0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - první jízdní dojmy

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 14:30, RE: Pre kokota čeacha s nikom antislovak
A4 napsal:
To Slovak: škodovek se na celým světě prodávají statisíce, i na Slovensku jich jezdí mraky, takže zase o takovej předraženej šmejd, kterej stojí za hovno, asi nepůjde. Nebo snad chceš říct, že všechny ty lidí, včetně tisíců Slováků, který ty auta kupujou, jsou retardovaný debilové, kteří nevědí, co kupujou? Se nediv, že tady nasereš spoustu lidí, protože tvoje reakce na škodovky je pouze "předraženej šmejd" a "stojí za hovno". Můžeš mi říct, co máš doma v garáži za auto? Teda pokud nějaký auto u...
Budu se opakovat, ale podívej se do ceníků ostatních automobilek a pak piš, že škodovka je předražená. Asi si bohužel myslíte, že když škodovka je domácí automobilka, že bude prodávat za 2/3 ceny jako konkurence! V tom případě se chyťte za hlavu!!!! Kdyby byla drahá, tak se neprodává.
Tento týden tady byl dokonce příspěvěk, kde řešili Fabii a redaktor napsal, že Fabia v daném segmentu patří k tomu nejlepšímu! Nezdá se mi, že by byla dražší než konkurence, když nebudu uvažovat ty korejský pastroje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 15:58, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Po přečtení tvého minulého příspěvku mě neudivuje, že se zastáváš kolegy ze Slovenska, když máš podobný názory jako on. Bydlíš prostě v Česku, kde je domácí auto Škodovka a hodně zdejších lidí ji kupuje, tak se nediv, že na křižovatce vidíš 10 aut, z toho 8 Škodovek...
Tak koukam ze diskuze ma stoupajici uroven.
To A4: myslim ze by ses hodil do politiky. Na polozenou otazku zadna odpoved Nevim jake nazory ma kolega ze Slovenska, takze nemohu posoudit, zda mam stejne nazory. Ale pokud vim tak kolega tvrdi ze Skoda je srot. To ja v zadnem pripade netvrdim. Pouze si myslim, ze cena neodpovida kvalite. Tot vse. Dale jsem tvrdil a tvrdim, ze skodovky jsou az na vyjimky designove hrozne auta. Ale to je vec vkusu. Pokud se Ti zda roomster krasny, tak ti to neberu. To je v poradku. Konecne jak by to vypadalo, kdyby meli vsichni stejny vkus. Beru ze je Skoda domaci auto a jsem rad ze se ji dari, ale myslim ze uz je trochu preskodovkovano. I kdyz zase takovy vlastenec nejsem abych daval penize za neco co muzu mit ve stejne kvalite za mene penez.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 17:43, Pro všechny
Zdravím všechny!

Mám jenom malou poznámku: nick "Slovak", "bubu", "Meč Katanu"a "Gertrúd" může být náš starý známý "Kolega zo Slovenska".
V jedné diskuzi byl ubit argumenty a ted´ se asi maskuje. Je to ale jen můj názor!

Jinak prosím všechny: zdržte se sprostých slov a vulgárního napadání, je to neslušné. Čtou to i ženy. Dyt´ se dá argumentovat i slušně a důrazně. Slováci se baví, jak nás nasírají a my jim to žereme. Kolega zo Slovenska má svou 15 let starou (ale nadčasovou) Primeru a je cool a free. Roomster se mu nelíbí, nechme ho tak. Ono se jich stejně prodá dost i na Slovensku a my za to budem rádi a je to bude točit. Není to fajn pocit?

Mi se Roomster nelíbil na fotkách, dnes jsem ho viděl v reálu v modré metalíze a pořád se mi nelíbí. Stejně se ale bude prodávat dobře. Bude z něj RoomstAr. Já si ho nekoupím nikdy, ale nadávat na Škodovky kvůli tomu nebudu.

Hezký den všem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 19:40, RE: pre kolegu z ČR
Kolega z ČR napsal:
Zdravím všechny!

