0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo nebo Volkswagen Golf?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, německá vozidla, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 00:28, Mondeo
Tazateli pokud se rozhodnes pro Mondeo, tak vez, ze moje (doposud bezchybne slouzici) je k mani, jelikoz jsem si minuly tyden poridil S-maxe. Pokud te zajima vice informaci tak mrkni na moji zkusenost uzivatele ze dne 6.12.2006.

Jinak Golf je dost odlisne zamerene auto, ktere mi prijde ponekud predrazene. Ale proti gustu zadny disputat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 06:11, Jarek
A ty ceny náhradních dílů, které zájemce zajímali jsou kde? Aspoň obrazně. Hlavně prý na mondeu když se něco posere, tak je to ranec, myslím tím čerpadlo apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 06:12,
A spotřeba?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 06:17, On je blázen!
Za ty prachy by už mohl mít jetou fábku s AAA certifikátem kvality! Proč blbne s golfíkem a mondíkem?

Iáá, iáá, hýk, hýk

Osel

PS: Ideálem by byla stříbrná Octávie, na hlínách, v TDi a s křídlem nebo f kombajnu! Stačilo by jenom padesát papouchů přihodit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 06:22, edmund
Jo, kup to tdi, co táhne vodspodu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 06:22, RE: Jarek
anonym napsal:
A ty ceny náhradních dílů, které zájemce zajímali jsou kde? Aspoň obrazně. Hlavně prý na mondeu když se něco posere, tak je to ranec, myslím tím čerpadlo apod.
Jaký čerpadlo u benzínu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 06:31, RE: On je blázen!
anonym napsal:
Za ty prachy by už mohl mít jetou fábku s AAA certifikátem kvality! Proč blbne s golfíkem a mondíkem?

Iáá, iáá, hýk, hýk

Osel

PS: Ideálem by byla stříbrná Octávie, na hlínách, v TDi a s křídlem nebo f kombajnu! Stačilo by jenom padesát papouchů přihodit!
....jetou fábku s "AAA certifikátem kvality"....Osel....a ideálem octávka...to jsem se dlouho takhle nepobavil)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 07:02, RE: On je blázen!
anonym napsal:
....jetou fábku s "AAA certifikátem kvality"....Osel....a ideálem octávka...to jsem se dlouho takhle nepobavil)
Oslíku v áčkách jsem se byl zprdele podívat včera s kamarádem. Dřív se tam bylo občas na co dívat. Dneska už jsou tam jenom lidovky, kategorie "sportovní vozy" úplně zmizela, "offroady a SUV" taky žádné, zůstaly jen ty oktávky s/bez stříbrného křídla... Anthony přišel na to, na čem se nejvíc vydělává...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 07:14, RE: On je blázen!
anonym napsal:
Oslíku v áčkách jsem se byl zprdele podívat včera s kamarádem. Dřív se tam bylo občas na co dívat. Dneska už jsou tam jenom lidovky, kategorie "sportovní vozy" úplně zmizela, "offroady a SUV" taky žádné, zůstaly jen ty oktávky s/bez stříbrného křídla... Anthony přišel na to, na čem se nejvíc vydělává...
plati, co jsem psal vyse...typek chce vetsiho kombika v benzinu, asi moc nenajezdi a pri cene nafty a dilu na diesela to chapu a ty mu chces nadelit fabku, maly auto a jeste z acek...napises, ze on je osel, ja jsem osel a vrcholem logiky je, ze idealem je octavka proto, ze na ni tonda nejvic vydelava...tak ty ses dobrej kus...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 07:26, RE: On je blázen!
anonym napsal:
Oslíku v áčkách jsem se byl zprdele podívat včera s kamarádem. Dřív se tam bylo občas na co dívat. Dneska už jsou tam jenom lidovky, kategorie "sportovní vozy" úplně zmizela, "offroady a SUV" taky žádné, zůstaly jen ty oktávky s/bez stříbrného křídla... Anthony přišel na to, na čem se nejvíc vydělává...
Já už v áčkách nebyl aspoň půl roku. Ještě mají tak vlezlej a protivnej personál, který hned votravuje jakmile se jim někdo točí kolem aut?

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 07:37, cena oleje
u Mondea 5W30, originál Ford 200 Kč za litr + filtr 210 Kč taktéž origo. Silenbloky na zadní nápravu 2 ks 302 Kč. Jinak nevým, protože za posledních 40tis. km žádná jiná závada. Koupeno před 1,5 lety při 150tis. km., r.v. 2002.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:02, RE: On je blázen!
anonym napsal:
Já už v áčkách nebyl aspoň půl roku. Ještě mají tak vlezlej a protivnej personál, který hned votravuje jakmile se jim někdo točí kolem aut?

