0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - jak ji hodnotí majitel?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 13:58,
Pěkná pohledná nadčasová auta, jak Fabia II tak Roomster.
Jeďte kouknout třeba do Vídně kolik jich tam jezdí a jak pěkně vypadají s W na rakouským čísle.
Jen si diskutujte o tom jak se auta nelíbí - ve světě se líbí a to dost a je to FAKT. Předpokládám že Superb II bude mít velký úspěch.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:05, RE: Roomster
anonym napsal:
Recenze je¨sama o sobě věcná. Autor nelže o spotřebě jako Octávkáři TDičkáři a to se cení.
Roomster je pro lidi, kteří mají fantazii. Auto jinak slušný, ale drahý. Za ty prachy mám podobně vybavenou nižší střední třídu (teda ne od Škody), ve které nemusím řešit, zda tam dám tři autosedačky pro oslíky, takže proč kupovat malý auto? Jedině snad pokud s ním chci skákat jenom po městě.

Osel

PS: Dacia Logan MCV Dracula Edition je ale přece jenom o chloupek lepší! Má hodnotněji působící plasty v in...
Teda to že by Logan MCV měl být kultovním slyším poprvé, ale úplne nepředstavitelná představa to zase není. Viz třeba Multipla, ne? 8-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:08, RE: .
anonym napsal:
Byla v základu taky kola a volant?
V základu jsou dřevěná kola loukoťová, pogumovaná po obvodu, rozměr 13 plců.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:08, RE: .
anonym napsal:
Byla v základu taky kola a volant?
V základu jsou dřevěná kola loukoťová, pogumovaná po obvodu, rozměr 13 plců.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:14, RE: Roomster a 3 dětské sedačky
anonym napsal:
Osel nekecá. Tři sedačky v autě nižší střední třídy občas mám. Tedy abych byl přesný, dvě klasické dětské autosedačky (nikoli vajíčka, to už máme za sebou) a jeden podsedák. Místa na tancování tem není, ale vejdou se. Do Fábie (za stejný prachy) se nevejdou, do Romstra nevím ale podle recenze taky ne.

Osel
Tak to je drobatko rozdil, 3 sedacky, nebo 2 sedacky a 1 podsedak :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
Jsem tad ze nepatrim do tveho okoli :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:21, RE: Správně začal autor....
vasapasa napsal:
... přeci jen kryt přihrádky před spolujezdcem ne káždá škoda má že.... A TO SE VYPLATÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak to napsal vcelku slušně,chválím,že si dal tu práci,ikdyž vy už určitě najdete nějaký CHIBI.Cus bus

PS: Dlouho jsem se neinformoval nikde, ale nemáte někdo info jestli i u nové fábie v základu případně když si tedka budu chtít koupit třeba hnůjstr v základu jestli si budu muset doplatit za ten kryt přihrádky před spolujezdcem a kolik mě to bude stát???
Hnujstr sezenes nejlepe u vas v JZD...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:27, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pěkná pohledná nadčasová auta, jak Fabia II tak Roomster.
Jeďte kouknout třeba do Vídně kolik jich tam jezdí a jak pěkně vypadají s W na rakouským čísle.
Jen si diskutujte o tom jak se auta nelíbí - ve světě se líbí a to dost a je to FAKT. Předpokládám že Superb II bude mít velký úspěch.

NO! Tak to už je síla!
Ještě nám všem ostatní začnou škodovkáři nutit, co se nám má líbit a co nikoli. Stačí sledovat statisky prodeje v jednotlivých státech. To je nějaké měřítko. Rozhodně však měřítkem není, když se se zaujetím pokoušíte sledovat jednu značku, potažmo tip vozidla. Určitě jezdá po Vídni daleko více třeba takových Fiatů Punto, nebo chceteli C Berlingo atd. To je přeci úplně jedno, kde co jezdí, podstatné je, že Roomster, ani F2 nejsou dle vkusu mnoha možná usedlých čechů/moraváků/slezanů zrovna příliš hezká auta. Každý kud této slátatniny vypadá jinak. Vždy, když toto auto vidím, marně hledám někde s boku dírku na klíček. Opravdu mně to příjde jako nepovedená hračka. A to je zase můj FAKT. Nehaním to auto jako celek, jen prostě jeho podoba je přímo šílená, desingnér byl zřejmně trvale pod vlivem nějaké látky. Dále pak jeho cena je neuvěřitelná! A nejhorší pro mně osobně je to, kolik škodovkářu jako vždy toto auto podsouvá kde komu, a dělá z něj naprostý zázrak. Dle mého názoru je toto auto vrchol nevkusu. Trpaslík do německé zahrádky možná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pěkná pohledná nadčasová auta, jak Fabia II tak Roomster.
Jeďte kouknout třeba do Vídně kolik jich tam jezdí a jak pěkně vypadají s W na rakouským čísle.
Jen si diskutujte o tom jak se auta nelíbí - ve světě se líbí a to dost a je to FAKT. Předpokládám že Superb II bude mít velký úspěch.

