0
zpět
 

diskuze k tématu: Vzhled stránek Tipcars

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
azerty
počet příspěvků63
datum registrace23.06.2016
Středa 14.03.2018 22:54, zmena
Zmena uz byla davno treba a urcite je to krok spravnym smerem. Za me je skoda, ze se na desktopu nepouziva cela sirka obrazovky.

Na strance nabidky vozidel jsem okamzite poznal zapad slunce vyfoceny z BMW X6 Viktora Hanacka (picjumbo.com), jeho kycovite fotky moc nemusim :)

Urcite nedejte na nazory nas magoru z diskuzniho fora, predpokladam ze jsme mizive procento navstevniku a spis se divejte na analytiky, delejte A/B testy...Kolikrat lidi nadavali, kdyz udelal Facebook nejakou zmenu a dneska uz si ani nikdo nevzpomene, jak to tehdy vypadalo...
reagovat
kamil321
počet příspěvků70
datum registrace19.01.2012
Čtvrtek 15.03.2018 00:21, Nové stránky, nechal bych možnost zobrazit starou verzi..
Je to hrůza. Myslel jsem, že to tu hned vypnu a určitě bych tu neinzeroval. Docela šok, co na mne vyskočilo. To, co fungovalo roky a bylo naprosto jednoduché na jedno, dvě kliknutí, teď musí člověk hledat hluboko v menu. Stránky jednotlivých aut nepřehledné, o magazínu a diskuzích, než jsem je vůbec našel ani nemluvím, nedejbože, hledat například koupi karavanu nebo zdvižky, ztráta času. Před tím bylo nahoře vše krásně srovnané a hned od začátku mne to navádělo přesně tam, kam jsem chtěl. Neinzeruji v novém vzhledu, ale nechápu, proč nevidím od začátku fotky nějakých aut, ikdyž tam jsou, takhle mne to jako zájemce o auto ihned odradí, stejně jako informace o odpočtu dph, předtím jednoduchá hvězdička říkající vše, dneska to musím luštit mezi ostatními informacemi, neintuivní ovládání, nevidím na novém vzhledu prakticky vůbec nic pro uživatele pozitivního, a to je fakt co říct, vůbec se mi to nelíbí. Nechci široké řádky, chci hodně aut na jedné stránce s málo, ale důležitými a užitečnými informacemi, tak jak to bylo u minulé verze. Změny, které jiní dělají, jako FB nebo Seznam, jsou primárně dělané na zjednodušení, protože lidé celkově hloupnou, proto potřebují jednoduché ovládání, tohle je přesný nepřehledný opak. Průšvih je, že zrovna potřebuji najít ojeté auto pro otce v důchodě, záleží na mnoha detailech a tohle mne teda odradilo, to mu ani nemůžu ukázat, protože tady to prostě ani já nenajdu. Začal jsem tak akorát dívat po inzertních servrech, kde jsem se měsíce, roky nepodíval...
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 15.03.2018 00:34, RE: Nové stránky, nechal bych možnost zobrazit starou verzi..
citace:
reakce na: kamil321, 15.03.2018 00:21 (Je to hrůza. Myslel jsem, že t ...)

co se týká fotek aut, tak ty nikdy nebyly vidět u všech aut.
Buďte trpělivý , každý den děláme změny a reagujeme na připomínky návštěvníků.
reagovat
gepardo
počet příspěvků129
datum registrace19.10.2014
Čtvrtek 15.03.2018 02:44, vzhled
Tak na starý Tipcars jsem chodil přes 5 let. Dneškem vše končí, škoda ! Už nemám důvod se vracet, nynější vzhled je tragikomický. Raději se obejdu bez těch nových stránek. Ještě že jsou jiné weby !! Gratuluji těm chytrým hlavám, co to změnily. Odradíte mnoho čtenářů !!
reagovat
Michael70
počet příspěvků1
datum registrace15.03.2018
Čtvrtek 15.03.2018 07:52, vzhled stránek
současný vzhled stránek je absolutně strašný a nepřehledný. Přivítal bych možnost přepnutí na zobrazení starého náhledu.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Čtvrtek 15.03.2018 09:02, RE: NOVÝ VZHLED WEBu
AceSky napsal:
Vážení autoři,tyto stránky patřily mezi mé nejsledovanější do nedávné doby. Chápu pohnutky vývojářů, že pokud se chtějí posunout někam dál a mít větší prostor k rozvoji, tak změna byla nutná, avšak to co jsem uzřel po načtení nových stránek nelze nazvat jinak než paskvil .Ve starém designu byla zásadní přehlednost a snadná orientace. To jste si měli vzít k srdci při Tvorbě nového webu. Chcete věcné připomínky a proto se pokusím oprostit od emocí, které mnou zmítají a nastíním to nejpalčivější.1) Zásadní chyba - velmi těžko odlišitelné jednotlivé základní (textové) inzeráty. Jediné co upoutá jsou inzeráty s úvodní fotografií a nebo reklama. ......