Mám jenom malou poznámku: nick "Slovak", "bubu", "Meč Katanu"a "Gertrúd" může být náš starý známý "Kolega zo Slovenska".
V jedné diskuzi byl ubit argumenty a ted´ se asi maskuje. Je to ale jen můj názor!

Jinak prosím všechny: zdržte se sprostých slov a vulgárního napadání, je to neslušné. Čtou to i ženy. Dyt´ se dá argumentovat i slušně a důrazně. Slováci se baví, jak nás nasírají a my jim to žereme. Kolega zo Slovenska má svou 15 let starou (ale nadčasovou) Primeru a je cool ...
Ta som sa fakt pobavil, hlavne na tvojom perfecto trapnom prispevku s nick somár! Ešte som zvedavý dokedy tu budeš operovať s tým že mám 15 rokov starú Primeru ty chudák jeden! To je jediný tvoj argument.....spametaj sa jo čechu.
Čo si ty s tým Passatom V6. A čo že ho máš, čo si myslíš že si RIŤ sveta teraz či čo?? Zvážil si niekedy aj to že kěď som kupoval Primeru tak ma stála 430 000Sk ???? To ťa napadlo??? Hňup, dlho som väčšieho ako ty na diskusiach nevidel! A aj tak neverím že ho máš, lebo keby si ho mal, tak by ti tom bolo jedno čo píšem o škodovkách. Vieš čo máš, ja ti poviem, máš Favorita alebo Fabiu s 1.2 HTP a ideš sa z toho posrať!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 20:24, RE: pre kolegu z ČR
Kolega zo Slovenska napsal:
Ta som sa fakt pobavil, hlavne na tvojom perfecto trapnom prispevku s nick somár! Ešte som zvedavý dokedy tu budeš operovať s tým že mám 15 rokov starú Primeru ty chudák jeden! To je jediný tvoj argument.....spametaj sa jo čechu.
Čo si ty s tým Passatom V6. A čo že ho máš, čo si myslíš že si RIŤ sveta teraz či čo?? Zvážil si niekedy aj to že kěď som kupoval Primeru tak ma stála 430 000Sk ???? To ťa napadlo??? Hňup, dlho som väčšieho ako ty na diskusiach nevidel! A aj tak neverím že ho máš, lebo...
Člověče nešt´astná, Ty jsi nemocný. Je mi tě líto. Měl jsem Felicii před tím VW co mám ted´. A to, že mám VW a zastávám se Škodovek, to proto, že jsem patriot, jsem rád, že Škodu máme. I když Roomster se mi fakt nelíbí.

Jinak- k tobě jako osobě a k tvým názorům se už vyjadřovat nebudu, každý at´ si udělá obrázek sám. Je to marné. Já nepotřebuju lidem jako ty dokazovat, že mám pravdu. Fakt ne. Můj názor je moje pravda a tu nemusíš sdílet, O. K. Nevím ale, proč sem motáš moje auto, já se tu dnes o něm nezmiňoval. Já jsem hlavně chtěl, aby se tu nemluvilo sprostě. Ale už zase dělám to, co jsem nechtěl, rozepisuju se.

Jinak s tou domněnkou ohledně těch nicků jsem se asi trošku strefil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 20:44, Pre Kolegu z ČR a k jeho prispevku
Kolega z ČR napsal:
Zdravím všechny!

Mám jenom malou poznámku: nick "Slovak", "bubu", "Meč Katanu"a "Gertrúd" může být náš starý známý "Kolega zo Slovenska".
V jedné diskuzi byl ubit argumenty a ted´ se asi maskuje. Je to ale jen můj názor!