Osel
nene, už jim řekli ať tak moc neotravujou nejspíš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:04, Vypinani airbagu spolujezdce
Momentalne jsem taky v procesu "kupovani" bohuzel Mondeo nema vypinani airbagu spolujezdce, takze kvuli detske sedacce koupim golfa. Focus to taky nema
Co se da delat, aspon zkusim jednou VW (ps: pro Oslika, je to 1.6 benzin
pss: Nevite nekdo jaka dalsi auta maji knoflik vypinani airbagu spolujezdce (prosim o srovnatelna auta, ne landrover etc... )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:16, RE: Vypinani airbagu spolujezdce
anonym napsal:
Momentalne jsem taky v procesu "kupovani" bohuzel Mondeo nema vypinani airbagu spolujezdce, takze kvuli detske sedacce koupim golfa. Focus to taky nema
Co se da delat, aspon zkusim jednou VW (ps: pro Oslika, je to 1.6 benzin
pss: Nevite nekdo jaka dalsi auta maji knoflik vypinani airbagu spolujezdce (prosim o srovnatelna auta, ne landrover etc... )
jste komik, vypínat na sedadle smrti airbag. Děcko voz vzadu, ono se bez tebe chvíli obejde, než se mu vedle sebe věnovat, naprát to do auta před sebou a nakonec dostat sám po hubě airbagem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:29, RE: Vypinani airbagu spolujezdce
anonym napsal:
jste komik, vypínat na sedadle smrti airbag. Děcko voz vzadu, ono se bez tebe chvíli obejde, než se mu vedle sebe věnovat, naprát to do auta před sebou a nakonec dostat sám po hubě airbagem.
Myslel jsem detsko v detske autosedacce (cca 1,5 roku). Vzadu rve jak tur, protoze na zenu nevidi. Vepredu jen cumi do ksichtu a je v pohode.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:31, RE: Vypinani airbagu spolujezdce
anonym napsal:
Momentalne jsem taky v procesu "kupovani" bohuzel Mondeo nema vypinani airbagu spolujezdce, takze kvuli detske sedacce koupim golfa. Focus to taky nema
Co se da delat, aspon zkusim jednou VW (ps: pro Oslika, je to 1.6 benzin
pss: Nevite nekdo jaka dalsi auta maji knoflik vypinani airbagu spolujezdce (prosim o srovnatelna auta, ne landrover etc... )
Přední airbag dítěti vadí jenom první necelý rok, dokud jeszí v protisměru. Jakmile je v sedačce usazené po směru, neměl by zapnutý airbag vadit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:45, RE: Vypinani airbagu spolujezdce
anonym napsal:
Myslel jsem detsko v detske autosedacce (cca 1,5 roku). Vzadu rve jak tur, protoze na zenu nevidi. Vepredu jen cumi do ksichtu a je v pohode.
at si sedne zena s kondosem dozadu. budes chytrej do ty doby nez se n eco stane
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 08:51, RE: Vypinani airbagu spolujezdce
anonym napsal:
Přední airbag dítěti vadí jenom první necelý rok, dokud jeszí v protisměru. Jakmile je v sedačce usazené po směru, neměl by zapnutý airbag vadit.
Rikam ze prave jezdi v protismeru. Diky za rady kdo vite, jaky auta maji jeste to vypinatko.
Rady at si zena sedne dozadu si strcte za klobouk. Zena vozi dite do jesli v ty sedacce, ktera je v protismeru na miste spolujezdce.
Jo ja vim, taky ji tam muzu vozit sam, a taky tam muzu chodit pesky, atd. atd. (takze diky za rady k veci)...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 09:00, RE: Vypinani airbagu spolujezdce
anonym napsal:
Rikam ze prave jezdi v protismeru. Diky za rady kdo vite, jaky auta maji jeste to vypinatko.
Rady at si zena sedne dozadu si strcte za klobouk. Zena vozi dite do jesli v ty sedacce, ktera je v protismeru na miste spolujezdce.
Jo ja vim, taky ji tam muzu vozit sam, a taky tam muzu chodit pesky, atd. atd. (takze diky za rady k veci)...
u oktávky to bylo, ale za příplatek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.07.2008 09:07, Golf patří (i) ve své třídě...
... k automobilům s nejhoršími jízdními vlastnostmi. V zatáčkách to normálně plave. A to i v krátké verzi, natož když se tento podvozek strčí do kombíka nebo do oktávky. Děs und běs.
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.