Děkujeme za Věcné připomínky, se kterými se dá konstruktivně pracovat. Přeji hezký den.
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Čtvrtek 15.03.2018 10:09, RE: vzhled
citace:
reakce na: gepardo, 15.03.2018 02:44 (Tak na starý Tipcars jsem chod ...)


To se sem vsichni chodite kochat designem stranek, nebo cist clanky a celkove obsah?
Predesla verze byla sice lepsi (taky mela za sebou par let vyvoje, tahle je proste nova, a taky bude nejakou dobu na odladeni potrebovat), ale ze by byl ten web nepouzitelny? to ani zdaleka... Me to prijde spis jako "hlavne si zanadavat"...
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 15.03.2018 11:54, RE: RE: vycentrovat!!!!
citace:
reakce na: Wasserfort, 14.03.2018 21:44 (Nazdar, nešlo to vepsat všechn ...)


Rozdělil jsem to do samostatných problémů, aby se dalo diskutovat nad každým zvlášť.
reagovat
JHrb
počet příspěvků1
datum registrace11.10.2017
Čtvrtek 15.03.2018 12:15, Vzhled stráky a jeho užívání.
Dobrý den,
Mám rád když se inovuje a zlepšuje.
Ovšem s těmito inovacemi a zlepšeními se NEDÁ souhlasit.
Je to nepřehledné a složité.
To se opravdu nepovedlo a vývojář by měl vrátit peníze a ještě doplatit.
Jedním slovem KATASTROFA.
Je mi to líto, byla to moje oblíbená stránka.
reagovat
Foowie
počet příspěvků3
datum registrace29.01.2016
Čtvrtek 15.03.2018 14:19, Drobné úpravy
Dobrý den,

na novém vzhledu mi nejvíce vadí to, že člověk nevidí najednou moc záznamů - strašně se plýtvá místem. Původní vzhled byl přesný opak - člověk viděl inzerátů/příspěvků hodně.

Dal jsem dohromady pár úprav, vzi odkazy. Levá část je upravená, pravá je původní. Samozřejmě je to jenom návrh, bylo by na tom potřeba ještě více zapracovat (např obrázek v záhlaví apod)


kliknutím zobrazíte originální obrázek



kliknutím zobrazíte originální obrázek


(Značky nová cena apod rozazují výšku inzerátu, ty by chtěly umístit jinde. Ideální by bylo dát reklamu z prava pod vyhledávání a obsah roztáhnout. Případně pod vyhledávání dát prvních pár oblíbených hledání)

Jenom pro informaci - vím, že chcete mít stránky situované doleva. Níže je náhled, jak vypadá současný design na větším monitoru. Za chvilku budu mít v krku křeče


