0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké je nové Volvo C30 D5?

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 10:26, RE: Co je špatnýho na kufru ?
Petr - TipCars.com napsal:
Čestina je krásný jazyk a myslím, že slovo jako "zavazadelník" není od věci. Nechci čtenáře obtěžovat neustálým spojením "zavazadlový prostor" apod. Nabízí se ještě slovo "kufr", jenže to mi nepřijde vhodné. Když se řekne kufr, vidím cestovní zavazadlo. Pokud znáte nějaký vhodnější výraz, sem s ním...
prostor ve vozidel určený k přepravě různých zavazadel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 10:36, RE: Co je špatnýho na kufru ?
anonym napsal:
prostor ve vozidel určený k přepravě různých zavazadel.
Část vozidla (u vozů s motorem vepředu obvykle za zadními sedadly), jež není uzpůsobena přepravě cestujících a slouží obvykle k přvozu movitých statků, např. oděvů, osobních potřeb, potravin, stavebního materiálu, vybavení domácnosti a odpadků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 10:53, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
Muron napsal:
Přesně. Sám mám dva akademické tituly a ještě jsem to tady nešířil. Spíš tu šířím, že mám v Polu 1,9 Tdi 66 Kw s rotačním čerpadlem.
Idiotství nezná mezí, hlavně když si někdo zaregistruje podobný nick někomu jinýmu a pak se za něj vydává, třeba teď Muroň-Muron a ačne psát pod jeho záminkou svá moudra. Tohle je prostě idiotismus a ten co se takto zaregistruje sám na sebe ukazuje, jak lidská debilita nezná mezí.
Jinak jsem si jistě vědom toho, že před ostatníma uživatelama a diskutérama se budeš prezentovat jako člověk, který je na tom rozumem jak 5ti leté dítě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 11:04, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
zigi napsal:
Idiotství nezná mezí, hlavně když si někdo zaregistruje podobný nick někomu jinýmu a pak se za něj vydává, třeba teď Muroň-Muron a ačne psát pod jeho záminkou svá moudra. Tohle je prostě idiotismus a ten co se takto zaregistruje sám na sebe ukazuje, jak lidská debilita nezná mezí.
Jinak jsem si jistě vědom toho, že před ostatníma uživatelama a diskutérama se budeš prezentovat jako člověk, který je na tom rozumem jak 5ti leté dítě
Zatím mám pocit, že jsem příspěvky pod nicky Muroň/Muron zatím psal sám. Přihlásí mně to s diakritikou i bez (!!!). Ale vzhledem k té toleranci při přihlašování nebude těžké se za někoho vydávat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 11:14, RE: Co je špatnýho na kufru ?
Muron napsal:
Část vozidla (u vozů s motorem vepředu obvykle za zadními sedadly), jež není uzpůsobena přepravě cestujících a slouží obvykle k přvozu movitých statků, např. oděvů, osobních potřeb, potravin, stavebního materiálu, vybavení domácnosti a odpadků.
slepá díra v autě,do které po otevření víka nastupují lidé co se už nevešly do interiéru, viz cikáni :)
Tomi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 11:15, radeji bych volil estéčko
C30 je rozhodne individualita. Ale ty opticke upravy na tomto kousku se mi zrovna moc nelibi, hlavne ta stribrna zrcatka vypadaji jak nejlacinejsi tuzing ... sorry ... ale to me primo odpuzuje. Osobne bych tedy volil jiny autak ... Focus ST ... nejen hezci (oproti obycejnemu Focusu ja to krasavec), ale i o neco praktictejsi ... samozrejme v nabrousenem benzinu.
PS: v D5 se mozna v dohledne dobe svezu ... avsak ve velke S80, tak jsem zvedav ... jen predesilam, ze s naftou stejne moc velke zkusenosti nemam, takze to bude tezce subjektivni :)
isis2000
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 11:29, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
Muron napsal:
Zatím mám pocit, že jsem příspěvky pod nicky Muroň/Muron zatím psal sám. Přihlásí mně to s diakritikou i bez (!!!). Ale vzhledem k té toleranci při přihlašování nebude těžké se za někoho vydávat.
Nevěřím že jsi to ty, nejsi tak blbej abys tady machroval o svých titulech a Polu v TDičku nebo snad ano?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 11:44, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
zigi napsal:
Nevěřím že jsi to ty, nejsi tak blbej abys tady machroval o svých titulech a Polu v TDičku nebo snad ano?
