0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké je nové Volvo C30 D5?

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 14:09, RE: Milý isis(i) 2000
Muron napsal:
Kylie, mám dotaz. Patří ten D5 mezi turbodmychadla chlazená vodou? Báwové to tak mají.
PATŘÍ, JE TO VODNÍK.
T.J.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 14:39, Knight Rider
anonym napsal:
No jistě že má, řídila i Knight Rider
Vzhledem k tomu, že jde o seriál spíše z "mých" let mne překvapuje, že ho znáte, neb podle úrovně příspěvku odhaduji na (střední škola?). Nevím PROČ s tím máte takové problémy, ANO měla jsem možnost jezdit více vozy než je běžné a mám najeto (pravděpodobně) více kilometrů než většina místních diskutujících. A navíc si NEvymýšlím (což se také o všech místních říci nedá)!
PS: V Knight Rider jsem nejela, v několika daleko lepších autech ano.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 14:43, RE: Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
Bohuzel C5 v mem okoli nikdo nema a obchazet bazary ci showroomy na testovaci jizdu se mi moc nechce.
Focus RS je zcela jine naradi nez "civilnejsi" STecko, u nej je jasne, ze cokoliv zadupe :) ... kdyz se poohlizet po nabrousenych kusech, tak bych volil spis Imprezu STi-cko (ale ten novy design mi stale nejak nejde po chuti, asi jsem si prilis zvyk na klasicke tvary predchozich Imprez) ci Misaka EVO :) Skoda ze ten Focus bude opet jenom predohrab, co jsem se docetl. Avsak za podobne penize jako...
Bratranec ji mel ( C5 ) a rikal ze to byl jeho nejvetsi zivotni omyl ( mozna spatny kus - 2.0 HDi, 2005 ), ja osobne bych do Citroenu nesel, nelibi se mi jejich styl a spatna povest, ale Nerikam ze maji spatne motory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 14:53, RE: Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
Bohuzel C5 v mem okoli nikdo nema a obchazet bazary ci showroomy na testovaci jizdu se mi moc nechce.
Focus RS je zcela jine naradi nez "civilnejsi" STecko, u nej je jasne, ze cokoliv zadupe :) ... kdyz se poohlizet po nabrousenych kusech, tak bych volil spis Imprezu STi-cko (ale ten novy design mi stale nejak nejde po chuti, asi jsem si prilis zvyk na klasicke tvary predchozich Imprez) ci Misaka EVO :) Skoda ze ten Focus bude opet jenom predohrab, co jsem se docetl. Avsak za podobne penize jako...
Ano 135i JE trochu mimo, ale o verzi 123d jsem opravdu naprosto reálně chvíli uvažovala jako o nástupci Brumly.
Pro to porovnání to nemusí být nutně C5 (tu píši jen protože tam jsem si jistá a opravdu vím o čem mluvím - bože určitě zas nějaký "chytrák" objeví a napíše, že jinak nevím...), ale NĚJAKÉ porovnání by se hodilo. Jak říkám, co se výkonu týče asi nebudete nespokojen (i když trakce by snad mohla být lepší - ale já jsem "zhýčkaná" a porovnávám s C5 a C6 a té S80 opravdu v trakci konkurovat nemůže /motorem také ne/), ale na prémiový sedan prémiové značky .... (Asi se to nebude zase někomu líbit, ale C6 s motorem V6 2.7 HDi onen "prémiový" sedan opravdu "zadupe" do země - nejsem si jista a nechce se mi to hledat, ale C6 je snad i bezpečnější - alespoň k chodcům se svou vystřelovací kapotou rozhodně ano).
PS: Zatímco kolenní vaky jsou už v minulé C5 standardem a dnes je "ve velkém" dává do svých vozů Toyota a další a "do roka a do dne" budou vyžadovány jako standard i v "Golf klasse", Volvo je zatím (pokud vím) nemá ani ve svých nejdražších modelech.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 15:05, RE: Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
Bratranec ji mel ( C5 ) a rikal ze to byl jeho nejvetsi zivotni omyl ( mozna spatny kus - 2.0 HDi, 2005 ), ja osobne bych do Citroenu nesel, nelibi se mi jejich styl a spatna povest, ale Nerikam ze maji spatne motory.
