0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - jak ji hodnotí majitel?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 10:30, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já zase když si přečtu sl i šel, tak radši ani nev y dím!
ano, to je skutečně k wjeci!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 10:38,
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 10:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
Oslovi se líbí. Roomster není ošklivej. Jenom malej a drahej a bez dobrejch motorů!

Iá, iá, hek, hek

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 10:51, RE: Roomster
anonym napsal:
Pochopil. Protože Roomster je o chlopuek horší než Dacia, bude časem svému majiteli pít i víc krev... .
U Drákuly bych měl největší obavu z koroze. Všechny ostatní závady a "závady" nijak nevybočují ze standardu škody wagen a ostatních no name značek. Vnitřek žádnej luxus, ale neurazí. Motor 1,5 DCi s 62 kW je mnohem lepší než 1,4TDi ve Fábii. Tižší, téměř bez turboefektu a je obstojně odhlučněnej (na rozdíl od obou benzínů) a zatahuje téměř v celém spektru otáček. Za cenu stejně vybaveného Room...
Tak pravil Osel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 10:51, Odpověď na otázku v nadpisu:
Nekriticky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 10:53, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
Ano, znám jednoho takového. Jen nevím, jestli to říká proto, že se mu fakt líbí, nebo proto, že je vysoké zvíře ve Schade - Auto A.G.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 11:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
Já taky ve svém okolí neznám nikoho, komu by se Roomster resp. Fabia II líbily. Je pravda, že většina Roomsterů, které potkávám, jsou polepeny firemními nápisy. A u firemního vozu se na vzhled až tak moc nedá i když reklama na hnusným autě může mít negativní vliv na potencionální zákazníky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 11:23, RE: Správně začal autor....
anonym napsal:
kryt příhradky u spolujezdce je fakt hustej....

ještě mně v té rezenci, jinak celkem vydařené, zarazilo tvrzení, že celá palubka je z tvrdého plastu. Som z toho voľajaký zmatený! Všude se přece píše, jak mají škodovky dokonalý interiér, samý měkký plast na kterém by se dalo...no různy věci by se tam mohli dělat. Tak jak to teda je?
Na krytu před spolujezdcem se mi taky zastavily oči. To stojí takový zásadní peníze, že se tomu v recenzi musí věnovat extra zmínka? Horní ktyt motoru (haubna) je v základní ceně nebo taky za příplatek.
Jo a ještě se mi líbila zmínka o hezkém zvuku čtyřválcové 1.4
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 11:25, RE: Správně začal autor....
vasapasa napsal:
... přeci jen kryt přihrádky před spolujezdcem ne káždá škoda má že.... A TO SE VYPLATÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak to napsal vcelku slušně,chválím,že si dal tu práci,ikdyž vy už určitě najdete nějaký CHIBI.Cus bus

PS: Dlouho jsem se neinformoval nikde, ale nemáte někdo info jestli i u nové fábie v základu případně když si tedka budu chtít koupit třeba hnůjstr v základu jestli si budu muset doplatit za ten kryt přihrádky před spolujezdcem a kolik mě to bude stát???
Zase ho máš krátký(ké)ho? Kdy si dáš s těmi chybami pokoj? Pořád tě to baví?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 11:55, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Já taky ve svém okolí neznám nikoho, komu by se Roomster resp. Fabia II líbily. Je pravda, že většina Roomsterů, které potkávám, jsou polepeny firemními nápisy. A u firemního vozu se na vzhled až tak moc nedá i když reklama na hnusným autě může mít negativní vliv na potencionální zákazníky.
Nemusim chodit do okoli, me se Roomster libi, nejsem sice cilovka, ale uvazoval-li bych o MPV postavenym na malym autu, tak bych roomstera zaradil do vyberu. Me se ovsem libi i multipla, ktera se moc lidem v nelibi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 11:56, RE: Správně začal autor....
anonym napsal:
kryt příhradky u spolujezdce je fakt hustej....

