0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW X5 4,8i - vrcholný motor, vrcholný zvuk, vrcholná spotřeba - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 23:16, Spotřeba je adekvátní váze i rychlosti.
Kdyby vážil polovic, uměl by jezdit taky za polovic, ale i za pětinásobek té poloviny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 10:06, Bez mozku
anonym napsal:
Kdyby vážil polovic, uměl by jezdit taky za polovic, ale i za pětinásobek té poloviny.
Tady auto žere jak hovado a a v jiném článku píšou,jak BMW chce řešit snížení spotřebu u jejich aut. Zhovadilost automobilky. To je jako kdybch já řešil,co budu jest až nebude jídlo,ale teď zatím budu žrát jak hovado.Fakt je toto blbost lidí v BMW!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 11:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
který kokot napíše že má japonec špatné brzdy a jízdní vlastnosti(nepočítám staré levné kousky civic, Alera, primera atd., bavme se o nový a drahých autech když už teda!) !!! To že se ti nelíbí design to je tvoje věc. Mě se zase nelíbí německej ale nekritizuji jeho vhled ale kvalitu zpracování to je rozdíl! A co si chválí v USA je mi u zadku tam o kvalitě ví hovn....Tam když řeknu, že máme normálně benzín 98 tak na mě koukají jak na blázna! A i ten USA trh dobývají Japonci...Podívejte se na Lege...
v usa se oktan jinac pocita to zn. 87 je jako v evrope 94. Americky 91 je evropsky 100! Lexus stoji v USA skoro polovinu ztoho co Mercedes, celkove evropske auta jsou tu v usa moc drahe ,spis premiove pro bohate lidi.
Ale je pravda ze americky automobilovy trh byl a castecne i je hodne pozadu za evropskym
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 11:45, RE: Bez mozku
anonym napsal:
Tady auto žere jak hovado a a v jiném článku píšou,jak BMW chce řešit snížení spotřebu u jejich aut. Zhovadilost automobilky. To je jako kdybch já řešil,co budu jest až nebude jídlo,ale teď zatím budu žrát jak hovado.Fakt je toto blbost lidí v BMW!!!
bmw 535d je podle auto magazinu BBC-Top GEar nejsporivejsi rychla limusina na svete! 286 koni z prumerne merenou spotrebou 6,5Diesel! Napr. i tezska 520d zere jen 5litru, zrychleni za 8,5s max. 225, Prius nebo fabia zere z malym motorem stejne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 13:44, RE: spotřeba
anonym napsal:
Joudové, a co byste čekali od 5 litrového benzímu???

Peter
koupim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 22:08, Benzin
Ta spotřeba je uplně super, vždyt je to V8 5 litrů... Do tohohle nejlepší motor. Ten kdo tu plácá že do SUV nebo offroadu nepatří benzin at se nějakym pořádnim benzinem sveze. Každá V8 je lepší než chrochty, ale holt si vezme. Ale že to neni taková hrůza ukazuje tenhle test. Dík.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 22:41, RE: Bez mozku
anonym napsal:
bmw 535d je podle auto magazinu BBC-Top GEar nejsporivejsi rychla limusina na svete! 286 koni z prumerne merenou spotrebou 6,5Diesel! Napr. i tezska 520d zere jen 5litru, zrychleni za 8,5s max. 225, Prius nebo fabia zere z malym motorem stejne
heh to je trochu divný ne E46 320d pruměrná spotřeba 6-6,5l a ty mi chceš říct, že BMW 535 nebo dokonce 520d což je tank jak kráva pojede za 5l?? Blbost ikdyž jsou to nové motory..Možná je ta spotřeba dobrá diky technice stop and go ale zas nevěřím životnosti motoru který pořád startuje a zhasíná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.08.2007 22:45, RE: bez předmětu
anonym napsal:
v usa se oktan jinac pocita to zn. 87 je jako v evrope 94. Americky 91 je evropsky 100! Lexus stoji v USA skoro polovinu ztoho co Mercedes, celkove evropske auta jsou tu v usa moc drahe ,spis premiove pro bohate lidi.
Ale je pravda ze americky automobilovy trh byl a castecne i je hodne pozadu za evropskym
no západ a to hlavně usa mi přijde v těhle a mnoha jiných věcech dost zaostálý..Díky za vysvětlení ohledně benzínu ale pokud vím tak i tak ta jeho kvalita je prý mizerná..V usa je vše naopak..To že tam jsou evropská auta drahá je naprosto odlišná obchodní strategie a nemá co dočinění s kavalitou..v japonsku je taký jakýsi okruh lidí co miluje německá auta protože to tam není!
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.