0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW X5 4,8i - vrcholný motor, vrcholný zvuk, vrcholná spotřeba - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 17:12, spotřeba
Doporučené palivo je 98oct. a výš, tak nevím proč tam lejou 95 a pak porovnávaj se spotřebou udávanou výrobcem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 17:13, RE: Itneriér
kubars napsal:
Vážený anonyme, nerozumím, kde jste vyhledal pořizovací cenu 2 mil. Kč, jelikož, pokud vím, X5ka se prodává i se slabšími motory za cenu od cca 1,5 mil. a že by se do těchto verzí montoval jiný interiér si nejsem vědom. Interiér vozů BMW ušetřete svých komentářů, jelikož jsou absurdní. Vaše tzv. kvalita a ergonomie, kterou tak rádi kritizujete, bývá u těchto vozů na 1. místě, narozdíl od vašich TDIček z Wolfsburgu! BMW už jezdím několik let a věřte, že jsem s jejich interiéry nadmíru spokojen. A...
tak a teď tu o veliké řepě! Za 14 dnů začíná škola, tak si radši opakuj učivo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 17:14, RE: test spotreby vs test vozu
anonym napsal:
proc nejdriv uverejnite test spotreby a pak teprve test vozu?
Chceme, aby byl TEST vozu (což je hlavní důvod proč auta testujeme) komplexní, tedy i včetně již publikovaného textu o spotřebě v různých jízdních režimech. Informace o spotřebě jsou totiž nedílnou součástí každého testu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 17:28, E70
Auta konstruovana pred 15 lety a o obsahu nad 2,5litru tak mela takovou spotrebu jako toto BMW o daleko mensim vykonu a krouticim momentu motoru. Auto vazici nad dve tuny je castecna zaruka bezpecnosti a jizdniho komfortu a to neco stoji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 17:38, RE: Pozor !!
Petr - TipCars.com napsal:
Děkuji za upozornění. Jak dlouho platí zákaz vjezdu? Myslíme stejnou část ulice Smíchovská pod Autecem v místě výkopových prací?
Ano, přesně tu. Jelikož zákaz vjezdu směrem od benzinky dolů do Řeporyj spoustu řidičů ignorovalo, tak tam raději dali jednosměrku.... Těžko říci do kdy to chtějí stihnout, ale mám pocit, že jsem četl někdy konec října, ovšem mohu se mýlit. Objížďka vede Jáchymovskou ulicí (kolem MAKRA).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 19:05, RE: Itneriér
anonym napsal:
tak a teď tu o veliké řepě! Za 14 dnů začíná škola, tak si radši opakuj učivo.
No jistě, že si budu opakovat učivo... ovšem jenom proto, že mi jsou ta Vaše přesvědčení k smíchu a nerad bych někdy v budoucnu dopadl jako Vy, Mistře!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 21:47,
Mě se ten interiér bavoráků i u X5 taky nelíbí a ty vrzací plasty už vubec...Já jsem měl BMW 3 E46 v ceně 840000Kč a byl jsem z toho po 100tis km nasratý protože jsem to neočekával u této značky..Dnes jsem se vrátil zase k japoncum mají trvanlivější materiály! Podvozek ok motor no jak se to vezme prostě 2.0D 100Kw od kterého jsem čekal víc ale asi tam hrála ta hmotnost 1470Kg..BMW se mi pořád sice obecně líbí ale nekoupím si ho protože německé vozy nejsou pro mě zárukou životnosti a kvality zpracování a můžete si tu psát co chcete.Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 22:43, money
na tuhle káru prostě musíte mít a pak neřešíte co by kdyby
známý má bavory 4 a to proto že de o image a má na to - u něj peníze nehrají roli jako u nás ostatních
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 23:20, RE: money
anonym napsal:
na tuhle káru prostě musíte mít a pak neřešíte co by kdyby
známý má bavory 4 a to proto že de o image a má na to - u něj peníze nehrají roli jako u nás ostatních
no me mezi vas ostatni nepocitej, ja delam na magistrate, takze si dej majzla
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2007 23:25, RE: kubars
anonym napsal:
na tuhle káru prostě musíte mít a pak neřešíte co by kdyby
známý má bavory 4 a to proto že de o image a má na to - u něj peníze nehrají roli jako u nás ostatních
Kubarsi silně mi připomínáš jednoho pána, co pořád strašně křičel a chtěl celej svět jenom pro sebe. Nakonec se zabil sám a myslím, že byses moh nechat inspirovat)
Lidi tady prostě jenom píšou svoje názory, stejně jako Ty píšeš ty svoje. BMW už dávno nemá nic z té původní kvality, stejně jako nic ze sevé původní image. I kdyby ses třeba stavěl na hlavu, tak kdo si koupil za posledních 5 let nové bávo, tak nebyl nijak nadšen. Tak jo a teď můžeš pokračovat zase ve svém tažení proti všem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 01:17, RE: Itneriér
anonym napsal:
Bohužel musím souhlasit s tím, že interiér obravdu neodpovídá autu za víc jak dva miliony.
Je defakto stejný jak v X3, která je ale skoro za poloviční cenu....................a slečna je pěkná................................
