0
zpět
 

diskuze k tématu: ŽENEVA 2007: nová Fabia a Škoda S2000 (fotogalerie)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 20:11, RE: Fabia,diskuze
kate holmes napsal:
cruise ty ses fakt dement, nevim co se tu do kazdyho seres, holoto nevymachana
to kate holmes: ale jdi ty kecko...od toho je diskuze víš a když např.tady někdo plácá, že škodovka něco ukradla a není to pravda, tak se holt ozvu..ostatně jsem nebyl sám...TAKŽE: sám seš holota nevymáchaná a svádíš to na jiný....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 20:12, RE: S2000
anonym napsal:
Co to povídáš za nesmysly?? "Stejně to Honda převzala od FIA " ... Honda S2000 nemá s WRC ani jakýmkoli rally nic společného ... je to model dvousedadlového sportovního auta ... vyrobená k roku 2000.... a s obsahem 2000ccm ..... takže je na světě už hezkých 7 let ..... a mimochodem když už jsem u Hondy, má v sobě dodnes nejvýkonější atmosféricky plněný motor (tzn. počet koní na litr objemu), obsah 2.0 litru a výkon 240 koní ....
to bylo pro edmunda ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 22:24, Marcián
Přátelé, děkuji za zastání. Chtěl jsem poukázat na člověka který haní někoho, aniž by o problému cokoliv věděl. Hlavně se jednalo o to, jakým to dělá způsobem.
Je to podobné jako kdyby vešel do tramvaje a zastřeli 25 letého muže za to, že nepustil sednout důchodkyni! Hned poté, co by chlap naposledy vydechl, by mu někdo poklepal na záda a vysvětlil, že pán měl obě nohy amputované a tudíž těžko mohl paní pustit sednout.

Takže tak nějak na mě pan inženýr působí, a mimochodem jsem zvědav, čím mě očastuje tentokrát.

Nakonec bych zde rád napsal, že pracuji jako vysokoškolský pedagog.
Jestli jsem však za dobu své praxe pustil do dalšího ročníku někoho jako je pan inženýr, kaji se a sypu si popel na hlavu.
Příjemný večer všem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 22:32, RE: Marcián
Aleš napsal:
Přátelé, děkuji za zastání. Chtěl jsem poukázat na člověka který haní někoho, aniž by o problému cokoliv věděl. Hlavně se jednalo o to, jakým to dělá způsobem.
Je to podobné jako kdyby vešel do tramvaje a zastřeli 25 letého muže za to, že nepustil sednout důchodkyni! Hned poté, co by chlap naposledy vydechl, by mu někdo poklepal na záda a vysvětlil, že pán měl obě nohy amputované a tudíž těžko mohl paní pustit sednout.

Takže tak nějak na mě pan inženýr působí, a mimochodem jsem zvědav, čím mě...
Ještě bych rád doporučil k přečtení příspěvek číslo 1 v diskuzi k tomuto článku: ŽENEVA 2007: nejzásadnější novinky + fotogalerie

Obrázek si jistě uděláte sami
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 22:39, Vzdělání
Nikdo z Vás nemá na to, aby získal titul ing. jako já! Tak se jděte vycpat a jste pod mou úroven.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 23:26, RE: Vzdělání
ing. Marcián napsal:
Nikdo z Vás nemá na to, aby získal titul ing. jako já! Tak se jděte vycpat a jste pod mou úroven.
Hele, že by se nám zigi přejmenoval.. Nejezdíš inženýrskej náhodou v plllllu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 23:42, Tak je to venku
nová Fábia pro boháče z ODS.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 00:24, ing
Kdo zná melodii ať zpívá!

Promovaní inženýři, SINUS, KOSÍNUS a DESKRYPTÝVA,
už nám z toho pěkně šibe a mozkovej buňek nám ubývá,
proto píšem samý žvásty a urážíme tady všechny šmahem,
polibte nám všichni prdel, získali jsme titul jedním tahem,
rodiče to totiž za nás u státnic zas pěkně fofrem zmákli,
zaplatili jen pár tácků, aby jsme si titul před nick flákli,
my jsme tedka velcí machři co vždycky a všemu rozumějí,
dokážeme myslet za tři, však pletem si hondu s felicií...

Marciáne, chce to jíst víc marcipánu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 06:34, RE: Vzdělání
anonym napsal:
Hele, že by se nám zigi přejmenoval.. Nejezdíš inženýrskej náhodou v plllllu?
Hele anonyme, zigi jsem nechodí v 22:39:44, to už dávno spinká!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 08:59, RE: Vzdělání
zigi napsal:
Hele anonyme, zigi jsem nechodí v 22:39:44, to už dávno spinká!
to Dedaj: tak to je dobrý :o)) jinak asi je nám už všem jasný, že Marcián není žádnej ing, jen si to píše před jméno a pak se na to dívá na monitoru v týhle diskuzi a ukájí se u toho....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.03.2007 09:04, RE: Vzdělání
cruise napsal:
to Dedaj: tak to je dobrý :o)) jinak asi je nám už všem jasný, že Marcián není žádnej ing, jen si to píše před jméno a pak se na to dívá na monitoru v týhle diskuzi a ukájí se u toho....
omlouvám se....s těma narážkama jsem to přehnal, prostě mám na sebe vztek, že na takovou škodovku nikdy nebudu mít peníze a ani se v ní nesvezu,protože nemém řidičák.Tak mi to odpuste, trochu sem ustřelil.... a hlavně...:o(((
nezlobte se na mě, ale jsem homosexuál a vzrušuje mne, psát si s váma, kucí moji...
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.