0
zpět
 

diskuze k tématu: VIDEO: Subaru Impreza WRX Sti 2006

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 10:08, to snad nemyslite vazne?
no subaru me nechava chladnym ale jen tak ze zvedavosti jsem si obe videa prohledl a nevychazim z udivu mam na mysli video z roku 2005 kdy ridic se doslova riti beznymi komunikacemi na plny plyn co si tim dokazuje a co si tim dokazujete u vas v redakci? tohle me fakt od tipcars zklamalo takove video bych cekal mozna od nejakych zapruzenych pubertaku co si tajne pujcili otcovu octavii ale ne od tipcars ta jizda neustale v nekontrolovanem smyku pulkou vozidla v protismeru najizdeni do neprehlednych zatacek na 6 nevim ale potkat tam rodinu ve favoritu tak to dobre nedopadne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 10:38, RE: to snad nemyslite vazne?
pola napsal:
no subaru me nechava chladnym ale jen tak ze zvedavosti jsem si obe videa prohledl a nevychazim z udivu mam na mysli video z roku 2005 kdy ridic se doslova riti beznymi komunikacemi na plny plyn co si tim dokazuje a co si tim dokazujete u vas v redakci? tohle me fakt od tipcars zklamalo takove video bych cekal mozna od nejakych zapruzenych pubertaku co si tajne pujcili otcovu octavii ale ne od tipcars ta jizda neustale v nekontrolovanem smyku pulkou vozidla v protismeru najizdeni do nepre...
Tak si to prohlídni ještě jednou ty pindale. Jsou to zcela kontrolované smyky, naprosto příkladné vedení čtyřkolky. To auto neřídil nikdo z redakce Tipcars, ale Jakub Rejlek, jeden ze dvou motoristických novinářů co skutečně umí řídit. Testoval jsem s ním kdysi Fiestu ST v Toskánsku, to jsou samé zatáčky a kvalitní povrch. Má pervektní cit pro adhezi, chladnou hlavu a skvělé reflexy. Přirovávat ho k puberťákovi s octavií je fakt úlet. Sedni si do imprezy ty a v první zatáčce pojedeš rovně do pangejtu, když se mu budeš pokoušet stačit. Grrr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 12:07, Martin
At je ridic jak chce kvalitni stale jsou tu fyzikalni zakony ktere rikaji ze cim rychleji jedes tim delsi je brzdna draha, jsem priznivcem rychle jizdy ale na bezpecnych mstech, kde nemuzeou byt deti, lidi ani zver.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 12:51, RE: to snad nemyslite vazne?
Martin Vaculík napsal:
Tak si to prohlídni ještě jednou ty pindale. Jsou to zcela kontrolované smyky, naprosto příkladné vedení čtyřkolky. To auto neřídil nikdo z redakce Tipcars, ale Jakub Rejlek, jeden ze dvou motoristických novinářů co skutečně umí řídit. Testoval jsem s ním kdysi Fiestu ST v Toskánsku, to jsou samé zatáčky a kvalitní povrch. Má pervektní cit pro adhezi, chladnou hlavu a skvělé reflexy. Přirovávat ho k puberťákovi s octavií je fakt úlet. Sedni si do imprezy ty a v první zatáčce pojedeš rovně do pan...
to ste si asi spatne precetl muj prispevek jinak mi musite ukazat vetu kde prirovnavam ridice k pubertakovy s octavii pak jsem zminil ve svem prvnim prispevku ze imprerza me nechava chladnym takze nevim 1. proc bych si do ni mel sedat 2. proc bych mel s nekym zavodit na verejnych komunikacich jestli v tom vasem kamaradovi Rejkovi vidite vzor ja z neho na vetvi rozhodne nejsem take nevim od kdy se muze jezdit kontrolovanym smykem jak sam pisete uz aby tu byl bodovy system na pany Rejky a jim podobne a video sem si na vase hrube pripomenuti jeste jednou prohledl a muzu pripojit par detailnich pripominek: zhruba za polovinou filmu vyjizdi vuz do kopce ze zatacky jejiz zacatek mizi za kopcem auto se riti stredem vozovky dokonce je na ni vyznaceno vodorovne znaceni - jak ze jste to psal ? cit pro adhezi chladna hlava? hmm opravdu dulezite veci pro bezpecnost na silnicich a tak bych mohl pokracovat( viz zenska s kolem v protismeru je taky sila) tak ted jen cekam jakymi nadavkami me ocastuje ted ale radeji to nechate byt co at si blb pinda a pani Vaculik+ Rejlek se mu muzou smat u piva co je to za suchara a jak ze tomu nerozumi co
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 13:14, RE: to snad nemyslite vazne?
