0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 325 TD - jaké závady během dvou let?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 18:59, RE: Svetla
vasapasa napsal:
ten konec je řečenej výstižně sice trošku víc sprostě než by bylo na místě ale ono to asi jinak ani nejde.Recenzi jsem nepsal proto,aby někdo opravoval moje hrubky,ale abych lidem kteří mají auto v hledáčku ukázal klady a zápory a podělil se s nima o moje zkušenosti. Jen se chci zeptat jestli tam ty xenony byly dokupovaný a na kolik vyšly?
xenony dokupovane,cena dnes cca 3000,ano svetla byly s cockou a H1 zarovka puvodne,kazdy sikovny chlapik to tam v dilne prizpusobi,i k dyz dnes uz se daji koupit i HID sady s prizpusobenou patici,takze bez prace,Jinak jsem rad,ze to tomu saskovi opet nedalo a ozval se jako nejvetsi trapak s tou hlaskou o Madarech. Jen pro Vasi spokojenost pane mohli bychom si nekdy dat test ze znalosti cestiny,gramatiky a pravopisu,ovsem pujde jen o tuto zalezitost a ne o to co nejrychleji napsat reakci na clanek tady.Roztrham Vas v tom na cary,v tom jsem si jist vy mongole
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 20:30, RE: H1...
anonym napsal:
Slabá baterka dává podstatně nižší proud, takže startér se točí pomaleji a nenastartuje. Nižším proudem se logicky i méně ohřívá. Shořet tedy jen tak nemůže. Spíše to vypadá, že už byl "načatý" a při nejbližším větším zatížení (více startů za sebou) šel do kytek. Celkově si podle popisu myslím, že to auto muselo mít víc najeto, auta téhle velikosti při normálním zacházení ujedou mnoho set km bez problémů.
NEMAS PRAVDU, JE TO ZHAVICKAMA TO SMAE SE I MI STALO, V LETE V POHO, ALE JAK BYLO POD NULOU TAK JSEM STARTER UPEKL A KILOMETRY PANE CHYTRY S TIM NEMAJI CO DELAT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 20:53, RE: H1...
anonym napsal:
H1 jsou žárovky do dálkových. V tlumených mohou být leda tak H4 nebo H7.
Zádní pohon (náhon je prý u mlýna) žádný komfort sám o sobě neudělá. Pouze mění způsob jízdy na kluzkém povrchu. Kdo to umí, může si víc dovolit (řízený smyk), kdo to neumí, může mít problém.
Ještě jsem nikdy neslyšel, že by někomu odešel startér kvůlivá slabé baterce. Ledaže by napětí nestačilo na zařazení pastorku a dotyčný ho odral, ale to už by se asi netočilo vůbec.
H1 muzou byt vsude,ale musis tam mit cocky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 21:01, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Recenze by byla výborná, kdyby v ní nebylo tolik hrubek.
Já vím, že o pravopis tu nejde, ale lepší by se mi to četlo.
Nejsi ve škole chytraku. ML 320
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 21:45, RE: e36
vasapasa napsal:
Takže mimo podvozek nejsou problémy? Chtěl bych se prosím zeptat jaká je u vašeho vozu spotřeba? Nezajímá mě taková ta klasická odpověd že z kopce na 5tku ukazuje palubní počítač 3,2 litru zajímá mě kolik je to dlouhodobě.Maximum ani minimum nerad slyším prostě jen jak to vychází když se vezme 70 litrů štávy tak kolik se dá najet běžnou jízdou říká se že kolem 10 je tomu tak? A je to teda motor 2,5i 125kw? Pokud máte nekdo zkušenosti se spotřebou 525i (2,5i - 141kw) r.v. 200-1-2003 případně 520...
mam e39 520 1998 rocnik, jezdim bud kratsi trasy po meste nebo dlouhe po dalnicich ( rychle) 160-200 (ziju v D) a prumerna spotreba je 10litru (nikdy vic ani min) Kdyz si davam pozor 8litru. Zatim nejspolehlivejsi auto jake jsem kdy mel za 3roky jsem menil jen zadni lozisko, Kdyz jsem to auto kupoval melo najezdene skutecnych 140tisic km, ted mam 195tisic. Prodavat ho budu asi za 4500tisic euro

Ted si chci koupit 530 touring 2002 rocnik
nebo neco takoveho:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=200201946752&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=010
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 22:21, RE: H1...
anonym napsal:
NEMAS PRAVDU, JE TO ZHAVICKAMA TO SMAE SE I MI STALO, V LETE V POHO, ALE JAK BYLO POD NULOU TAK JSEM STARTER UPEKL A KILOMETRY PANE CHYTRY S TIM NEMAJI CO DELAT
Kolega to asi myslel tak že když má auto tak "málo" najeto že je to dost brzo na to aby odešel startér.To že byl načatej je celkem možný ale nevím,to už asi nikdo nezjistí.Mám jen zprávu o repasi co tam všechno měnili a kolik to stálo.Už je to stejně jedno 3 litry jsou v tahu a od startéru je klid...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 22:34, RE: e36
anonym napsal:
mam e39 520 1998 rocnik, jezdim bud kratsi trasy po meste nebo dlouhe po dalnicich ( rychle) 160-200 (ziju v D) a prumerna spotreba je 10litru (nikdy vic ani min) Kdyz si davam pozor 8litru. Zatim nejspolehlivejsi auto jake jsem kdy mel za 3roky jsem menil jen zadni lozisko, Kdyz jsem to auto kupoval melo najezdene skutecnych 140tisic km, ted mam 195tisic. Prodavat ho budu asi za 4500tisic euro

Ted si chci koupit 530 touring 2002 rocnik
nebo neco takoveho:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI....
