0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 325 TD - jaké závady během dvou let?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.02.2008 21:31, nechápu
jak je možné, že článek, který je datován 28.2. 2008 čtu dnes 17.2. 2008?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.02.2008 14:54, RE: nechápu
anonym napsal:
jak je možné, že článek, který je datován 28.2. 2008 čtu dnes 17.2. 2008?
TOTO JE MOJE RECENZE - JSEM AUTOR a odesílal jsem ji na tipcars 5.února a tak čekám kdy se objeví v novinkách a najednou je tady s datem 28.2.2008 ? Tak kdo ví snad bude na titiulní stránce 28. a ted ji jen zařadili do databáze.... Těším se na vaše ohlasy dotazy a zajímá mě i ta kritika kterou si jisto jistě vyslechnu mějte se a pište...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 00:24, RE: nechápu
vasapasa napsal:
TOTO JE MOJE RECENZE - JSEM AUTOR a odesílal jsem ji na tipcars 5.února a tak čekám kdy se objeví v novinkách a najednou je tady s datem 28.2.2008 ? Tak kdo ví snad bude na titiulní stránce 28. a ted ji jen zařadili do databáze.... Těším se na vaše ohlasy dotazy a zajímá mě i ta kritika kterou si jisto jistě vyslechnu mějte se a pište...
Auto je to pěkný!Záleží co to bude stát do dalších let!Jinak přeji do dalších km hodně štěstí!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 00:30, RE: nechápu
anonym napsal:
Auto je to pěkný!Záleží co to bude stát do dalších let!Jinak přeji do dalších km hodně štěstí!!!
Jj díky za tu chválu.Taky se mi libí. No tak snad to bude v pohodě občas něco doslouží ale jsou to veštinou drobnosti a zatím nic zásadního.Motoricky je Ok a problémy s praskající hlavou či přehřívání se mi vyhýbají. Jinak co se týče podvozku tak na testu tlumičů mi vyšlo že tlumiče mají za sebou cca 40% života takže snad ještě nějakou chvíli vydrží a ramena a čepy jsou prej taky v pořádku tak snad to bude bez problémů... Díky dobrou noc všem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 03:33, RE: nechápu
vasapasa napsal:
Jj díky za tu chválu.Taky se mi libí. No tak snad to bude v pohodě občas něco doslouží ale jsou to veštinou drobnosti a zatím nic zásadního.Motoricky je Ok a problémy s praskající hlavou či přehřívání se mi vyhýbají. Jinak co se týče podvozku tak na testu tlumičů mi vyšlo že tlumiče mají za sebou cca 40% života takže snad ještě nějakou chvíli vydrží a ramena a čepy jsou prej taky v pořádku tak snad to bude bez problémů... Díky dobrou noc všem
Som E36 fan :) Farba tohoto sa mi moc lubi. Ja by som pri E36 volil urcite benzin 6-valec. Ten zvuk je k nezaplateniu.

P.S. Tie baloniky tusim 195/65/15 niesu pre E36 dostojne obutie... Inac super kara ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 06:51,
To, jaky BMW je nebo neni necham stranou, ovsem naprosto vyborna je recenze samotna - kdyby vsichni psali recenze jak vy ( ty) tak by ubylo i tech idiotskych prispevku v diskusich pod nimi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 07:02, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To, jaky BMW je nebo neni necham stranou, ovsem naprosto vyborna je recenze samotna - kdyby vsichni psali recenze jak vy ( ty) tak by ubylo i tech idiotskych prispevku v diskusich pod nimi
Recenze by byla výborná, kdyby v ní nebylo tolik hrubek.
Já vím, že o pravopis tu nejde, ale lepší by se mi to četlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 07:33, good
recenze dobra, objektivni-k veci, bez prehaneni, nebo obhajovani znacky, jinak teda dle fotek stale pekny auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 07:45,
Jen víc takových recenzí. Alespoň to auto má něco najeto. Recenze po 5000km je směšná ...