Ale jo, buď jsem tak blbej nebo tak činím s notnou mírou nadsázky a sebeironie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 12:12, For Tomáš Juřička
anonym napsal:
Žádné auto, vážený Edmunde (žeby Dantes???), není nejlepší. Zvláště pak Opel. Dnes asi již nejsou auta vyložené špatná, vynecháme-li čínu. Jsou auta dobrá, lepší a ještě lepší. Já bych řekl, že většina modelů značky Opel patří do kategorie aut dobrých. Přirovnávat k tam odlišnému vozu, jakým C30 bezesporu je, JAKÝKOLIV jiný vůze, je divné. Ale nadřazovat nějakou značku nad jinou, jen proto, že sám vlastním nějaký jeden model, je přímo hloupé.

Stran C30: nemám výhrady k tomuto vozu, vyjma poři...
Dnes jsem si dal VELMI záležet, abych nenapsala cokoliv kontroverzního, či abych nepochválila nebo se jakkoliv nezmínila o svém svoučasném voze, naopak JEN a JEN jsem popsala pocity a dojmy z Volvo, no jak je vidět výše, někomu je evidentně jedno CO píši...
K vašemu dotazu. S60 si koupila kamarádka (s motorem 2,4) a jde o zcela "bezproblémový vůz", ale osobně bych zřejmě volila jinak. Možná jsem zaujatá, ale shodou okolností vím o dlouhodobých problémech automobilky Volvo - osobní vozy, a i když se to na produkci přímo neprojevuje (a důsledkem jsou v některých případech slušné ceny) přeci jen určitá morální zastaralost i u nových modelů je. Ne u řady 30, 40, 50 - tedy klonu Focus, tam je (zřejmě) vše o.k., ale S60 není výkřik techniky. Na druhou stranu poklidnou jízdu a pocit z ní "typické Volvo" zajistí.
O motoru D5 jsem se již párkrát zmínila, nejsem jeho fanynka (mému "pohledu na věc", D5 "pasuje" jen do kombíků V). Opravdu si myslím, že Volvo pochybilo, že do svých vozů nepřebírá z "koncernových zdrojů" motory 2.2 HDi a ještě lépe (do téměř prémiové značky takový motor patří 2.7 HDi). Jistě se najde nějaký "vtipálek", který se o tato má slovo bude opět chtít otřít, ale rozdíl mezi D5 a V6 2.7 HDi (jedno turbo na každou řadu válců) je pocitově rozdíl generace. Na tom si trvám, a až oni "popichovatelé" jednou budou mít možnost se s těmito pohonnými jednotkami svézt, stejně mi budou muset dát za pravdu (nebo lhát, to je také varianta). Po poslední úpravě je D5 rozhodně dostatečně výkonný, tam NENÍ problém, myslím že budete spokojen, v některých chvilkách dokonce možná budete mít pocit, že je silnější než podvozek. Ale (a teď to trochu přeženu!) svým chodem mi připomíná TD-TD-TDi. Pravděpodobně za tato slova schytám (opět) kritiku ale musela jsem to napsat (protože to tak prostě cítím).
Máte-li vybráno a S60 je vaším favoritem, chyba to není, ale já osobně bych zvážila i jiný (benzínový) motor (samozřejmě neznám jak, a kolik km najezdíte atd......)
PS: Naprostá většina lidí nemá možnost jezdit více vozy a tak (logicky) doporučuje tu značku, jejímž vozem právě jezdí (to je asi "normální"). Sice jsem opakovaně psala, že to v žádném případě není o zemi původu, o značce, dokonce i u jednoho modelu je nutné důkladně porovnat motory atd., ale ....
PPS: S tou cenou C30 to také nevidím jako drama (sama jsem "doporučila" k pozornosti opravdu předražené 135i). Mimochodem C30 není až tak originální, volvo "jen" sahlo maličko do minulosti a "reinkarnovalo" model 480 (snad si to číslo pamatuji správně, prostě malé volvo, kdysi vyráběné v Nizozemí - doufám, že si to pamatuji správně, aby mne tu zase "neukamenovali"). Technicky je nové C30 "jen" Mazda 3 a Ford Focus, já bych z těchto tří možná zvolila Mazdu 3 s oním motorem 1.6 D (pro "normální" ježdění, myslím, černý kůň své kategorie)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 12:18, Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
C30 je rozhodne individualita. Ale ty opticke upravy na tomto kousku se mi zrovna moc nelibi, hlavne ta stribrna zrcatka vypadaji jak nejlacinejsi tuzing ... sorry ... ale to me primo odpuzuje. Osobne bych tedy volil jiny autak ... Focus ST ... nejen hezci (oproti obycejnemu Focusu ja to krasavec), ale i o neco praktictejsi ... samozrejme v nabrousenem benzinu.