tý jo a není to škoda když je tak spolehlivý? To vypadá že bude druhá sada podvozku brzo v koncích. (udajně maxmiální životnost 120 tkm) jinak ta cena je taky celkem příznivá má to xenony případně multifunkční volant? a je to sedan?Pokud by bylo možné dej sem odkaz na fotky...díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 23:00, RE: e36
vasapasa napsal:
Takže mimo podvozek nejsou problémy? Chtěl bych se prosím zeptat jaká je u vašeho vozu spotřeba? Nezajímá mě taková ta klasická odpověd že z kopce na 5tku ukazuje palubní počítač 3,2 litru zajímá mě kolik je to dlouhodobě.Maximum ani minimum nerad slyším prostě jen jak to vychází když se vezme 70 litrů štávy tak kolik se dá najet běžnou jízdou říká se že kolem 10 je tomu tak? A je to teda motor 2,5i 125kw? Pokud máte nekdo zkušenosti se spotřebou 525i (2,5i - 141kw) r.v. 200-1-2003 případně 520...
K té spotřebě. Mám e39 523i a je to na to auto takové minimum, příště bych volil 530i, ale to už je zas cenově jinde. Jinak v průměru jezdím vždy do 10 litrů, přes 10 se málokdy dostanu a nejezdím na spotřebu, když hlídám spotřebu tak se dá jezdit za 8- 9 litrů v kombinaci. Na dálku je to do osmi litrů. Možná to někomu zní jako málo,ale měřím vždy dotankováním. Jinak má nejčastější spotřeba je tak 9.7l kombi provoz. Můj rekord je na trase 300km podle předpisů 6.6l, ale je to extrém,tak se s tim jezdit nedá furt Každý si myslí že to žere hodně,ale nikdo už nevidí v jakém komforu a s jakým výkonem se vezete a v tomhle ohledu jsou bmw hodně dobré, mám možnost jezdit občas s vectrou 1.8 a tam je ta spotřeba tak o litr maximálně o dva menší, ale to svezení to nedokáže vyvážit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 23:04, Zadní náhon.
anonym napsal:
H1 jsou žárovky do dálkových. V tlumených mohou být leda tak H4 nebo H7.
Zádní pohon (náhon je prý u mlýna) žádný komfort sám o sobě neudělá. Pouze mění způsob jízdy na kluzkém povrchu. Kdo to umí, může si víc dovolit (řízený smyk), kdo to neumí, může mít problém.
Ještě jsem nikdy neslyšel, že by někomu odešel startér kvůlivá slabé baterce. Ledaže by napětí nestačilo na zařazení pastorku a dotyčný ho odral, ale to už by se asi netočilo vůbec.
Přidá opravdu komfort jen z principu a to oddělením řízení od pohonu kol. Zkuste si to přesednout z BMW do něčeho s předním náhonem a pochopíte, co mám na mysli. Speciálně akcelerace při natočeném volantu je ve volantu dost znát. Další principiální výhodou je výrazně větší schopnost přenést výkon. Nechci mlžit, ale ze školy si pamatuju, že přední pohon má pouze 40% trakčních schopností ve srovnání s zadním. To že to jde do zatáčky líp než většína předokolek, a někdy až moc je všeobecně známá věc (-: Pěkná recenze, pěkně se to četlo. rzr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 23:07, RE: Zadní náhon.
anonym napsal:
Přidá opravdu komfort jen z principu a to oddělením řízení od pohonu kol. Zkuste si to přesednout z BMW do něčeho s předním náhonem a pochopíte, co mám na mysli. Speciálně akcelerace při natočeném volantu je ve volantu dost znát. Další principiální výhodou je výrazně větší schopnost přenést výkon. Nechci mlžit, ale ze školy si pamatuju, že přední pohon má pouze 40% trakčních schopností ve srovnání s zadním. To že to jde do zatáčky líp než většína předokolek, a někdy až moc je všeobecně známá věc...
