0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké je nové Volvo C30 D5?

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 00:14, edmund
Pěkné, ale sáhl bych raději po astře, ideální opc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 02:35, Astra OPC
anonym napsal:
Pěkné, ale sáhl bych raději po astře, ideální opc.
Astra OPC je sice rozměrově obdobný vůz, ale ZCELA nesrovnatelný. Mám-li pravdu říci, to bych raději volila jedničkové kupé bmw 135i.
Ale k volvu, podvozek Focus je velmi dobrý a dříve testovaná motorizace 1.6 D je, dle mého názoru, pro tento vůz naprosto ideální ze všech hledisek. "Divoký" T5 znám z S40 (což je to samé auto, stejná technika, jen ne tak "atraktivního" vzhledu) a komu nevadí lehký sponzoring ropných společností jej ráda doporučím a potěší i chlapečka i holčičku (při předjíždění vozů TIR - skvělý, jen mi malinko trvalo než jsem si zvykla na "nástup" turba někde u 1500 ot.).
Tenhle motor také (bohužel) znám a ne, ne, ne. Už jsem říkala NE? NElíbí se mi v luxusním sedanu S80 a NElíbí se mi v maličké C30 (snad v kombících V je "vhodný"). Tohle těžké monstrum v zatáčce "neukecá" ani povedený podvozek a pro přátele výkonu je T5 asi tak o 99% lepší volbou. Kdo nutně potřebuje silnější naftový motor, v zásadě stejně poslouží dvoulitr Citroën/Ford/Peugeot, i když ho z celé škály naftových motorů Citroën pokládám (vzhledem k objemu) za "nejslabší", v danném případě i tak poslouží lépe (a trvám si, že optimum pro toto autíčko je 1.6 D).
Vzhledově se mi C30 líbí, a i když s Buřtíkem trochu patříme mezi potencionální kupce takového vozu, poněkud na rozpacích jsem ze zavazadlového prostoru. Vzhledově nemám nejmenší problém, a nevyhledávám "praktická kombi" apod., ale tady mi to příjde příliš a ta roletka....
Chápu snahu o "prémiovost" značky, ale reálná pořizovací cena je s trochou výbavy hravě přes 800 000 kč, což na malý třídveřový hatchback nižší střední třídy s poněkud nevhodným motorem není málo.
Tak a můžete popichovat, že C5 je (nej)lepší...
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 06:55, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Astra OPC je sice rozměrově obdobný vůz, ale ZCELA nesrovnatelný. Mám-li pravdu říci, to bych raději volila jedničkové kupé bmw 135i.
Ale k volvu, podvozek Focus je velmi dobrý a dříve testovaná motorizace 1.6 D je, dle mého názoru, pro tento vůz naprosto ideální ze všech hledisek. "Divoký" T5 znám z S40 (což je to samé auto, stejná technika, jen ne tak "atraktivního" vzhledu) a komu nevadí lehký sponzoring ropných společností jej ráda doporučím a potěší i chlapečka i holčičku (při p...
Jasně že C5 je (nej)lepší. Zvlášť po faceliftu.
A kdepak je Muroň se skvělým Polo sedanem? Zaspal? Tipuji, že taky doporučí 135i. Samozřejmě, že nebude chybět pár slov na srovnání se svým 1,9 66kw. Potom nastane vzájemná komunikace záhadné Kylie s p. Muroňem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:20, RE: edmund
anonym napsal:
Pěkné, ale sáhl bych raději po astře, ideální opc.
Edmunde, vážně Vás baví pořád dokola prosazovat značku Opel?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:22, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Jasně že C5 je (nej)lepší. Zvlášť po faceliftu.
A kdepak je Muroň se skvělým Polo sedanem? Zaspal? Tipuji, že taky doporučí 135i. Samozřejmě, že nebude chybět pár slov na srovnání se svým 1,9 66kw. Potom nastane vzájemná komunikace záhadné Kylie s p. Muroňem.
Když vidím příspěvek od paní Kylie, tak se mi ježí chlupy na šourku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:23, RE: edmund
anonym napsal:
Edmunde, vážně Vás baví pořád dokola prosazovat značku Opel?
je nejlepší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:32, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Když vidím příspěvek od paní Kylie, tak se mi ježí chlupy na šourku!
Ze začátku to ještě šlo, ale čeho je moc toho je příliš. Je to pořád na jedno "brdo" - C5 je pupek světa a vy všichni víte úplný ho (jasně Muroňe)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:33, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Ze začátku to ještě šlo, ale čeho je moc toho je příliš. Je to pořád na jedno "brdo" - C5 je pupek světa a vy všichni víte úplný ho (jasně Muroňe)
teda: jasně mimo Muroňe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:34, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Když vidím příspěvek od paní Kylie, tak se mi ježí chlupy na šourku!
Já sem od té doby co sem píše svoje pindy Kylie nepřispívám.A myslím že nejsem sám.David V,kterej psal docela dobř edo diskuzí už sem taky nepíše což je škoda.Už si příspěvky jen čtu. (teda ty její a reakce na ně přeskakuju,naštestí se pod ně podepisuje,tak se v tom dá celkem dobře zorientovat.Nenávídím ty její blbý pindy,ne snad proto že by někdy zranila moje ego,ale proto že neuzná ničí pravdu.U některé baby se pozná že je to kráva až po dlouhé době,ale tuto jsem identifikoval velmi rychle.Doporučil bych redakci aby provedla určité změny.Přispívat jen registrovaným a max 3 příspěvky od jednoho člověka pod každej článek.Pouvažujte o tom,nejsem jedinej kdo sem kvuli ní nepíše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:39, RE: edmund
anonym napsal:
je nejlepší!
Žádné auto, vážený Edmunde (žeby Dantes???), není nejlepší. Zvláště pak Opel. Dnes asi již nejsou auta vyložené špatná, vynecháme-li čínu. Jsou auta dobrá, lepší a ještě lepší. Já bych řekl, že většina modelů značky Opel patří do kategorie aut dobrých. Přirovnávat k tam odlišnému vozu, jakým C30 bezesporu je, JAKÝKOLIV jiný vůze, je divné. Ale nadřazovat nějakou značku nad jinou, jen proto, že sám vlastním nějaký jeden model, je přímo hloupé.

