0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1.9TDi 81kW

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 00:16, zase "povedena" recenze
Tak nevim nevim jestli "zkusenosti" podobneho razu ma vubec cenu zveřejnovat. Nedozvěděl jsem si Nic, az na to jake je octavia krasne auto.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 00:30, octavia versus pracka
To, je pre vacsinu ludi smerodajne.....pretoze pracku kupujem castejsie...ako vozim dospelych ludi na zadnych sedadlach.....!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 01:37, pekna pohadka
a zili spolu stastne az do smrti ze jo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 06:22, Recenze
Ještě jedna taková oslavná"recenze" na škodárnu,nebo podobnej škopek a vymažu Tipcars z oblíbenejch...((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 06:50, RE: Recenze
Stenly napsal:
Ještě jedna taková oslavná"recenze" na škodárnu,nebo podobnej škopek a vymažu Tipcars z oblíbenejch...((
Tak s tebou Stenly naprosto souhlasim!
Tohle je opravdu uboha recenze,ani jsem to nedocetl,protoze to nemelo cenu!
Ach jo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:17, RE: Recenze
Stenly napsal:
Ještě jedna taková oslavná"recenze" na škodárnu,nebo podobnej škopek a vymažu Tipcars z oblíbenejch...((
Tak napiš svoji, když seš tak chytrej!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:19, RE: Recenze
anonym napsal:
Tak napiš svoji, když seš tak chytrej!!
Anonym,jo jo,tohle vzdy umi napsat jen anonym,dalsi ubohost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:34, recenze
Recenze slabá, ale odpouštím... Sám mám stejný model, akorát sedan. V kombi provozu 50% město 50% dálnice jezdím max za 5,5 l a to nejsem brzdou na silnici. Auto dokonalé určitě není, ale tenhle motor s VGT turbem se rozhodně VW povedl, škoda že ho vinou snižování emisí nemontuje do novějších modelů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:41, RE: recenze
Máca napsal:
Recenze slabá, ale odpouštím... Sám mám stejný model, akorát sedan. V kombi provozu 50% město 50% dálnice jezdím max za 5,5 l a to nejsem brzdou na silnici. Auto dokonalé určitě není, ale tenhle motor s VGT turbem se rozhodně VW povedl, škoda že ho vinou snižování emisí nemontuje do novějších modelů.
No nedelam do TDIcek,ale myslim ze to turbo je VTG a ne VGT!
JInak myslim,ze Octavia se v sedanu nedela a nikdy nedelala,mate nejspis namysli liftback
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:43, RE: Recenze
Zigi napsal:
Anonym,jo jo,tohle vzdy umi napsat jen anonym,dalsi ubohost
To co ty taky, nedřív piš a pak teprve kritizuj ostatní!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 09:15, RE: Recenze
anonym napsal:
To co ty taky, nedřív piš a pak teprve kritizuj ostatní!!
Kdyz to onen clovek neumi podat,tak at nepise vubec!
Cist neco o krasnem aute,ze ma brutalni zatah...atd,tak takove kecy at si necha na koledy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 09:30, RE: Recenze
Zigi napsal:
Kdyz to onen clovek neumi podat,tak at nepise vubec!
Cist neco o krasnem aute,ze ma brutalni zatah...atd,tak takove kecy at si necha na koledy
No mě pobavila zmínka o sedačkách, ze kterých nebolí záda... Proti oct 2 katastrofa, i když i ty jsou na mě poněkud úzké (že bych měl velkou pr.el? ) No to nechci vidět po Vánocích, až se na Tipcars místo recenzí pohrnou další takoví nadšenci, kteří jen mají potřebu pochlubit se, jakou mají káru...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 09:36, RE: recenze
Zigi napsal:
No nedelam do TDIcek,ale myslim ze to turbo je VTG a ne VGT!
