0
zpět
 

diskuze k tématu: Pět nejrozšířenějších MPV - které koupit?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla, americká vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 00:41, Multipla
Taky nás je 5 a Multipla je na tom co do vnitřního prostoru srovnatelná s těmito vozy. A co se týká ceny tak bude minimálně o 1/4 levnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 05:59, RE: Multipla
anonym napsal:
Taky nás je 5 a Multipla je na tom co do vnitřního prostoru srovnatelná s těmito vozy. A co se týká ceny tak bude minimálně o 1/4 levnější.
Dala by se do výběru zařadit i Zafira, podle nadpisu Pět nejrozšířenějších MPV, tak jsem ani neváhal že by nebyla ve výběru, ale ona tam fakt není, navíc Scenik je taky velice oblíben, nadpis nebude pravdivý
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 07:11, RE: Multipla
anonym napsal:
Dala by se do výběru zařadit i Zafira, podle nadpisu Pět nejrozšířenějších MPV, tak jsem ani neváhal že by nebyla ve výběru, ale ona tam fakt není, navíc Scenik je taky velice oblíben, nadpis nebude pravdivý
Jenže to by tam pak musel být např. i takový FoFo C-max nebo VW Touran atd. Tohle jsou prostě ta menší MPV, takže trochu jinde jsme, je to jiná vesnice.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 08:18, RE: Multipla
anonym napsal:
Taky nás je 5 a Multipla je na tom co do vnitřního prostoru srovnatelná s těmito vozy. A co se týká ceny tak bude minimálně o 1/4 levnější.
Kde si vzal informaci, že je jich doma 5? (Jsi prostě majitelem Multiply, je mi to jasné...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 08:28, A etalon MPV?
Já vím, že se paní na Espace neptala, ale nejlepší MPV na trhu nezmínit je jaksi hloupé, jde - li o odbornou radu. Prosím panzerwagenisty, aby nepsali o "frantíkách", nevědí, kde opravdová kvalita je! A abych byl spravedlivý Carnival tam také patří...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 08:38, RE: Multipla
anonym napsal:
Kde si vzal informaci, že je jich doma 5? (Jsi prostě majitelem Multiply, je mi to jasné...)
nauč se číst a pak se dočteš že jich je pět
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 08:41, RE: A etalon MPV?
anonym napsal:
Já vím, že se paní na Espace neptala, ale nejlepší MPV na trhu nezmínit je jaksi hloupé, jde - li o odbornou radu. Prosím panzerwagenisty, aby nepsali o "frantíkách", nevědí, kde opravdová kvalita je! A abych byl spravedlivý Carnival tam také patří...
Espace byl prvni a ve sve dobe jediny a tudiz nejlepsi. V postupujicim case ovsem ovsem Renault zrovna neoslni spolehlivosti (resp. musite mit stesti, aby auto fungovalo tak, jak ma). A Kia Carnival - jeji spolehlivost pravda neznam, ale osobne se mi prinejmensi nelibi (nekomu se ovsem libit muze).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 08:52, RE: A etalon MPV?
anonym napsal:
Espace byl prvni a ve sve dobe jediny a tudiz nejlepsi. V postupujicim case ovsem ovsem Renault zrovna neoslni spolehlivosti (resp. musite mit stesti, aby auto fungovalo tak, jak ma). A Kia Carnival - jeji spolehlivost pravda neznam, ale osobne se mi prinejmensi nelibi (nekomu se ovsem libit muze).
Carnival je zaujimave vozidlo a vobec nie zle. Odporucam vyskusat. co sa tyka spolahlivosti - po 100000 km ziaden problem. Uvidim co bude dalej :)
Akurat pozor na kontrolou oleja - rad si cucne a je pravdepodobne, ze od vymeny do vymeny bez doliatia nevydrzi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 09:01, RE: A etalon MPV?
anonym napsal:
Espace byl prvni a ve sve dobe jediny a tudiz nejlepsi. V postupujicim case ovsem ovsem Renault zrovna neoslni spolehlivosti (resp. musite mit stesti, aby auto fungovalo tak, jak ma). A Kia Carnival - jeji spolehlivost pravda neznam, ale osobne se mi prinejmensi nelibi (nekomu se ovsem libit muze).
Pokud mě paměť neklame - nebyl náhodou první Chrysler Voyager ?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 09:31, Velká a menší MPV
Pokud jsem to dobře pochopil, čtenářka v původním dotazu hledá velké MPV (její předvýběr tomu napovídá). Proto si myslím, že jí nelze navrhovat Zafiru, C-MAXe, Scenica apod. To jsou malá MPV! Prostor v nich je jinde než u třeba P807. Multipla je dobré řešení, ale prostorově? Kufr je mnohem menší. Prostě není pravda, že co se jmenuje MPV, je prostorový zázrak (mimochodem - Roomster je prý také MPV, ale tři autosedačky do něj dostanete jen násilím).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 09:53, RE: Multipla
anonym napsal:
Kde si vzal informaci, že je jich doma 5? (Jsi prostě majitelem Multiply, je mi to jasné...)
