0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - první jízdní dojmy

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 17:46, RE: Cena
anonym napsal:
tak se raději odstěhuj, uděláš líp Třeba ke korejcům, tam si určitě spravíš oko, těmi obludnostmi !
Presne! Predávať sa to bude len kvôli tomu že je to vaše "české" Škoda. Lebo je to room-hnus. Fuj. Total pohrebak ty vole. Videl som MB Vito pohrebák a presne tak malo zadné okna znížené ako toto. Mimochodom pre toho kto tu chcel aby sme sa pozreli do cenníka. Ty sa pozri napr. do cenníka Nissanu Note, je určite krajší ako roomster, stojí iba o 10 000 Kč viac ako základny Roomster a má silnejší motor 1.4 65KW a oveľa lepšiu výbavu (el okna, bag, CD central...) Prekvypený čo?? Áno over si to a ten Note zrýchli za 13s na 100 Km/h ne za 20 ako roomster a je aj väčší, a ešte k tomu má nižšiu spotrebu ako 1.2 HTP takže.....Ja by som však nechcel ani jedno ale keby som si musel vybrať.
Ešte ten klepot u VW TDi je hlavne na voľnobech fakt veľký, minule som išiel s VW Golf IV 1.9 TDi a hrôza jak to hučí...ale spotreba je good ale to DDD nooooo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 17:51, RE: Stehovani
anonym napsal:
tak se raději odstěhuj, uděláš líp Třeba ke korejcům, tam si určitě spravíš oko, těmi obludnostmi !
Takový šupliky naštěstí nemusim kupovat. Ani český ani korejský. A co se týká Korejců tak korejský automobilky budou zanedlouho ovládat trh s autama. Ovšem na tvuj vkus sedí tak Dacia logan.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 18:31, RE: propadák
petr napsal:
podívejte se do ceníků konkurence a pak pište drahé. Třeba meriva atd jsou dražší.
Měl jsem možnost se povozit s roomstrem už v pátek s motorem 1.2 HTP (ve 4 lidech) a celkem to jede slušně. Samozřejmě závoďák to nebyl. Nesouhlasím s autorem článku, že plasty jsou tvrdé!
To Petr: My máme na našem servise ( nebudu jmenovat at nedělám reklamu ) tři Roomstery 1,2 , 1,4 a 1,9. Ta 1,2 htp je snad nejhorší varianta. Nechápu jak to mohlo s vámi v obsazení čtyř osob jet docela slušně. To je pěkná blbost. Motor se musí hodně vytáčet a řve to jak stádo splašených koz. Ani 1,4 není žádná výhra, ale narozdíl od HTP to už trochu jede lépe. Úplně nejlépe to jede s 1,9 , až na ten klapot připomínající traktor. Jinak místa nic moc. Na oběd do toho vlezou čtyři mechoši a pátý se mačká, takže žádný zázrak. Výbava skoro žádná. Jinak cena je dost vysoká. Ale musím říci, že zvědavců nam na salón chodí hodně a dokonce už máme i pár zájemců, ale většinou jsou to takoví ti, co se chcou jen pochlubit tím, že ho mají mezi prvními
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 23:05, Papamobil
No toto auto ma vôbec nenadchlo, je to nieco ako papamobil mixnutý s pohrebakom. Cele by sa to dalo oznacit vyrazom "vela kriku pre nic". A tie ceny, no nech sa v Skode nehnevaju, mali by sa konecne uvedomit. Nechcel by som si ani predstavit ako sa musi jazdit so zakladnym 1.2 motorom-predbiehat musi byt samovrazedny zazitok, ked vsak chcete poriadny-teda dostatocny motor, dostanete sa k ciastke za ktoru sa da kupit ovela lepsie auto. A holé zakladne verzie mi uz u tejto znacky pekne lezu na nervy. Ak ma mat nova Fabca podobny dizajn, tak dovidenia...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 23:19, PR