Jinak prosím všechny: zdržte se sprostých slov a vulgárního napadání, je to neslušné. Čtou to i ženy. Dyt´ se dá argumentovat i slušně a důrazně. Slováci se baví, jak nás nasírají a my jim to žereme. Kolega zo Slovenska má svou 15 let starou (ale nadčasovou) Primeru a je cool ...
Tak po prve-nedochadza tu k ziadnemu maskovaniu "Kolegu", to mozem odprisahat a pochybujem ze je tomu tak aj v ostatnych pripadoch. Uznaj, ze tento (celkom kvalitny) web musi predsa navstevovat viac ako 1 Slovak(Kolega z SK). Po druhe-normalne som sa zacudoval aku burku som tu spustil, ale dalo sa to cakat. Po tretie- je pravdou, ze som nemusel reagovat vulgarne na prispevky Čecha-ale usudil som, ze zrejme ide o cloveka, ktoremu je takyto slovnik asi intelektualne najblizsie (usudzujúc z jeho aj predoslich prispevkov kde namiesto argumentacie odbacal a aj odbaca k ubohym nacionalistickym narazkam). Po stvrte- diskusia okolo Roomstera je bludny kruh, pretoze rec so 100% pravdepodobnostou sklzne vzdy do hodnotenia Skody versus ine znacky, po dalsie-toto je cesky web a je jasne ze aj ked sa tu prevazne najdu objektivne nazory, vzdy u niekoho zvytazi patriotizmus, takze bohuzial...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 21:10, RE: Pre Kolegu z ČR a k jeho prispevku
Meč Katanu napsal:
Tak po prve-nedochadza tu k ziadnemu maskovaniu "Kolegu", to mozem odprisahat a pochybujem ze je tomu tak aj v ostatnych pripadoch. Uznaj, ze tento (celkom kvalitny) web musi predsa navstevovat viac ako 1 Slovak(Kolega z SK). Po druhe-normalne som sa zacudoval aku burku som tu spustil, ale dalo sa to cakat. Po tretie- je pravdou, ze som nemusel reagovat vulgarne na prispevky Čecha-ale usudil som, ze zrejme ide o cloveka, ktoremu je takyto slovnik asi intelektualne najblizsie (usudzujúc z jeho aj...
Omlouvám se tedy za mou chybnou úvahu ohledně nicku. Příspěvky měly podobný stylistický styl jako má "kolega". SORRY.

Jinak - to, že diskuze ohledně Škody se pravidelně zvrhne ve flamewar, je chyba. Když se píše o japonských autech, mám pocit, že Škodovkáři nejsou tak agresivní v argumentaci. Přijde mi, že majitelé japonských aut mají pifku na Škodovky větší, než mají Škodovkáři, potažmo majitelé VW na japonská auta.

Já nemám problém uznat, že japonské auta jsou spolehlivé. Jsou. A kdybych neměl možnost mít po otci to auto co mám ted´ (stálo mě asi necelou polovinu ceny co je v bazarech), tak bych uvažoval asi taky o japonci. Ale neměl bych potřebu se jako majitel japonce navážet do Škodovek dost nevybíravým způsobem. A být sprostý. Já mám Slováky rád, mám v okolí Blavy spoustu přátel, jezdíme tam i obchodně. A mrzí mě, že se výměny názorů zde na kvalitním webu mění v osobní invektivy a napadání.
Přijde mi úsměvné, když Kolega zo Slovenska ví, že mám bud´ Favorita nebo Fabii 1.2 HTP. A ví to asi líp než já.

Já se nezlobím, že jsi byl sprostý, nezačal jsi s tím. Ale cítím to tak, že je to Český web a někdo prostě nevydrží a na dost nevybíravou a někdy i nesmyslnou kritiku Slovenských kolegů zareaguje tak jak zareaguje.
Já nechci za nikoho mluvit, nemám na to právo, ale za sebe chci, at´ je tu slušno. Kolega ze SR evidentně někdy nezvládá emoce, budiž. Ale prostě se mi to nelíbí. Mi jeho názory nevadily do doby, než začal být fakt drzý. Není hloupý, o to víc mě mrzí jeho výpady a urážky.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 21:37, RE: Pre Kolegu z ČR a k jeho prispevku
Kolega z ČR napsal:
Omlouvám se tedy za mou chybnou úvahu ohledně nicku. Příspěvky měly podobný stylistický styl jako má "kolega". SORRY.

Jinak - to, že diskuze ohledně Škody se pravidelně zvrhne ve flamewar, je chyba. Když se píše o japonských autech, mám pocit, že Škodovkáři nejsou tak agresivní v argumentaci. Přijde mi, že majitelé japonských aut mají pifku na Škodovky větší, než mají Škodovkáři, potažmo majitelé VW na japonská auta.

