0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - první jízdní dojmy

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 00:42, Roomster
Už jsem na jedné nejmenovaném fóru psal,že tohle auto fakt není od Škody to pravé ořechové. Tvarem je to nejspíše jen o zvyku,interiér hezký,ale jinak mi tento model příjde jako průměřný v poměru výbava/ceny....o zážehovém HTP nemluvě. Určitě má tohle auto klady v prostornosti,obejm kufru je uctihodný,ale když vezmu v potaz výšku vozu,tak praktičnost kufru značně omezuje malá plocha dna (hloubka,šířka). Roomster mi připadá nevyvážený,narozdíl od studie,jenž mi byla sympatičtější. Á propo,naskýtá se mi otázka,kam Škoda míři tímhle vozem? Lidové auto pro náš trh v pohledu na cenu zakladního modelu to vskutku není,dyť máme spoustu alternativ (Berlingo,Fusion aj.),jako rodinné auto mi přijde vhodnější Octavia ať už první či druhé řady. A v maximální výbavě za tu cenu seženete auto o třídu výše,s větším rozvorem,a pobodnou výbavou (mazda 6,Leon II ad.). Takže si myslím,že vůz je určen ředevším na "západní" trhy,a nebo pro zaryté příznivce značky...Za sebe bych řekl,že je to experimentální model Škody,kterým si automobilka "otukává" možnosti,kterou cestou by se měla automobilka vydat a kterou nikoli...Octávie i Fabia jsou velmi úspěšné modely,jtakže proč ne. Osobně bych si Roomstera nekoupil,ale je to jen můj subjektivní názor. Tak a teď se na mě škodovkáři a patrioti (i přesto,že se jedná o německý vůz,vyráběný u nás) nejspíše vrhnou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 07:58, propadák
mám pocit, že tohle auto čeká slušný propadák. Nenabízí vůbec nic navíc, kromě vzhledu, který je třeba pro mě hrozný. Snad se pletu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 09:25, RE: propadák
anonym napsal:
mám pocit, že tohle auto čeká slušný propadák. Nenabízí vůbec nic navíc, kromě vzhledu, který je třeba pro mě hrozný. Snad se pletu.
Že vraj japonci vyrábajú hnusné auta. A čo je potom toto??? Nesúmerné, škaredé, nevybavené s blbými motormi.....A drahé. Total humus!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 10:22, RE: propadák
HNUS napsal:
Že vraj japonci vyrábajú hnusné auta. A čo je potom toto??? Nesúmerné, škaredé, nevybavené s blbými motormi.....A drahé. Total humus!
podívejte se do ceníků konkurence a pak pište drahé. Třeba meriva atd jsou dražší.
Měl jsem možnost se povozit s roomstrem už v pátek s motorem 1.2 HTP (ve 4 lidech) a celkem to jede slušně. Samozřejmě závoďák to nebyl. Nesouhlasím s autorem článku, že plasty jsou tvrdé!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 10:36, RE: propadák
HNUS napsal:
Že vraj japonci vyrábajú hnusné auta. A čo je potom toto??? Nesúmerné, škaredé, nevybavené s blbými motormi.....A drahé. Total humus!
me se vzhledove libi, videl jsem ho v realu a vylozene mu sedi nejaka vyrazna barva, design je podle me hodne povedeny a konecne trosku fantazie a osobitosti na ceste, jizdni vlastnosti soudit nemuzu a co se tyka vybavy - nebo spis nevybavy a ceny, tak to je normalni u vsech skodovek ne ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 11:46, RE: propadák
skl napsal:
me se vzhledove libi, videl jsem ho v realu a vylozene mu sedi nejaka vyrazna barva, design je podle me hodne povedeny a konecne trosku fantazie a osobitosti na ceste, jizdni vlastnosti soudit nemuzu a co se tyka vybavy - nebo spis nevybavy a ceny, tak to je normalni u vsech skodovek ne ?
diky za roomster ! Prvni skodovka po x letech na kterou se da opravdu divat... podle me SUPER.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 12:02, Martin
Me osobne se Roomster libi, ale to je otazka vkusu, nidky se zadne auto nebude libit vsem. Roomster utoci predevsim na rodiny. Jeho ceny sice nejsou nejnizsi ale oproti konkurenci, fusion, Meriva, Berlingo atd je stale o par tisic levnejsi. Zalezi na kazdem jestli sahne po necem jinem. Ale je pravda ze Roomster TDI ve vybave sport presahuje hranici 500 tis, za coz se da sehant uz i jine auto. Predevsim z Japonska. Nevim presne ceny ale treba Mazda 6 je hezka, je to o tridu vys, ale cena mazdy 6 taky neni zrovna nejnizsi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 13:08, RE: Roomster
Kukinrek napsal:
Už jsem na jedné nejmenovaném fóru psal,že tohle auto fakt není od Škody to pravé ořechové. Tvarem je to nejspíše jen o zvyku,interiér hezký,ale jinak mi tento model příjde jako průměřný v poměru výbava/ceny....o zážehovém HTP nemluvě. Určitě má tohle auto klady v prostornosti,obejm kufru je uctihodný,ale když vezmu v potaz výšku vozu,tak praktičnost kufru značně omezuje malá plocha dna (hloubka,šířka). Roomster mi připadá nevyvážený,narozdíl od studie,jenž mi byla sympatičtější. Á propo,naskýtá...