kliknutím zobrazíte originální obrázek
reagovat
boura
počet příspěvků1
datum registrace15.03.2018
Čtvrtek 15.03.2018 17:17, Nepřehlednost
Hodně sleduji inzertní servery Váš byl pro mě jedničkou, nyní s bídná trojka.
Snad se to změní.
reagovat
Mirek Polná
počet příspěvků1
datum registrace15.03.2018
Čtvrtek 15.03.2018 20:12, RE: Vzhled stránek Tipacars
Kdo si to zase vymyslel? Absolutní katastrofa. Kdyby jste raději vynaložené peníze investovali někam jinam.
To musíte za každou cenu pořád něco měnit?
reagovat
oktavkar
počet příspěvků1
datum registrace15.03.2018
Čtvrtek 15.03.2018 23:16, Nové Stránky
Nové stránky jsou absolutní katastrofa. Absolutně nepřehledné , nesrovnatelné śe starými stránkami. Proboha koho tahle mizerie, tenhle krok zpátky, napadla ?
Měli jste jedny z nejlepších stránek a teď jsou nejhorší.
Co nechat alespoň možnost sledovat staré (perfektně přehledné) stránky ?
Tak to mám zase po náladě. Díky.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pátek 16.03.2018 08:36, nový web
Díky za Vaše názory a především za věcné připomínky, které můžeme použít pro další vývoj webu.
Budeme věřit, že si cestu na náš nový web najdete. Krásné jaro všem
reagovat
gablenz
počet příspěvků137
datum registrace12.01.2009
Pátek 16.03.2018 17:44, průser
Ani jsem si nevšiml, jak se za ty dlouhé roky starý tipcars stal součástí mého života na internetu. Když nebylo co dělat, tak se mrknem na Tipcars, že. Kdysi byl tipcas mezi prvními stránkami, co jsem otevřel na začátku dne.
Říká se, že to byl ale krááásný pohřeb. No, tak tady byl pohřeb teda škaredý...ten design.... to vypadá jak grafika na internetu z roku 2001 a stejně tak to funguje. Ne, To má grafiku jak ATARI ST z roku 1991 v nějaké polské hře Turbo raketki atakujom. Ty vole... lidi. Jak na vytáčeném spojení to je pomalé. Píšu..písmena naskakuji tak nějak s prodlevou.

Je na čase zvednout kotvu. Už na to nemám ani věk. No a ta grafika byl poslední stimul. Tohle už není můj tipcars.

Připomíná mi to časopis Autoojetiny. Nejlepší časopis té doby a velké překvapení. Pak ho začali "ladit" a byl finiš.

I auto jsem tu našel kdysi.

Mějte se dobře. Budete mi kur*a ale chybět!!!

Hodně štěstí.
reagovat
gablenz
počet příspěvků137
datum registrace12.01.2009
Pátek 16.03.2018 18:01, RE: vycentrovat!!!!
citace:
reakce na: Koloss, 14.03.2018 14:42 (A jak tu už někdo psal - chce ...)


Bo majitelé Mondea vždycky čumí šuro... ne? Haha... ne, dělám si prdel.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Úterý 20.03.2018 10:59, Asi už jsem starej...
...takže mě každá změna rozhodí sandál. Za mě . A škoda, že tu není blijící smajlík , hodil by se.
No nic, tak jsem si bouchnul pěkně kulatej příspěvek, a zdar. Přesně, jak píše gablenz a ostatní starý páky z fóra...David V, Koloss, Zdeny60 atd... Něco funguje, tak se v tom pohrabem. Sice je to horší, ale důležitý je vykázat činnost
reagovat
ruo140
počet příspěvků4
datum registrace10.08.2014
Úterý 20.03.2018 11:22, RE: RE: Vzhled webu
citace:
reakce na: KLR, 14.03.2018 11:42 (teď už to jde budu dodělá ...)


ještě to bývalo možné řadit v garáži i podle ujetých km
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 21.03.2018 01:24, RE: RE: RE: Vzhled webu
citace:
reakce na: ruo140, 20.03.2018 11:22 (ještě to bývalo možné řadit v ...)


Pěkný večer, děkujeme za všechny podněty. Některé připomínky jsou jasné - a budou zapracovány co nejdříve, nad některýma musíme ještě podiskutovat. O postupných úpravách budeme informovat formou článků, nebo diskuzí. Jsme moc rádi, že se webu věnujete a konstruktivně hledáte jak jej vylepšit.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Čtvrtek 22.03.2018 09:27, Zlepšit ergonomii stránek Fora
Ahoj, jen pár poznámek
1. Když najedu na Forum, ať se hned zborazí všechna témata, od nejmladšího po nejstarší
2. Všechno je hrozně roztahané, spousta prázdného prostoru, neumí to resizing podle velikosti prohlížeče
3. Reklamy jsou jak na stránkách z devadesátých let, žádný rámeček, je GIF...
4. Jednotlivé vlákna na dané téma ve Foru jsou moc roztahané, spousta bílého prostoru, připomíná to mé první pokusy v PHP před 15 lety. Chce to fakt zapracovat na CSS atd...
reagovat
1 2 3 4 5


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.