Já nemám problém uznat, že japonské auta jsou spolehlivé. Jsou. A kdybych nem...
Suhlasim. Konecne seriozny prispevok (nemyslim konecne seriozny prispevok od Kolegu z ČR,ale vo všeobecnosti), tak by to malo byt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 21:52, Pre všetkých urazených Čchov
Kolega z ČR napsal:
Omlouvám se tedy za mou chybnou úvahu ohledně nicku. Příspěvky měly podobný stylistický styl jako má "kolega". SORRY.

Jinak - to, že diskuze ohledně Škody se pravidelně zvrhne ve flamewar, je chyba. Když se píše o japonských autech, mám pocit, že Škodovkáři nejsou tak agresivní v argumentaci. Přijde mi, že majitelé japonských aut mají pifku na Škodovky větší, než mají Škodovkáři, potažmo majitelé VW na japonská auta.

Já nemám problém uznat, že japonské auta jsou spolehlivé. Jsou. A kdybych nem...
Urážky, Urážky...Tu sa bavíme o autách, každý mame iný názor. Ja nechápem, keď napíšem že napr. Fabia je šmejd čo je (po 70 000km 1,4 44Kw čerčí ako Favorit a prevodovka huči), tak to beriete ako urážku?? Veď to je môj názor na značku. Vy keď tu mnohí nadávate na Hyundaie, japoncov, Renaulty tak to je v pohode že!!!!!!!!!!!!!!!
Ale keď príde Slovák a povie že Škoda je na prd tak už ho posielate do pi...... A začínate argumentovať so strašnými hlúposťami, miesto toho aby ste napísali niečo k teme tak začínate vojnu národov.... Ja som vždy svoj argument doložil faktami, skúsenosťami.... So Škodovkou má v mojom okolí skúsenosti plno ľudí a strašne na tie autá nadávajú a kazia sa im, neustále reklamácie. Uvedomte sa prosím a keď ste si tak strašne zobrali k srdcu čo som napísal že tí čo kupujú Škodovky tak su magori tak sa vám Ospravedlňujem. PARDON už sa to nestane, ale aj vy si odpuste tie nacionalistické narážky a prijmite aj názory iných a bude všetko OK a diskusie budú opäť na úrovni. S pozdravom...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 22:45, Naposledy pro Kolegu ze SR kolega z ČR
Kolega zo Slovenska napsal:
Urážky, Urážky...Tu sa bavíme o autách, každý mame iný názor. Ja nechápem, keď napíšem že napr. Fabia je šmejd čo je (po 70 000km 1,4 44Kw čerčí ako Favorit a prevodovka huči), tak to beriete ako urážku?? Veď to je môj názor na značku. Vy keď tu mnohí nadávate na Hyundaie, japoncov, Renaulty tak to je v pohode že!!!!!!!!!!!!!!!
Ale keď príde Slovák a povie že Škoda je na prd tak už ho posielate do pi...... A začínate argumentovať so strašnými hlúposťami, miesto toho aby ste napísali niečo k tem...
Potěšils mě. Jsem rád, že uznáváš, že diskuse nyní nejsou na úrovni. A že budou, pokud nebudeme sprostí. Já fakt nemůžu mluvit za ostatní, ale za sebe ti můžu slíbit, že nikdy nebudu vytahovat blbé nacionalistické hanlivé žvásty. Ty ses omluvil za urážení majitelů Škodovek a myslím, že pokud budeš kritizovat konstruktivně a věcně a zdržíš se urážek, tak tady bude o hodně míň lidí, kteří budou mít chut´ tě odkázat do .... Fakt mluvím jen za sebe, ale doufám, že to tak bude. Nechci si hrát na mravokárce nebo spasitele, ale fakt to tu mám rád a ty invektivy mi vadily.