Stran C30: nemám výhrady k tomuto vozu, vyjma pořizovací ceny. Ale to už je daň za jakousi originalitu. Volvo ať se to někomu líbí nebo ne, je přece jen tak trochu prémiovka.

Dobrý den Kylie,
Vás bych se chtěl zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s Volvem S60 D5? Dívám se na roč. tak 03 a výše, max. do 150tkm, nejraději přímo někde v autohausu VOLVO. Děkuji předem za vaše postřehy.

Tomáš Juřička
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:42, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Já sem od té doby co sem píše svoje pindy Kylie nepřispívám.A myslím že nejsem sám.David V,kterej psal docela dobř edo diskuzí už sem taky nepíše což je škoda.Už si příspěvky jen čtu. (teda ty její a reakce na ně přeskakuju,naštestí se pod ně podepisuje,tak se v tom dá celkem dobře zorientovat.Nenávídím ty její blbý pindy,ne snad proto že by někdy zranila moje ego,ale proto že neuzná ničí pravdu.U některé baby se pozná že je to kráva až po dlouhé době,ale tuto jsem identifikoval velmi rychle.Dop...
Di do hajzlu kreténe. Pro Vás pár, co Vám Kylie vadí, mám jedinou radu-už běžte do školy a za lavící nějaké střední hnojní sněte dále o tátové feldě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:53, RE: edmund
anonym napsal:
Žádné auto, vážený Edmunde (žeby Dantes???), není nejlepší. Zvláště pak Opel. Dnes asi již nejsou auta vyložené špatná, vynecháme-li čínu. Jsou auta dobrá, lepší a ještě lepší. Já bych řekl, že většina modelů značky Opel patří do kategorie aut dobrých. Přirovnávat k tam odlišnému vozu, jakým C30 bezesporu je, JAKÝKOLIV jiný vůze, je divné. Ale nadřazovat nějakou značku nad jinou, jen proto, že sám vlastním nějaký jeden model, je přímo hloupé.