ještě mně v té rezenci, jinak celkem vydařené, zarazilo tvrzení, že celá palubka je z tvrdého plastu. Som z toho voľajaký zmatený! Všude se přece píše, jak mají škodovky dokonalý interiér, samý měkký plast na kterém by se dalo...no různy věci by se tam mohli dělat. Tak jak to teda je?
Dneska jsem jel v Roomsteru a schválně jsem osahal palubku a žádný tvrdy plast ale měkký.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 12:01, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
To byl úmysl koncernu pustit do světa auta s takovym infantilním designem (fabia II, roomster, superb II) aby dostal zpatky k volkswagenu konzervativnější zákazníky.
Ona jim totiž škoda předchozími modely trochu přerostla přes hlavu a ovlivňovala prodeje právě vw ve svých třídách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 12:29, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Je někdo, komu se to auto vyloženě bez dalších komentářů líbí?
Já totiž nikoho takovýho ve svým okolí neznám, tak jsem se chtěl zeptat, jak je možný, že si to někdo vůbec koupí. Navíc za ty prachy.
Mně osobně se Roomster líbí. Fanda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 12:32, RE: bez předmětu
sybok_ok napsal:
Nemusim chodit do okoli, me se Roomster libi, nejsem sice cilovka, ale uvazoval-li bych o MPV postavenym na malym autu, tak bych roomstera zaradil do vyberu. Me se ovsem libi i multipla, ktera se moc lidem v nelibi.
Ta poslední věta vysvětluje vše...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 12:43, RE: Roomster
anonym napsal:
ono ta fotečka možná neznázorňje autorův Roomster....proč by měl lhát o barvě?
Já jsem tam žádnou fotku nedával! Autor hoNZA
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 12:52, palubka a spol
Zdravím
Auto jsem koupil doopravdy modré, fotografie je z redakce
Plasty na palubce jsou doopravdy tvrdé, měkčené se dávají až do vyšších verzí a nevím jestli od třetí nebo čtvrté úrovně. Přesednutí z Audiny do roomstru nebylo nijak těžké - Audi jednou ráno nebylo na svém místě....
HoNZA
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 13:13, RE: Roomster a 3 dětské sedačky
anonym napsal:
Recenze je¨sama o sobě věcná. Autor nelže o spotřebě jako Octávkáři TDičkáři a to se cení.
Roomster je pro lidi, kteří mají fantazii. Auto jinak slušný, ale drahý. Za ty prachy mám podobně vybavenou nižší střední třídu (teda ne od Škody), ve které nemusím řešit, zda tam dám tři autosedačky pro oslíky, takže proč kupovat malý auto? Jedině snad pokud s ním chci skákat jenom po městě.

Osel

PS: Dacia Logan MCV Dracula Edition je ale přece jenom o chloupek lepší! Má hodnotněji působící plasty v in...
Reaguju na ty autosedačky. Osel zřejmě kecá a možnost umístění 3 dětských sedaček do svého auta stř. třídy nezkoušel, jen to tak odhaduje. Auta středních tříd jsou sice větší než Roomster, ale 3 sedačky vzadu je problém i pro BMW řady 5, Opla Vectru C nebo VW Passata. kdo má 3 děti a zkoušel to, ví, že dětská sedačka se svým bočním vedením, průvlaky pro pásy a opěrkama rukou či hlavy je tak široká, že v lepším případě vychází přezky pásů pod kraje sedaček, při nalepení sedaček na sebe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 13:30, RE: Roomster a 3 dětské sedačky
anonym napsal:
Reaguju na ty autosedačky. Osel zřejmě kecá a možnost umístění 3 dětských sedaček do svého auta stř. třídy nezkoušel, jen to tak odhaduje. Auta středních tříd jsou sice větší než Roomster, ale 3 sedačky vzadu je problém i pro BMW řady 5, Opla Vectru C nebo VW Passata. kdo má 3 děti a zkoušel to, ví, že dětská sedačka se svým bočním vedením, průvlaky pro pásy a opěrkama rukou či hlavy je tak široká, že v lepším případě vychází přezky pásů pod kraje sedaček, při nalepení sedaček na sebe.
Osel nekecá. Tři sedačky v autě nižší střední třídy občas mám. Tedy abych byl přesný, dvě klasické dětské autosedačky (nikoli vajíčka, to už máme za sebou) a jeden podsedák. Místa na tancování tem není, ale vejdou se. Do Fábie (za stejný prachy) se nevejdou, do Romstra nevím ale podle recenze taky ne.

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 13:47, RE: palubka a spol
HoNZA napsal:
Zdravím
Auto jsem koupil doopravdy modré, fotografie je z redakce
Plasty na palubce jsou doopravdy tvrdé, měkčené se dávají až do vyšších verzí a nevím jestli od třetí nebo čtvrté úrovně. Přesednutí z Audiny do roomstru nebylo nijak těžké - Audi jednou ráno nebylo na svém místě....
HoNZA
to jsem psal já s tím přesednutím. Teď už to chápu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.04.2008 13:52, RE: palubka a spol
anonym napsal:
to jsem psal já s tím přesednutím. Teď už to chápu
To jsem psal já????
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.