PS: v D5 se mozna v dohledne dobe svezu ... avsak ve velke S80, tak jsem zvedav ... jen predesilam, ze s naftou stejne moc velke zkuseno...
Jsem zvědava na vaše dojmy z motoru D5. Jak jsem výše napsala, co se výkonu týče, problém nevidím. Asi by to chtělo (alespoň na dálku) porovnat s čímkoliv jiným. Doporučila bych (vůz o třídy POD volvo S80), Citroën C5 2.7 HDi (možná by dokonce stačil i 2.2 HDi Biturbo) - PAK by mne VELMI zajímal váš názor. Dle mých zkušeností je rozdíl výrazný, snadno definovatelný, pocit z jízdy je (a to by NEmělo být) jednoznačně lepší u "francouze" střední třídy.
PS: Doneslo se mi, že se testuje Focus RS a že verzi ST "zadupe" do země....
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 12:19, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
Muron napsal:
Ale jo, buď jsem tak blbej nebo tak činím s notnou mírou nadsázky a sebeironie
Rudlíku, to je škoda slov, nějak nevěřím, že by se šli do slovníku podívat co to "sebeironie" a "nadsázka" znamená...
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 12:33, RE: For Tomáš Juřička
anonym napsal:
Dnes jsem si dal VELMI záležet, abych nenapsala cokoliv kontroverzního, či abych nepochválila nebo se jakkoliv nezmínila o svém svoučasném voze, naopak JEN a JEN jsem popsala pocity a dojmy z Volvo, no jak je vidět výše, někomu je evidentně jedno CO píši...
K vašemu dotazu. S60 si koupila kamarádka (s motorem 2,4) a jde o zcela "bezproblémový vůz", ale osobně bych zřejmě volila jinak. Možná jsem zaujatá, ale shodou okolností vím o dlouhodobých problémech automobilky Volvo - osobní vozy...
Dneska jsem si dal .... :D JE TO TRANSSEXUAL
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 12:54, RE: For Tomáš Juřička
anonym napsal:
Dneska jsem si dal .... :D JE TO TRANSSEXUAL
Chvilku mi trvalo, než mi to došlo! Tedy za překlep mne tady někdo "peskoval" i o víkendu, ale nepřeháníte to? Řekla jsem (popravdě), že jsem v trochu jiném časovém pásmu, nějaký tisíc km od Brumly a píši na "nojbuku" (to mi nedávno někdo v Praze řekl a také mi docela dlouho trvalo, než jsem pochopila o co jde). Sice jsem si na něj už "zvykla", ale má výrazně citlivější klávesnici a i proto se zvýšil počet mých překlepů. A to rozebíráme v místě kde každý druhý píše naprosté pitomosti, sprostá slova nejsou žádný výjimka, o chybách raději nemluvit. Nemáte pocit, že na MOU (absolutní) dokonalost a bezchybnost máte 10x vyšší nároky, než na sebe (ne že by to tak nebylo i v "normálním" životě)?
Narozdíl od naprosté většiny (vlastně všech) místních diskutujících mluvím JEN pravdu, nevymýšlím si (píši JEN o tom co jsem sama zažila, případně kombinuji s tím co jsem četla, rozhodně si nevymýšlím jak je tu zcela běžné), k dispozici jsem dala i svá foto (co by jste chtěl víc?).
PS: Doufám, že alespoň pochválíte jak se operace povedla!
PPS: A vy jste anonyme KDO?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 12:58, RE: Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
Jsem zvědava na vaše dojmy z motoru D5. Jak jsem výše napsala, co se výkonu týče, problém nevidím. Asi by to chtělo (alespoň na dálku) porovnat s čímkoliv jiným. Doporučila bych (vůz o třídy POD volvo S80), Citroën C5 2.7 HDi (možná by dokonce stačil i 2.2 HDi Biturbo) - PAK by mne VELMI zajímal váš názor. Dle mých zkušeností je rozdíl výrazný, snadno definovatelný, pocit z jízdy je (a to by NEmělo být) jednoznačně lepší u "francouze" střední třídy.
PS: Doneslo se mi, že se testuje Focus...
