0
zpět
 

diskuze k tématu: Vybíráme spolehlivé rodinné auto za 160 tis. Kč.

kategorie zařazení tématu: automobilky, německá vozidla, poradna, jaké auto koupit, německá vozidla, německá vozidla, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.09.2012 21:22, rada
A není pan Hnilička čirou náhodou MAREK KŘIŽ, FRYDEK-PISTEK ?
A jinak doporučuji Ford Mondeo,combi, je to malý stěhovák ( i O1 má menší kufr ), podvozek příkladný, ceny přijatelné. Od roku 2004 jsou v pozinku, takže rok 04 - 08. Bude záležet na stavu konkrétního kusu. A samozřejmě benzín.
Nejsem ( FORDISTA ), ale tohle auto mě překvapilo. V dobrém. Třeba Vás také osloví.
Ke koupi si pozvěte někoho, kdo tomu rozumí a kterému věříte.
Hodně štastných kilometrů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.09.2012 21:48, rada
Fakt je Mondeo pozink až od roku 2004? Mimochodem bratr koupil před týdnem kombíka 1,8 s LPG a to auto jede hůř jak služební F TSI, takže doporučuji minimálně s dvoulitrem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.09.2012 22:21, rada
Tak snad vím, jak se jmenuji a kde bydlím. Nemám důvod zde uvádět vymyšlené jméno. A bydlím v obci Bělov.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 09:04, rada
Nikde jsem se nedočetl, že tazatel chce sedan. Ať počítám, jak počítám, 2 dospělí a 2 děti jsou 4. Takže pokud to není muslim s harémem, svatá čtveřice nebo bigamista, uchází mi smysl 6 místného vozu. To, že ho "potřebuje" J.H., není důvod ho vmasírovávat tazateli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 09:04, rada
Mondeo je pozink užod roku 2000, ale trpělo na zatíkání do dveří, které bývají u starších ročníků dole rezavé (není podmínkou).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 11:29, rada
Máme C-MAXE 2,0l benzín, roční nájezd i ostatní "cestování" zhruba stejně jak uvádíte. Zatím velká pohoda. R.v.2005 najeto 110tis závady zatím žádné (´tuk,´tuk), spotřeba 7,5 - 10l/100km (10je město). Jízda z pozice řidiče paráda. Ceny servisu a ND u Forda obecně příznivé. Někdo (většinou ženy) cení i lepší rozhled z auta a obratnost ve městě ve srovnání s Mondeem. Další + jsou posuvná zadní sedadla, tak pokud se jede ve čtyřech bez bagáže místa je všude dost. Jen zabalit se na dovolenou ve čtyřech (2dospělí 2děti) bude asi znamenat box na střechu. Takže C-MAXE doporučuju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 13:40, rada
TAKŽE ABY BYLO JASNO KURVA , SPOLEHLIVÉ AUTO JE JEN JEDNO A TO JE ZNAČKA BMW V TOMHLE PŘÍPADĚ BYCH VOLIL 33o i 17O kw ročník O5 model E-46. ŽADNÉ JINÉ AUTO DO 17o NENÍ LEPŠÍ NEŽ 6 VÁLEC Z MNICHOVA NAKY VYMRDANÝ FORDY A JINÉ HLUPOVINY MŮŽETE DOPORUČOVAT ROMŮM V BRNĚ NA CEJLU , ALE NE SOLIDNÍM UŽIVATELŮM TAKŽE ZA MNĚ POUZE BMW 33o KU i . S POZDRAVEM A PŘÁNÍM HEZKÉHO DNE MARA KŘÍŽ MÍSTEK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 13:41, rada
No vidíte, tak dlouho jste vyvolávali duchy, až ho někdo pustil....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 14:31, rada
ještě tu chybí Kajlí se svým Citroenem a ten šmudla co si s ní tak notoval s VW polo 1.9d, pak to bude komplet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 14:41, rada
Sakra tady se to rozjelo Ten šmudla byl Rudlík Muroň a nebylo to s ním tak hrozné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 14:45, rada
Mám Focus II, 1,6 TDCi, v současnosti najeto 226.000km, koupeno nové v r. 2006(390.000,-), za celou dobu ložisko předního kola ve 160.000(3000,-), rozvoďák s pumpou ve 165.000(7000,-), čidlo ABS ve 170.000(1000,-), 202.000 zalomili žhavič ve Fordu, takže sundali hlavu(14000,-), 223.000 výměna komplet tlumičů a uložení ve Fordu(13500,- ,nebylo nutné dělat i zadek, ale chtěl jsem to mít jako nový a to skoro je), protože jeden tekl a zbytek měl 70% účinnost, v 225.000 výměna uložení předního ramene(1250,-). Celkem v poho , pak ještě 2x destičky a ve 180.000 přední kotouče, spotřeba léto 5,4(klima) a v zimě 5,7, já jsem spokojený
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 15:37, rada
Máte pravdu, Kajlí by poradila Citroen C5. Proč ne ? Pro rodinu lepší než amerika i BMW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 17:00, rada
My jsme také měli dvě děti, prak přišlo třetí a pak čtvrté. Když jsem mluvil o rodinném voze, tak jsem měl na mysli auto, kde se vejde hodně osob i nákladu. Takže pro jistotu je lepší mít už vícemístné auto. A i když je jen čtyřčlenná rodina, tak nikdy není na škodu mít více míst v autě, jelikož můžou ještě dvě osoby svézt, když bude potřeba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 19:20, rada
Kurňa, tady se to rozjelo. Hnilička se svým pětilitrem, tolik potřebným pro mladou rodinu. Nebo několik Volv do rodiny, taky provozně levná auta. Když bude mít jedno manžel, druhé manželka ....... A aby toho nebylo dost, přijde MAREK KŘÍŽ s báwem. Já těm mladým také něco poradím. Dnes tady přibyla pěkná recenze na Pandu. To je vůz!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 20:26, rada
Přitom to u Hniličků mohli včas řešit antikoncepcí a stačil by jim býval kabriolet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 21:11, rada
Vzhledem k tomu, že v otázce jsou uvedena menší MPV, tak bych si dovolil doporučit MPV od japonských výrobců Toyota a Honda. Co se týče Toyoty, tak Toyota Corolla Verso a od Hondy FR-V. I když chápu, že FR-V se nemusí líit každému, tak si myslím, že je to hodně nedoceněné auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 23:17, rada
Pro romana i hniličku To s tím prezervativem je výborný nápad. Potom skutečně stačí i mnou doporučená panda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2012 23:38, rada
Pro perspektivně se rozrůstající rodinu bych doporučil pořídit zájezdový autobus s toaletou, nejlépe značky Volvo. Když demontujete část sedaček, dá se v tom dokonce vcelku obstojně bydlet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2012 08:39, rada
Fuha, tu to vyzera ako na fore nejakeho bulvarneho portalu. Nemala by tato diskusia riesit auta? Ak budu chciet ludia citat o antikoncepcii a kto ma v zadku kolko BMW, myslim ze pojdu na topky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2012 09:43, rada
Taky bych uvítal něco k tématu, protože mám jedno z aut, na které se ptá iniciátor diskuze, a slovní ping-pong na téma, kdo je větší noname hrdina mi nepřipadá úplně vhodné pro tento server, myslel jsem, že je to seriózní diskuze a poradna
reagovat
  1 2 3 4 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.