Takže Kolego, kritizuj, namítej, ale neurážej, platí?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 23:03, RE: Pre všetkých urazených Čchov
Kolega zo Slovenska napsal:
Urážky, Urážky...Tu sa bavíme o autách, každý mame iný názor. Ja nechápem, keď napíšem že napr. Fabia je šmejd čo je (po 70 000km 1,4 44Kw čerčí ako Favorit a prevodovka huči), tak to beriete ako urážku?? Veď to je môj názor na značku. Vy keď tu mnohí nadávate na Hyundaie, japoncov, Renaulty tak to je v pohode že!!!!!!!!!!!!!!!
Ale keď príde Slovák a povie že Škoda je na prd tak už ho posielate do pi...... A začínate argumentovať so strašnými hlúposťami, miesto toho aby ste napísali niečo k tem...
Tak ted´ ses trošku netrefil... Jak sis asi už všiml, Škodovku zrovna nemusím, svoje názory prezentuju pořád, nestydím se za ně, díky pozitivním zkušenostem občas hájím Peugeot, přesto nesklízím tak podrážděné reakce jako ty. Možná to bude tou dávkou nacionalismu, kterej i na mě z tvých příspěvků čiší, spousta lidí má na to potřebu reagovat. Já se jim nedivím. To, že je Škoda kvalitní, poněkud předražená a fádní (octavia, fabia) jsou fakta. Roomster je podle mě obluda, ale díky setrvačnosti mnoha Čechů se v propadlišti dějin neocitne. Přispějou k tomu takovéto články na odborných fórech. Jak jsem řekl, PR. Tímto skládám poklonu oddělení marketingu Škoda Auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 00:00, Pre kolegu z sk
Kolego ze slovenska, fakt se maskuješ pod čtyřma různýma přezdívkama a urážíš nás. Škodovka je mimochodem nejprodávanějším a oblíbeným autem aj u vás, tak si zajdi k psychiatrovi na průplach mozku. a ještě k tomu se nech vykastrovat, aby ti ta bílá tekutina nelezla na ty piliny, co máš v hlavě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 07:13, pre čecha, ktorý evidentne ponocoval
čech napsal:
Kolego ze slovenska, fakt se maskuješ pod čtyřma různýma přezdívkama a urážíš nás. Škodovka je mimochodem nejprodávanějším a oblíbeným autem aj u vás, tak si zajdi k psychiatrovi na průplach mozku. a ještě k tomu se nech vykastrovat, aby ti ta bílá tekutina nelezla na ty piliny, co máš v hlavě.
Ja sa tu maskujem pod 4 prezývkami?? Prečítal si si všetko vyššie? Ja už nemám slov ty vole!
Čo si myslíš že som jediný Slovák, ktorý pozná tento server či čo. Zobuť sa jo. Neponocuj, lebo to na teba zle vplýva. Takže keď tu niekto iný napíše a bude to Slovák, tak to hneď automaticky musím byť ja jo? Ja mám nick Kolega zo Slovenska a ten aj používam....A už viac krát sa stalo, že si ho niekto aj požičal a písal v mojom mene! A myslím že piliny máš v hlave ty, lebo ináč by si takú sprostosť nenapísal. Chujovinami viem aj ja argumentovať. Radšej si mal obhajovať škodovku prečo je taká super a nie tu písať somarinamy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 09:32, RE: Pre kolegu z sk
čech napsal:
Kolego ze slovenska, fakt se maskuješ pod čtyřma různýma přezdívkama a urážíš nás. Škodovka je mimochodem nejprodávanějším a oblíbeným autem aj u vás, tak si zajdi k psychiatrovi na průplach mozku. a ještě k tomu se nech vykastrovat, aby ti ta bílá tekutina nelezla na ty piliny, co máš v hlavě.
Ubezpecujem ta, ze som konkretny clovek BUBU a nie Kolega zo SR. Napokon, ak si precitas vsetky moje prispevky, stylisticky su uplne odlisne. Ked chces a si taky frajer ze to dokazes, tak si skontroluj IP adresy z ktorych prispevky chodia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 09:45, Pro Kolegu z ČR
Kolega zo Slovenska napsal:
Ja sa tu maskujem pod 4 prezývkami?? Prečítal si si všetko vyššie? Ja už nemám slov ty vole!
Čo si myslíš že som jediný Slovák, ktorý pozná tento server či čo. Zobuť sa jo. Neponocuj, lebo to na teba zle vplýva. Takže keď tu niekto iný napíše a bude to Slovák, tak to hneď automaticky musím byť ja jo? Ja mám nick Kolega zo Slovenska a ten aj používam....A už viac krát sa stalo, že si ho niekto aj požičal a písal v mojom mene! A myslím že piliny máš v hlave ty, lebo ináč by si takú sprostosť nena...
Pro Kolegu z ČR: Tvoje příspěkvy opravdu patří k tomu nerozumnějšímu a nejférovějšímu, co jsem tady kdy četl. Takovým stylem by tady měli diskutovat všichni - bez trapných a primitivních urážek. Bravo, kolego z ČR!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 16:19, RE: Pro Kolegu z ČR
A4 napsal:
Pro Kolegu z ČR: Tvoje příspěkvy opravdu patří k tomu nerozumnějšímu a nejférovějšímu, co jsem tady kdy četl. Takovým stylem by tady měli diskutovat všichni - bez trapných a primitivních urážek. Bravo, kolego z ČR!
Pro bubu: sorry za omyl s nicknames, přišlo mi to podobné s "kolegou".