pola-pindal napsal:
to ste si asi spatne precetl muj prispevek jinak mi musite ukazat vetu kde prirovnavam ridice k pubertakovy s octavii pak jsem zminil ve svem prvnim prispevku ze imprerza me nechava chladnym takze nevim 1. proc bych si do ni mel sedat 2. proc bych mel s nekym zavodit na verejnych komunikacich jestli v tom vasem kamaradovi Rejkovi vidite vzor ja z neho na vetvi rozhodne nejsem take nevim od kdy se muze jezdit kontrolovanym smykem jak sam pisete uz aby tu byl bodovy system na pany Rejky a j...
U natáčení videa z minulého roku jsme byli kromě řidiče ještě tři a samozřejmě jsme okolí takto projížděných zatáček zajišťovali, to samozřejmě na videu vidět není, ale než na něco (někoho) začnu nadávat, tak bych měl aspoň vědět, jak to opravdu bylo...
Mimochodem během natáčení tím místem projel týpek ležící na longboardu (větší skejt), kterého táhlo auto na laně a kamarádi ho točili z otevřeného kufru. To mi přijde jako nesrovnatelně větší hazard. Nechci to srovnávat ani tím "omlouvat" (není co) naše natáčení. To jen tak pro ilustraci, kdo znamená na silnici skutečné nebezpečí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 14:50, RE: to snad nemyslite vazne?
pola-pindal napsal:
to ste si asi spatne precetl muj prispevek jinak mi musite ukazat vetu kde prirovnavam ridice k pubertakovy s octavii pak jsem zminil ve svem prvnim prispevku ze imprerza me nechava chladnym takze nevim 1. proc bych si do ni mel sedat 2. proc bych mel s nekym zavodit na verejnych komunikacich jestli v tom vasem kamaradovi Rejkovi vidite vzor ja z neho na vetvi rozhodne nejsem take nevim od kdy se muze jezdit kontrolovanym smykem jak sam pisete uz aby tu byl bodovy system na pany Rejky a j...
ja jsem si jist ze na provadeni testu se podili jen zkuseni profesionalove, kteri by neohrozli jak sebe, tak uz v zadnem pripade jineho ucastnika silnicniho provozu.
pokud pane ale stale trvate na svem podivejte se prosim na toto video (DOPORUCUJI) http://www.futuresound.cz/download/cesta.mpg pokud jste ho jeste nevidel....
v tomto pripade prichazi na radu slova o pubertacich a lidech kteri ohrozuji silnicni provoz a zivoty jeho ucastniku. diky temto lidem je situace na nasich silnich tak zalostna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:10, RE: to snad nemyslite vazne?
MaClaud napsal:
ja jsem si jist ze na provadeni testu se podili jen zkuseni profesionalove, kteri by neohrozli jak sebe, tak uz v zadnem pripade jineho ucastnika silnicniho provozu.
pokud pane ale stale trvate na svem podivejte se prosim na toto video (DOPORUCUJI) http://www.futuresound.cz/download/cesta.mpg pokud jste ho jeste nevidel....
v tomto pripade prichazi na radu slova o pubertacich a lidech kteri ohrozuji silnicni provoz a zivoty jeho ucastniku. diky temto lidem je situace na nasich silnich tak zalostna.
jo to znam a nesrovnaval bych videa vesnickeho kolotocare s praci pro me az do dnes celkem kvalitniho moto serveru ( viz odpoved vaculika na muj prispevek je toho dukazem )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:22, RE: to snad nemyslite vazne?