Kylie, mám dotaz. Patří ten D5 mezi turbodmychadla chlazená vodou? Báwové to tak mají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 13:19, RE: Milý isis(i) 2000
Muron napsal:
Kylie, mám dotaz. Patří ten D5 mezi turbodmychadla chlazená vodou? Báwové to tak mají.
To jsi mne dostal, opravdu nevím!
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 13:23, RE: Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
To jsi mne dostal, opravdu nevím!
Kylie
Nevadí, zeptám se šváry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 13:37, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Já sem od té doby co sem píše svoje pindy Kylie nepřispívám.A myslím že nejsem sám.David V,kterej psal docela dobř edo diskuzí už sem taky nepíše což je škoda.Už si příspěvky jen čtu. (teda ty její a reakce na ně přeskakuju,naštestí se pod ně podepisuje,tak se v tom dá celkem dobře zorientovat.Nenávídím ty její blbý pindy,ne snad proto že by někdy zranila moje ego,ale proto že neuzná ničí pravdu.U některé baby se pozná že je to kráva až po dlouhé době,ale tuto jsem identifikoval velmi rychle.Dop...
Entschuldigen Sie mir bitte, was ist das "pindy"?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 13:40, RE: Astra OPC
Muron napsal:
Vidíte, jednou se opozdím a už mě sháníte. Ale počkejte, od ledna jsem ředitelem a nebudu mít na plkání s blbcema čas (na diskusi na úrovni s Kylie se čas najde, alespoň pro člověka, který si ho umí zorganizovat). BMW 135i nedoporučím. Sice je to výborný motor a auto se mi líbí, nicméně sdílím názor pana R.P., že je to předražená motokára. Doporučím Vám Alfu MiTo, což je taková sovička, nejlépe s motorem 1,6 JTDm (88kw). Samozřejmě to nebude takový držák jako můj 1,9 Tdi 66 Kw nebo starý 1,9 JTD...
Ty máš přehled, Rudlíku! Ano, to by opravdu mohlo být zajímavé auto(íčko).
PS: Ti nám to určitě zase "nandají", že jsme se shodli (a ani je nenapadne se podívat CO to chválíš a o JAKÝ motor jde)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 13:44, RE: design a cena
anonym napsal:
škoda toho divnýho zadku,nějak mi to tam nesedí,předek i profil je agresivní,ale zadek je hodně o zvyku,Volvo šlo vždycky svojí cestou,což samozřejmě není špatně.Jinak poměrně zajímavá volba kdybych se chtěl lišit,ale za ty prachy...řešil bych hothatch typu Astra OPC nebo Focus ST.
Tomi
Zapomněl jste na Mazdu 3 s jejím divokým motůrkem 2.3 (tu bych možná zvolila já, nebo počkala na Focus RS, nebo připlatila na 135i, nebo zkusila nový Lancer, nebo se vrátila k Subaru počkala na Imprezu sedan, nebo... Bože ono to je TAK složité)
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 14:09, RE: Milý isis(i) 2000
anonym napsal:
Jsem zvědava na vaše dojmy z motoru D5. Jak jsem výše napsala, co se výkonu týče, problém nevidím. Asi by to chtělo (alespoň na dálku) porovnat s čímkoliv jiným. Doporučila bych (vůz o třídy POD volvo S80), Citroën C5 2.7 HDi (možná by dokonce stačil i 2.2 HDi Biturbo) - PAK by mne VELMI zajímal váš názor. Dle mých zkušeností je rozdíl výrazný, snadno definovatelný, pocit z jízdy je (a to by NEmělo být) jednoznačně lepší u "francouze" střední třídy.
PS: Doneslo se mi, že se testuje Focus...
Bohuzel C5 v mem okoli nikdo nema a obchazet bazary ci showroomy na testovaci jizdu se mi moc nechce.
Focus RS je zcela jine naradi nez "civilnejsi" STecko, u nej je jasne, ze cokoliv zadupe :) ... kdyz se poohlizet po nabrousenych kusech, tak bych volil spis Imprezu STi-cko (ale ten novy design mi stale nejak nejde po chuti, asi jsem si prilis zvyk na klasicke tvary predchozich Imprez) ci Misaka EVO :) Skoda ze ten Focus bude opet jenom predohrab, co jsem se docetl. Avsak za podobne penize jako je toto Volvo by me proste STcko stacilo, cokoliv lepsiho je samozrejme za vic barevnych papirku. A vyse zminovana 135 od BMW, tak tu bych zaradil uz zcela uplne bokem, to je proste male kupatko a jeho brutalni sestivalec s nim cvici jako by se nechumelilo :)
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.