0
zpět
 

diskuze k tématu: Vzhled stránek Tipcars

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 22.03.2018 09:35, RE: Zlepšit ergonomii stránek Fora
1) máme napsáno, momentálně se tam zobrazují jen schválená témata
2) web se mění při velikosti okna prohlížeče, jen jeho max. šířka je nastavena na pevno
3) reklamu neovlivníme, reklama je označena - že se jedná o reklamu
4) to je subjektivní, v minulém tipcarsu bylo zase všechno moc nahuštěné

Děkuji za bodový seznam, moc nám to pomáhá. Usilovně na všech připomínkách pracujeme a snažíme se na ně reagovat.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 22.03.2018 13:53, Vzhled diskuze
Jestli si i nadále chcete udržet stávající dlouholeté návštěvníky, je potřeba začít jednat a to rychle. Prvním krokem by měla být změna stránky diskuzí. Přikládám odkaz na návrh vzhledu, dejte to sem, ať se můžou všichni vyjádřit. Informace jsou zhuštěné, prostoru pro reklamu dost, je NUTNÉ aby se v seznamu témat dalo rolovat (ne rolovat stránku, jen témata). Zvolené téma se MUSÍ otevřít v okně, vyhledaná témata zůstanou pod ním a zavřením okna se tak vrátím zpátky a nemusím znovu nic hledat.

http://www.uschovna.cz/zasilka/WYURXRJ3JWXNYHPM-NKI/
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pátek 23.03.2018 13:09, RE: Vzhled diskuze
Koloss napsal:
Jestli si i nadále chcete udržet stávající dlouholeté návštěvníky, je potřeba začít jednat a to rychle. Prvním krokem by měla být změna stránky diskuzí. Přikládám odkaz na návrh vzhledu, dejte to sem, ať se můžou všichni vyjádřit. Informace jsou zhuštěné, prostoru pro reklamu dost, je NUTNÉ aby se v seznamu témat dalo rolovat (ne rolovat stránku, jen témata). Zvolené téma se MUSÍ otevřít v okně, vyhledaná témata zůstanou pod ním a zavřením okna se tak vrátím zpátky a nemusím znovu nic hledat.http://www.uschovna.cz/zasilka/WYURXRJ3JWXNYHPM-NKI/


Dobrý den, děkujeme za Vaše návrhy na vylepšení diskuzního fóra. Nějaké změny se na fóru v blízké době udějí. Děkujeme za trpělivost a přeji pohodový víkend
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Neděle 25.03.2018 12:19, RE: RE: Vzhled diskuze
citace:
reakce na: danet - redakce TipCars, 23.03.2018 13:09 (Dobrý den, děkujeme za Vaše ná ...)


diskuzi jsem nečetl, takže nevím zda to zde bylo řečeno, ale osobně mi vadí u výpisu inzerátů chybějící náhledová fotografie, dále to že sloupec s výpisem je méně přehledný než u staré verze a řazení má nedostatek parametrů k výběru - pouze název cena rok
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pondělí 26.03.2018 13:56, RE: RE: Vzhled diskuze
Humusus napsal:
citace:
reakce na: danet - redakce TipCars, 23.03.2018 13:09 (Dobrý den, děkujeme za Vaše ná ...)
diskuzi jsem nečetl, takže nevím zda to zde bylo řečeno, ale osobně mi vadí u výpisu inzerátů chybějící náhledová fotografie, dále to že sloupec s výpisem je méně přehledný než u staré verze a řazení má nedostatek parametrů k výběru - pouze název cena rok


Dobrý den, děkujeme za názor. K náhledovým fotografiím: ty jsou viditelné jen u tzv. zvýrazněné inzerce a tak tomu bylo i na starém TipCarsu. Co se týče řazení inzerátů podle dalších parametrů (např. dle nájezdu) - toto se bude dodělávat. Díky za věcné připomínky a přeji pohodové jarní dny
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Středa 11.04.2018 09:12, porovnávání vozidel
dneska jsem nasadil funkci pro porovnávání vozidel