Souhlasím s autorem článku snad jen s tím, že auto v reálu vypadá líp než na fotkách. Každopádně člának vypadá jako klasická PR ( pro neznalé - public relations, marketingová metoda, která má nenásilnou formou (netváří se jako reklama) pozitivně působit na potenciální konzumenty a jejich podvědomí. Forma článku psaného motoristickým novinářem je tou nejlepší cestou.) Pořád je to ale vobluda... Nechápu, jak to může někdo srovnávat třeba s berlingem - designově nenásilné a účelové auto, ze kterého byl jako derivát vytvořen "rodinný" vůz". Včera jsem vedle Roomsteru jel pár km po městě, seděli v tom dva chlápci - bylo mi jich líto, jak na ně ostatní řidiči civí a řehtají se, jako kdyby viděli kdovíjakou šou... A ty motory... 1,2 HTP extrém, TDI 77 kW extrém na druhé straně - ten motor musí tvořit snad 70% ceny (výrobní) auta. I když vážně uvažuju o koupi podobném typu (pro příští rok) - Caddy, Berlingo, Doblo, Partner - tak roomster nepřipadá v úvahu. Ale at´ si každý koupí co chce, jsou to jeho prachy.... To bych si snad radši počkal na Logana kombi s 1,5 dCi. Zdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 00:29,
Slováci, co tady pičujete? Není vám to ani trochu blbé tady provokovat? Holt jsme před váma, tak se s tím smiřte a nevyripujte tady. Váš ideál je 15 roků stará primera, co? a cokoliv je od škodovky, tak je špatně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 08:12, RE: bez předmětu
čech napsal:
Slováci, co tady pičujete? Není vám to ani trochu blbé tady provokovat? Holt jsme před váma, tak se s tím smiřte a nevyripujte tady. Váš ideál je 15 roků stará primera, co? a cokoliv je od škodovky, tak je špatně.
Jo, divím se, že tady už dávno není "kolega ze Slovenska". Určitě by nám tady popsal, jak jeho 15 let stará primera strčí každou novou škodovku ve všech směrech do kapsy. No, v tomhle ho tady vzorně zastupuje pár dalších chytráků.
Nejvíc se mi tady "líbí" takový ty názory typu: "fuj, ten Roomster, to je hnus, nidky si ho nekoupím...". A komu to tady jako cpete? Vždyť vám ho nikdo nenutí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 08:47, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Jo, divím se, že tady už dávno není "kolega ze Slovenska". Určitě by nám tady popsal, jak jeho 15 let stará primera strčí každou novou škodovku ve všech směrech do kapsy. No, v tomhle ho tady vzorně zastupuje pár dalších chytráků.
Nejvíc se mi tady "líbí" takový ty názory typu: "fuj, ten Roomster, to je hnus, nidky si ho nekoupím...". A komu to tady jako cpete? Vždyť vám ho nikdo nenutí.
No ja zase moc nechapu tvuj nazor. Komu ty ho cpes? Vetsinou kdyz neco napise kolega ze Slovenska, tak ho hned vyhanite a ja nevim co vsechno a ted ho snad chces privolat nebo co. Ke clanku o roomsteru nekdo napise ze se mu nelibi (coz si myslim je k tematu) a ty pises koho to zajima. Mozna nikoho, ale je to k tematu. Kdezto ty pises o kolegovi do diskuze, ktera je o roomsteru. Tak nevim...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 09:20, RE: bez předmětu
Radek napsal:
No ja zase moc nechapu tvuj nazor. Komu ty ho cpes? Vetsinou kdyz neco napise kolega ze Slovenska, tak ho hned vyhanite a ja nevim co vsechno a ted ho snad chces privolat nebo co. Ke clanku o roomsteru nekdo napise ze se mu nelibi (coz si myslim je k tematu) a ty pises koho to zajima. Mozna nikoho, ale je to k tematu. Kdezto ty pises o kolegovi do diskuze, ktera je o roomsteru. Tak nevim...