Pro A4: díky za pochvalu a sorry za zpoždění, s jakým reaguju - byl jsem v práci.

A asi ještě pro Kolegu zo Slovenska: jsem moc rád, že jsme se domluvili, já už si bez Tvých příspěvků nedokážu diskuse zde ani představit. Když budeme kritizovat slušně, vždy se domluvíme. A urážky tu nebudou. Díky za to, chlape! Já uznávám že Škoda má chyby, nejsem slepý, někdy máš 100% pravdu v názorech, ale kazil sis to (hele, používám minulý čas! ) stylem psaní.

Mějte se všichni!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.06.2006 10:58, vojna
Kolega z ČR pro A4 a pro bubu napsal:
Pro bubu: sorry za omyl s nicknames, přišlo mi to podobné s "kolegou".

Pro A4: díky za pochvalu a sorry za zpoždění, s jakým reaguju - byl jsem v práci.

A asi ještě pro Kolegu zo Slovenska: jsem moc rád, že jsme se domluvili, já už si bez Tvých příspěvků nedokážu diskuse zde ani představit. Když budeme kritizovat slušně, vždy se domluvíme. A urážky tu nebudou. Díky za to, chlape! Já uznávám že Škoda má chyby, nejsem slepý, někdy máš 100% pravdu v názorech, ale kazil sis to (hele, používám min...
ked to citam nieco hrozne co sa tu deje,akoby tu isla vypuknut vojna...
k teme: aj ked skodovky nemusim,roomster je asi prva shade ktoru by som si kupil(kvoli dizajnu)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.06.2006 14:07, RE: vojna
speedfred napsal:
ked to citam nieco hrozne co sa tu deje,akoby tu isla vypuknut vojna...
k teme: aj ked skodovky nemusim,roomster je asi prva shade ktoru by som si kupil(kvoli dizajnu)
Jak povedal Svejk: "Valka bude..."
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.11.2006 15:18, RE: bez předmětu
Radek napsal:
Tak koukam ze diskuze ma stoupajici uroven.
To A4: myslim ze by ses hodil do politiky. Na polozenou otazku zadna odpoved Nevim jake nazory ma kolega ze Slovenska, takze nemohu posoudit, zda mam stejne nazory. Ale pokud vim tak kolega tvrdi ze Skoda je srot. To ja v zadnem pripade netvrdim. Pouze si myslim, ze cena neodpovida kvalite. Tot vse. Dale jsem tvrdil a tvrdim, ze skodovky jsou az na vyjimky designove hrozne auta. Ale to je vec vkusu. Pokud se Ti zda roomster krasny, tak ti to neber...
Ty vole přeškodovkováno? Vždyť Škodovka táhne celou ekonomii ČR. Slováci ať si řeší svoje TAZy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.11.2006 15:21, RE: bez předmětu
bubu napsal:
Fuj, ten Roomster, to je hnus, nikdy si ho nekoupím... Skodovky niesu zle auta, ale su predrazene. Roomster je dizajnersky smejd urceny pre ludi zo zvratenym vkusom (podobne jak renault Megane) a basta.
Magore!!! Ty máš zvrácený vkus čobole posraný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.