MaClaud napsal:
ja jsem si jist ze na provadeni testu se podili jen zkuseni profesionalove, kteri by neohrozli jak sebe, tak uz v zadnem pripade jineho ucastnika silnicniho provozu.
pokud pane ale stale trvate na svem podivejte se prosim na toto video (DOPORUCUJI) http://www.futuresound.cz/download/cesta.mpg pokud jste ho jeste nevidel....
v tomto pripade prichazi na radu slova o pubertacich a lidech kteri ohrozuji silnicni provoz a zivoty jeho ucastniku. diky temto lidem je situace na nasich silnich tak zalostna.
video jsem viděl a namám slov...tomu zmrdovi pojebanýmu bych rozkopal držku :o((((( myslí si, že je dobrej ale pouze díky štěstí a náhodě se při natáčení toho videa nic nestalo, je to stupid bez mozku s IQ 10....zabít málo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:43, RE: to snad nemyslite vazne?
Honza napsal:
video jsem viděl a namám slov...tomu zmrdovi pojebanýmu bych rozkopal držku :o((((( myslí si, že je dobrej ale pouze díky štěstí a náhodě se při natáčení toho videa nic nestalo, je to stupid bez mozku s IQ 10....zabít málo
Hodně hluboko jste klesl pane Vaculík...fakt až dodnes jsem si vás vážil, ale vaše histerická reakce mě jaksi vyléčila...i když by pisatel neměl pravdu s tím, že jste ohrožovali provoz, tak vy by jste měl být natolik profesionál, aby jste se k podobným záchvatovým reakcím vyhnul...a klidně si napište, že jsem taky pindal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:44, RE: to snad nemyslite vazne?
Honza napsal:
Hodně hluboko jste klesl pane Vaculík...fakt až dodnes jsem si vás vážil, ale vaše histerická reakce mě jaksi vyléčila...i když by pisatel neměl pravdu s tím, že jste ohrožovali provoz, tak vy by jste měl být natolik profesionál, aby jste se k podobným záchvatovým reakcím vyhnul...a klidně si napište, že jsem taky pindal...
hYsterická...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 16:27, HONZA JE BLB....
HMM,JAK SEM ČETL TVÉ PŘÍSPĚVKY MILÝ HONZÍKU,MAMINKA TI DÁ ASI NA PRDELKU,JESTLI TAKHLE BUDEŠ MLUVIT..........
MYSLÍM SI CHLAPČE,ŽE TO BYL DOCELA SLUŠNEJ PARADOX,NEJDŘÍV ZAČNEŠ NADÁVAT JAK "VELKEJ CHLAP" PAKŘEKNEŠ P.VACULÍKOVI,ŽE JE HYSTERICKEJ...HELE NEJDŘÍV SI TO V HLAVĚ SROVNEJ.KDYŽ TĚ TO POHORŠUJE TAK NA TO NEČUM A LIDI RISKUJÍ MNOHEM VÍC,STAČILO MI TO KDYŽ SEM BYL NA RALLY ŠUMAVA................ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 17:58, RE: HONZA JE BLB....
DEKTR1 napsal:
HMM,JAK SEM ČETL TVÉ PŘÍSPĚVKY MILÝ HONZÍKU,MAMINKA TI DÁ ASI NA PRDELKU,JESTLI TAKHLE BUDEŠ MLUVIT..........
MYSLÍM SI CHLAPČE,ŽE TO BYL DOCELA SLUŠNEJ PARADOX,NEJDŘÍV ZAČNEŠ NADÁVAT JAK "VELKEJ CHLAP" PAKŘEKNEŠ P.VACULÍKOVI,ŽE JE HYSTERICKEJ...HELE NEJDŘÍV SI TO V HLAVĚ SROVNEJ.KDYŽ TĚ TO POHORŠUJE TAK NA TO NEČUM A LIDI RISKUJÍ MNOHEM VÍC,STAČILO MI TO KDYŽ SEM BYL NA RALLY ŠUMAVA................ZDAR
ale v tom je právě ten rozdíl víš hochu, to co předvádí ten pojebanej debil v senatoru v běžným provozu si zaslouží mnohem ostřejší slova a nepotřebuju ani vědět, že někdo někde riskuje víc, ale pokud p.Vaculík coby profesionální novinář takhle hystericky zareaguje na názor pisatele je veliký rozdíl...podle autora při testování subaru ohrožovali provoz....ale byl to JEN JEHO NÁZOR napsaný do diskuze a reakce p. Vaculíka prostě hysterická byla a třeba se tu uvztekej... Kretén za volantem senatoru přímo ohrozil desítky lidí a v tomto případě byly moje nadávky přinejmenším velmi jemné...a nemám si co srovnávat v hlavě a dívám se na to denně, blbeček jseš ty Dektře, já pro ty lidi, který sejmou podobný hovada se senátorem jezdím se sanitou. Nazdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 18:58,
Řekl by jsem, že tato diskuse je pouze důkazem závisti. A to jednak nad tím, že jste mohli jet v tomto autě a ještě, že jej dokážete takto ovládat.