5. členná rodina znamená jako že jich je doma pět, z toho jsem to usoudil. Nebo myslíš že když napíše 5. členná tak jsou jen čtyři?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 10:28, RE: Multipla
anonym napsal:
Dala by se do výběru zařadit i Zafira, podle nadpisu Pět nejrozšířenějších MPV, tak jsem ani neváhal že by nebyla ve výběru, ale ona tam fakt není, navíc Scenik je taky velice oblíben, nadpis nebude pravdivý
Zafira a Scenic jsou o tridu mensi auta a rozhodne prostorem nemuzou konkurovat vyse zminenym autum. Spis supluji kombiky nizsi stredni tridy s lepsi variabilitou. Me tam chybi jeste Renault Espace. I kdyz tam je riziko draheho pruseru zdaleka nejvetsi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 10:32, RE: A etalon MPV?
watchtower napsal:
Pokud mě paměť neklame - nebyl náhodou první Chrysler Voyager ?!
Myslim ze ne. Prvni generace Espace je tusim z roku 87, voyager je az 91 (odhad). Renault byl prvni, kdo s timhle prisel. A BTW - prvni generace espace byla na uzitny prostor nejlepsi ze vsech dosavadnich. Zadny tapecirung, proste more mista.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 10:36, RE: A etalon MPV?
Womaida napsal:
Myslim ze ne. Prvni generace Espace je tusim z roku 87, voyager je az 91 (odhad). Renault byl prvni, kdo s timhle prisel. A BTW - prvni generace espace byla na uzitny prostor nejlepsi ze vsech dosavadnich. Zadny tapecirung, proste more mista.
První Espace 84, Voyager o rok dřív.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 11:10, RE: Multipla
anonym napsal:
5. členná rodina znamená jako že jich je doma pět, z toho jsem to usoudil. Nebo myslíš že když napíše 5. členná tak jsou jen čtyři?
mamka, tatka, 2 adolescenti/tky a pes :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 11:58, RE: Velká a menší MPV
anonym napsal:
Pokud jsem to dobře pochopil, čtenářka v původním dotazu hledá velké MPV (její předvýběr tomu napovídá). Proto si myslím, že jí nelze navrhovat Zafiru, C-MAXe, Scenica apod. To jsou malá MPV! Prostor v nich je jinde než u třeba P807. Multipla je dobré řešení, ale prostorově? Kufr je mnohem menší. Prostě není pravda, že co se jmenuje MPV, je prostorový zázrak (mimochodem - Roomster je prý také MPV, ale tři autosedačky do něj dostanete jen násilím).
3 sedačky tam dostanete v klidu.
2 na zadni sedadla a jednu do kufru :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 12:59, RE: Velká a menší MPV
watchtower napsal:
3 sedačky tam dostanete v klidu.
2 na zadni sedadla a jednu do kufru :o)
Nechápu jak může být Roomster vůbec otypovaný pro 5 osob. Protřední sedačka mi připadá jako "utopená", nepovedená loketní opěrka. Sedět se na tom nedá vůbec a třetí sedačku dáte opravdu jedině do kufru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 14:09, S-MAX
Nejhezčí MPV je Ford S-MAX,ostatní jsou oproti ní jen krabice
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 14:12, RE: S-MAX
Marcus napsal:
Nejhezčí MPV je Ford S-MAX,ostatní jsou oproti ní jen krabice
Řekněme, že v současné době není ještě dost ojetý.
Jo celkový design není špatný, až na ta zadní světle. Stejně jako Galaxy. Příliš fádní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.03.2008 16:58, RE: S-MAX
Marcus napsal:
Nejhezčí MPV je Ford S-MAX,ostatní jsou oproti ní jen krabice
Ford nestojí ani za starou belu. Kurňa a co takhle MAZDA 5 !!! Ten kdo trošku o autech ví, tak o ní alespoň uvažuje. Tahle kára nemá mezi zmiňovanými konkurenci. Ten kdo tyhle auta (nebo alespoň většinu z nich) nezná, tak to asi nepobere jako vždy - mam namysli ty kecy typu ,,no jo zase jeden japončíčkář, a že japonec až nakonec...." tyhle kecy sou už trochu trapný. Prostě je to super auto, narozdíl od ostatních spolehlivý, fakt se spoustou předností a super podvozkem (ten namá společnej s Fordem !!! , jak by zas někdo moh namítat !!! ) Pro 5ti členou rodinu, která chce prostornej vůz je to až až. Jo a nejsem majitelem tohohle auta. Vlastnim jinou ,,Mazlinu", jen nikdy víc ty ,,pežoťácký" ,,renolťácký" a nevim čí popelnice (jinak řečeno kasičky na prachy a hovno z toho) Nakonec ten Japonec vyjde levnějc. To ale většina pozná až co začne jezdit s ,,frantíkem" do servisu tak pravidelně, jako maj ženský menstruaci.
Doporučuji Mazdu 5. Jen můj názor. Nejsem proti ostatním značkám, jen už nikdy nedostanou mojí důvěru, o tu se už připravili.
A pro holky, Pětka je stejnak i nejhezčí :)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.