0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:14,
Ano, mě C5 způsobil skutečně šok, a to takový, že prostě tyto francouzská auta nemusím.. Kdybych byl vě věku třeba 60let rád bych s C5 jezdil a liboval si v komfortu, jak si po pěkně pohupuje a plave..v zatáčkách bohužel sem tam. Ale jsem vě věku polovičním a potřebuju trochu robustnosti, drncání a tak a rád jsem si opět přesedl do německého tuhého auta. Navíc ty citroenovský interiéry mě prostě neberou..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:22, Žena
Je vidět že tento vůz hodnotí žena, zaměřuje se zde na vybavenost vozu nikoliv na zpracování. Většina francouzů je nastavena komfortně a je plná elektroniky a to mnoho lidí nachytá. Další věc ale je že většina těchto vozidel nesedí na silnici jak má a jsou poruchová, právě díky přepatlání elektronikou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:22, rene
teda jestli bez ohledu na to jaky je ten Ciťa auto ( ja ho nemusim) tak jestli ti s tou recenzi nepomahal starej tak smekám. Takový věci jako lieraní zátah motoru.................moc ženskejch ani nevi že něco takovýho existuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:25, benzínový V 6
Souhlasím s uvedenou recenzí. C 5 je fakt dobrý auto a nevěřte řečem o jeho nespolehlivosti či poruchovosti, záleží na tom jak se kdo o auto stará. Jenom je škoda, že autorka nenapsala nic o benzínovém šestiválci, když s ním nyní jezdí. Ale je fakt, že diesly umí citrón dělat určitě líp. A proti nové C5 nemají auta z WW group (týká se i Škodovek) šanci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:27, OSLÍKU! KDE JSI?
Prosím Oslíka o doporučení jistého vozu. Je to zatím taková prázdná diskuze.

Jinak C5 vlastním, bohužel tu starší, bohužel jen 2.0HDI, a jsem spokojen. Jen spotřeba 8l smradláku mě příjde opravdu hrozná. Potom co jsem si přečetl, že TDi PD ještě naftu vyrábí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:28, RE: benzínový V 6
klobrch napsal:
Souhlasím s uvedenou recenzí. C 5 je fakt dobrý auto a nevěřte řečem o jeho nespolehlivosti či poruchovosti, záleží na tom jak se kdo o auto stará. Jenom je škoda, že autorka nenapsala nic o benzínovém šestiválci, když s ním nyní jezdí. Ale je fakt, že diesly umí citrón dělat určitě líp. A proti nové C5 nemají auta z WW group (týká se i Škodovek) šanci.
Ukaž mi v čem nemá moje Octavie 1.8 TSI elegance šanci na Citroen C5
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ano, mě C5 způsobil skutečně šok, a to takový, že prostě tyto francouzská auta nemusím.. Kdybych byl vě věku třeba 60let rád bych s C5 jezdil a liboval si v komfortu, jak si po pěkně pohupuje a plave..v zatáčkách bohužel sem tam. Ale jsem vě věku polovičním a potřebuju trochu robustnosti, drncání a tak a rád jsem si opět přesedl do německého tuhého auta. Navíc ty citroenovský interiéry mě prostě neberou..
Jsem ve tvém věku a po všech možných a nemožných koncernech jsem skončil v C5 a udělal jsem dobře, když se podvozek přitvrdí, tak má lepší jízdní vlastnosti než B5 a po rychlostní vložce, když se dá podvozek do režimu komfort, to je teprve pohodlí, v B5 stále jen kodrcání a ten rámus od motoru je opravdu strašný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:46, RE: benzínový V 6
klobrch napsal:
Souhlasím s uvedenou recenzí. C 5 je fakt dobrý auto a nevěřte řečem o jeho nespolehlivosti či poruchovosti, záleží na tom jak se kdo o auto stará. Jenom je škoda, že autorka nenapsala nic o benzínovém šestiválci, když s ním nyní jezdí. Ale je fakt, že diesly umí citrón dělat určitě líp. A proti nové C5 nemají auta z WW group (týká se i Škodovek) šanci.
C 5 je opravdu dobrý.Naše firma jich v rámci vyb.řízení koupila 6 na své pobočky a něco na centrálu v 2,2 HDI.Auta měla pravidelný servis a se všema problémy-hydroaktiv+elektronika.Víc problémové auta jsme neměli.Po pěti letech prodány.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:53,
Pěkná recenze, na ženu až nezvykle fundovaná a "chlapsky" psaná a čtivá.