- v můj TipCars u zaparkovaných vozidel na vašem parkovišti si můžete zvolit ikonkou vah, že je chcete porovnat
- potom v levém menu klikněte na "porovnávání" a přehledně se vám požadované auta na porovnávání zobrazí
reagovat
Skipy
počet příspěvků12
datum registrace30.08.2010
Neděle 15.04.2018 12:40, také se vyjádřím
Nelze při vyhledávání zvolit najednou typ karoserie sedan, hatchback, liftback, limuzina jako na starém tipcars, aniž by se mi tam pletlo kombi.
Úplně mě zde přestalo bavit vyhledávání aut. Nesnáším totiž ten dnešní trend, kdy je vše zbytečně roztažené, mnoho volného, nevyužitého, SVĚTLÉHO místa, díky čemuž se mi na monitor vejde o 2/3 méně informací, než tomu bylo dříve, a ani oddálení lupy ze 100% na 80% moc nevyřeší.
Kolik procent lidí vyhledává na zdejším webu přes tablet/mobil, že kvůli nim bylo potřeba tipcars předělávat do takovéto podoby?
Starý

kliknutím zobrazíte originální obrázek

Nový

kliknutím zobrazíte originální obrázek
(bez oddálení stránky)
Nevím jak pro ostatní, ale pro mě to bylo dříve přehlednější, než pořád scrollovat.
Líbilo se mi, jak jsem měl vše při ruce a měnily se jen inzeráty v oknu, navíc systém karet byl perfektní, teď si musím otevřít každý inzerát jako novou kartu, žere to víc ram a je to nepřehledný, když mám v liště otevřeno dalších 20 karet.

Ještě drobnost. Pokud dám nahoře diskuzní fórum, očekávám, že budu v něm a ne, že musím ještě klikat na "zobrazit všechna témata". No a hlavní stránka by se taky mohla lépe využít, zeje prázdnotou. Chce to více boxů, které zrychlí přístup do jednotlivých sekcí.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Pondělí 16.04.2018 14:43, RE: také se vyjádřím
citace:
reakce na: Skipy, 15.04.2018 12:40 (Nelze při vyhledávání zvolit n ...)


Naprosto přesné.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pondělí 16.04.2018 15:23, RE: také se vyjádřím
Skipy napsal:
Nelze při vyhledávání zvolit najednou typ karoserie sedan, hatchback, liftback, limuzina jako na starém tipcars, aniž by se mi tam pletlo kombi.....


Dobrý den, díky za Vaše postřehy k nové verzi....
ano, ve volbě karoserie došlo k přepracování skupin, pro někoho logický krok, pro někoho změna, na kterou si těžko zvyká.
Co se týče přístupů z jednotlivých zařízení na naše stránky, počet přístupů z mobilních zařízení dlouhodobě roste. Dá se říct, že poměr pc versus tablety a mobily je téměř vyrovnaný, proto pro nás byl jasným záměrem vytvořit responzivní web, který funguje a vypadá stejně na všech zařízeních.

Věřím, že nový TipCars v důsledku nabídne víc než stará verze jak inzerentům, tak uživatelům.
Díky, že reagujete a přeji hezké odpoledne!
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Pondělí 16.04.2018 15:31, RE: RE: také se vyjádřím
citace:
reakce na: danet - redakce TipCars, 16.04.2018 15:23 (Dobrý den, díky za Vaše postře ...)


Tak to by mne fakt zajímalo, jak to na tom mobilu nebo tabletu vypadá, když na velkou obrazovku monitoru se mi dostane jen pár údajů.
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Pondělí 16.04.2018 16:13, RE: RE: RE: také se vyjádřím
citace:
reakce na: Koloss, 16.04.2018 15:31 (Tak to by mne fakt zajímalo, j ...)


Mě by zajímalo, jestli s tím něco udělají....
reagovat
Skipy
počet příspěvků12
datum registrace30.08.2010
Středa 18.04.2018 00:43, RE: RE: také se vyjádřím
citace:
reakce na: danet - redakce TipCars, 16.04.2018 15:23 (Dobrý den, díky za Vaše postře ...)


Daleko lepší by bylo, kdybych si mohl zvolit podle libosti více karosérií bez ohledu na skupiny. Proč mi to vadí, popíšu na příkladu se Škodou Octavia.
Už od 1.generace se dělá jen ve dvou karosářských provedeních (kombi, liftback) a já chci vybrat liftback, jenže ten je zde ve čtyřech kategoriích liftback (1892 vozů), hatchback (700 vozů), sedan (351 vozů), limuzína (63 vozů) a já můžu zvolit najednou jen hatchback a sedan, aniž by se mi tam pletlo to kombi, nebo pak jednotlivě každou karosářskou variantu a to je prostě mínus oproti starému tipcars, vadí mi to, ale chápu, že v tom dělají bordel inzerenti.
Podobně nevhodně to dříve mělo, pokud se nepletu, i sauto, ale už to upravili a hatchback, liftback, sedan, limuzína je v jedné kategorii (u nich jako "Velké vozy").

