0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:22, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Mám takový pocit že komplex mají zastánci francouzů... podle této discuze
A ještě tady prosím někdo napište, že mondeo je vlastně stejné jako BMW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:26, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
cha cha cha
Ondra
A koukám že zastánci francků došli slova
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:27, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
A koukám že zastánci francků došli slova
nedošla. Jen mně to pobavilo. Je to zbytečné, se k tomuto vyjadřovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:28, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Ukaž mi v čem nemá moje Octavie 1.8 TSI elegance šanci na Citroen C5
1,8 TSI je asi dobrý motor, nejel jsem s ním, jenom jsem o něm četl, ale designově a vnitřním prostorem (nemyslím tím kufr) skutečně Octávie II na novou C 5 nemá . To tak snad ještě nová Mazda 6 je konkurenceschopná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:31, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
A koukám že zastánci francků došli slova
A hlavně: já nejsem žádným zastáncem francků, frantíků, rendíků, pažoutů, citrónů apod. Ovšem nejsem ani zastánce žádného jiného vozu jen podle značky!!! Už jsem se to pokusil napsat mnohokrát, a pořád odkola opakuji, že některé vozy se hold povedou, jíné méně a jiné třeba vůbec. Navíc každé auto je namířeno na jiného zákazníka, a to, že čechům přijde oktávie jako luxusní, neznamená, že je luxusní. Co je potom třeba Acura? Lexus? Mergl S?BMW7? některá Volva? A nebo třeba 607? Je to směšné, jak si češi chtějí nalhávat, jak je ta naše octavia superauto.

Ondra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:39, RE: škoda
anonym napsal:
Líbí se mi jak někteří nemůžou překousnout úspěchy Škoda auto. Osobně mám Mazdu 6/2.0i,protože se mi u tohohle auta líbí jak interiér,tak exteriér. Ale kecy typu podprůměrná......nenech se vysmát.Např. ted v testu Superb II,VW Passat, Audi A4.Se stejným motorem 1,8TSI/118kw s přehledem vyhrál Superb.Škoda sbírá ceny kde to jde,ale většina národa nemůže skousnout že už to není lidovka,ale že se vyšvihla. Zároveň mě se*e jak někdo může urážet majitele nové fabky za to že si ji dovolil koupit,co se...
Souhlas s tím, že je blbost za každou cenu hanět škodovky. Já bych si sice nikdy škodovku nekoupil, ale je to jenom moje rozhodnutí a nikomu ho nenutím. A další věc je ta, že auta se dnes dělají v globálním světě, tak, že se vlastně většinou liší jenom kastlí a to je už pak věcí názoru jak se komu co líbí. Takže v diskusi říkám svůj názor a v žádném případě se nechci někoho dotknout, v podstatě kromě začouzenejch spoluobčanů chci s každým v dobrým vycházet. Ale to už je na diskusi na jiných stránkách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:42, RE: škoda
klobrch napsal:
Souhlas s tím, že je blbost za každou cenu hanět škodovky. Já bych si sice nikdy škodovku nekoupil, ale je to jenom moje rozhodnutí a nikomu ho nenutím. A další věc je ta, že auta se dnes dělají v globálním světě, tak, že se vlastně většinou liší jenom kastlí a to je už pak věcí názoru jak se komu co líbí. Takže v diskusi říkám svůj názor a v žádném případě se nechci někoho dotknout, v podstatě kromě začouzenejch spoluobčanů chci s každým v dobrým vycházet. Ale to už je na diskusi na jiných stránkách.
Souhlasím a plně podtrhuji.
Dnes už podruhé.

Ondra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:43, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pěkná recenze, na ženu až nezvykle fundovaná a "chlapsky" psaná a čtivá.

Existuje malá skupina lidí, kteří jsou ujetí na Citroeny, pak daleko větší skupina těch, kteří je cíleně řadí až někam na konec svého žebříčku a pak zbytek, kterým jsou Citroeny úplně fuk.