Existuje malá skupina lidí, kteří jsou ujetí na Citroeny, pak daleko větší skupina těch, kteří je cíleně řadí až někam na konec svého žebříčku a pak zbytek, kterým jsou Citroeny úplně fuk.

Paní je zjevně z první kategorie. Neznamená to však, že jsou Citroeny geniální auta. Ano, jsou velmi pohodlná, někomu můžou přijít i vzhledově atraktivní, jsou v rámci své kategorie nadprůměrně bezpečná. Mají některé sdílené motory, které lze hodnotit jako nadprůměrné. To je ale vše.

Celkově technicky, objektivně, nic výjimečného, spíše naopak. Pro nadšené řidiče kteří si užívají radosti z řízení naopak přináší méně zážitků, než většina konkurence (Mondeo/Mazda 6 např.).

Spolehlivost, tak asi průměr, možná spíš horší průměr. No Avensis to rozhodně není. Ceny ojetin tomu ostatně odpovídají.

Prestiž daná značkou Citroen - zatím nic moc víc než třeba Škoda či Fiat. Takže spíš podprůměr.

Cena je také průměrná. Jsou levnější i dražší.

Hodnocení interiéru, servisní sítě v ČR atd. vyplývá +/- jako průměr.

Takže kde je základ takové "oslavy" C5? V kombinaci vlastností které konkrétním lidem právě vyhovují. V tom pohodlí plavnosti, designové odlišnosti.


