0
zpět
 

diskuze k tématu: Šrotovné konečně i v Česku

kategorie zařazení tématu: zábava, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 00:12, Ekonomického POPULISMU ...
... made in Jirka a Bohuslav atd. se DĚSíM (že já vzděláním nejsem raději ... muzikolog) a v Deutschland sice "Abwrackprämie" VELMi "funguje", ale i tam to za "ekonomickou BUBOST" pokládám (a tam je alespoň VĚTŠí - 2.500 € + některé automobilky k němu nabízejí docela VELKÉ slevy - výsledné ceny některých modelů - asi nejvíce vw (i škody) jsou opravdu skoro "NEuvěřitelné" a (uznávám že ..) MOTIVAČNí - těhle "pár korun" sice (ve výsledku/v součtu) POŘÁDNOU díru do rozpočtu státu udělá, ale lidem nějak moc NEpomůže - PROTO to za "bubost" pokládám ,-(
PS: Už NYNí česko platí "šílené" úroky z propůjčovaných peněz ... a kdyby se alespoň za to silnice/dálnice třeba jen "dostavěly" a ty nejhorší "opravily" ale ....
Takže MŮJ názor je: "NE nE Ne a NEeeee!"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 06:07, RE: Ekonomického POPULISMU ...
Kylie napsal:
... made in Jirka a Bohuslav atd. se DĚSíM (že já vzděláním nejsem raději ... muzikolog) a v Deutschland sice "Abwrackprämie" VELMi "funguje", ale i tam to za "ekonomickou BUBOST" pokládám (a tam je alespoň VĚTŠí - 2.500 € + některé automobilky k němu nabízejí docela VELKÉ slevy - výsledné ceny některých modelů - asi nejvíce vw (i škody) jsou opravdu skoro "NEuvěřitelné" a (uznávám že ..) MOTIVAČNí - těhle "pár korun" sice (ve výsledku/v součtu) POŘÁDNOU díru do rozpočtu státu udělá, ale...
Kylie teď jsi mě pobavila k APRÍLOVÝMU článku napíšeš opět několika řádkovou analýzu.... občas zkus použít i to co máš v hlavě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 06:16, RE: Ekonomického POPULISMU ...
Baruch_Spinoza napsal:
Kylie teď jsi mě pobavila k APRÍLOVÝMU článku napíšeš opět několika řádkovou analýzu.... občas zkus použít i to co máš v hlavě
To bych nečekal, že se někdo chytí. Zřejmě nemá nic co by mohla použít.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 06:18, RE: Ekonomického POPULISMU ...
Baruch_Spinoza napsal:
Kylie teď jsi mě pobavila k APRÍLOVÝMU článku napíšeš opět několika řádkovou analýzu.... občas zkus použít i to co máš v hlavě
No a vidis to, ja to jako april taky nebral. Tez jsem se nechal nachytat a uz jsem chtel psat "Kterej ze to ptak tu ptakovinu vymyslel." Jinak to ze se clovek necha zmast neznamena ze v hlave nic nema. Mas se usmat a vysvetlit a ne urazet. Holt jsme i taci, kterym nedojde ze nas bude chtit nekdo 1.4. nachytat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 07:28, Aprýl
Tak tři minutky jsem čučel jak vejr a myslel, že jsem spadl z marzu. Ta první část mi, ale přišla rozumná těch 20 a 10 let, to šrotovný na Slovensku to je malý zločin těm co na nové auto mají přispějí 2000e (stejně by si ho koupily i bez státních peněz jen o něco později) a ti chudí co na nové nikdy mít nebudou a třeba ho ani nepotřebují protože jezdí jenom pár km do obchodu a k doktorovi tak si zachovalého třeba 16 let starýho favorita s 80tis km třeba za 12000tis kč nekoupí protože i toto zachovalé auto bude zešrotováno. Kylie to zežrala i s navijákem kyš kyš .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 07:54, RE: Ekonomického POPULISMU ...