Vzhled a "styl" se nemusí líbit, to je zcela individuální. záležitost. Špatná pověst je stejný nesmysl jako že nějaký vůz je "etalon". Realitou bývá, že taková "pověst" se táhne desetiletí poté co toto označení mívalo nějaký reálný základ. Už poslední ročníky Xantie (druhá polovina 90. let) si v hodnoceních spolehlivosti stojí VELMI dobře a C5 sice není premiantem spolehlivosti, je hodnocena zcela stejně jako VW Passat. Kladem je, že u C5 většinou "zlobí" samé hlouposti typu stahování okénka (tedy věci i po skončení záruky finančně zcela nenáročné), naopak u důležitých (a servisně drahých) motorů je tomu právě naopak. Bajky o poruchových podvozcích jsou opravdu pověry patřící o století nazpět (u C5 výrobce ručí prvních 200 000 km a 5 let), na nové C5 je (za příplatek) záruka 150 000 km a 5 let (na vše, včtně zapůjčení náhradního vozu atp.).
Pokud bratranec koupil C5 z roku 2005 (jde o rok výroby - již PO faceliftu, či koupě?) má jí přeci ještě v záruce!
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 15:43, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Entschuldigen Sie mir bitte, was ist das "pindy"?
Kylie
A zase chyba v němčině u naší "Němky", a zase stejná jako nedávno.
Nechce se mi hledat zdejší kontext, ale "pindy" bývají "Quatsch".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 16:20, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
A zase chyba v němčině u naší "Němky", a zase stejná jako nedávno.
Nechce se mi hledat zdejší kontext, ale "pindy" bývají "Quatsch".
Ale, ale, ale! To vás to neomrzí mne stále "napadat"? Jaké jsem napsala v příspěvku o Volvo C30 "pindy" (do této situace spíše než "Quatsch" pasuje, a autor to tak evidentě myslel, "Krimskrams", když už máte tu potřebu...)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 16:36, jako
Jako, co to tady pisete jako, se to ani neda cist ze jo jako
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 16:41, novy airbag jako
Jako, mam takovejhle napad jako, mel bych si to jit patentovat aby ste mi to neukradli vy bando zlodejska ze jo, takze poslouchejte, nebo teda ctete nebo co, ze jo: V dnesni dobe se furt jako nafukuji ty kapoty na autacich jako, kdyz zrazi jakoze nakeho chodce nebo maminku s kocarkem, jak se to podarilo mne jako. To je zbytecny, ja to umim nejlip. Lepsi by byl system, takovyhle, treba umistnit naky mohutny airbag do narazniku jako a kdyz prijde kolize s chodci, pak ten airbag vystreli a zabrani stretu chodce s tvrdymi castmi auta jako. jakoze takovej airbag naruby, zvenku auta ze jo. Doufam ze ste mi vsichni rozumeli jako a nebudete tedka mit sprosti reci ze jo. Tak co rikate, to je dobrej napad, ne jako?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 16:54, RE: novy airbag jako
anonym napsal:
Jako, mam takovejhle napad jako, mel bych si to jit patentovat aby ste mi to neukradli vy bando zlodejska ze jo, takze poslouchejte, nebo teda ctete nebo co, ze jo: V dnesni dobe se furt jako nafukuji ty kapoty na autacich jako, kdyz zrazi jakoze nakeho chodce nebo maminku s kocarkem, jak se to podarilo mne jako. To je zbytecny, ja to umim nejlip. Lepsi by byl system, takovyhle, treba umistnit naky mohutny airbag do narazniku jako a kdyz prijde kolize s chodci, pak ten airbag vystreli a zabrani ...
A to si chtěl JAKO ukázat že si vtipnej nebo blbej?
To jedno se ti povedlo a ne JAKO!
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 17:10, Volové!!!
Hele vy ste tady vyhlásili soutěž kdo se ubožejš naveze do Kylie? Dyť má kurva pravdu vy už kritizujete i když se překlepne!!!!!!
