0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW X5 4,8i - vrcholný motor, vrcholný zvuk, vrcholná spotřeba - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 07:18, spotřeba
Joudové, a co byste čekali od 5 litrového benzímu???

Peter
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 08:20, To bychom si měli zapamatovat ...
Ještě že to není americká kára, to by bylo zase keců. Pamatujte si občané, že když se do špičkového evropského auta prošpikovaného nejmodernějšími evropskými technologiemi dá špičkový evropský motor o objemu 5l ... má vůz rázem spotřebu jako běžné americké auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 08:37, Laciný interiér
BMW (obecně) mají velmi lacině vyhlížející interiér a jsou také předražené (podotýkám nejsem socka a mám myslím lepší terénní vůz). Nejvíce je to vidět ma BMW trojkové řady. To auto začíná na nějakých 690.000 a přitom je to menší než Octavie a interiér o ničem. Tady to SUV na to kolik to stojí má interiér opravu ubohý ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 08:53, Pozor !!
Pane Šikle......pozor, do Smíchovká ulice v Řeporyjích je zákaz vjezdu.........přesto je částečně průjezdná, ovšem strážníci nemají pochopení ani pro nás pro místní...... Vaši tradiční trasu budete muset příští pozměnit přes Jeremiášovu.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 08:53, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
BMW (obecně) mají velmi lacině vyhlížející interiér a jsou také předražené (podotýkám nejsem socka a mám myslím lepší terénní vůz). Nejvíce je to vidět ma BMW trojkové řady. To auto začíná na nějakých 690.000 a přitom je to menší než Octavie a interiér o ničem. Tady to SUV na to kolik to stojí má interiér opravu ubohý ....
Ano,já myslím že nejlepší na tom interiéru je ta pěkná slečna.kvuli ní bych se v tom bavoráku svezl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 09:00, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
Ano,já myslím že nejlepší na tom interiéru je ta pěkná slečna.kvuli ní bych se v tom bavoráku svezl.
... nevím, kde vidíš tu pěknou slečnu ... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 09:08, RE: Pozor !!
anonym napsal:
Pane Šikle......pozor, do Smíchovká ulice v Řeporyjích je zákaz vjezdu.........přesto je částečně průjezdná, ovšem strážníci nemají pochopení ani pro nás pro místní...... Vaši tradiční trasu budete muset příští pozměnit přes Jeremiášovu.......
Děkuji za upozornění. Jak dlouho platí zákaz vjezdu? Myslíme stejnou část ulice Smíchovská pod Autecem v místě výkopových prací?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 09:19, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
... nevím, kde vidíš tu pěknou slečnu ... :)
na fotkách-stačí kliknout a ona se zvětší )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 09:43, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
na fotkách-stačí kliknout a ona se zvětší )
Opravdu hooodně mizerné auto, nikdy bych si nic podobnýho nekoupil, je to fakt hrůza, to zpracování, ta mizerná výbava, ty materiály.

No jo no, tak zase vlezu do tý svojí kraksny s okřídleným šípem a jedu na pumpu vykládat klukům, jaká je X5 šunka a jak jsem rád, že mám šáde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 09:45, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
Opravdu hooodně mizerné auto, nikdy bych si nic podobnýho nekoupil, je to fakt hrůza, to zpracování, ta mizerná výbava, ty materiály.

