0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.09.2008 20:30, RE: Poruchovost Citroën C5 x VW Passat
anonym napsal:
Právě jsem dočetl německé hodnocení J.D. Power. Všichni posměváčci německé spolehlivosti a francouzských poruchových aut, udělejte to taky. Sami němci hodnotí Citroën C5 a VW Passat naprosto STEJNĚ!!!! Oba jsou víceméně průměrně poruchové, průměrně spolehlivé vozy s průměrným servisním zázemím.
Dotaz na závěr? Kde se to v česku bere, že Passata vidíme(te) jako desetkrát lepší auto? Násobně větší Německo, kde jezdí mnohonásobně těchto aut, má jiný názor, než český "všechnovímvšechnoznámvšudejse...
naprosto souhlasím v hdi motorech lepší VW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.09.2008 20:19, Ad. Zvuk motoru
V článku jsem toto téma zmínila, v diskuzi se k tomu někteří z vás opakováně vyjádřili, tak uvádím odkaz na článek, který teď nedávno, mnoho týdnů po této diskuzi, vyšel na iDNES:
http://auto.idnes.cz/zvuk-motoru-zenu-vzrusi-bezpecne-funguje-maserati-fxz-/automoto.asp?c=A080910_130419_automoto_vok
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.10.2008 19:26, RE: Poruchovost Citroën C5 x VW Passat
anonym napsal:
naprosto souhlasím v hdi motorech lepší VW
ANO, v oblasti naftových motorů opravdu v tomto tisíciletí Citroën (až "jednoznačně") "předstihuje" (dnes již VELMI zastaralé a bohužel i poměrně poruchové pohonné jednotky) Volkswagen (stejné je to v oblasti "bezpečnost")
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 14:50, http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Tohle jsou reálná pravdivá data z brumlova počítače, takhle "umí" jezdit (není to "zázrak", ale vůůůůbec to není špatné .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.10.2008 23:50, RE: Ženská a auta
David V napsal:
Foto ani ne - navíc ženskejch je zde jak šafránu. Stačí věk, dosažené vzdělání a typ toho vzdělání. Jenže kdo by o sobě napsal, že je 18-ti letá lopata, že?
Já se celkem stydím za příspěvky některých primitivů, kteří vidí ženskou a snaží se ji na něčem "dostat", ale evidentně na to nemají. Staví to do špatného světla všechny ostatní, kteří respektují znalosti bez ohledu na věk a pohlaví. Takovej 20-ti letej "cucák" může být daleko více fundovanej, než 50-ti letej strejda, kterej udržuje zemědělsé stroje.
Tedy "zpětně", když už se za ty měsíce "známe" .. Oceňuji váš příspěvek!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2012 15:42, RE: benzínový V 6
anonym napsal:
Hezčí jak pro koho... možná pro tebe, pro většinu lidí je to hnus stejně jako pro mě, výkonnější těžko, to že tří litr rozhejbe c5 z 0 na 100 za 8,2 vteřiny ještě neznamená že TSI Octavii nerozhejbe za 7,9 vteřiny, maximálka, nevím.... já jel s Octavii 250, tam mám omezovač. Větší je, ale to je spíše na škodu tyhle obrovský krávy a prostoru je v Octavii II až moc, takže jestli je C5 prostornější je to zbytečné.... Komfort na úkor měkkého podvozu, nebo nedejbože poruchové hydrauliky.... děkuji ne...
Tak se můžeš projet v Oktávce - C5 -Mondeu.Myslím,že u většiny by šla Oktáva z kopce jako první,což však není nic proti oktávě,protože na rozdíl od dvou uvedených není střední třída.Ale na nižší střední je dobrá,to jo.
reagovat
  1 ... 17 18 19




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.