Stran C30: nemám výhrady k tomuto vozu, vyjma poři...
No jistě že má, řídila i Knight Rider
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:56, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Di do hajzlu kreténe. Pro Vás pár, co Vám Kylie vadí, mám jedinou radu-už běžte do školy a za lavící nějaké střední hnojní sněte dále o tátové feldě.
Hmmm to jsou slova puberťáka,kterej je z ní uplně posranej.
A pokud nejsi puber ťák koukej makat ty zmrde a nesurfuj v pracovní době po internetu a přestaň si nad jejich příspěvkama honit.
Jo a na záveř bych jen dodal neurážej vysokoškolsky vzdělaný lidi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 08:02, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
Hmmm to jsou slova puberťáka,kterej je z ní uplně posranej.
A pokud nejsi puber ťák koukej makat ty zmrde a nesurfuj v pracovní době po internetu a přestaň si nad jejich příspěvkama honit.
Jo a na záveř bych jen dodal neurážej vysokoškolsky vzdělaný lidi.
No víš, ty ubožáčku, já teda znám spousty a spousty vysokoškoláku, ale představ si, že ani jeden, ani jeden se tím nechlubí. U tebe pochybuju o dokončení učňáku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 08:15, design a cena
škoda toho divnýho zadku,nějak mi to tam nesedí,předek i profil je agresivní,ale zadek je hodně o zvyku,Volvo šlo vždycky svojí cestou,což samozřejmě není špatně.Jinak poměrně zajímavá volba kdybych se chtěl lišit,ale za ty prachy...řešil bych hothatch typu Astra OPC nebo Focus ST.
Tomi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 09:38, Co je špatnýho na kufru ?
Co to je proboha za slovo - zavazadelník ????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 09:44, RE: Co je špatnýho na kufru ?
anonym napsal:
Co to je proboha za slovo - zavazadelník ????
tady někdo nemá rád slovo "ZAVAZADELNÍK"

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 09:48, RE: Astra OPC
anonym napsal:
Jasně že C5 je (nej)lepší. Zvlášť po faceliftu.
A kdepak je Muroň se skvělým Polo sedanem? Zaspal? Tipuji, že taky doporučí 135i. Samozřejmě, že nebude chybět pár slov na srovnání se svým 1,9 66kw. Potom nastane vzájemná komunikace záhadné Kylie s p. Muroňem.
Vidíte, jednou se opozdím a už mě sháníte. Ale počkejte, od ledna jsem ředitelem a nebudu mít na plkání s blbcema čas (na diskusi na úrovni s Kylie se čas najde, alespoň pro člověka, který si ho umí zorganizovat). BMW 135i nedoporučím. Sice je to výborný motor a auto se mi líbí, nicméně sdílím názor pana R.P., že je to předražená motokára. Doporučím Vám Alfu MiTo, což je taková sovička, nejlépe s motorem 1,6 JTDm (88kw). Samozřejmě to nebude takový držák jako můj 1,9 Tdi 66 Kw nebo starý 1,9 JTD 77 KW, ovšem u auta této třídy se čeká, že s ním majitel bude umět jezdit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 09:51, RE: Astra OPC REDAKCE!!!!!
anonym napsal:
No víš, ty ubožáčku, já teda znám spousty a spousty vysokoškoláku, ale představ si, že ani jeden, ani jeden se tím nechlubí. U tebe pochybuju o dokončení učňáku.
Přesně. Sám mám dva akademické tituly a ještě jsem to tady nešířil. Spíš tu šířím, že mám v Polu 1,9 Tdi 66 Kw s rotačním čerpadlem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 10:15, RE: Co je špatnýho na kufru ?
anonym napsal:
Co to je proboha za slovo - zavazadelník ????
Čestina je krásný jazyk a myslím, že slovo jako "zavazadelník" není od věci. Nechci čtenáře obtěžovat neustálým spojením "zavazadlový prostor" apod. Nabízí se ještě slovo "kufr", jenže to mi nepřijde vhodné. Když se řekne kufr, vidím cestovní zavazadlo. Pokud znáte nějaký vhodnější výraz, sem s ním...
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.