Po přečtení tvého minulého příspěvku mě neudivuje, že se zastáváš kolegy ze Slovenska, když máš podobný názory jako on. Bydlíš prostě v Česku, kde je domácí auto Škodovka a hodně zdejších lidí ji kupuje, tak se nediv, že na křižovatce vidíš 10 aut, z toho 8 Škodovek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 10:10, RE: Stehovani
F1 napsal:
Takový šupliky naštěstí nemusim kupovat. Ani český ani korejský. A co se týká Korejců tak korejský automobilky budou zanedlouho ovládat trh s autama. Ovšem na tvuj vkus sedí tak Dacia logan.
To F1: Bohužel můj vkus se ti nepodařilo odhalit, Dacia logan mě opravdu nezajímá, ale zřejmě tobě sedí, když se o ni zmiňuješ. Nebo snad něco zajímavějšího ukrýváš v garáži?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 10:57, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Jo, divím se, že tady už dávno není "kolega ze Slovenska". Určitě by nám tady popsal, jak jeho 15 let stará primera strčí každou novou škodovku ve všech směrech do kapsy. No, v tomhle ho tady vzorně zastupuje pár dalších chytráků.
Nejvíc se mi tady "líbí" takový ty názory typu: "fuj, ten Roomster, to je hnus, nidky si ho nekoupím...". A komu to tady jako cpete? Vždyť vám ho nikdo nenutí.
Fuj, ten Roomster, to je hnus, nikdy si ho nekoupím... Skodovky niesu zle auta, ale su predrazene. Roomster je dizajnersky smejd urceny pre ludi zo zvratenym vkusom (podobne jak renault Megane) a basta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 11:31, RE: bez predmetu
čech napsal:
Slováci, co tady pičujete? Není vám to ani trochu blbé tady provokovat? Holt jsme před váma, tak se s tím smiřte a nevyripujte tady. Váš ideál je 15 roků stará primera, co? a cokoliv je od škodovky, tak je špatně.
Chod do piči ty nacionalisticky kokot. Proti Čechom tu nikto nevyrypuje- vaša škoda ma totiž už len česke meno. Ale to je jedno, keby bol Roomster od Nissana (ktory ma tiez niektore modely hrozne-Almera tino je napr. vyslovene grc...) tak by som napisal to iste. A zdrž sa svojich poznamok ked nemas nic k teme ty imbecil provokatersky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 11:47, RE: bez predmetu
Meč Katanu napsal:
Chod do piči ty nacionalisticky kokot. Proti Čechom tu nikto nevyrypuje- vaša škoda ma totiž už len česke meno. Ale to je jedno, keby bol Roomster od Nissana (ktory ma tiez niektore modely hrozne-Almera tino je napr. vyslovene grc...) tak by som napisal to iste. A zdrž sa svojich poznamok ked nemas nic k teme ty imbecil provokatersky.
To Meč Katanu: To chce klídek, jestli nemáš jiný argumenty do diskuze kromě sprostých nadávek, tak proč sem vůbec píšeš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 11:52, RE: bez predmetu, pro Meč Katanu
Meč Katanu napsal:
Chod do piči ty nacionalisticky kokot. Proti Čechom tu nikto nevyrypuje- vaša škoda ma totiž už len česke meno. Ale to je jedno, keby bol Roomster od Nissana (ktory ma tiez niektore modely hrozne-Almera tino je napr. vyslovene grc...) tak by som napisal to iste. A zdrž sa svojich poznamok ked nemas nic k teme ty imbecil provokatersky.