Proč se filtrujou pily? ;) aby Vás nepořezal vzduch?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 07:55, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Recenze by byla výborná, kdyby v ní nebylo tolik hrubek.
Já vím, že o pravopis tu nejde, ale lepší by se mi to četlo.
Náhodou docela to šlo, jen ten pilový (pylový) filtr mě chvíli zmátl - jestli je tam pila s filtrem Ale po chvíli mi secvaklo, o co jde. Jinak hezky napsáno.
A jinak svezení i spotřeba v BMW jsou super, ale je jasné, že v tomhle věku auta prostě nějaké výdaje budou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 08:07, RE: nechápu
vasapasa napsal:
TOTO JE MOJE RECENZE - JSEM AUTOR a odesílal jsem ji na tipcars 5.února a tak čekám kdy se objeví v novinkách a najednou je tady s datem 28.2.2008 ? Tak kdo ví snad bude na titiulní stránce 28. a ted ji jen zařadili do databáze.... Těším se na vaše ohlasy dotazy a zajímá mě i ta kritika kterou si jisto jistě vyslechnu mějte se a pište...
No maj v tom bordel. Jsem myslel, že nejdřív se zobrazí na titulce a ne někde v seznamu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 08:10, RE: nechápu
anonym napsal:
Som E36 fan :) Farba tohoto sa mi moc lubi. Ja by som pri E36 volil urcite benzin 6-valec. Ten zvuk je k nezaplateniu.

P.S. Tie baloniky tusim 195/65/15 niesu pre E36 dostojne obutie... Inac super kara ;)
Taky si říkám že si chlapec pochvaluje komfort a pak koukám na ty balóny. To v zatáčkách asi moc nepodrží,co? Ovšem nezapomeňme že chlapec bydlí na dědině tak s tím asi jezdí bordit i na polňačky. Ano, já vím, oblaka prachu za autem vypadají efektně.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 08:33, E36
Auto je to pěkný, bohužel podle mého názoru i názorů některých odborníků, je E36 jedno z nejhorších BMW co kdy udělali. Naopak E46 patří mezi nejlepší. Nevim s jakým mondeem to srovnáváte, pokud sprvní generací tak budiž.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 08:34, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jen víc takových recenzí. Alespoň to auto má něco najeto. Recenze po 5000km je směšná ...

Proč se filtrujou pily? ;) aby Vás nepořezal vzduch?
JJ přesně tak.Toto je speciální bmw E36.Sám jsem tam tuto opravu prováděl.Namontoval jsem tam pilu která vzduch nejdříve rozkrájí na menší kusy a pak teprve jde do sání a do motoru.Ono to pak líp jede a motor vydrží víc když to nehltá po velkejch kusech.Takže to je pilovej filtr.No a pak je tam ještě klasickej pylovej :( za chybu se omlouvám Asi to nebude jediná.Ale když píšete recenzi na 2 A4 tak pravděpodobnost že tam bude chyba je vyšší než když je to "recenze" na 20 řádků. Spíš bych položil otázku takto - CO V REDAKCI VLASTNĚ DĚLAJÍ? ŽE TO ANI REDAKTOŘI NEOPRAVÍ KDYŽ UŽ TO OZNAČÍ TUČNÝM PÍSMEM - což znamená že to četli když vedí co z textu dát tučně A taky jsem třeba čekal že u té antikorozní ochrany karoserie bude třeba (pozn. redakce a u toho napsaný je to blbbost ochranan proti korozi byla lešpí až od roku XY...... já vím ono zjištovat neco co třebas není v hlavě... A přeci jen pamatovat si ke každé značce tyto detaily by bylo moc,tak snad to je jak jsem psal......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 08:43, RE: E36
anonym napsal:
Auto je to pěkný, bohužel podle mého názoru i názorů některých odborníků, je E36 jedno z nejhorších BMW co kdy udělali. Naopak E46 patří mezi nejlepší. Nevim s jakým mondeem to srovnáváte, pokud sprvní generací tak budiž.....
