0
zpět
 

diskuze k tématu: ŽENEVA 2007: nová Fabia a Škoda S2000 (fotogalerie)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 13:04, Davam prednost
Davam prednost K-4 CK Je dost silna a hlavne spolehliva a nema velkou spotrebu ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 13:08, RE: S2000
Eddie napsal:
Marciáne - jsi vážně mimo...... Co tohle je za vola!
A mimochodem, vyjadřuji se podle toho jak si kdo zaslouží. Přečtěte si prosím celou diskuzi a možná pochopíte. Já nikoho z diskutujících nenapadl, pan Aleš byl ten, který rozpoutal oheň na střeše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 13:18, Fabia,diskuze
Tato Fabia není špatná,základní se mě moc nelíbí ale tahle je opravdu povedená.Škoda jen že je úzká.....tohle je jedna z mála škodovek,která se opravdu povedla (design).

Jinak k diskuzím:Už mě ani nebaví sem vůbec něco psát nedejbože abych napsal "zkušenost uživatele"(přitom můžu napsat o min. 1 autě).Často zde jen čtu.Protože tady si člověk za svůj názor často přečte docela drsné odpovědi.
Já řeknu,že se mě líbí VW,Ford a Mercedes....a okamžitě VW jsou shity,Ford je americka plečka a japonci jsou nejlepší.......apod.
Pak se objevují lidi jako zigi (myslím toho s astrou) a podobní....a člověka přejde chuť na nějaké psaní o autech.Fakt sorry,ale nervovat se po práci rozhodně nechcu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 13:32, RE: Fabia,diskuze
Passat napsal:
Tato Fabia není špatná,základní se mě moc nelíbí ale tahle je opravdu povedená.Škoda jen že je úzká.....tohle je jedna z mála škodovek,která se opravdu povedla (design).

Jinak k diskuzím:Už mě ani nebaví sem vůbec něco psát nedejbože abych napsal "zkušenost uživatele"(přitom můžu napsat o min. 1 autě).Často zde jen čtu.Protože tady si člověk za svůj názor často přečte docela drsné odpovědi.
Já řeknu,že se mě líbí VW,Ford a Mercedes....a okamžitě VW jsou shity,Ford je americka plečka a japonci j...
Souhlasím... taky to tak vesměs praktikuji.... přečtu zde všechny recenze, články, testy, atd.... pak si přečtu k nim celá diskuzní vlákna. Jen vyjímečně se k něčemu vyjádřím, většinou když mě něco nehorázně vytočí nebo když se mi naopak něco extrémně zamlouvá. A tak to pak dopadá.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:00, RE: Fabia,diskuze
Ing. Marcián napsal:
Souhlasím... taky to tak vesměs praktikuji.... přečtu zde všechny recenze, články, testy, atd.... pak si přečtu k nim celá diskuzní vlákna. Jen vyjímečně se k něčemu vyjádřím, většinou když mě něco nehorázně vytočí nebo když se mi naopak něco extrémně zamlouvá. A tak to pak dopadá.....
to marcián: tak pane , ty jseš fakt asi úplně blbej, nebo naopak dokonalej demagog. Co to tady plácáš, že si nezačal s napadáním ? jako první, techniky, technických pojmů a motorismu neznalý blb jsi tady začal vykřikovat, že Škodovka ukradla název Hondě !!! Tak si pořádně přečti vlákno ty a neraď to jiným, ať víš, kdo tady všechny nasral ty jantare.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:04, Marciáne jen se ztrapňuješ
edmund napsal:
No jo, ale když nejsi znalý, tak proč mudruješ. To byl problém. Ty jsi začal kritizovat Škodovku bez znalosti faktů, pak se nediv, že ti někdo vysvětlí realitu. A sice to nebylo na mne, ale toho idiota na konci jsi si mohl odpustit. Spíš to ubírá na vážnosti tobě. Ale to je tvoje věc.
to jsi napsal : ..........To že jsem technicky znalý je něco jiného než se aktivně zajímat o motosport a znát kdejaké předpisy a třídy.... to mě fatk nezajímá, nežiju tím jako někteří. Nemá to se znalostmi techniky a technologií nic společného!!!! Idiote! .......
takže když tě nazajímá motorsport a "kdejaké předpisy a třídy", tak tady neblekotej něco o tom, že škodovka něco ukradla ty pako
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:07, RE: Fabia,diskuze
cruise napsal:
to marcián: tak pane , ty jseš fakt asi úplně blbej, nebo naopak dokonalej demagog. Co to tady plácáš, že si nezačal s napadáním ? jako první, techniky, technických pojmů a motorismu neznalý blb jsi tady začal vykřikovat, že Škodovka ukradla název Hondě !!! Tak si pořádně přečti vlákno ty a neraď to jiným, ať víš, kdo tady všechny nasral ty jantare.
