0
zpět
 

diskuze k tématu: VIDEO: Subaru Impreza WRX Sti 2006

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 22:36, RE: ne ne falco
Vojta - TipCars.com napsal:
Jinak jsem si teď pustil video s tím pomateným cirgusákem a jeho přestárlym senátorem a nezbývá mi než souhlasit s Honzou... Tohle je na odebrání i rodnýho listu a pobyt v blázinci...:(
Pokud by jste si chtěli s tím půl mozkem za Senátoru popovídat osobně doporučuji zajít v sobotu na diskotéku (nad pizzerií) do Sedlčan, ten pacient tam dělá DJe. Já se tam zatím nedostal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.04.2006 09:27, RE: ne ne falco
Levi napsal:
Pokud by jste si chtěli s tím půl mozkem za Senátoru popovídat osobně doporučuji zajít v sobotu na diskotéku (nad pizzerií) do Sedlčan, ten pacient tam dělá DJe. Já se tam zatím nedostal.
no můžu ti říct, že bych na "pokec" snad i šel, dost mě ten imbecil vytočil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.04.2006 13:08, Ridic
Dobrý den všichni,

nejdřív jsem si myslel, že nebudu reagovat, ale po přečtení všech příspěvků již musím. Já jsem ten, který Vás některé svojí jízdou rozčílil. Můžu Vás ujistit, že kdybyste mě potkali v běžném provozu, tak se budete divit, jak striktně dodržuji rychlostní limity. Jelikož jsem motoristický novinář najezdím za rok více než 100 000 km a zatím bez nehod (nikdo není neomylný). Navíc také závodím, takže striktně rozděluji běžné ježdění od testování či závodění. Video z roku 2005 jsme dělali ve 4 lidech. Já jsem jezdil, jeden člověk natáčel a zbyvající dva zajišťovali bezpečnost, aby při průjezdu nikdo nikde nejel. Navíc jsme vybrali místa, kde je minimální provoz. Můžu Vás ujistit, že i při testu obou Subaru Impreza STI si nechávám 10%ˇprostoru na řešení krizových situací, což znamená, že nikdy nejedu na 100%. Taky nesnáším závodění v běžném provozu a už vůbec ne řidiče, kteří jezdí na hranici a neví co si s autem mohou dovolit. Pokud se budete chtít zeptat na něco ohledně ježdění, jsem k dispozici.

Jakub Rejlek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.04.2006 13:18,
Jeste jedna poznámka, presne jak napsal Falco.....je to sportovní auto s pohonem vsech kol. Video děláme proto, abychom u každého vozu čtenářům ukázali jeho schopnosti a možnosti, které poskytuje. Subaru dovoluje zkušeným jezdcům jezdit v zatáčkách smykem. Když si otevřu jakýkoliv časopis v České republice a je tam test Imprezy STI nebo Lanceru EVO a nejsou k tomu pořádné fotky, vzdycky mi je trosku smutno z neprofesionálního přístupu novinářů......tím neříkám, aby takhle jezdili v běžném provozu. Naopak, mohou vzít auto na okruh a tam ukázat co umí.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.