Petr
Mne se naopak tady ten interier docela libi, protoze tady v X5 jiz Bangle zda se nezopakoval nektere chyby, ktere vyvrcholily Bawem 3kove rady... Co je ale obecne pravda u novych BMW, je a to at si rika kdo chce co chce, ze jaksi klesla uroven zpracovani a licovani nekterych dilu interieru a tim padem po urcite dobe se objevuje z ruznych mist specificke povrzavani, coz v minulosti nebyvalo zvykem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 09:05, RE: kubars
anonym napsal:
Kubarsi silně mi připomínáš jednoho pána, co pořád strašně křičel a chtěl celej svět jenom pro sebe. Nakonec se zabil sám a myslím, že byses moh nechat inspirovat)
Lidi tady prostě jenom píšou svoje názory, stejně jako Ty píšeš ty svoje. BMW už dávno nemá nic z té původní kvality, stejně jako nic ze sevé původní image. I kdyby ses třeba stavěl na hlavu, tak kdo si koupil za posledních 5 let nové bávo, tak nebyl nijak nadšen. Tak jo a teď můžeš pokračovat zase ve svém tažení proti všem.
ty voe ty jsi chytrej anonyme jak si muzes dovolit mluvit za vsechny?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 09:26, RE: Pozor !!
anonym napsal:
Ano, přesně tu. Jelikož zákaz vjezdu směrem od benzinky dolů do Řeporyj spoustu řidičů ignorovalo, tak tam raději dali jednosměrku.... Těžko říci do kdy to chtějí stihnout, ale mám pocit, že jsem četl někdy konec října, ovšem mohu se mýlit. Objížďka vede Jáchymovskou ulicí (kolem MAKRA).
Děkuji za upozornění. Poslední test byla trasa ještě průjezdná. Příští test bude muset mít tedy mírně pozměněnou trasu .. to se nedá nic dělat ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 16:16, RE: kubars
anonym napsal:
Kubarsi silně mi připomínáš jednoho pána, co pořád strašně křičel a chtěl celej svět jenom pro sebe. Nakonec se zabil sám a myslím, že byses moh nechat inspirovat)
Lidi tady prostě jenom píšou svoje názory, stejně jako Ty píšeš ty svoje. BMW už dávno nemá nic z té původní kvality, stejně jako nic ze sevé původní image. I kdyby ses třeba stavěl na hlavu, tak kdo si koupil za posledních 5 let nové bávo, tak nebyl nijak nadšen. Tak jo a teď můžeš pokračovat zase ve svém tažení proti všem.
Nezlob se, ale tohle si trochu přehnal, nemyslíš? Já že ti připomínám největší zrůdu minulýho století a že bych se mohl nechat inspirovat jeho sebevraždou?!!! Evidentně to nemáš v hlavě v pořádku, když nabádáš lidi k sebevražde... Aspoň teď vím, s kým mám tu čest! Budou se mnou souhlasit i ostatní, když ti doporučím vyšetření. PS: Za těch posl. 5 let, jak jsi zmínil, jsem bavorákem jezdil a nic vážného mě nepostihlo (musím zaklepat Akorát mého švagra, když mu měnili turbo u X5ky, ovšem to přisuzuji načipování motoru. A ještě poslední maličkost... v žádném případě proti všem nezbrojím... poze proti ignorantům a se vším věčně nespokojeným nebo-li tobě podobným! Poroučím se...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 20:26, ...
Tak to žere i trávu kolem cesty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 21:57, NĚMECKÝ PORUCHOVÝ BONBONEK
NANIC
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 22:51, nechápu
Nechápu,proč autor řeší spotřebu, mám jeepa 5,9 V8 a taky jsem i jej nepořídil pro to ,že by snad papal 8/100
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 08:33, BMW
anonym napsal:
Nechápu,proč autor řeší spotřebu, mám jeepa 5,9 V8 a taky jsem i jej nepořídil pro to ,že by snad papal 8/100
Nechápu, jak si může někdo pořídit SUV nebo offroad v benzínové verzi, ale to je fuk. Časopis autobild uspořádal každoroční anketu spolehlivosti a poruchovosti podle značek, a BMW skončilo na nelichotivém 15. místě. V jednom z posledních ročníků bylo i na 19. Tak nevím, no. Japonec je japonec (akorát ten design...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 10:07, RE: BMW
anonym napsal:
Nechápu, jak si může někdo pořídit SUV nebo offroad v benzínové verzi, ale to je fuk. Časopis autobild uspořádal každoroční anketu spolehlivosti a poruchovosti podle značek, a BMW skončilo na nelichotivém 15. místě. V jednom z posledních ročníků bylo i na 19. Tak nevím, no. Japonec je japonec (akorát ten design...)
v USA to dopadlo presne opacne http://news.auto.cz/aktuality/j-d-power-americane-nejvice-spokojeni-s-nemeckymi-a-japonskymi-vozy.html
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2007 10:15, RE: BMW
anonym napsal:
Nechápu, jak si může někdo pořídit SUV nebo offroad v benzínové verzi, ale to je fuk. Časopis autobild uspořádal každoroční anketu spolehlivosti a poruchovosti podle značek, a BMW skončilo na nelichotivém 15. místě. V jednom z posledních ročníků bylo i na 19. Tak nevím, no. Japonec je japonec (akorát ten design...)
neznam jedine auto made in japan ktere bych si dokazal koupit. Blbe podvozky, slabe brzdy, motory dobre akorat do mesta. I tu v USA plati ze kdo ma prachy tak si koupi nemecke auto. V rodine mame i francouzke sroty (206, 306, megane, laguna) a nikdy se nepokazili
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.