0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - jak ji hodnotí majitel?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.05.2008 21:05, RE: Správně začal autor....
anonym napsal:
Recenze docela pěkná. Chválím autora. To víko u spolujezdce je za příplatek i ve verzi comfort, která mimochodem stojí ceníkových 445 tis. Kč (s motorem 1,4 16V). Jinak verze comfort nemá ani el. okna vzadu a výškově stavitelná sedadla vpředu (ale samozřejmě jak je dobrým zvykem koncernu , si lze připlatit). To mě teda dostalo. Já bych si comfort za půl mega představoval trošku jinak. Ty zadní posuvné sedačky jsou tak uzounké, že se ani nedivím autorovi recenze, že musel shánět speciální dětské ...
no upřímě nevím, kdes tohle viděl ale kryty přihrádky před spolujezdcem a seřiditelnou sedačku řidiče má už výbava Style takže od cca 320 tis. uznávám, že teda nic moc, ale je zvláštní, že se ještě nikdo nepozastavil nad tím, že třeba ještě v půlce devadesátých let, což není tak dávno měli BMW v základu přes půl mega taky jen ručně stahovací okna, manulální zrcátka a vůbec nic seřiditelného, mercedes to samé... a třeba u staré fabie a octavie kritizované malé pravé zrcátko prošlo s mercedesem taky do 90 let
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.09.2008 22:45, RE: Roomster
anonym napsal:
Recenze je¨sama o sobě věcná. Autor nelže o spotřebě jako Octávkáři TDičkáři a to se cení.
Roomster je pro lidi, kteří mají fantazii. Auto jinak slušný, ale drahý. Za ty prachy mám podobně vybavenou nižší střední třídu (teda ne od Škody), ve které nemusím řešit, zda tam dám tři autosedačky pro oslíky, takže proč kupovat malý auto? Jedině snad pokud s ním chci skákat jenom po městě.

Osel

PS: Dacia Logan MCV Dracula Edition je ale přece jenom o chloupek lepší! Má hodnotněji působící plasty v in...
vole za 2.9 l jezdím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.02.2010 17:26,
Ano, přesně tak. Lidé mají v tomto článku psát, jaký mají uživatelé zkušenosti s tímto vozem. A né aby sem psali nejací pitomci, co jezdi bůhví jak hnusnejma kárama, jak je škoda hnusná. Je to osobité auto, prostě se líbí nebo nelíbí.
Uvažuji o koupi auta. Přemýšlým o renaultu meganoj či fluencoj. Jde mi hlavně o peníze, chci se vejít do 300 tisíc. Ale když se koukám na tu spolehlivost vozů, tak začínam uvažovat o roomsteroj, poté co vyšel článek, že je v Německu nejspolehlivější. Nerada bych do auta pak rvala jen prachy kvůli poruchám.
Proto se na roomstra zajdu aspoň podívat a sednout si do něj, abych věděla a co jde, než tady začnu trapně pomlouvat.
Pánovi moc děkuji za hezký článek
reagovat
honzik240
počet příspěvků1
datum registrace02.05.2017
Úterý 02.05.2017 08:55, Škoda Roomster, r.v. 2008, po 100000
Dobrý den,

měl jsem možnost si prohlédnout Škoda Roomster z roku 2008, který měl najeto 100.000 km dovezený z Německa.
Interiér ani karoserie neoznačovala nějaký větší nájezd kilometrů, ale zarazilo mě opotřebení volantu a řadící páky + koroze výfuku.
Je reálné aby vůz na fotografiích měl najeto 100.000km ?

Foto
https://1drv.ms/f/s!AvykofrKjd2Bn3U0UgHt4nq3DNRD

Nemám zkušenost se Škodovkami, ale je možné .. že do Fábií a Roomsterů byly používány tak nekvalitní plasty ?

Díky za zhodnocení

reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 02.05.2017 09:43, Rooster po 100000 km
Mozne to je, otec ma fabii se stejnym interierem a Volant I saltpaka belt ohmatane velice brzy


P.s. Odkaz take blbe vlozeny, na mobilu neotevru, lidi naucte se vkladat pres url, tohle je jak v pomocne skole
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Úterý 02.05.2017 19:38, RE: Škoda Roomster, r.v. 2008, po 100000
honzik240 napsal:
Dobrý den,měl jsem možnost si prohlédnout Škoda Roomster z roku 2008, který měl najeto 100.000 km dovezený z Německa.Interiér ani karoserie neoznačovala nějaký větší nájezd kilometrů, ale zarazilo mě opotřebení volantu a řadící páky + koroze výfuku.Je reálné aby vůz na fotografiích měl najeto 100.000km ?Fotohttps://1drv.ms/f/s!AvykofrKjd2Bn3U0UgHt4nq3DNRD Nemám zkušenost se Škodovkami, ale je možné .. že do Fábií a Roomsterů byly používány tak nekvalitní plasty ?Díky za zhodnocení


Ano, je to možné. Navzdory všeobecnému povědomí v českých hospodách škodovka nevyrábí superauta a kvalita materiálů je čím dál horší. Volanty, které nejsou čalouněné kůží, se začínají drolit už od 60 tisíc km. Trpěly tím už volanty ve starých octaviích I, ale novější typy "s úsměvem" a hranatým airbagem jsou na tom ještě hůře. Dokonce bych v tomto případě řekl, že na 100 000 km a škodovku ten volant ještě vypadá dobře.
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.