Přesně tak to je a nejlíp se to dá vyzkoušet samozřejmě při akceleraci do zatáček. Když jedete na volnoběh (což není zrovna často) tak to není o nic víc ale pod plynem to je celkem znát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 23:17, RE: e36
anonym napsal:
K té spotřebě. Mám e39 523i a je to na to auto takové minimum, příště bych volil 530i, ale to už je zas cenově jinde. Jinak v průměru jezdím vždy do 10 litrů, přes 10 se málokdy dostanu a nejezdím na spotřebu, když hlídám spotřebu tak se dá jezdit za 8- 9 litrů v kombinaci. Na dálku je to do osmi litrů. Možná to někomu zní jako málo,ale měřím vždy dotankováním. Jinak má nejčastější spotřeba je tak 9.7l kombi provoz. Můj rekord je na trase 300km podle předpisů 6.6l, ale je to extrém,tak se s tim ...
asi tak ono když by se vypočítalo trojčelnkou spotřeba na 1 kw u bmw který má spotřebu 10l a má 125kw a spotřeba 1,6ochcávky která jezdí za 7,5 a má 74 kw tak dojdeme k tomu že nám vychází na 100km na jednu kw spotřeba u bmw 0,08l a u ochcávky 1,6 0,101l na 100km což je o 20 procent větší úspora za lepší svezení u 1,8 20V turbo 110 kw nám to vyjde taky hůře a to nesrovnávám třebas s novější 2,5i 141kw nebo vrcholným 3,0i 170kw kterej má spotřebu taky kolem 10 u tohoto třílitru by nám to vyšlo 0,058 litru na kw na 100km což je pecka!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 00:01, kilometry?
Dobrá recence, ale těm kilometrům ani náhodou neveřím. Má dobrých půl mega i víc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 08:14, RE: Svetla
anonym napsal:
xenony dokupovane,cena dnes cca 3000,ano svetla byly s cockou a H1 zarovka puvodne,kazdy sikovny chlapik to tam v dilne prizpusobi,i k dyz dnes uz se daji koupit i HID sady s prizpusobenou patici,takze bez prace,Jinak jsem rad,ze to tomu saskovi opet nedalo a ozval se jako nejvetsi trapak s tou hlaskou o Madarech. Jen pro Vasi spokojenost pane mohli bychom si nekdy dat test ze znalosti cestiny,gramatiky a pravopisu,ovsem pujde jen o tuto zalezitost a ne o to co nejrychleji napsat reakci na clane...
Jasně, strachy jsem přestal i dýchat...jinými slovy, pokud vám dám dost času, případně i 50/50 a telefon jinému Maďarovi, dokážete vypotit i souvislou větu s množstvím chyb na úrovni žáka třetí třídy bambusfakulty...A to je v podstatě dobře - pomalu, ale jistě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 10:58, RE: kilometry?
anonym napsal:
Dobrá recence, ale těm kilometrům ani náhodou neveřím. Má dobrých půl mega i víc.
Proč myslíš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 11:10, RE: kilometry?
anonym napsal:
Proč myslíš?
Hmm odborník .... dovezeno v roce 97 (na zakázku) najeto 150tkm tzn. 30t za rok poté jako jedno ze 4 vozidel v rodině do roku 2005 najeto s vozem cca 90tkm a pak jsem to koupil navíc po celou dobu bylo servisováno příbuzným který to nestáčel a prováděl na autě většinu servisu co bylo třeba.Takže asi tak,ale nic nevyčítám taky bych nevěřil nějaké recenzi kdybych si ji přečetl.Ale ono když má někdo na ježdění další 3 auta tak s každým nelze najezdit 40 t/rok. Jinak teda roční nájezd mýho auta je 17 t/km za rok což je na danou třídu celkem málo. Jinak děda má š 120 z roku 1980 a má najeto 118 000km,tím ale neříkám že lze srovnávat tyto dva vozy....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 14:04, RE: Svetla
anonym napsal:
Jasně, strachy jsem přestal i dýchat...jinými slovy, pokud vám dám dost času, případně i 50/50 a telefon jinému Maďarovi, dokážete vypotit i souvislou větu s množstvím chyb na úrovni žáka třetí třídy bambusfakulty...A to je v podstatě dobře - pomalu, ale jistě...
no proste trapnej sasek,a jeste k tomu chce byt vtipnej,tak to uz je primo osobni tragedie,ze ktere se dosmrti nevylizete pane
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 16:14, RE: Svetla
anonym napsal:
no proste trapnej sasek,a jeste k tomu chce byt vtipnej,tak to uz je primo osobni tragedie,ze ktere se dosmrti nevylizete pane
Tak to jsem čekal kvalitnější repliku...už ani Maďaři nejsou, co bejvávali...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 16:27, RE: Svetla
anonym napsal:
Tak to jsem čekal kvalitnější repliku...už ani Maďaři nejsou, co bejvávali...
no jo holt posledni kvalitni madarka byla tvoje hloupa matka,ty uz ses jen ten mongol, spokojenost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 16:56, RE: Svetla
anonym napsal:
no jo holt posledni kvalitni madarka byla tvoje hloupa matka,ty uz ses jen ten mongol, spokojenost?
No, o fous lepší, i když stěhování národů probíhalo poněkud jinak, než se domníváte...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 17:36, RE: Svetla
anonym napsal:
No, o fous lepší, i když stěhování národů probíhalo poněkud jinak, než se domníváte...
Navíc diskuse, kromě toho, že by měla být vedena česky, měla by být prosta vulgarit - a neospravedlní ani nedostatek argumentů, ani nízké IQ...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.