Paní je zjevně z první kategorie. Neznamená to však, že jsou Citroeny geniální auta. Ano, jsou velmi pohodlná, někomu můžou přijít i vzhledově atraktivní, jsou v rámci své kategorie nadprůměrně bezpečná. Mají některé sdílené motory, kt...
Také se přikloním k tomu, že recenze je opravdu hezky psaná a hlavně čtivá. Autorka má o C5 mnohem lepší informace, než řada motoristických novinářů, či některých rádoby znalců hospodského typu. Jen tak dál. Skvělé. sil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:01, Vážený zbytku světa hovoří planeta Škoda
všem kdo si ještě nestačil fšimnout:
nejlepčí je skrátka voktávka. to jaky ma bejt barvy je snad kazdymu jasny, motor at je jakejkoliv stejne nezere TDI dokonce palivo za jizdy vyrabí. jsme proste nej tak se s tim smirte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:21, hádejte kdo je autor
Podle použitého slovníku (etalon, lineární průběh, motor roku,srovnávání s Passatem, narážky na TDI) soudím, že minimálně velkým ideovým poradcem autorky je někdo z okolí Tip Cars. Běžný smrtelník a smrtelnice se takhle nevyjadřuje. Který z bývalých redaktorů nemá rád nic z VW a Škodovek ? Hádejte, můžete jednou. Ale jinak nic proti Citroenům nemám, měl jsem Xantii a dost vážně jsem uvažoval, že jí vyměním za C5. Ale nakonec to vyhrála ... Combi a jsem spokojen. Toť můj názor až do odvolání (prodeje).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:26, RE: Vážený zbytku světa hovoří planeta Škoda
anonym napsal:
všem kdo si ještě nestačil fšimnout:
nejlepčí je skrátka voktávka. to jaky ma bejt barvy je snad kazdymu jasny, motor at je jakejkoliv stejne nezere TDI dokonce palivo za jizdy vyrabí. jsme proste nej tak se s tim smirte.
Skoda rozhodne dosahla obrovskyho uspechu v celem svete. Vyrabi dobra auta. Kdybych zil treba v Portugalsku nebo Norsku, tak bych si ji urcite koupil. Ale tady v CR, je proste tech skodovek moc, je to tuctovka, takze nic pro nekoho, kdo rad originalitu. Ale neni to chyba Skodovky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:32, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
A ještě tady prosím někdo napište, že mondeo je vlastně stejné jako BMW.
Mondeo je stejné jako BMW - spokojen?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:35, zhnusený čtenář
Tohle nenapsala žádná řadová majitelka osobního auta. To je prachsprostá reklama dovozce Citroenů. Která uživatelka by se starala, zda má motor lineární zátah? Běžného majitele zajímá spotřeba, náklady za opravy a praktičnost interiéru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:38, RE: hádejte kdo je autor
anonym napsal:
Podle použitého slovníku (etalon, lineární průběh, motor roku,srovnávání s Passatem, narážky na TDI) soudím, že minimálně velkým ideovým poradcem autorky je někdo z okolí Tip Cars. Běžný smrtelník a smrtelnice se takhle nevyjadřuje. Který z bývalých redaktorů nemá rád nic z VW a Škodovek ? Hádejte, můžete jednou. Ale jinak nic proti Citroenům nemám, měl jsem Xantii a dost vážně jsem uvažoval, že jí vyměním za C5. Ale nakonec to vyhrála ... Combi a jsem spokojen. Toť můj názor až do odvolání (prodeje).
Já bych autorku nepodceňoval. V dnešním světě internetu není problém si danou problematiku řádně nastudovat a pokud autorka čte hodně často rubriky o autech, tak se nedivím, že si uvedené výrazy osvojila. Dnešní ženy si rychle osvojily dříve privátní záležitosti mužů a jsou na tom mnohdy daleko lépe ve svých znalostech, protože na rozdíl od mužů nejsou tak líný a rády se nechávají poučit. Upozorňuji, že jsem chlap a to, prosím, normální. Takže ji hned spojovat s redakcí TipCarsu je podle mě blbost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:39, RE: zhnusený čtenář
anonym napsal:
Tohle nenapsala žádná řadová majitelka osobního auta. To je prachsprostá reklama dovozce Citroenů. Která uživatelka by se starala, zda má motor lineární zátah? Běžného majitele zajímá spotřeba, náklady za opravy a praktičnost interiéru.
To pochybuji. Víme houby, kolik žen se ve skutečnosti zajímá o auta. Já ve svém okolí zrovna znám rovnou dvě holky, od kterých by se leckdo mohl učit. Tedy pardon-už mladé ženy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:45, RE: Vážený zbytku světa hovoří planeta Škoda
anonym napsal:
Skoda rozhodne dosahla obrovskyho uspechu v celem svete. Vyrabi dobra auta. Kdybych zil treba v Portugalsku nebo Norsku, tak bych si ji urcite koupil. Ale tady v CR, je proste tech skodovek moc, je to tuctovka, takze nic pro nekoho, kdo rad originalitu. Ale neni to chyba Skodovky
netvrdim ze to jsou spatny auta, jen me fakt startujou ty keci typu moje octavka je nejlepci cim jezdis ty. asi hlavne to vyvolava te virus ANTIKONCERN. i ve me ho to vyvolalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:49, RE: zhnusený čtenář
anonym napsal:
Tohle nenapsala žádná řadová majitelka osobního auta. To je prachsprostá reklama dovozce Citroenů. Která uživatelka by se starala, zda má motor lineární zátah? Běžného majitele zajímá spotřeba, náklady za opravy a praktičnost interiéru.
Asi tak, běžný uživatel skutečně nepozná jak moc je lineární zátah motoru, maximállně pozná zda motor táhne, či už cvrlikají ventily. Ale je to jako s uměním. Drtivá většina lidí řekne "Tenhle obraz se mi líbí či nelíbí", ale pár jedinců řekne:" No, je to zajímavě udělaný, tak 30% kubismu šmrncnutýho neoklasicismem a z pohledu 160 stupňů je tam i trocha špetky barbarsky rubensovskýho ." A o tom to je. Takže reklama se určitě uvádí někde jinde a hlavně u Citroenu dnes nabízí největší akční slevy, takže reklamu ani nepotřebují. Peníze hýbou světem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 14:57, DX
DX - Xantia - C5
zatim mam bohužel xantii ale na C5 mam zalusk...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:03, RE: Vážený zbytku světa hovoří planeta Škoda
anonym napsal:
netvrdim ze to jsou spatny auta, jen me fakt startujou ty keci typu moje octavka je nejlepci cim jezdis ty. asi hlavne to vyvolava te virus ANTIKONCERN. i ve me ho to vyvolalo
Toto je velká pravda!
Já chtěl koktávu2, po přečtení pár článků, kde jsem zjistil, že lidé co tím jezdí, trpí jakousi zvláštní a zřejmě nevyléčitelnou chorobou, jsem od ní upustil. Dnes toho nelituji. Mimochodem-za stejný love C4 grand picaso. 1,8 bene, slušná výbava, slušný prostor za 600kil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 15:07, fakta
Kdyz teda pisete pouze fakta, tak mi reknete zdroj, podle ktereho jsou motory PD poruchovejsi nez CR HDI? Myslism, ze zdroj nenajdete, ze. Nemluvim o kultivovanosti, ale pisete poruchovost!!! Takze prosim odkaz
reagovat
  1 2 3 ... 19




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.