No srovnávám to s tím mondeem z roku 2000 takže s mondeem I a pokud někdo řekne budiž tak to znamená že asi lze souhlasit no a pkud by se srovnalo mondeo II s E46 tak je to ten samej jako E36 s I takže až na ten prostor..... jízdní vlastnosti netřeba komentovat. Ale jinak jako mondeo dobrý auto,taky jsem po něm "prahnul" než jsem vybral co jsem vybral
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 08:49, RE: nechápu
watchtower napsal:
Taky si říkám že si chlapec pochvaluje komfort a pak koukám na ty balóny. To v zatáčkách asi moc nepodrží,co? Ovšem nezapomeňme že chlapec bydlí na dědině tak s tím asi jezdí bordit i na polňačky. Ano, já vím, oblaka prachu za autem vypadají efektně.......
Ty baloný tam nejsou proto abych mohl na polňačky (i přes ty balony je výšky vozu 13cm) takže stačí kámen nebo v zimě hrouda sněhu na silnici a už kličkuješ. Prostě tam byly a když se tak na to auto každej mrkne tak hnedka řekne brutální kola (jsou z 5kové řady) Tak jsem to tak nechal právě proto aby se auto trochu lišilo a taky se mi to tak líbí tak nevidím důvod to měnit,aspoň podvozek dostává míň zabrat na těch balónech.Už se teším až je tam zase hodím na jeře... tak a tedka mě ukamenujte....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 09:41, RE: E36
vasapasa napsal:
No srovnávám to s tím mondeem z roku 2000 takže s mondeem I a pokud někdo řekne budiž tak to znamená že asi lze souhlasit no a pkud by se srovnalo mondeo II s E46 tak je to ten samej jako E36 s I takže až na ten prostor..... jízdní vlastnosti netřeba komentovat. Ale jinak jako mondeo dobrý auto,taky jsem po něm "prahnul" než jsem vybral co jsem vybral
Ja by som doplnil, že E36 sa oplati kupovať hlavne po roku 1996. Vtedy prebehol facelift. Je dosť na prvý pohľad nepostrehnutelný ale zmien bolo až až. Dá sa to poznať podľa inej masky chladiča a v interieri padne do oka iný krajší a lepší volant.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 09:46, RE: bez předmětu
vasapasa napsal:
JJ přesně tak.Toto je speciální bmw E36.Sám jsem tam tuto opravu prováděl.Namontoval jsem tam pilu která vzduch nejdříve rozkrájí na menší kusy a pak teprve jde do sání a do motoru.Ono to pak líp jede a motor vydrží víc když to nehltá po velkejch kusech.Takže to je pilovej filtr.No a pak je tam ještě klasickej pylovej :( za chybu se omlouvám Asi to nebude jediná.Ale když píšete recenzi na 2 A4 tak pravděpodobnost že tam bude chyba je vyšší než když je to "recenze" na 20 řádků. Spíš bych položil...
)) Redaktori sami maji s pravopisem problem ... asi nepouzivaji Word nebo neco podobneho, co to umi opravit (alespon vetsinu "beznych" preklepu).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 09:58, e36
Super recenze. Já byl také majitelem e36 325i a super car, mohu potvrdit. Nyní mám e39 523i. Jo BMW mě chytlo. Jen těch závad u e39 mám více, podvozek, ten hliník( Jo, na naše silnice to asi moc není. Jinak auto v pořádku a měním jen olej)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 10:51, Svetla
K tem svetlum me jen napadlo koupit nejake "tuningove" angel eyes. Vypadaji pekne, hlavni maji cirou optiku a daji se sehnat nekdy pres annonci jako pouzite nebo nejakou podpultovku za velmi slusne penize. Nekdy i okolo 2 - 3 tis za par svetlmetu. A vzhled Andelskych Oci je v noci nadherny
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.