JInak myslim,ze Octavia se v sedanu nedela a nikdy nedelala,mate nejspis namysli liftback
To Turbo je VGT, nebo VNT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 09:38, pračka
Pepe napsal:
No mě pobavila zmínka o sedačkách, ze kterých nebolí záda... Proti oct 2 katastrofa, i když i ty jsou na mě poněkud úzké (že bych měl velkou pr.el? ) No to nechci vidět po Vánocích, až se na Tipcars místo recenzí pohrnou další takoví nadšenci, kteří jen mají potřebu pochlubit se, jakou mají káru...
Na co bych cpal pračku do kufru, když mi jí dneska dovezou až domů a ještě jí zapojí.Takový krámy už v autě 5 let nevozim. Ještě abych se s tim tahal. No to vůbec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 09:57, Manželka a děti
Hmm, manželka a děti z vás jistě mají radost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 10:15, Octavia
Dobrý den
Škoda Octavia 1.9TDi 81kw je auto které se povedlo od srpna 2000 je i příjemné uvnitř a venkovní vzhled čirá optika hezčí nárazníky není to špatné auto. Pro průněrného čecha jak šité na míru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 10:39, RE: recenze
Zigi napsal:
No nedelam do TDIcek,ale myslim ze to turbo je VTG a ne VGT!
JInak myslim,ze Octavia se v sedanu nedela a nikdy nedelala,mate nejspis namysli liftback
Je to zkratka "variabil geometri turbo", takže VGT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 10:52, RE: recenze
Falco napsal:
Je to zkratka "variabil geometri turbo", takže VGT
Octavie a iné Škodovky ospevujú ľudia, ktorý ešte v inom nešli. Kupujú to zo zvyku, sadnu do Octávie z Favorita abo Feldi a potom píšu oslavné ódy aké škodovka vyrába super autá. Dám Vám radu, porozmýšľajte občas nad kúpou aj inej značky, neoľutujete. Ja som Škodu mal a tiež som nechcel nič iné, kým ma známy nepreviezol vo svojom zahraničnom, a bolo to o niečom inom a ešte to kúpil aj za nižšiu cenu. Veď porovnajte ceny ojetín, za cenu Octavie LX môžete mať novšie zahraničné auto, s 5x väčšiou výbavou....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 10:58, RE: Sedadla
Pepe napsal:
No mě pobavila zmínka o sedačkách, ze kterých nebolí záda... Proti oct 2 katastrofa, i když i ty jsou na mě poněkud úzké (že bych měl velkou pr.el? ) No to nechci vidět po Vánocích, až se na Tipcars místo recenzí pohrnou další takoví nadšenci, kteří jen mají potřebu pochlubit se, jakou mají káru...
Pohodlí sedadel je také subjektivní záležitost. Pokud si sedadlo nenecháte ulít na míru jako v Porsche, musíte se přizpůsobovat trendu dané značky. Přidám SVÉ hodnocení sedadel u těchto mnou dlouhodobě používaných aut (měřím 170 cm, vážím 74 kg):
Škoda 105 - hrůza
Žiguli 1200 - překvapivě ne tak špatná
Opel Vectra 1998 - docela fajn (nejel jsem ale "dálku", takže...)
Škoda Felicia - průměr, ale dalo se
Daewoo Nubira - katastrofa
Subaru Legacy - mě to prostě nesedlo kvůli mé menší postavě, ale záda bolela už po 100 km jízdy
Škoda Octávia - bezva, to mě fakt sedí
Švagr měl kromě Nubiry to samé a žebříček by sestavil úplně jinak. S tímhle bych moc neargumentoval a auta v tomto směru nehodnotil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 11:21, Reklamni letak Skodovky
Pridavam se k ostatnim a prosim redakci, aby takoveto prispevky na server nezarazovala, to se sem rovnou mohly jako clanky davat tiskove prohlaseni automobilek.
reagovat
  1 2 3 ... 5

Škoda Octavia 1.9TDi 81kW

Do dnešních zkušeností uživatele se dostala populární Škoda Octavia s naftovým motorem.
27.11.2006, recenze uživatelů
hodnocení článku: 80% (9x)
přečteno: 50235x


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.