Hodnocení je věcné, dobře napsané a pravdivé. Díky. A nenechte se naštvat těmi škodiči.
Jen na okraj. Se Superbem II už jezdím (ač není ještě v prodeji) a je to výrazně, VÝRAZNĚ lepší, než starý model. Těšte se. Stojí za to.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hodnocení je věcné, dobře napsané a pravdivé. Díky. A nenechte se naštvat těmi škodiči.
Jen na okraj. Se Superbem II už jezdím (ač není ještě v prodeji) a je to výrazně, VÝRAZNĚ lepší, než starý model. Těšte se. Stojí za to.
Aha!
Ehemann aus Schaden-Autos, a.g.?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 14:48, moje volba... raději přidám cca 165.000....
S-Max 1,8 TDCi, 7 míst, najeto 11.000, předváděčka z Drážďan za 545.000 vč. přihlášení a něm. převozek. Záruka 100.000 km, mobilita, pojištění právních služeb motoristů DAS + garančky do 50.000 v pořizovací ceně atd. (do Drážďan to mám cca 130 km...)

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 15:16, RE: moje volba... raději přidám cca 165.000....
anonym napsal:
S-Max 1,8 TDCi, 7 míst, najeto 11.000, předváděčka z Drážďan za 545.000 vč. přihlášení a něm. převozek. Záruka 100.000 km, mobilita, pojištění právních služeb motoristů DAS + garančky do 50.000 v pořizovací ceně atd. (do Drážďan to mám cca 130 km...)

no to si tomu dal S-Max je děsivej, fuuuuuuuuuuuuuj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 15:24, RE: moje volba... raději přidám cca 165.000....
anonym napsal:
no to si tomu dal S-Max je děsivej, fuuuuuuuuuuuuuj
ale proč? Na S-Maxu nevidím nic, co by vybočovalo z řady?! Narozdíl od té slátaniny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 15:28, RE: moje volba... raději přidám cca 165.000....
anonym napsal:
no to si tomu dal S-Max je děsivej, fuuuuuuuuuuuuuj
Jestli si to nepleteš s C-Maxem... S-Max je super!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 15:36, RE: moje volba... raději přidám cca 165.000....
anonym napsal:
Jestli si to nepleteš s C-Maxem... S-Max je super!!!
jéžiš marjá! To je debil!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 15:50, RE: Správně začal autor....
David V napsal:
Na krytu před spolujezdcem se mi taky zastavily oči. To stojí takový zásadní peníze, že se tomu v recenzi musí věnovat extra zmínka? Horní ktyt motoru (haubna) je v základní ceně nebo taky za příplatek.
Jo a ještě se mi líbila zmínka o hezkém zvuku čtyřválcové 1.4
Ne, asi to zásadní peníze nestojí, ale tím spíš je nepochopitelné, že si za to Šhodovka účtuje příplatek. Je to skoro stejná hovadina, jako by za příplatek dodávali hlavici na řadící páku a v základu by tam trčela tyčka se závitem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 15:57, RE: moje volba... raději přidám cca 165.000....
anonym napsal:
jéžiš marjá! To je debil!
Ale já jsem ještě větší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 16:04, RE: moje volba... raději přidám cca 165.000....
anonym napsal:
Jestli si to nepleteš s C-Maxem... S-Max je super!!!
No on ani ten C-Max není zase tak špatnej. Zadek trochu nuda, ale zepředu a z boku to není zlý. Mluvím o vzhledu, rozměr je samotřejmě jinej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 16:04, ze zkušenosti
Ze zkušenosti (firemní kraksna) s tímto vozem mohu prohlásit ty údaje o spotřebě za naprosto choré nesmysly škodovkáře. To auto žere uvedené hodnoty leda při max. do 90 km po okreskách při teplotách nad 20... Jinak se s tou almarou na dálnici nevlezu nikdy pod 8,5 a to jedu v rozmezí 120-145, pak už mám pocit že se to při předjíždění náklaďáků a autobusů musí převrátit... Dále: nepoužitelný přístup do kufru s hranou cca 20 cm pod úrovní dveří, 2 dětské sedačky tak tak a zapínam je z předního sedadla, všechno drnčí a nemusí mrznout, otravné žárovky kupuju po 3 cca každé 2 měsíce. Dále při přejíždění příčných prahů je to o zuby a doskakujete cca 50 cm za prahem s úskokem do strany (a jedu cca 20-30), každý kamínek na cestě vám dá šlehu do ruky přes volant, nedejbože větší rygól, PP ukazuje nesmysly, klima je vlastně jen fukar s jednou polohou navíc do obou protipolů, kotouče jsou na 40 tisíc atd. Co se týka oprav: relé alternátoru (nedobíjel), kotouče, čepy přední nápravy, tyčky stabilizárorů př. nápravy, výměna převodovky (vypadávala 5), netěsnost předních a zadních dvěří, drnčení palubky (neodstraněno). Auto má 55.000 a jednání v servisu je naprosto otřesné -. přístup, chování, objednací lhůty, ceny. Reklamace + výměna převodovky trvala 28 dní... údajně se musela vymontovat a reklamaci musela schválit fabrika... Dále netřeba dodávat, že je na ten klumpr záruka jen 2 roky a o všem se dohadujete, takže očekávám od 3. roku smršt problémů.... Soukromě si to koupit za tyhle prachy může jen blázen....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 16:17, RE: .
anonym napsal:
V základu jsou dřevěná kola loukoťová, pogumovaná po obvodu, rozměr 13 plců.
Chapeme, ze si vsechno musis prerikavat 2x, aby jsi vedel co rikas, ale nam to staci napsat jen jednou...
reagovat
  1 2 3 4 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.