Tak to už je moc.... sám seš jantar... přečti si ty celé vlákno.... zaprvé jsem vyjádřil názor k článku, nikoho jsem nenapadl, to až posléze jiní mě. Za druhé, řekl jsem že rozumím technice a technologiím, avšak motorismu.... konkrétně předpisům FIA neholduji!!!!! Protě Vás prosím, nesrovnávejte technické znalosti s předpisy FIA..... pak vypadá vy jako blb..... Jestli je tady někdo blb tak Vy... ba co dokonce si troufám říct, že PABLB
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:12, RE: Fabia,diskuze
Ing. Marcián napsal:
Tak to už je moc.... sám seš jantar... přečti si ty celé vlákno.... zaprvé jsem vyjádřil názor k článku, nikoho jsem nenapadl, to až posléze jiní mě. Za druhé, řekl jsem že rozumím technice a technologiím, avšak motorismu.... konkrétně předpisům FIA neholduji!!!!! Protě Vás prosím, nesrovnávejte technické znalosti s předpisy FIA..... pak vypadá vy jako blb..... Jestli je tady někdo blb tak Vy... ba co dokonce si troufám říct, že PABLB
Marciáne...takže jinak...myslel jsem, že jsi jen demagog, ale ty si fakt totální brambora bez mozku... TÍMHLE JSI VSTOUPIL DO DISKUZE :
A vůbec Ti nevadí, že ukradli název Hondě? Honda S2000 .... to je auto... tohle je německej bazmek werk!
Takže pokud něčemu nerozumíš a je vidět, že to nebude málo věcí, tak se k tomu nevyjadřuj ty střevo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:25, RE: Fabia,diskuze
Ing. Marcián napsal:
Tak to už je moc.... sám seš jantar... přečti si ty celé vlákno.... zaprvé jsem vyjádřil názor k článku, nikoho jsem nenapadl, to až posléze jiní mě. Za druhé, řekl jsem že rozumím technice a technologiím, avšak motorismu.... konkrétně předpisům FIA neholduji!!!!! Protě Vás prosím, nesrovnávejte technické znalosti s předpisy FIA..... pak vypadá vy jako blb..... Jestli je tady někdo blb tak Vy... ba co dokonce si troufám říct, že PABLB
Milý Pane Mariciáne, mohl bych vědět v jakém oboru tehniky a technologie se tedy vyznáte? vážně pochybuji o tom, že jste vysokoškolsky vzdělaný, pokud opravdu jste, tak nechápu, jak můžete na základě jednoho (popř. několika) příspěvků označit někoho idiotem? takovéto chování naprosto vypovídá o Vás samotném... Přeji hezký den:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:26, RE: Fabia,diskuze
cruise napsal:
Marciáne...takže jinak...myslel jsem, že jsi jen demagog, ale ty si fakt totální brambora bez mozku... TÍMHLE JSI VSTOUPIL DO DISKUZE :
A vůbec Ti nevadí, že ukradli název Hondě? Honda S2000 .... to je auto... tohle je německej bazmek werk!
Takže pokud něčemu nerozumíš a je vidět, že to nebude málo věcí, tak se k tomu nevyjadřuj ty střevo...
Urážel jsem to auto.... šáde je bazmek a za tím si stojím. Jiní uráželi mou osobu, to je rozdíl... jestli to nechápeš, je mi tě líto. Pro vysvětlenou: auto je věc!!!! Diskutující jsou lidé!!!!! Jestli mě někdo začne urážet, viz. pan Aleš... tak se sakra ohradím......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:35, RE: Fabia,diskuze
pouze student napsal:
Milý Pane Mariciáne, mohl bych vědět v jakém oboru tehniky a technologie se tedy vyznáte? vážně pochybuji o tom, že jste vysokoškolsky vzdělaný, pokud opravdu jste, tak nechápu, jak můžete na základě jednoho (popř. několika) příspěvků označit někoho idiotem? takovéto chování naprosto vypovídá o Vás samotném... Přeji hezký den:)
Chceš můj životopis? A co nám řekneš ty o sobě? Myslím, že já tím, že používám reálné jméno s titulem, řádně dosaženým v roce 2003, jsem toho o sobě odhalil mnohem víc, než všichni ostatní. Nebo se snad jmenuješ pouze student? Tě lituju, rodiče se Ti asi chtěli pomstít, co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:36, RE: Fabia,diskuze
Ing. Marcián napsal:
Urážel jsem to auto.... šáde je bazmek a za tím si stojím. Jiní uráželi mou osobu, to je rozdíl... jestli to nechápeš, je mi tě líto. Pro vysvětlenou: auto je věc!!!! Diskutující jsou lidé!!!!! Jestli mě někdo začne urážet, viz. pan Aleš... tak se sakra ohradím......