A myslím si, že kdyby jste s ním projížděli silnice předpisově, tak by stejní lidé řvali, co to je za test, když jedete se sportovním autem jak s.....

Prostě musím se jen divit, že si někteří řidiči nedokáží uvědomit, že někteří lidé dokážou auta ovládat, jet rychle a ještě k tomu bezpečně!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 20:11, ne ne falco
Falco napsal:
Řekl by jsem, že tato diskuse je pouze důkazem závisti. A to jednak nad tím, že jste mohli jet v tomto autě a ještě, že jej dokážete takto ovládat.
A myslím si, že kdyby jste s ním projížděli silnice předpisově, tak by stejní lidé řvali, co to je za test, když jedete se sportovním autem jak s.....

Prostě musím se jen divit, že si někteří řidiči nedokáží uvědomit, že někteří lidé dokážou auta ovládat, jet rychle a ještě k tomu bezpečně!!!!!
muzu te ujistit ze panum z tipcars ci jinym osobam vlastnicim subaru a jine sportovni vozy opravdu ale opravdu nezavidim vsak uz to zde dnes pisu potreti ze me subaru NEBERE ale co bych pro tebe neudelal.... nevim co je to za podivnou modu ktere sem jsi na tehle strance vsiml ale kazdy kdo ma proti necemu vyhrady nebo se mu neco nelibi tak hned je oznacen za zavistivce a nejprve si prohledni to video pak nemuzes psat to cos napsal o bezpecnem stylu jizdy a nakonec: subaru pak zajizdi i na dalnici - presne nevim ten udaj na tachometru ale asi to bude nad predpisovych 130 - vidis tady nekde ze by mi to vadilo? je videt ze dalnice po ktere jeli je kvalitni provoz minimalni a pocasi taktez-rozhodne lepsi jet nejakych 160 se subaru nez120 s favoritem podle mne ja tady nemetoruji za 50mesto 90okreska 130dalnice to ne ale ta jizda z videa je fakt na odebrani ridicaku tot vse na tvuj prispevek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 21:08, RE: bez předmětu
Falco napsal:
Řekl by jsem, že tato diskuse je pouze důkazem závisti. A to jednak nad tím, že jste mohli jet v tomto autě a ještě, že jej dokážete takto ovládat.
A myslím si, že kdyby jste s ním projížděli silnice předpisově, tak by stejní lidé řvali, co to je za test, když jedete se sportovním autem jak s.....

Prostě musím se jen divit, že si někteří řidiči nedokáží uvědomit, že někteří lidé dokážou auta ovládat, jet rychle a ještě k tomu bezpečně!!!!!
Auto u ktereho vsechno hlida elektronika nepotrebuje ani tolik zkuseneho ridice, ale i sebelepsi elektronika a i ten nejlepsi ridic obcas slapne vedle a ujede mu to ( viz hodne bouracek na ralley ) jak se jezdi ralley sumava radsi nechci psat, vsechny bych pozaviral. Ohrozovat lidi v beznem provozu. Tvrdsi tresty pro lidi co ohrozuji ostatni nebezpecnou jizdou. To ze mam subaru me neopravnuje k tomu abych jezdil jako debil a predvadel se. Souhlasim zavidim lidem co Subaru maji, taky bych ho chtel, ale nemam na nej, ale presto majitele Subaru nic neopravnuje k nejake vetsi prednosti na silnici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 21:12, Martin
Tak toho kdo ridil bych rovnou zabil a umlatil, umite si predstavit ze nekhoo zabije? a treba prave nekoho z vasi rodiny?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 22:38, RE: Martin
Video na http://www.futuresound.cz/download/cesta. napsal:
Tak toho kdo ridil bych rovnou zabil a umlatil, umite si predstavit ze nekhoo zabije? a treba prave nekoho z vasi rodiny?