No jo no, tak zase vlezu do tý svojí kraksny s okřídleným šípem a jedu na pumpu vykládat klukům, jaká je X5 šunka a jak jsem rád, že mám šáde.
Jo a ta holčina je pěkná a hlavně sympatrická a jestli ji tam někdo nevidí, tak je vocas!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 11:02, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
Jo a ta holčina je pěkná a hlavně sympatrická a jestli ji tam někdo nevidí, tak je vocas!!!
Pán má na mysli určitě svůj špičkový teréní vůz octavie scout 4x4,když to srovnává s octávií a nebo se ráno zcela pomátl na rozumu a nebo v BMW vživotě nejel ani neseděl a nebo urychleně navštívit Dr. Chocholouška a nechat se okamžitě přijmout na kliniku!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 11:40, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
BMW (obecně) mají velmi lacině vyhlížející interiér a jsou také předražené (podotýkám nejsem socka a mám myslím lepší terénní vůz). Nejvíce je to vidět ma BMW trojkové řady. To auto začíná na nějakých 690.000 a přitom je to menší než Octavie a interiér o ničem. Tady to SUV na to kolik to stojí má interiér opravu ubohý ....
Ten interier mi taky neprijde zazracny, ale od auta chci rozhodne vic, nez pozlatko. BMW je hlavne o podvozku a motoru, ale to zadny teoretik z fotky samozrejme nevycte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 12:20, Itneriér
Bohužel musím souhlasit s tím, že interiér obravdu neodpovídá autu za víc jak dva miliony.
Je defakto stejný jak v X3, která je ale skoro za poloviční cenu....................a slečna je pěkná................................
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 12:52, RE: To bychom si měli zapamatovat ...
anonym napsal:
Ještě že to není americká kára, to by bylo zase keců. Pamatujte si občané, že když se do špičkového evropského auta prošpikovaného nejmodernějšími evropskými technologiemi dá špičkový evropský motor o objemu 5l ... má vůz rázem spotřebu jako běžné americké auto.
Pri trojnasobnem vykonu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 13:10, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
Ten interier mi taky neprijde zazracny, ale od auta chci rozhodne vic, nez pozlatko. BMW je hlavne o podvozku a motoru, ale to zadny teoretik z fotky samozrejme nevycte.
No tak o tom podvozku bych zrovna pomlcel - X5 neprojelo stavbou, kde napr. nalozene Subary Legacy projelo bez problemu. Vim, je to neco jineho, da se to i cekat, ale at si X5 nehraje na "terenni" vuz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 14:03, perla
to je perlička:
Mimo město si osmiválec řekl o rovných 10,2 l/100 km.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 14:09, RE: Laciný interiér
anonym napsal:
No tak o tom podvozku bych zrovna pomlcel - X5 neprojelo stavbou, kde napr. nalozene Subary Legacy projelo bez problemu. Vim, je to neco jineho, da se to i cekat, ale at si X5 nehraje na "terenni" vuz.
X5 <> offroad, nikdy se tak neprezentovalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 14:53, Ben
ta spotřeba je úplně v pohodě, taky nechápu co byste čekali.. Tohle si kupujou lidi s jinejma příjmama než 1.2 (nebo kolik to je) haťapku :))

A kdo nejezdil s V8, ví o motorech prd .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 14:57, test spotreby vs test vozu
proc nejdriv uverejnite test spotreby a pak teprve test vozu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 16:10, RE: Itneriér
anonym napsal:
Bohužel musím souhlasit s tím, že interiér obravdu neodpovídá autu za víc jak dva miliony.
Je defakto stejný jak v X3, která je ale skoro za poloviční cenu....................a slečna je pěkná................................
Petr
Vážený anonyme, nerozumím, kde jste vyhledal pořizovací cenu 2 mil. Kč, jelikož, pokud vím, X5ka se prodává i se slabšími motory za cenu od cca 1,5 mil. a že by se do těchto verzí montoval jiný interiér si nejsem vědom. Interiér vozů BMW ušetřete svých komentářů, jelikož jsou absurdní. Vaše tzv. kvalita a ergonomie, kterou tak rádi kritizujete, bývá u těchto vozů na 1. místě, narozdíl od vašich TDIček z Wolfsburgu! BMW už jezdím několik let a věřte, že jsem s jejich interiéry nadmíru spokojen. A nejen s nimi. S Mercedesem jsem jezdil do servisu pomalu častěji než do práce a jejich kokpit se mi zejména tím vrzáním moc nezamlouval. Vynikající interiéry dělá svým zpracováním Audi, jenže jsou na mě až příliš ,,chladné". Ovšem jsou to čistě mé preference a tím jsem taky uzavřel německou ,,trojku". Pouze jsem uvedl svůj názor na Váš, který je intolerantní a jasně útočný na vozy BMW a to nesnesu!!! Nezáleží mi na tom, jestli se mnou souhlasíte či nikoliv, ale uvědomte si prosím, jak jsou dnešní diskuse o autech banální...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.