ne, tobě fakt není pomoci.... ty si urážel auto tím, že jsi lhal, nebo slušněji řečeno absolutně neměl informace...proboha co ty jsi za vola...už jen psát si do nicku titul...myslíš, že jsi tu s titulem hvězda nebo co ??? ach jo...nezlob se, ale jsi fakt trotl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:37, RE: Fabia,diskuze
cruise napsal:
ne, tobě fakt není pomoci.... ty si urážel auto tím, že jsi lhal, nebo slušněji řečeno absolutně neměl informace...proboha co ty jsi za vola...už jen psát si do nicku titul...myslíš, že jsi tu s titulem hvězda nebo co ??? ach jo...nezlob se, ale jsi fakt trotl...
marciáne přestaň tu machrovat, absolutně nemáš s čím... o autech víš hovno, jen tě baví se srát do diskuzí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:39, RE: Fabia,diskuze
hote napsal:
marciáne přestaň tu machrovat, absolutně nemáš s čím... o autech víš hovno, jen tě baví se srát do diskuzí...
Jedu domů, padla.... a taky už mě přestává bavit diskuze s autobazarnickejma zmrdama
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:43, RE: Fabia,diskuze
hote napsal:
marciáne přestaň tu machrovat, absolutně nemáš s čím... o autech víš hovno, jen tě baví se srát do diskuzí...
ještě něco Marciáne...tohle je ta strašná "urážka" co ti napsal Aleš..
"Ano! A je mi to k smíchu hlavně u pana ing. Marciána, který o sobě prohlašoval, jak je technicky a znalý a vzdělaný. Teď se ovšem projevil v pravém světle - neználek."
to je pro tebe urážka???? Aleš napsal pravdu, jsi slušně řečeno neználek, když prohlašuješ, že Škodovka něco ukradla a absolutně o tom nic nevíš a když to někdo napíše, že jsi neználek, tak už je pro tebe idiot ??? V tom případě jen dáváš najevo, jakej stupid a idiot jseš ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:44, RE: Fabia,diskuze
cruise napsal:
ještě něco Marciáne...tohle je ta strašná "urážka" co ti napsal Aleš..
"Ano! A je mi to k smíchu hlavně u pana ing. Marciána, který o sobě prohlašoval, jak je technicky a znalý a vzdělaný. Teď se ovšem projevil v pravém světle - neználek."
to je pro tebe urážka???? Aleš napsal pravdu, jsi slušně řečeno neználek, když prohlašuješ, že Škodovka něco ukradla a absolutně o tom nic nevíš a když to někdo napíše, že jsi neználek, tak už je pro tebe idiot ??? V tom případě jen dáváš najevo, jakej stupid a idiot jseš ty.
hm...tak to je jasný...v kolbenkách se v půl třetí končí viď blbe a na pc domů sis ještě nevydělal...no jo...soustružníci tolik asi neberou(bez urážky ostatním soustružníkům) vid marcoši?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 14:53, RE: Fabia,diskuze
Ing. Marcián napsal:
Jedu domů, padla.... a taky už mě přestává bavit diskuze s autobazarnickejma zmrdama
Slyšeli jste slovo boží
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 17:31, RE: Fabia,diskuze
cruise napsal:
ještě něco Marciáne...tohle je ta strašná "urážka" co ti napsal Aleš..
"Ano! A je mi to k smíchu hlavně u pana ing. Marciána, který o sobě prohlašoval, jak je technicky a znalý a vzdělaný. Teď se ovšem projevil v pravém světle - neználek."
to je pro tebe urážka???? Aleš napsal pravdu, jsi slušně řečeno neználek, když prohlašuješ, že Škodovka něco ukradla a absolutně o tom nic nevíš a když to někdo napíše, že jsi neználek, tak už je pro tebe idiot ??? V tom případě jen dáváš najevo, jakej stupid a idiot jseš ty.
cruise ty ses fakt dement, nevim co se tu do kazdyho seres, holoto nevymachana
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 18:56, RE: S2000
Ing. Marcián napsal:
A vůbec Ti nevadí, že ukradli název Hondě? Honda S2000 .... to je auto... tohle je německej bazmek werk!
Vy jste ale všichni odborníci ) S2000 = Super 2000 - název třídy MS rally. Je to úplně to stejný, jako kdyby ji pojmenovaly Škoda WRC. Radši si o tom nejdřív něco zjistěte, a pak teprve kritizujte )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 20:11, RE: S2000
edmund napsal:
S2000 je sportovní třída. něco jako WRC. Stejně to Honda převzala od FIA a bude ho používat daleko víc automobilek. Kdyby to byla kopie Hondy, tak by se Honda dávno ozvala.
Co to povídáš za nesmysly?? "Stejně to Honda převzala od FIA " ... Honda S2000 nemá s WRC ani jakýmkoli rally nic společného ... je to model dvousedadlového sportovního auta ... vyrobená k roku 2000.... a s obsahem 2000ccm ..... takže je na světě už hezkých 7 let ..... a mimochodem když už jsem u Hondy, má v sobě dodnes nejvýkonější atmosféricky plněný motor (tzn. počet koní na litr objemu), obsah 2.0 litru a výkon 240 koní ....
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.