Zkrátka historicky i do budoucna nejvýhodnější kombinaci vlastností přináší jen "Oslíkova" stříbrná raketa co vyrábí naftu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:54, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Ukaž mi v čem nemá moje Octavie 1.8 TSI elegance šanci na Citroen C5
ach jo. další pako. Jako nechceš nám tady tvrdit "jak je ta tvoje oktávie jako střední třída" a "jak je prostorná" a "jak je pohodlná". To je naprosto scestný. Už běžte s těma chrochtama někam jinam. Do střední třídy se prosím necápejte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:58, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Ukaž mi v čem nemá moje Octavie 1.8 TSI elegance šanci na Citroen C5
ty komplexíku, budeš tu koktu srovnávat s ostatními auty? Ti hrabe né? Si to běž srovnávat někam mezi megany, pola, zastavy, pandy...
Tam kam kokta patří. Hňupe. A už sem prosím nepiš tokový egosračky, jakože "v čem je MOJE Octavia eleganca junior" horší nebo lepší. Prostě to sem opravdu nepatří. Jediný, co mají oba vozy společnýho, je cena. Ovšem u C5 je dejme tomu adekvátní. U škodárny 120 new elegance junior je to trapný. A jenom vaše hloupost, že za to platíte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 12:59, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
ach jo. další pako. Jako nechceš nám tady tvrdit "jak je ta tvoje oktávie jako střední třída" a "jak je prostorná" a "jak je pohodlná". To je naprosto scestný. Už běžte s těma chrochtama někam jinam. Do střední třídy se prosím necápejte.
Souhlasím!!! A plně podtrhuji!!!
Ondra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:03, škoda
Líbí se mi jak někteří nemůžou překousnout úspěchy Škoda auto. Osobně mám Mazdu 6/2.0i,protože se mi u tohohle auta líbí jak interiér,tak exteriér. Ale kecy typu podprůměrná......nenech se vysmát.Např. ted v testu Superb II,VW Passat, Audi A4.Se stejným motorem 1,8TSI/118kw s přehledem vyhrál Superb.Škoda sbírá ceny kde to jde,ale většina národa nemůže skousnout že už to není lidovka,ale že se vyšvihla. Zároveň mě se*e jak někdo může urážet majitele nové fabky za to že si ji dovolil koupit,co se lidi starají za co ten dotyčný uvalí svoje peníze??Kéž by na SPZ byly barevné proužky značící počet majitelů,Modrá-1,žluý-2, to by se frajírci s fialovou značící 5.majitele tvářili jinač a nemachrovali s objemným vrakem 12let starým.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:05, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
ty komplexíku, budeš tu koktu srovnávat s ostatními auty? Ti hrabe né? Si to běž srovnávat někam mezi megany, pola, zastavy, pandy...
Tam kam kokta patří. Hňupe. A už sem prosím nepiš tokový egosračky, jakože "v čem je MOJE Octavia eleganca junior" horší nebo lepší. Prostě to sem opravdu nepatří. Jediný, co mají oba vozy společnýho, je cena. Ovšem u C5 je dejme tomu adekvátní. U škodárny 120 new elegance junior je to trapný. A jenom vaše hloupost, že za to platíte.
Komplexíci jste vy (vymatlaní vyznavači francouzkej krumplů) co se serou do discuzí jakmile se objeví recenze na Octavii, tato reakce byla jen odvetou na vaše kecy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:07, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
ach jo. další pako. Jako nechceš nám tady tvrdit "jak je ta tvoje oktávie jako střední třída" a "jak je prostorná" a "jak je pohodlná". To je naprosto scestný. Už běžte s těma chrochtama někam jinam. Do střední třídy se prosím necápejte.
Chci jen vědět v čem je horší.... jestli si to z mého textu nepochopil. To budeš pako asi ty a ne já. A do Octavií se začal navážet majitel C5, já jsem si nic nazačínal, tak čti pozorně než se do někoho rejpat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:10, RE: škoda
anonym napsal:
Líbí se mi jak někteří nemůžou překousnout úspěchy Škoda auto. Osobně mám Mazdu 6/2.0i,protože se mi u tohohle auta líbí jak interiér,tak exteriér. Ale kecy typu podprůměrná......nenech se vysmát.Např. ted v testu Superb II,VW Passat, Audi A4.Se stejným motorem 1,8TSI/118kw s přehledem vyhrál Superb.Škoda sbírá ceny kde to jde,ale většina národa nemůže skousnout že už to není lidovka,ale že se vyšvihla. Zároveň mě se*e jak někdo může urážet majitele nové fabky za to že si ji dovolil koupit,co se...
no co dodat, dá se říct že si to docela vystihl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:15, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
ach jo. další pako. Jako nechceš nám tady tvrdit "jak je ta tvoje oktávie jako střední třída" a "jak je prostorná" a "jak je pohodlná". To je naprosto scestný. Už běžte s těma chrochtama někam jinam. Do střední třídy se prosím necápejte.
Milý pane, myslím že první tvrzení šlo ze strany majitele C5 na adresu škodovkářů, tak se nedivte že hned zareagovali. Taky bych nenachal rýt do svého auta... a ještě k tomu když by byl porovnáván s nějakou francouzkou vzducholodí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:15, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Komplexíci jste vy (vymatlaní vyznavači francouzkej krumplů) co se serou do discuzí jakmile se objeví recenze na Octavii, tato reakce byla jen odvetou na vaše kecy.
cha cha cha
Ondra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:16, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Komplexíci jste vy (vymatlaní vyznavači francouzkej krumplů) co se serou do discuzí jakmile se objeví recenze na Octavii, tato reakce byla jen odvetou na vaše kecy.
Mám takový pocit že komplex mají zastánci francouzů... podle této discuze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.07.2008 13:21, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Milý pane, myslím že první tvrzení šlo ze strany majitele C5 na adresu škodovkářů, tak se nedivte že hned zareagovali. Taky bych nenachal rýt do svého auta... a ještě k tomu když by byl porovnáván s nějakou francouzkou vzducholodí.
No, tak například mě, je úplně jedno, co si kdo myslí o mém autě. Jenom mě není jedno, když někdo porovnává malý nezralý angrešt s velkou šťavnatou hruškou. Je zbytečné zakomplíkům vysvětlovat, jaký je rozdíl mezi jejich modlou, a jiným vozem. To je opravdu zbytečné. Dokonce jsem tu někde četl, že oktávie je luxusní auto. Ten den už jsem neměl odvahu vstoupit na tyto stránky.

Ondra
reagovat
  1 2 3 ... 19




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.