Děte si vy zamindrákovaný ubožáci ty svý frustrace řešit někam jinam a tady kecejte jen vo autech.
Martin - Marťan
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 17:19, Ubožákum co se navážej do Kylie
anonym napsal:
Hmmm to jsou slova puberťáka,kterej je z ní uplně posranej.
A pokud nejsi puber ťák koukej makat ty zmrde a nesurfuj v pracovní době po internetu a přestaň si nad jejich příspěvkama honit.
Jo a na záveř bych jen dodal neurážej vysokoškolsky vzdělaný lidi.
Jestli ty jsi vysokoškolák a budocnost týhle země - tak to sme pěkně v prdeli. Vás vůbec nezajímá co Kylie píše, vás prostě sere že píše. Takže ste fakt ubožáci.
Jo a protože ty speciálně jsi navíc idiot tak ubožák je to na co ráno do zrcadla čumíš když se holíš. A teď si honem běž sednout na hajzl protože až ti to za chvíli dojde tak se posereš!
Marťan - Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 19:10, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Ale, ale, ale! To vás to neomrzí mne stále "napadat"? Jaké jsem napsala v příspěvku o Volvo C30 "pindy" (do této situace spíše než "Quatsch" pasuje, a autor to tak evidentě myslel, "Krimskrams", když už máte tu potřebu...)
Kylie
Nenapadám, pindy mě nezajímají (psal jsem, že se mi ten odkaz nechce hledat, tudíž vůbec nevím, kdo a v jaké souvislosti to slovo použil). Jen mě opakovaně fascinuje, jak proklamovaná "Němka" opakovaně nedokáže napsat ani jednoduchou větu německy bez chyby. A poukazuju na to. Což lze jen těžko okecat.
Před pár dny jsem jinde smířlivě navrhl, že když nejste v němčině pevná v kramflecích, bylo by lépe nesnažit se s ní exhibovat. Důvod k tomu nevidím také proto, že česky píšete - ať jste kdo jste, opakuju, že je mi to fuk - lépe než ti hoši z Tipcarsu, co zde publikují svoje články.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 19:15, RE: Volové!!!
anonym napsal:
Hele vy ste tady vyhlásili soutěž kdo se ubožejš naveze do Kylie? Dyť má kurva pravdu vy už kritizujete i když se překlepne!!!!!!
Děte si vy zamindrákovaný ubožáci ty svý frustrace řešit někam jinam a tady kecejte jen vo autech.
Martin - Marťan
Ať už se Kýlií skrývá kdo chce, třeba někdo z okruhu autorů článků nebo redakce LN, nebo třeba z pekla, nelze popřít, že se těmi příspěvky diskuse pořádně rozjela. Sice ne vždycky ku prospěchu tématu, ale pokud někdo vyhodnocuje počet příspěvků a přístupů, může si mnout ruce. Nemluvě o ovlivňování návštěvníků diskuse určitým směrem a ve prospěch určitých značek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 19:16, RE: Volové!!!
anonym napsal:
Ať už se Kýlií skrývá kdo chce, třeba někdo z okruhu autorů článků nebo redakce LN, nebo třeba z pekla, nelze popřít, že se těmi příspěvky diskuse pořádně rozjela. Sice ne vždycky ku prospěchu tématu, ale pokud někdo vyhodnocuje počet příspěvků a přístupů, může si mnout ruce. Nemluvě o ovlivňování návštěvníků diskuse určitým směrem a ve prospěch určitých značek...
Děkuji
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 21:27, RE: Volové!!!
anonym napsal:
Ať už se Kýlií skrývá kdo chce, třeba někdo z okruhu autorů článků nebo redakce LN, nebo třeba z pekla, nelze popřít, že se těmi příspěvky diskuse pořádně rozjela. Sice ne vždycky ku prospěchu tématu, ale pokud někdo vyhodnocuje počet příspěvků a přístupů, může si mnout ruce. Nemluvě o ovlivňování návštěvníků diskuse určitým směrem a ve prospěch určitých značek...