PS: Mohli byste přidat ke psaní příspěvku/komentáře možnost náhledu před odesláním.
reagovat
driver111
počet příspěvků528
datum registrace13.03.2013
Neděle 06.05.2018 21:32, RE:....
Tak se mi zdá, že to tu po změnách pěkně upadlo a ono se není vlastně ani čemu divit . Taky se mi změny nelíbí.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Úterý 15.05.2018 13:33, podrobné hledání v diskuzním fóru
dodělal jsem podrobné hledání do diskuzního fóra

- můžete si zvolit, kde hledat text (nadpisy / obsahy / jen první příspěvek)
- můžete zvolit, jakým způsobem hledat více slov (celá fráze dohromady / všechna slova / některé ze slov)
- hledání podle stáří příspěvků
- hledání podle autora

časem přibude ještě:

- hledání podle kategorií zařazení tématu
- volba typu výpisu (vypsání témat nebo jednotlivých příspěvků)
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Středa 30.05.2018 10:33, další várka změn
přátelé, mám tady pro vás další várku vylepšení v našem diskuzním fóru

na homepage diskuzního fóra:

1. uskromnil se vyhledávací formulář a vedle něj se zobrazují nejdiskutovanější témata za poslední plovoucí měsíc (témata, kde za posledních 30 dní přibylo nejvíce příspěvků)

2. v přehledu nově založených témat ubylo a pod nimi máte deset témat, kde naposled přibyl nějaký příspěvek - takže rychle vidíte nejaktuálnější témata

ve výpise témat (výsledek hledání):

3. tam, kde je nějaký nový příspěvek, který jste ještě neviděli, máte téma zvýrazněno zeleným tagem "nový nepřečtený příspěvek" - to platí pouze pro registrované a přihlášené uživatele

4. do podrobného hledání se dostanete už z homepage fóra - pod hlavním formulářem je "podrobné hledání"

to je prozatím vše a jako vždy: na dalších vylepšeních neustále pracujeme
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Středa 30.05.2018 10:36, RE: další várka změn
citace:
reakce na: KLR, 30.05.2018 10:33 (3. tam, kde je nějaký nový příspěvek, který jste ještě neviděli, máte téma zvýrazněno zeleným tagem "nový nepřečtený příspěvek" - to platí pouze pro registrované a přihlášené uživatele)


Parada, tohle chybelo
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pondělí 11.06.2018 09:19, další várka úprav
dneska pro vás mám další úpravy, která vám chyběly:

- palivo a karoserie: nyní je to multiselekt (možnost vybrání více možností najednou) a tím pádem jsme odstranili kategorie (rodinné, velkoprostorové,...) - prostě si sami přesně navolíte, co zrovna hledáte

- u všech selektů (výběrová nabídka - značka, model, palivo, karoserie, region, atd atd...) můžete hledat pomocí textu. Začněte psát na klávesnici a ono se vám to samo vyfiltruje. Pokud vám v selektu zbude jen jedna položka, stačí ji potvrdit klávesou enter.

- podrobné hledání fórum: přidal jsem hledání podle kategorií zařazení tématu
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Čtvrtek 14.06.2018 12:55, další multiselekty
"barva", "region" a "koupeno v" jsou nyní taky multiselekty (dá se vyhledat více možností najednou)
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 15.06.2018 15:48, RE: RE: Zlepšit ergonomii stránek Fora
citace:
reakce na: Vítek, 22.03.2018 09:35 (1) máme napsáno, momentálně se ...)


Všechno nejlepší k svátku, Vítku.
Už sem nechodím.
Já vím, že vám tu nechybím. Ale kdyby jo, je to kvůli tomu, jak to tady teď vypadá /příšerně/:)
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 15.06.2018 16:08, RE: RE: RE: Zlepšit ergonomii stránek Fora
citace:
reakce na: Reno, 15.06.2018 15:48 (Všechno nejlepší k svátku, Vít ...)

reagovat
  1 ... 3 4 5


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.