Slováku vole, co sem vůbec píšeš a vtíráš se na české stránky? Chod si na vaše čobolácké stránky, které stejně nemáte, ty pičo blbá, ostudo slovenska. A vymrdej buzno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 12:08, RE: bez predmetu, pro Meč Katanu
antislovák napsal:
Slováku vole, co sem vůbec píšeš a vtíráš se na české stránky? Chod si na vaše čobolácké stránky, které stejně nemáte, ty pičo blbá, ostudo slovenska. A vymrdej buzno.
Co je to to cobolsko? Furt tu o tom pises, tak to aspon vysvetli
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 12:22, Pre kokota čeacha s nikom antislovak
antislovák napsal:
Slováku vole, co sem vůbec píšeš a vtíráš se na české stránky? Chod si na vaše čobolácké stránky, které stejně nemáte, ty pičo blbá, ostudo slovenska. A vymrdej buzno.
Si strč tu svoju Fabiu čo určite maš do kakača ty jebo jedno...určite sa ti tam ten malý šmejd zmestí!!!!!!!!! Pičus skurveny....Vieš kde ťa mi slovaci máme V RITI!!!! CHUJ Nevie normalne diskutovať.....Už viac krát jebal do Slovákov...Mi jebeme do vás..Tak sa spametaj jo!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 12:23, RE: Pre kokota čeacha s nikom antislovak
Slovak napsal:
Si strč tu svoju Fabiu čo určite maš do kakača ty jebo jedno...určite sa ti tam ten malý šmejd zmestí!!!!!!!!! Pičus skurveny....Vieš kde ťa mi slovaci máme V RITI!!!! CHUJ Nevie normalne diskutovať.....Už viac krát jebal do Slovákov...Mi jebeme do vás..Tak sa spametaj jo!!
mi nejebeme do vas ....tak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 12:26, RE: Pre kokota čeacha s nikom antislovak
Slovak napsal:
mi nejebeme do vas ....tak
Ja nechápen niektorých čechov tuna. Ste fakt ako imbecili. Za to že tu niekto napíše svoj názor na škodovku že je to predražený šmejd tak hneď rýpete do medzinárodnch vzťahov...Nechápem. Mi tuna reagujeme na škodovku ako na ktoré koľvek zahraničné auto. Mi zato nemôžeme že za pravdu sa každý bije. A vyzera tak že keď nadávame na Škodovku tak máme asi pravdu, lebo stoja za hovno!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 12:40, RE: Pre kokota čeacha s nikom antislovak
Slovak napsal:
Ja nechápen niektorých čechov tuna. Ste fakt ako imbecili. Za to že tu niekto napíše svoj názor na škodovku že je to predražený šmejd tak hneď rýpete do medzinárodnch vzťahov...Nechápem. Mi tuna reagujeme na škodovku ako na ktoré koľvek zahraničné auto. Mi zato nemôžeme že za pravdu sa každý bije. A vyzera tak že keď nadávame na Škodovku tak máme asi pravdu, lebo stoja za hovno!
To Slovak: škodovek se na celým světě prodávají statisíce, i na Slovensku jich jezdí mraky, takže zase o takovej předraženej šmejd, kterej stojí za hovno, asi nepůjde. Nebo snad chceš říct, že všechny ty lidí, včetně tisíců Slováků, který ty auta kupujou, jsou retardovaný debilové, kteří nevědí, co kupujou? Se nediv, že tady nasereš spoustu lidí, protože tvoje reakce na škodovky je pouze "předraženej šmejd" a "stojí za hovno". Můžeš mi říct, co máš doma v garáži za auto? Teda pokud nějaký auto už vůbec máš. Podle inteligence tvý reakce trochu pochybuju, že už ti bylo 18 ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.06.2006 14:15, RE: bez předmětu
čech napsal:
Slováci, co tady pičujete? Není vám to ani trochu blbé tady provokovat? Holt jsme před váma, tak se s tím smiřte a nevyripujte tady. Váš ideál je 15 roků stará primera, co? a cokoliv je od škodovky, tak je špatně.
TY JSI ASI TEN ROOM, ŽE?
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.