Já bych řekl že je kolem toho mediálního poviku až moc reklama reklama reklama češi kupte to!Kdyby to bylo od jiné automobilky tak se kolem toho ani nepípne a nikdo si o to neopře ani kolo.Je to Škoda a tak přes svou obludnost s toho bude prodejní trhák a ze všech stran se bude ozývat jaký je to super auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 13:31, RE: propadák
petr napsal:
podívejte se do ceníků konkurence a pak pište drahé. Třeba meriva atd jsou dražší.
Měl jsem možnost se povozit s roomstrem už v pátek s motorem 1.2 HTP (ve 4 lidech) a celkem to jede slušně. Samozřejmě závoďák to nebyl. Nesouhlasím s autorem článku, že plasty jsou tvrdé!
Plasty jsou opravdu všude tvrdé a celkový pocit kvality se mi zdá horší než třeba ve Fábii. Nešťastně jsou umístěné vnitřní kliky dveří,málem jsem si při otvírání vykloubil zápěstí. Pro aspoň průměrmńou dynamiku budou potřeba 1.6 benzín nebo 1.9 nafta a oba už mají svou slávu za sebou. Jinak design se mi zdá O.K. Cena nic moc,ale opravdu se s R počítá spíš pro západní trhy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 14:33,
to je tak hnusný auto,přitom ostatní škodovky jsou tak krásný,to i 120 je hezčí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 14:42,
Tak tohle je první škodovka, která se mi líbí, ale půl mega bych za ni nedal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 14:59, Skodilak
Zrovna vcera vyjel proti me tenhle netvor - byl v cerne barve - ani jsem se nenamahal podivat se za nim do zpetneho zrcatka ......design a hlavne cena mi u tohoto vozu nic nerikaji.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 15:20, RE: Skodilak
WENNY napsal:
Zrovna vcera vyjel proti me tenhle netvor - byl v cerne barve - ani jsem se nenamahal podivat se za nim do zpetneho zrcatka ......design a hlavne cena mi u tohoto vozu nic nerikaji.......
no to si dokážu představit, vsadím se, že jsi málem rozbil boční okno v tom fofru po zpětném zrcádku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 15:21, RE: propadák
Jirka napsal:
Plasty jsou opravdu všude tvrdé a celkový pocit kvality se mi zdá horší než třeba ve Fábii. Nešťastně jsou umístěné vnitřní kliky dveří,málem jsem si při otvírání vykloubil zápěstí. Pro aspoň průměrmńou dynamiku budou potřeba 1.6 benzín nebo 1.9 nafta a oba už mají svou slávu za sebou. Jinak design se mi zdá O.K. Cena nic moc,ale opravdu se s R počítá spíš pro západní trhy...
Plasty bohužel nejsou tvrdé, tvrý plast si představuju jinak. Ve verzi Style nebyl!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 16:12, proste bordel
Bohuzial, toto auto je dizajnersky bordel. Prva polovicka sedan a druha uzitkovy voz, to nejak zozvarali dohromady a bolo... Take auto si spravim aj ja doma v garazi. Zoberiem staru skodu 105 a prdel dam z Berlinga - bude to pomaly este krajsie. Jak som uz pisal, zachvilu budu vsetci ktori maju aspon spetku vkusu jazdit na bicykloch....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 16:13, RE: Roomster
kuz napsal:
Já bych řekl že je kolem toho mediálního poviku až moc reklama reklama reklama češi kupte to!Kdyby to bylo od jiné automobilky tak se kolem toho ani nepípne a nikdo si o to neopře ani kolo.Je to Škoda a tak přes svou obludnost s toho bude prodejní trhák a ze všech stran se bude ozývat jaký je to super auto.
Bingo, přesně ses trefil, není co dodat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 16:18, design
Ten dizajn je svěží zejména na elektronech ale jak to nakonec bude vypadat na obyčejných plecháčích jaké známe z fabie?A ten motor 1,2HTP v tomto autě to je snad výsměch.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 16:47, Stehovani
Jestli se toto auto bude prodavat, tak jako fabie a octavie 2, tak potom se asi stehuju nekam pryc. Koukat se na kazde krizovatce na 8 skodovek z 10 aut, uz se nemuzu dockat. Myslel jsem ze designove horsi auto nez je fabie uz udelat nejde, ale jak to tak vidim tak jsem se mylil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 16:48, Hnus
Fiat multipla a škoda roomster. Dvě novodobé obludy na silnicích. Už ten název room-ster se mi hnusí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 17:22, RE: Stehovani
Radek napsal:
Jestli se toto auto bude prodavat, tak jako fabie a octavie 2, tak potom se asi stehuju nekam pryc. Koukat se na kazde krizovatce na 8 skodovek z 10 aut, uz se nemuzu dockat. Myslel jsem ze designove horsi auto nez je fabie uz udelat nejde, ale jak to tak vidim tak jsem se mylil.
tak se raději odstěhuj, uděláš líp Třeba ke korejcům, tam si určitě spravíš oko, těmi obludnostmi !
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.