tak všem co dokonale zmáknou své vozidlo,jo?chlapáci... motobanda.com/nehody
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 10:39, RE: ne ne falco
pola napsal:
muzu te ujistit ze panum z tipcars ci jinym osobam vlastnicim subaru a jine sportovni vozy opravdu ale opravdu nezavidim vsak uz to zde dnes pisu potreti ze me subaru NEBERE ale co bych pro tebe neudelal.... nevim co je to za podivnou modu ktere sem jsi na tehle strance vsiml ale kazdy kdo ma proti necemu vyhrady nebo se mu neco nelibi tak hned je oznacen za zavistivce a nejprve si prohledni to video pak nemuzes psat to cos napsal o bezpecnem stylu jizdy a nakonec: subaru pak zajizdi i na dalni...
Chci vás ještě jednou ujistit, že zatáčky, ve kterých jsme natáčeli byly zajištěné, takže nehrozilo, že by někdo vyjel v protisměru nebo že by šla okolo školka na výlet. Riziko samozřejmě existuje vždy, i při normální jízdě. Na druhou stranu auto ani řidič nejedou na žádném ze záběrů na 100%, tak jako na závodech (proto tam i ti nejlepší občas bourají). Ještě doplním, že Impreza měla obuté závodní pneu, které po zahřátí na asfaltu prostě neutrhnete (a také zkracují brzdou dráhu) a Jakub Rejlek je nejlepší řidič s jakým jsem kdy jel (má tuším i závodní licenci a jezdí (jezdil) s Imprezou, takže jí má v ruce, což je ostatně vidět z videa). O hazardu by se dalo mluvit v případě, že bych s tou imprezou jel takhle já:)
pro anonyma: impreza ani závodní auta prakticky žádnou elektroniku, která "hlídá" řidiče nemají, proto vyžadují zkušenosti, cit pro řízení a hodně trénování.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 10:49, RE: ne ne falco
pola napsal:
muzu te ujistit ze panum z tipcars ci jinym osobam vlastnicim subaru a jine sportovni vozy opravdu ale opravdu nezavidim vsak uz to zde dnes pisu potreti ze me subaru NEBERE ale co bych pro tebe neudelal.... nevim co je to za podivnou modu ktere sem jsi na tehle strance vsiml ale kazdy kdo ma proti necemu vyhrady nebo se mu neco nelibi tak hned je oznacen za zavistivce a nejprve si prohledni to video pak nemuzes psat to cos napsal o bezpecnem stylu jizdy a nakonec: subaru pak zajizdi i na dalni...
Jinak jsem si teď pustil video s tím pomateným cirgusákem a jeho přestárlym senátorem a nezbývá mi než souhlasit s Honzou... Tohle je na odebrání i rodnýho listu a pobyt v blázinci...:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 16:43, RE: to snad nemyslite vazne?
pola napsal:
no subaru me nechava chladnym ale jen tak ze zvedavosti jsem si obe videa prohledl a nevychazim z udivu mam na mysli video z roku 2005 kdy ridic se doslova riti beznymi komunikacemi na plny plyn co si tim dokazuje a co si tim dokazujete u vas v redakci? tohle me fakt od tipcars zklamalo takove video bych cekal mozna od nejakych zapruzenych pubertaku co si tajne pujcili otcovu octavii ale ne od tipcars ta jizda neustale v nekontrolovanem smyku pulkou vozidla v protismeru najizdeni do nepre...
Ja osobne sa tiez viem nasrat do nepricetnosti ked vidim nejakeho debila (a je ich dost) ktory jazdi po beznej komunikacii (napr. mesto) ako keby jazdil rally. tiez by som ich bil (slabe slovo,budme slusny) hlava-nehlava. Po pozreti spominaneho videa mi vsak bolo hned jasne ze ide o cesty jednak s minimalnou premavkou a druhak ze autori urcite neboli lahkomyselny a dopredu si zaistili teren. pokial by testovali Daewo tico,povazoval by som vase vyhrady za opravnene, takto vsak hodnotim test ako adekvatny povahe Imprezy-ktora ma berie.Zdravim
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.