Mazel napsal:
No a vidis to, ja to jako april taky nebral. Tez jsem se nechal nachytat a uz jsem chtel psat "Kterej ze to ptak tu ptakovinu vymyslel." Jinak to ze se clovek necha zmast neznamena ze v hlave nic nema. Mas se usmat a vysvetlit a ne urazet. Holt jsme i taci, kterym nedojde ze nas bude chtit nekdo 1.4. nachytat
Taky jsem naletěl))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 07:57, po bitvě je každý generál
posmíváte se Kylie,ale kdyby někdo z vás tady byl první tak se taky nachytá :) já jsem na to koukal a hlava mi to nebrala.
každpopádně vtipný,to,že se šrotovné nevztahuje na Škodu,protože jich jezdí moc :) jsem přemýšlel jestli je to fakt v politice možné to vymyslet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 08:37, RE: Ekonomického POPULISMU ...
Reno napsal:
Taky jsem naletěl))
Ja ne, ja ne :D Ale zachranilo me to stesti, ze jsem prvne mrkl na autobussines, kde se o "srotovnem" zminuji :)) Jinak uz bych psal, co to je za blbost :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 09:01, On to totiž NENí ...
... vtip! Tedy tohle "rozdělení" ano - ale zrovna VČERA to Jirka s Bohuslavem "protlačili" do druhého čtení jako jeden z jejich "receptů" na ekonomickou krizi ,-(
Je to o to NEsmyslnější, že to ve výsledku bude zřejmě JEN 25.000 kč (samozřejmě na JAKÉKOLIV auto .-)
Tak asi TAK (chápu že ten "apríl" připravovali "dopředu", bohužel OSUD "miluje" černý humor a .... ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 09:04, RE: po bitvě je každý generál
Tomi napsal:
posmíváte se Kylie,ale kdyby někdo z vás tady byl první tak se taky nachytá :) já jsem na to koukal a hlava mi to nebrala.
každpopádně vtipný,to,že se šrotovné nevztahuje na Škodu,protože jich jezdí moc :) jsem přemýšlel jestli je to fakt v politice možné to vymyslet.
Ono to sice celkem "vtipné" je, ale poslechněte si dnešní zprávy a přečtěte dnešní/zítřejší tisk - Jirak a Bohuslav a David opravdu "vyhráli" a jejich (pa)ekonomická řešení zvaná ZASEKNEME SEKERU se asi opravdu začnou "konat" ... a bude i to "šrotovné" - byť skoro NEsmyslně malé ...
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 09:56, musím..
... uznat, že mě redakce článkem dostala :D když jsem ho dočetl, tak jsem o otevřenou hubou říkal: "Tohle není možný!" Tak jsem se vrátil na začátek a koukám na datum a čas založení článku... v tu chvíli mě to trklo :) Stydím se :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:06, Patri vam To..
Tak socani super,ne? Tohle jen dokazuje jak dementni jsou napady prdelateho Jyrky a jeho divadla hruzy. Takze srotovne je vlastne nepouzitelne pro ty,co to potrebuji a co nestihly sesrotovat sve vraky kvuli ekodani,dalsi veci je,ze kazdy kdo ma nejake stare auto a jezdi s nim treba jen do obchodu nema motor nad 1 litr,pokud uz tedy ma neco jineho nez Skodovku.Srotovne v teto verzi je absolutni nesmysl,stejne jako ruseni poplatku pro dospele.Je zajimave,ze ja byl u doktora snad pred 5ti lety a tech 30kč me nezabije,u deti a matek je to jinak.A jeste k tomu,ze vylucuji jednu znacku kdyz je jich moc...zrovna ty nejvetsi vraky jsou od Skodovky,ten kdo si je nechal dodnes,bud nema prachy,nebo je mu auta lito a tyto auta jsou to nejhorsi co u nas jezdi..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:12, NEstyďte se ...
nadvora napsal:
... uznat, že mě redakce článkem dostala :D když jsem ho dočetl, tak jsem o otevřenou hubou říkal: "Tohle není možný!" Tak jsem se vrátil na začátek a koukám na datum a čas založení článku... v tu chvíli mě to trklo :) Stydím se :D
... milý nadvoro, ono to sice NEbude takto "apríl(ově)", ale jinak (maličké) šrotovné i česku (asi skoru určitě) bude!
