tady totiž samý kokot. Tak pane filosof odpusťte... Osobně si myslím, že C5 nebude špatná volba. Suběktivně má každý osedlající pocit, že uvnitř vozu je nedostatek místa. Není. Jen jste obklopen hromadou "masa", čili bezpečí. Ale je fakt, že třeba takové obyčejné ošklivé káčátko, jakým bezesporu mondeo je, má více místa. Sám jsem byl překvapen. Ale kdybych si měl vybrat M a C5, váhám asi přesně jednu nanosekundu. Jednoznačně C5. To pohodlí francouzí je nenahraditelné německým plastem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 17:20, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Také se přikloním k tomu, že recenze je opravdu hezky psaná a hlavně čtivá. Autorka má o C5 mnohem lepší informace, než řada motoristických novinářů, či některých rádoby znalců hospodského typu. Jen tak dál. Skvělé. sil
Ja mam spis pocit ze si pani neco slehla nez zacala psat tu oslavnou "recenzi"...
reagovat
  1 2 3 4 ... 19




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.