Spíš bych to řekl tak, že první článek od Kylie jsem si přečetl se zaujetím, ale už mi spíš připadá, že je to nějaký těžký magor, co nemá nic na práci a totálně tyto diskuze zaplevelila, nebo zaplevelil? Každopádně m a g o r a to mám Citroen rád..

I když poslední dobou tady už vlastně ani moc normálních reakcí na články není, spíš se někdo chytne na osobní výlevy viz. Kylie......

Mějte se
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 22:20, RE: Volové!!!
anonym napsal:
Spíš bych to řekl tak, že první článek od Kylie jsem si přečetl se zaujetím, ale už mi spíš připadá, že je to nějaký těžký magor, co nemá nic na práci a totálně tyto diskuze zaplevelila, nebo zaplevelil? Každopádně m a g o r a to mám Citroen rád..

I když poslední dobou tady už vlastně ani moc normálních reakcí na články není, spíš se někdo chytne na osobní výlevy viz. Kylie......

Mějte se
Petr
Můžete být konkrétní, čím jsem "zaplevelila"? Napsala jsem konkrétní zkušenost - nic víc. Proč kritizujete mne a NE ty urážlivé příspěvky, které následovaly (a s auty NEměly naprosto nic společného)?
S Volvy určité konkrétní zkušenosti mám, konkrétně s tímto podvozkem a s motory dokonce několika, a jen jsem bez sprostých slov apod. (což tu není nic vyjímečného) popsala co a jak. Nejsou to žádné výmysly a nesmysly (což bohužel také není nic ojedinělého), prostě zkušenosti které myslím většina čtenářů nemá a nemůže mít. Domnívám se, že PROTO takováto fóra jsou, aby přispěl ten kdo k tomu má co říci (ne ten kdo jen kritizuje, popichuje a uráží - tím nemyslím vás, Petře, to je ale asi zřejmé).
Nebo vás (myslím vás chlapy, obecně) irituje, že mám větší přehled než většina mužských diskutujících? V čem je doopravdy problém?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 22:58, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Když vidím příspěvek od paní Kylie, tak se mi ježí chlupy na šourku!
A proč (přisprostlý) mudrlate? Blbě snášíte, že o autech něco vím, nebo PROČ?
PS: Něco konkrétního k vozu, by jste napsat nemohl či neuměl?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 23:00, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Ze začátku to ještě šlo, ale čeho je moc toho je příliš. Je to pořád na jedno "brdo" - C5 je pupek světa a vy všichni víte úplný ho (jasně Muroňe)
A kdepak jste v příspěvku o volvu vyčetl ono vaše: "C5 je pupek světa"?
Pročpak si vymýšlíte? Nebo jste to vlastně vůbec nečetl?
Buďte hrdina, chlap a (anonymně) odpovězte
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 23:09, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Nenapadám, pindy mě nezajímají (psal jsem, že se mi ten odkaz nechce hledat, tudíž vůbec nevím, kdo a v jaké souvislosti to slovo použil). Jen mě opakovaně fascinuje, jak proklamovaná "Němka" opakovaně nedokáže napsat ani jednoduchou větu německy bez chyby. A poukazuju na to. Což lze jen těžko okecat.
Před pár dny jsem jinde smířlivě navrhl, že když nejste v němčině pevná v kramflecích, bylo by lépe nesnažit se s ní exhibovat. Důvod k tomu nevidím také proto, že česky píšete - ať jste kdo jste,...
Přesvědčivý pokus, ale pročpak zrovna VY komentujete němčinu, milý anonyme? Tak komentujte své "Quatsch"...
PS: Co takhle něco k autům, než neustále (a už OPRAVDU trapné hledání jestli jsem napsala překlep, či někde něco přehlédla - opravdu máte pocit, že na fóru kde najdete snad stovky blábolů, urážek, naprostých nesmyslů, je nutné zrovnu mne neustále kontrolovat?).
Prosím něco k autům (nejlépe česky, máte-li opravdu nutkavou potřebu soupeřit , německy velmi ráda, francouzština a angličtina je možná, španělština v nouzi, italština v ještě větší)
Dobrou noc Kylie
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.