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:13, Nu NEformulovala ...
martilulin napsal:
Tak socani super,ne? Tohle jen dokazuje jak dementni jsou napady prdelateho Jyrky a jeho divadla hruzy. Takze srotovne je vlastne nepouzitelne pro ty,co to potrebuji a co nestihly sesrotovat sve vraky kvuli ekodani,dalsi veci je,ze kazdy kdo ma nejake stare auto a jezdi s nim treba jen do obchodu nema motor nad 1 litr,pokud uz tedy ma neco jineho nez Skodovku.Srotovne v teto verzi je absolutni nesmysl,stejne jako ruseni poplatku pro dospele.Je zajimave,ze ja byl u doktora snad pred 5ti lety a te...
... bych to zrovna TAKto, ale jinak vpodstatě SOUHLASím.
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:26, Dobrý
Vážení přátelé, já na to vážně skočil. Trvalo mi asi dvě minuty než jsem pochopil že jde o apríl. Vážně super.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:26, RE: Nu NEformulovala ...
Kylie napsal:
... bych to zrovna TAKto, ale jinak vpodstatě SOUHLASím.
Pěkný den ,-)
To vis Kylie,po mem navratu do CR zjistuji,ze me stve cim dal tim vic veci a za vladni strany se neda nic jineho nezli stydet,byt to tak v Nemecku,je jich uz pulka zavrena.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:28, RE: Dobrý
Rubal napsal:
Vážení přátelé, já na to vážně skočil. Trvalo mi asi dvě minuty než jsem pochopil že jde o apríl. Vážně super.
Cokoliv ve spojeni s vladama v CR je jako April,no a pak si vyber.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:50, RE: Nu NEformulovala ...
martilulin napsal:
To vis Kylie,po mem navratu do CR zjistuji,ze me stve cim dal tim vic veci a za vladni strany se neda nic jineho nezli stydet,byt to tak v Nemecku,je jich uz pulka zavrena.
Milý marttilulin(e)! Myslím, že vám v závěru věty, mezi slovíčky "už" a "půlka" VYPADLO slovo: "VĚTŠí" ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 10:58, MIlý Rubal(e)!
Rubal napsal:
Vážení přátelé, já na to vážně skočil. Trvalo mi asi dvě minuty než jsem pochopil že jde o apríl. Vážně super.
Je to o to fffftipnější, že zrovna včera si oranžoví to šrotovné "proVYdupali" a ono na 99% opravdu BUDE.
Jediná otázka je "za kolik" to bude (tedy OD 10ti let stáří) a "dotace" se pohybuje od 25ti t. do XY (státní pokladna dle mne "unese" tak 1 kč na auto, více NEeee)
PS: Sem se to až tak NEhodí, ale jen ÚROK ze státního dluhu již teď činí 50 miliard ročně (poslední "ofic." číslo bylo někde u 35ti miliard ROK co ROK které platíme JEN na úrocích!) - takže JÁ bych dál stát NEzadlužovala ... sice "obměna" až EXTRÉMNĚ zastaralého vozového parku v česku by se mi LÍBÍLA, ale nevím/nevím zda těch pár tisíc (jsem zvědava KOLIK to nakonec bude) OPRAVDU pomůže "stáhnout" ta nejstarší/nejhorší auta typu Š120, Škoda Favorit apod - osobně si myslím že NE
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2009 11:04, RE: Ekonomického POPULISMU ...
Alda napsal:
To bych nečekal, že se někdo chytí. Zřejmě nemá nic co by mohla použít.
Milý Aldo! Apríííílový článek je docela ffftipný a prima, bohužel REALITA je taková jak jsem napsala a OSUDu se "aprílový vtípek" povedl ještě "lépe" než redakci ... doporučuji nahlédnout do DNEŠNíHO ranního tisku (já to psala pár minutek po půlnoci) dočtete se tam ... že Jirka s Bohušem včera to šrotovné opravdu PROSADILI - bude platit pro vozy od 10ti let stáří (SAMOZŘEJMĚ za všechny vozy STEJNÁ suma .-) a NENí ještě "doladěna" částka, "létají" tam čísla OD 25ti t. do 55ti tisíc korun.
Pěkný den (a ehm, to co jsem napsala NENí "apríl" ,-)
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.